Skocz do zawartości

Siemanko


Adalberto

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym powitać wszystkich tutaj zgromadzonych. Jestem 20-latkiem, który można powiedzieć przypadkowo trafił na to forum. Po jakimś miesiącu obserwacji różnych tematów i przeczytaniu połowy "Kobietopedii" zdecydowałem się założyć wreszcie konto. Uważam, że będzie nam dane przeprowadzić sporo bardzo ciekawych dyskusji, pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Godzinę temu, Adalberto napisał:

Chciałbym powitać wszystkich tutaj zgromadzonych. Jestem 20-latkiem, który można powiedzieć przypadkowo trafił na to forum. Po jakimś miesiącu obserwacji różnych tematów i przeczytaniu połowy "Kobietopedii" zdecydowałem się założyć wreszcie konto. Uważam, że będzie nam dane przeprowadzić sporo bardzo ciekawych dyskusji, pozdrawiam.

No to doczytaj drugą połowę, bo ta wiedza może uchronić Ciebie od wielu problemów w życiu. Dobry wybór. Zapraszamy na pokład BS

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RabarbaR napisał:

Siemanko.

Niezłe wdzianko.

😉

 

Dzięki.

 

2 godziny temu, Carl93m napisał:

Siema, też mam taką kurtkę.

Dobry gust.

 

1 godzinę temu, MarkoBe napisał:

Witam

No to doczytaj drugą połowę, bo ta wiedza może uchronić Ciebie od wielu problemów w życiu. Dobry wybór. Zapraszamy na pokład BS

Dzięki. Muszę przyznać, że świetnie mi się ją czyta, więc z pewnością skuszę się żeby zasięgnąć innych dzieł Pana Marka. 

 

48 minut temu, Iceman84PL napisał:

Witamy i miejmy nadzieje, że będziesz się udzielać w dyskusjach.

Też mam taką nadzieję.

P.S. W sumie to dowiedziałem się o tym forum z komentarzy pod jednym tematem na Twoim blogu, także należą Ci się podziękowania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.