Skocz do zawartości

Artykuł o tym jak wschodnia Europa traktowana jest jako miejsce łatwej, darmowej, seks turystyki


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga cytuje tylko artykuł:

"Obcokrajowcy zrobili sobie z Polski europejski burdel. Seksturystyka nad Wisłą kwitnie. Obcokrajowcy wymieniają P. jako jeden z najłatwiejszych krajów do znalezienia dziewczyny na jedną noc i nie chodzi tutaj o samą prostytucję."

https://www.salon24.pl/u/polska-bez-fikcji/854813,obcokrajowcy-zrobili-sobie-z-polski-europejski-burdel-seksturystyka-nad-wisla-kwitnie

 

Zgadzacie się? Może przesadza, pewnie jakiś incel, piwniczak ;)

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Krakau, jak brytyjskie Sebixy hurtem latały na chlanie i rypanie, to tak wyglądało. 

 

Aczkolwiek sięgając czasów studenckich. Był sobie taki klub Remont. Dużo dziewcząt w wieku poborowym z pobliskich wiosek przyjeżdzało, a nawet i z Radomia. 

 

Jakby to ująć, tam nie wyrwać na rypanie, to trzeba było być naprawdę matołem. Zasadniczo dziewczęcia łatwe były. Więc to się dużo w funkcji czasu nie zmienia. Może tylko targety inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda, ale Polska to jest nic przy Ukrainie, która zasadniczo przoduje w seks turystyce.

 

To jest również świetnym wyznacznikiem tego czy kraj jest bogaty czy biedny. 

 

Im kraj biedniejszy tym więcej seks turystów. 

 

Bieda potęguje to zjawisko, zarówno "dawania" za kasę jak i bez kasy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zjawisko ma głębokie korzenie, sięgające XIX wieku.

 

https://www.focus.pl/artykul/tylko-nie-polaca-wstydliwa-historia-polakow-w-ameryce-poludniowej

 

 

6 minut temu, Mosze Red napisał:

Im kraj biedniejszy tym więcej seks turystów. 

 

Bieda potęguje to zjawisko, zarówno "dawania" za kasę jak i bez kasy. 

Co z państwami muzułmańskimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule jest wspomniana książka "Gang Poland". Na lubimyczytac znalazłem jedną recenzję:

Skandalizujący przewodnik po Polsce, napisany przez (ponoć) znanego PUA.

Roosh oddaje sprawiedliwość przede wszystkim polskim dziewczynom, ale i krajowi, a także facetom. Książka stanowi przewodnik dla mężczyzn z zachodu, jak należy zmienić grę, by była skuteczna w Polsce. Do tego trochę raportów z pola i ogólnych przemyśleń.

Przeczytałem ją z przyjemnością. Bezpośredni styl, uczciwe podejście i trochę humoru.

Zaszokowało mnie natomiast to, że autor przyznaje się do wielu przygód bez zabezpieczenia. Kompletnie nie pasuje mi to do obrazu profesjonalnego gracza, zwłaszcza w kontekście, że są to znajomości krótkoterminowe.

Zapadło mi w pamięć: "Nie ma co się zbyt elegancko ubierać. Dziewczyny w Polsce nie zwracają uwagi na styl. Weź pod uwagę, że idą do łóżka z facetami, którzy latem chadzają w dżinsowych szortach". 

 

 

Czy ktoś z was czytał tę książkę albo wie czy można ją dorwać w pdf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red

A więc nie im kraj biedniejszy, tylko im bardziej ogół społeczeństwa jest biedniejszy.

 

Co jednak z krajami afrykańskimi, jakoś się nie słyszy tak często o prostytucji w tamtych rejonach. Albo Ameryka Południowa.

Póki co najwięcej informacji w mediach jest o Azji i Europie.

Ci seks-turyści to muszą być straszni rasiści! ;)

 

  

8 minutes ago, דניאל said:

W artykule jest wspomniana książka "Gang Poland". Na lubimyczytac znalazłem jedną recenzję:

 

Szukając "Gang Poland" wyskoczyła mi książka "Gang Bang". Tematyka podobna, ale chyba nie o to chodzi? :P

Wpisując "poland roosh" coś tam jest. ;) 

Tytuł książki to: "Bang Poland: How to Make Love with Polish Girls in Poland" Roosh V.  2012

Edytowane przez eknm2005
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, tak samo jak z Ukrainą. Nawet niepiśmienny pastuch z Sahelu, który na Zachodzie utrzymuje się na marginesie życia, jedzie do Polszy i dupczy jak panisko. A później idzie opinia w świat. Z jednej strony wkurwia coś takiego, ale z drugiej - chuj z tym, ja się coraz mniej identyfikuję z tym burdelem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eknm2005 napisał:

Co jednak z krajami afrykańskimi, jakoś się nie słyszy tak często o prostytucji w tamtych rejonach.

Więcej tamtejszych kobiet kończy w europejskich burdelach. Infrastruktura i logistyka w krajach afrykańskich nie pozwala na przyjmowanie zbyt wielu seksturystów.

Cytat

Oczywiście ciężko tutaj mówić o wielkiej krzywdzie, bo jeżeli chce tego kobieta i mężczyzna to niech robią jak chcą, kiedy chcą i ile chcą. Problem polega na tym że my jako naród, jako rodzice nie wychowaliśmy odpowiednio naszych córek. Obecna generacja młodych polskich kobiet i trzeba to powiedzieć z całą odpowiedzialnością jest moralnie zepsuta

Krótko i dobitnie.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eknm2005 mylisz się, kraje Ameryki Południowej są bardzo popularnym celem seks turystów, a że u nas się mało o tym mówi to głównie rozbija się o to, że jest mało popularna wśród Polaków. 

