Skocz do zawartości

Sobaczenie i produkcja prekariatu jako skutek niszczenia klasy średniej


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to już bywa, że algorytmy YT samym sobie płatają figle i podsuwają humanistyczne, prospołeczne i antykorporacyjne treści. Trochę jak polityk, który prawdę powie, tylko gdy się pomyli. Skutkiem takiego figla jest podsunięty mi w polecanych kanał "frycz trener". Zajrzałem i z przyjemnością wciągnąłem się w kilka "pogadanek" wyjątkowo pozytywnej, energicznej i świadomej osoby pana Roberta. Moim zdaniem osobowościowa perełka w pełnym szlamu YouTubowym rynsztoku, więc serdecznie zachęcam do bliższego zapoznania.

 

Jako że obejrzałem kilka jego streamów dotyczących społeczeństwa i klasy średniej, proponuję zacząć od tego właśnie wątku. Jak na materiał z 22 września 2019 brzmi to bardzo proroczo... choć punktem wyjścia, (ironia losu czy zastanawiająca ciekawostka?) są słowa "eksperta od działalności gospodarczej" zwanego w niektórych kręgach Kaczafim. 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rnext napisał:

że algorytmy YT samym sobie płatają figle i podsuwają humanistyczne, prospołeczne i antykorporacyjne treści.

W sumie mnie to od jakiegoś czasu tyż zastanawia.

Zwłaszcza w 'dziełach' z medycyną alternatywną i naturopatią.

.......czyźźby rozłam ce^fa*ramy z woojkiem G?

....pinonchy see nebudiet?

 

Ostatnio 'bot' YT*  zalatuje Conradem Valenrodem.....taka rozkmina.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.