Skocz do zawartości

Męska metamorfoza Rysława


Rekomendowane odpowiedzi

W klimacie narzekania na siebie, mierzenia sobie szczęk i tropienia Chadów podzielę się jednym z moim ulubionych kanałów na YT, prowadzonym przez Ryszarda Chojnowskiego, dla mnie jednej z ważnych postaci polskiego gamingu. Tłumacz, lokalizator, jeden z twórców pierwszego Wiedźmina. Rocznik '73.

 

30 kilo nadwagi w wieku 30 lat. I metamorfoza rozpoczęta tuż przed czterdziestką.

 

 

Tu Ryszard z synem, a nie młodszym bratem : )

 

 

Szacun to za małe określenie :) Ja szczerze podziwiam.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa i motywacja. W wiedźmina nie grałem jeszcze, ale czytałem wszystkie książki i pamiętam jak wypożyczyłem pierwszą część to po kilku godzinach oddałem do biblioteki i wypożyczyłem od razu drugą, którą skończyłem tego samego wieczora. Świetne uniwersum.

 

Mnie zawsze inspirowało to jak ludzie w średnim wieku lub starsi zmieniają swoje życie o 180 stopni. Zmiana w młodym wieku to nie jest nic nadzwyczajnego. Jak np. 20-latek przebiegnie maraton lub zrzuci 20 kg. to w zasadzie nic nadzwyczajnego, ale jak ktoś w wieku 90 lat kończy maraton lub w wieku 40 lat schodzi z wagi no to szacunek dożywotni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił sobie przeszczep. Widać to bardzo dokładnie jak sobie oglądniecie stare zdjęcia z instagrama. Dodatkowo część ubrań szyje na miarę czy w systemie made to measure, natomiast całą resztę rtw poddaje przeróbkom krawieckim. Mimo tych zastrzeżeń to fakt - jest dość przystojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.