Skocz do zawartości

Mokobé wyjaśnia Polskie kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

On 5/11/2021 at 8:00 PM, Ramaja Awantura said:

No dobra ale co ja mam z tymi faktami począć? Na co jest mi ta informacja?

Te twoje tematy są pokroju "W Afryce jest gorąco, na Grenlandii zimno"

Też mi to przyszło do głowy, co z tego.

Chcesz być "egzotyczny" jedź do Chin, gdzie z 175cm będziesz wielkoludem.

W takim Harbinie ciągle nas proszono żeby sobie robić zdjęcia, szczególnie kumpla 185/120 kg wagi :). Był jak miś na Krupówkach. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orybazy napisał:

Chcesz być "egzotyczny" jedź do Chin, gdzie z 175cm będziesz wielkoludem.

 

Znajomy z pracy byl na wycieczce w Japonii. Jego wzrost jest 185cm. Opowiadal jak juz wrocil, ze tam w Japonii byl traktowany jak czlowiek gigant.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kompleksy na tle tego,że odstaje od wzrostu, wielkości kutasa czy ideału wyglądu w Europie, to rzeczywiście kierunek Azja. Tam znikają te problemy a na dodatek jest bonus w postaci bycia egzotycznym. Sam bym wyjebał do jakiejś Tajlandii gdyby rozpadła mi się obecna relacja, kiedy można grać na poziomie easy - to czemu nie?

 

Odnośnie tematu: nie sądzę, że sukcesy Mokebe w PL są wiążące. Kobiety są po prostu ciekawe, jak to jest z czarnym, i tak, m.in. dlatego, że nasłuchały się o wielkim czarnym buzdyganie. Tak samo, jak wiele naszych facetów puknęłoby murzynkę (byle ładną), by się przekonać jak to jest z czarną - z ciekawości. Nic w tym nie widzę dla nas upokarzającego - na mit wielkiej czarnej pały, było nie było, sami usilnie pracujemy, postując gdzie się da o nadzwyczajnych fiutach murzynów.

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2021 o 15:30, nowy00 napisał:

Opowiadal jak juz wrocil, ze tam w Japonii byl traktowany jak czlowiek gigant.

 

W Japonii jak i w krajach Azjatyckich wystarczy, że jesteś biały najlepiej z Europy to wtedy masz wzięcie u kobiet.

To taka tam dla nich egzotyka jak u nas przyjeżdżający Alvaro, Mokebe czy Habisie.

Dodatkowo dla tamtejszych kobiet facet 175cm to jak dla kobiet cywilizacji zachodniej 195cm czyli wysoki.

Nawet benki po 14-15 cm Europejskich chłopaków dla Azjatek to giganty😁

Także panowie widać, że Azja jest dla białych mężczyzn idealna😉 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 9.05.2021 o 00:26, deleteduser108 napisał:

Tyle w kwestii kobiet, Polska to darmowy burdel dla Moke, Abduli i Alva, żałuje, że nie jestem czarny...

 

GIFy roześmianymi ludźmi - 90 darmowych animowanych obrazów śmiechu

W dniu 9.05.2021 o 11:16, cst9191 napisał:

 

Profesor od relacji DM się mylił, łysy z zakolami robi furorę w Azji.

I co ty na to Analconda😁

W dniu 9.05.2021 o 20:57, deleteduser108 napisał:

Mc4AYoc.png

 

U siebie z takim wyglądem by nie wyrwał niczego, wystarczyło ruszyć tyłek przyjechać do PL i od razu sukcesy😆
 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się tu spuszczamy nad czarnymi a na Azjatyckim odpowiedniku braciasamcy pewnie teraz piszą "patrzcie, przyjeżdżają te pijaki z Polski i nasze kobiety się na nich rzucają". 

 

Co do 2 filmiku w głównym poście zadam Wam pytanie. Jesteście tą grubą, brzydką laską i trafia wam się jakiś czarny - wysoki, nie gruby, na pewno +18cm. Kolejny miesiąc z rzędu nikt się Wami nie interesuje aż nagle trafia się taka okazja, nie poszlibyście? 

 

Bez obrazy kobiety z drugiego filmiku (chociaż tak jak twierdzę, nie ma brzydkich, są zaniedbane i po wielu metamorfozach już to widziałem) ale czy szczytem zaliczania jest brać się za pasztety? Idąc na kluby czasami wracałem sam, wiadomo - nie zawsze łowy są udane. No ale jeśli tak nisko obniżamy poprzeczkę, to mogę się dziś założyć, że z każdej imprezy będę wracał z kimś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 9.05.2021 o 09:31, Piter_1982 napisał:

czarny:

Ale może się pomalować.

W dniu 17.05.2021 o 19:52, Iceman84PL napisał:

To taka tam dla nich egzotyka jak u nas przyjeżdżający Alvaro, Mokebe czy Habisie.

Chyba raczej dla naszych witaminek, w szczególności ich bolce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2021 o 00:26, deleteduser108 napisał:

Elunia Users,

 

 

Wielokrotnie na forum wyśmiewano tezę o Polkach lecących na WIELKIE CZARNE PAŁY!

Tutaj Afroamerykanin w ciągu tygodnia ulżył sobie 8 Polkami co jest niemożliwe dla 99% mężczyzn.

 

Tak...

...oto dowód na to, że Słowianki z naciskiem na Polki od razu dadzą dupy Mokobé, Alvaro, Abdullahowi.

 

Jeszcze jeden filmik który miałem zapisany na taką okazję:

 

 

Tyle w kwestii kobiet, Polska to darmowy burdel dla Moke, Abduli i Alva, żałuje, że nie jestem czarny...

@Montella26

Będąc w Polsce, taki Mokebe nie potrzebuje mieć nawet 190wzrostu czy więcej bo wystarczy te 165cm i kosi p00lki jak rolnik zboże :D

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.