Skocz do zawartości

Aż mnie mowę odjęło i mi oczy dęba stanęli


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna z którą przeprowadzany jest wywiad to Marta Linkiewicz, która to zasłynęła kilka lat temu z akcji w autobusie znanych czarnych muzyków czym się chwaliła później w internecie za pomocą słów "Z tym się ruchałam, z tym się ruchałam, a termu ciągnęłam".  Dziś jest zawodniczką FAME MMA i znaną influencerką na instagramie, bo dała kiedyś dupy znanym murzynom czy wciągała kokainę z penisa kolegi. I teraz nadchodzi najśmieszniejsze... otóż Marta szuka chłopaka ale nie jakiegoś chlejusa, tylko takiego porządnego co uprawia sport, nie pije i jest inteligentny 😂 No Panowie to po prostu jest beka z życia. Jak ktoś taki może oczekiwać, że ktoś ją zechce i mieć jakiekolwiek wymagania co do przyszłego partnera to ja nie wiem 😂
Karuzela śmiechu nabiera tempa od 7:08 ;)

 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to jest: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ukj0d9mIegs

 

OMG, co za szon! Brak słów. 

 

I niestety obecnie jest taki poziom spermiarstwa i stulejarstwa, że będzie mogła wybierać i przebierać. Do wyboru, do koloru. Oczywiście żaden high quality guy z takim czymś nie będzie się zadawał.

 

Ja od zawsze mówię: nie chcesz spierdolić sobie życia? Prześwietlaj dokładnie przeszłość swojej potencjalnej partnerki. W internecie nic nie ginie...

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Generał Szrama napisał:

otóż Marta szuka chłopaka ale nie jakiegoś chlejusa, tylko takiego porządnego co uprawia sport, nie pije i jest inteligentny 😂 No Panowie to po prostu jest beka z życia. Jak ktoś taki może oczekiwać, że ktoś ją zechce i mieć jakiekolwiek wymagania co do przyszłego partnera to ja nie wiem 

 

Uczcie się Pany!!!

 

Na tym właśnie polega strategia rybaka.

Zarzuciła sieć i czeka na to kto się złowi i ile ryb. Potem zacznie wybierać co ciekawsze okazy, może porucha, może nie, aż dopasuje do siebie takiego frajera, który będzie jej odpowiadał.

 

A my co?

Zauroczymy się 1 laską i klapki na oczy, reszta kobiet staje się dla nas niewidzialna- głupawa strategia myśliwego.

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Generał Szrama napisał:

Marta szuka chłopaka ale nie jakiegoś chlejusa, tylko takiego porządnego co uprawia sport, nie pije i jest inteligentny

To jest nie do zrealizowania, bo jeżeli ją weźmie to znaczy, że tych cech nie posiada.

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka streamerka, która popularną streamerką stała się dlatego, że miała chłopaka youtubera. Już nie są razem a ona jest "znana", w skrócie żyje z Youtube'ów. Najśmieszniejsze jest to, że fani wyhaczyli, że owa lasia była PROSTYTUTKĄ w Niemczech w burdelu. Także świat miał już nie jedną dupodajkę, która wybiła się później.

Edytowane przez Zgredek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chryste panie, siedząca czerwona flaga, ta co tam siedzi z nią z lewej strony na początku filmiku również. 

 

Wiem jakbym ją przezywał "noga" bo ma na szyi tatuaż z takim napisem a "gira" skąd pochodzę, tak nazywamy nogę/nogi - trochę bekowe, ale fakt nogi ma ładne. Noga! - Wiem, jestem okrutny :P 

 

Tak jeszcze na osłodzenie, gdyby ją włożyć do pralki z płynem na rozpuszczenie tapety, zapuściła by włosy, zmazała sobie napis "noga" na szyi", zmazała by sobie czerwone pazury, gdyby wymazać mi wiedzę, że wciągała koks z penisów jamajczyków to może coś by z tego było, aha no i jeszcze programem MK UKTRA ją potraktować i wgrać soft kobiecości, no to może może i bym ją zaprosił o ile by się zgodziła, ale jako że nie jestem Jamajczykiem z czarną parówą, to wiem że miałbym listę wymagań a ze spełnieniem ich to już raczej może być różnie :D

Jako, że jestem zbyt akceptujący chłopak, to jednak życzę jej by żyła swoim własnym życiem i ze swoimi wyborami i wybrała kogoś kto ją pokocha właśnie za to jaka jest, a nie jaką ja chciałbym ją widzieć. Innymi słowy nie "mój typ" jak to się mówi.

27 minut temu, Damian napisał:

Bo ona się zmieniła i już taka nie jest.

A ja myślę, że jednak gdyby miała okazję by powróciła do dawnych nawyków ale...czy nadal by ją chcieli? Te 3 piosenkarze murzaje czy kto to był?

