Skocz do zawartości

Walka Szpilka vs Różański


Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na dyskusyjną wartość sportową tego wydarzenia rozpoczęła się promocja :

- pocięli się panowie w necie.

Oczywiście poszło o niewyjaśnioną do dziś tzw."końską aferę na kadrze". Sam znam podobną. Dotyczy też znanego zawodnika, ale nie powiem bo inf.od świadków i hmm uczestnika. Nie chce być ganiany za pomówienia albo dostać w łeb ;)

Wracając do walki: o dziwo, faworytem jest Różanski. Przynajmniej u kilku buków.

Ja nie umiem tu wytypować...ani Szpila ani Różański mnie nie przekonują...

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tmr napisał:

Oczywiście poszło o niewyjaśnioną do dziś tzw."końską aferę na kadrze".

To jest zagadka XXI wieku xD. Jasnowidz Jackowski był nawet o to spytany u Najmana bodajże  :)  :)

 

Też  obstawiam Różańskiego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różański powinien wygrać walkę z Szpilką, niespodziewanie przecież wygrał z Izu Ugonohem. Powinien jednak ,według wielu opinii zostać zdyskwalifikowany za faul, kiedy zadał cios Izu, kiedy ten już klęczał na deskach. Z resztą zobaczcie to sami.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia walka Szpilki w wadze cruiser pokazała, że najlepszy okres swojej świetności, której nigdy nie było ma poza sobą.

W wadze ciężkiej poza dość dobrą walką z Wilderem gdzie za swoją butę i pajacowanie otrzymał ciężki nokaut i wygraną 

z Adamkiem nie osiągnął niczego wielkiego.

Tutaj wojna na słowa Różański vs Szpilka.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić wreszcie jakaś walka, która wywołuje emocje. Mam nadzieję, że sporo widzów będzie mogło wejść na trybuny, a Artur będzie im wyjaśniał po walce co o nich myśli. Nie wierzę, w jednego, ani drugiego, ale emocje powinny być gwarantowane. Tym bardziej, że ostatnio straszna bida z naszym boksem. Gdzie się podziały tamte walki? Gdzie ten Gołota, Adamek z dawnych lat. Gdzie Ci kibice, gdzie te emocje? Taaabaum, taaabau, ttataat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tylko tutaj zostawię szpila go rozmiecie nie saturdej ale w sandej bejbe. A tak serio Różański faworyt ale ja wciąż wierzę w szpilę mimo że dla boksu było by lepiej gdyby przegrał i sobie odpuścił może i robi z siebie pajaca którym ale przynajmniej jest sobą i nikogo nie udaje 

 

https://www.instagram.com/p/COiqb41hfWD/?igshid=yvryp6lv9lk9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłem i kibicowałem Szpili ale po tych wszystkich pozerskich akcjach już go nie trawię.

Ten sam schemat cały czas, najpierw burczy i fika, mówi o myczkach, wciąganiu na bombe, nokautach, w walce wielkie zaskoczenie i wyłapuje na cymbał co walka, później nabiera na tydzień pokory i od nowa koło się toczy.

On już jest za bardzo rozbity żeby tą walkę wygrać do tego te nieszczęsne opuszczanie rąk po wyłapaniu czystego ciosu, on miał w karierze kilkanaście nokdaunów plus kilka ciężkich nokautów.

W ostatniej walce kategorii cruiser do 91kg z gościem z 140 miejsca na świecie w dodatku Radczenko był po 3 porażkach i gdyby nie austryjaccy sędziowie to walkę by przegrał.

Wystarczy jeden mocny cios Różańskiego i The Pin opuszcza ręce i jest po walce, to silniejsze od niego.

Rożański do 5rd przez KO, mark my words.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten koleś, który stworzył klip "wszystkie deski Szpilki w karierze" ma nowy materiał. Ale trzeba przyznać, że Szpila uroczo pada. Obaj dysponują technika jak z hospudki Eden w Usti nad Laba ( kto tam nabijał staty wie o czym pisze ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr Przypomniało mi się teraz, jak w sezonie 2013/2014 pracowałem w hotelu w ochronie i któregoś razu jak mieliśmy nockę, kolega ze zmiany ochoczo namawiał mnie żebym wyłączył na jednym monitorze kamery z budynków i odpalił restream walki Szpilki. ☺️ Teraz sprawdziłem z ciekawości, że to musiała być wtedy walka z Bryantem Jenningsem i pierwsza porażka w jego zawodowej karierze, ale jeszcze przez jakiś czas był wtedy na fali wznoszącej heh. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.