 

Afryka też, Kenia, Senegal ... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, zychu said:

Prawda, tak samo jak z Ukrainą. Nawet niepiśmienny pastuch z Sahelu, który na Zachodzie utrzymuje się na marginesie życia, jedzie do Polszy i dupczy jak panisko. A później idzie opinia w świat. Z jednej strony wkurwia coś takiego, ale z drugiej - chuj z tym, ja się coraz mniej identyfikuję z tym burdelem.

Za dużo wpływu wężo-szatana anakondy, skoro wkurwia Cię to, że dziewczyny w Polinie są "ambitne" i pracowite. 

Ten pastuch co się zabawi to jego, a przy okazji przecież zostawi $$$ w Polsce, ratując budżet. 

Tak jak to mówią konfederaci (dr Mentzen chyba) - biedny kraj jak Polska nie powinien iść w technologię, bo przegra z innymi potęgami. 

Zamiast tego, podobnie jak azjatyckie tygrysy, powinien zaczynać od podstawowych dupr, i krok po kroku piąć się w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu gość opowiada, masakra, taka opinia o Polsce:

https://streamable.com/n6cf6p

 

A tutaj całe nagranie z innymi miastami: https://streamable.com/2uobu2
(0:55) Pittsburg, USA - 42 likes
(2:40) Las Vegas, USA - 29 likes
(4:34) New York, USA - 59 likes
(5:28) Dublin, Ireland - 60 likes
(6:22) Warszawa, Poland - 152 likes
(7:24) Medellin, Colombia - 38 likes
(8:21) Manila, Philippines - 134 likes

 

Ilość lików jak na filipinach 

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eknm2005 napisał:

Za dużo wpływu wężo-szatana anakondy, skoro wkurwia Cię to, że dziewczyny w Polinie są "ambitne" i pracowite. 

Ten pastuch co się zabawi to jego, a przy okazji przecież zostawi $$$ w Polsce, ratując budżet.

Nie jestem alfonsem, więc jakoś mnie nie cieszy, że krajowy budżet reperuje się w taki sposób. :)

I Anala w to nie mieszaj, to elegancki chłopak jest. :)

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, דניאל said:

W artykule jest wspomniana książka "Gang Poland". Na lubimyczytac znalazłem jedną recenzję:

Skandalizujący przewodnik po Polsce, napisany przez (ponoć) znanego PUA.
 

Czy ktoś z was czytał tę książkę albo wie czy można ją dorwać w pdf?

 

Roosh V  to weteran PUA. Ma własne forum, znajdziesz w google pod  rooshvforum. Natomiast jeśli chodzi o jego osobę to nawrócił się jakoś około 2018 roku? Jego książki były najpierw zbanowane na amazonie, a potem sam je usunął, jako uznał, że są grzeczne i nie chciałby czerpać profitu z ich sprzedaży. Na uwagę jednak zasługuje fakt, że jego magiczna przemiana praktycznie zbiegła się z tym, że PUA umarło. Roosh w wywiadzie powiedział, że on sam przestał byś skuteczny(coraz gorsze wyniki mimo coraz większej wiedzy), a goście młodsi od niego którzy poświęcali się grze w znacznym stopniu również potwierdzili, że to strata czasu.

 

3 hours ago, eknm2005 said:

Wpisując "poland roosh" coś tam jest. ;) 

Tytuł książki to: "Bang Poland: How to Make Love with Polish Girls in Poland" Roosh V.  2012

Nie polecam z wyżej wymienionych powodów. PUA dawało jakieś rezultaty w świecie gdy nie było tindera, albo zaraz po jego pojawieniu się, teraz PUA przebranżowili się w kanały mające na celu utrzymanie "alfa" mindsetu i maskulinizacji, generalnie działania które w skutkach mają wyciągnąć hajs od naiwnych. Jak ktoś trochę poszuka, to trafi na black pillowe kanały które ich poniewierają, łapią na kłamstwach i manipulacjach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Miraculo said:

Nie polecam z wyżej wymienionych powodów. PUA dawało jakieś rezultaty w świecie gdy nie było tindera, albo zaraz po jego pojawieniu się, teraz PUA przebranżowili się w kanały mające na celu utrzymanie "alfa" mindsetu i maskulinizacji, generalnie działania które w skutkach mają wyciągnąć hajs od naiwnych. Jak ktoś trochę poszuka, to trafi na black pillowe kanały które ich poniewierają, łapią na kłamstwach i manipulacjach.

Dzięki za poradę, ale mi nie potrzebne jakieś PUA czy inne chuju muju.

Jak będę dobijał do 50 czy tam 60 i w końcu dorosnę na tyle, by się zainteresować płcią piękną "na poważnie misiek" xd to może te materiały się przydadzą. A może nie. ;)

Póki co seksów nie potrzebuje (nawet ręka jest już w trybie odpoczynku! :D, a jakby się zdarzyło bym potrzebował, to mam przyjaciółkę w postaci królowej Elżbiety.

Jak mi będzie trzeba to zasięgnę jej rady ( i jej 4-5 koleżanek) - już mi pomogła w trakcie "testowania" tych arkanów poznać bardzo kulturalne, sympatyczne i utalentowane akrobatki. 😆

 

Swoją drogą przejrzałem te materiały na szybko i tam koleś opisuje polskie dziewczyny, że nie robią dramy, są monogamiczne oraz nie bawią się z tobą w gierki (2012 rok hihi). xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cst9191 napisał:
Cytat

W byłej portugalskiej kolonii Brazylii działalność mafii nasiliła się po 1913 roku, gdy w Argentynie wprowadzono prawo wymierzone w handlarzy kobietami i stręczycieli. Wówczas około 2 tys. sutenerów i ich podopiecznych, w większości polskich i rosyjskich Żydówek, przeniosło się do Rio de Janeiro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.