Chcieli by naszą "girę"? A więc widzicie, jak wybór nieodpowiednich mężczyzn co ze sobą niesie. Chłopaki z jamajki po koksach będą wspominać ciepło naszą girę a "nasza" gira to nie wiem czy wtedy miała więcej czerwonych flag gdy była młodsza czy teraz jeszcze bardziej świeci na czerwono ale chyba teraz jeszcze więcej ma problemów z psyche jak wtedy co oczywiście stara się przykryć toną tapety.

 

Zniszczone dziewczę - współczuję.

 

Najlepsze jest to, że teraz jakiegoś Polaka będzie chciała, kurrrła może i ja się podłączę na orbitę. Umówię się z nią, nakręcę filmik jak to miałem "girę" albo to ona będzie miała mnie i teraz ja będę sławnym - prawdziwy ze mnie demon zua 😉 

Coż nie, każdy incel może mieć gierę.

 

Mimo, że mój post brzmi niezwykle oceniający, to chciałbym podkreślić, że mam naprawdę nadzieję, że znajdzie sobie kogoś kto ją doceni i ona jego - jednak naprawdę ona jest przeciwieństwem, tego czeko szukam w kobietach, więc ja i ona, raczej by nie zatrąbiło nawet gdybym miał wciągać koks z penisów tych jamajczyków i miałby się stać czarna magia xd.

Żadna ilość towaru, siły odpychania nie przeskoczy ale nogi ma serio ładne :) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Linkiewicz.

Nic do niej nie mam ale nie chciałbym aby tacy ludzie jak ona byli promowani.

Życie różne pisze scenariusze ale promowanie przez nią różnych ekscesów czy opowiadanie ile to się nie zarabia na onlyfans i innych portalach i w sumie to normalne.

 

Wg mnie to jest jawna promocja patologii i głupoty wśród nastolatek.

Ale kto wie ile z tych sławnych na dziś dzień jutuberek nie pokazywało kiedyś dupy, patrz: przykład Natsu.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Generał Szrama napisał:

dała kiedyś dupy znanym murzynom czy wciągała kokainę z penisa kolegi. I teraz nadchodzi najśmieszniejsze... otóż Marta szuka chłopaka

Znani? Nie sądzę.

 

32 minuty temu, Generał Szrama napisał:

Dziś jest zawodniczką FAME MMA i znaną influencerką na instagramie

...i edukuje nasze nastolatki :)

 

Serio, gdybym miał dzieci, to raczej nie kupowałbym im smartfona dopóki nie staną się w miarę ogarnięci.

34 minuty temu, Generał Szrama napisał:

Jak ktoś taki może oczekiwać, że ktoś ją zechce i mieć jakiekolwiek wymagania co do przyszłego partnera to ja nie wiem 😂

Więcej wiary. Jestem pewien że znajdzie się wielu chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Najlepsze jest to, że teraz jakiegoś Polaka będzie chciała, kurrrła może i ja się podłączę na orbitę. Umówię się z nią, nakręcę filmik jak to miałem "girę" albo to ona będzie miała mnie i teraz ja będę sławnym - prawdziwy ze mnie demon zua 😉 

Coż nie, każdy incel może mieć gierę.

Ja to bym jej kijem przez szmatę nie dotkną, a Ty piszesz o jakimś umawianiu się. Im bardziej będziemy to tolerować tym więcej takich kurewn będzie, bo zawsze znajdzie się frajer co z nimi będzie chciał stworzyć rodzinę. Kiedyś dziewczyny były porządniejsze (pomijam prostytutki, bo takie były od zawsze ale mniej niż dziś) bo, faceci nie oglądali się za kurwami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sunhasntdie napisał:

Nie szkoda Wam czasu na podniecanie sie takimi bzdurami i sledzenie tego

Ja i większość tu zgromadzonych mamy tę dziwkę głęboko w D, ale niektórzy mają dzieci. Rodzice powinni wiedzieć jakich idoli mają ich dzieciaki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Generał Szrama napisał:

a to bym jej kijem przez szmatę nie dotkną, a Ty piszesz o jakimś umawianiu się

Starałem się przekazać w sposób elegancki, że nie leży ona w kręgu moich zainteresowań i takie jak ona zawsze mnie odpychały. Napisałem to sarkastycznie więc, fakt można było to źle odebrać. Ja się z nią bym nie umówił, nawet gdyby ona się we mnie zabujała z jakiś dziwnych mi nie znanych względów, po prostu z tego chleba mąki by nie było ale mówię, niech sobie znajdzie swojego wysokiej jakości mężczyznę dla niej i gra, ja na pewno nie leżę w kręgu jej zainteresowań a gdybym leżał i tak bym podziękował i życzył jej szczęścia z kimś innym.

 

Nie bo jestem taki cudowny, tylko ja i ta babka to jak dwie przeciwstawne ideologie, nie do pogodzenia :) 

Napisałem, że nawet koks z czarnych kabanosów by nie zmienił mojego podejścia ale jestem ciekaw, czy jest w kogoś typie tutaj.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.