Skocz do zawartości

Aż mnie mowę odjęło i mi oczy dęba stanęli


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

bym podziękował i życzył jej szczęścia z kimś innym.

Życząc jej szczęścia komuś byś życzył bardzo źle, ale pewnie znajdzie się amator zepsutego pasztetu tak jak ten typ z Chłopaków do Wzięcia co chciał się wiązać z bezzębną bułgarską prostytutką 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Generał Szrama napisał:

tak jak ten typ z Chłopaków do Wzięcia co chciał się wiązać z bezzębną bułgarską prostytutką 😂

Usłyszał Kwaśniewskiego "nie idźcie tą drogą" i postanowił ją nawrócić na właściwą ścieżkę :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Quo Vadis? said:

Nic do niej nie mam ale nie chciałbym aby tacy ludzie jak ona byli promowani.

Życie różne pisze scenariusze ale promowanie przez nią różnych ekscesów czy opowiadanie ile to się nie zarabia na onlyfans i innych portalach i w sumie to normalne.

 

Ja wiem. Jak gówno na wierzch wypływa to wiadomo gdzie nie stąpać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Generał Szrama napisał:

Marta Linkiewicz, która to zasłynęła kilka lat temu z akcji w autobusie znanych czarnych muzyków czym się chwaliła później w internecie za pomocą słów "Z tym się ruchałam, z tym się ruchałam, a termu ciągnęłam". 

 

Kurde, znowu wjechali Mokebe i pozamiatane...... chlip chlip. .. naszą P0lską Vetaminke.... :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest jak na zamówienie, wysyp bezwartościowych typów/typiar promujących bezwartościowe treści tylko samym faktem przyciągania uwagi kontrowersją i prowokacją. Puste żywoty bez znaczenia, niczego cennego nie wnoszące tylko przepalające tlen, a mające na celu pogłębianie pustki u widza i wciąganie go w otchłań marnowania czasu, życia i sprowadzenie go do funkcjonalności prola. Po prostu omijać i szukać w życiu prawdziwych wartości, niezależnie od ciśnienia z medialnego szamba. 

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Generał Szrama napisał:

No Panowie to po prostu jest beka z życia. Jak ktoś taki może oczekiwać, że ktoś ją zechce i mieć jakiekolwiek wymagania co do przyszłego partnera to ja nie wiem

A ile jest takich panien które nie afiszują się swoim kurestwem a je uprawiają...tej nikt nie weźmie bo jest spalona przez swoją głupotę.

 

Aby nie trafić na identyczną patusiare ale ładnie opakowaną i udającą swiętojebliwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

Ja od zawsze mówię: nie chcesz spierdolić sobie życia? Prześwietlaj dokładnie przeszłość swojej potencjalnej partnerki. W internecie nic nie ginie...

Dokładnie,  ponadto dowiadywać się czy nie było chorób typu nowotwory, cukrzyca czy chorób stricte psychicznych np. borderline, psychopatia itd. Warto zapoznać się bliżej z rodziną ,, wybranki" a także z najbliższymi przyjaciółmi luby. Często, po pijaku mogą wygadać różne tajemnice, które mogą uratować mężczyźnie dupę i nie tylko. Kobiety interesują się przeszłością mężczyzny, jego najbliższym otoczeniem, róbmy to samo!

Co do tej kurtyzany to rzeczywiście żenada w sosie własnym z dodatkiem gówna. Nie wie chyba z co wygaduje lub po prostu siadło jej kompletnie na łeb.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Rnext napisał:

Teraz jest jak na zamówienie, wysyp bezwartościowych typów/typiar promujących bezwartościowe treści tylko samym faktem przyciągania uwagi kontrowersją i prowokacją. Puste żywoty bez znaczenia, niczego cennego nie wnoszące tylko przepalające tlen, a mające na celu pogłębianie pustki u widza i wciąganie go w otchłań marnowania czasu, życia i sprowadzenie go do funkcjonalności prola

Piękna poezja, ukazująca prawdę 😏

30 minut temu, Chcni napisał:

Jak którys z moich znajomych wspomina coś o fame mma, to już wiem że mam do czynienia z debilem. Tylko debile jaraja się oglądaniem innych debili, jeszcze za to płacąc.

U mnie w robocie też się tym jarają, żenada, poziom spierdolenia w społeczeństwie jest ogromny. Homo Sapiens be swojej masie robi się coraz głupszy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Generał Szrama napisał:

To zabawne bo wczoraj nagrali razem odcinek 

 

 

Dzięki - nawet nie wiedziałem bo nie śledzę "gwiazd".

Na tym materiale od Gonciarza zobaczcie sobie fragment od 50 minuty:

 

 

 

- to są właśnie te wszystkie "młode, niezależne, same się utrzymujące, wspaniałe, inteligentne, ponad tych miernych facetów" laski, które jak mają wrócić do domu gdzie jest pusto chleją, ćpają i wyją w poduszkę. Najpierw giba sie jak jebany rezus bo to taki pół-facet ale potem wyłazi baba, która po prostu płacze z bezradności.

Ona jest przed ścianą. A co się dzieje po 30stce?

Więcej zakupów?

Więcej dawania dupy?

Więcej ćpania?

6ty apartamen za dawanie dooopy kolesiowi 30lat starszemu?

A finalnie i tak płacz.

Ale hipergamia taka zajebista ;) 

 

47 minut temu, BlacKnight napisał:

Aby nie trafić na identyczną patusiare ale ładnie opakowaną i udającą swiętojebliwą.

 

Standard. Dawanie dooopy w opór "na studiach", jak na wieś zjeżdża na weekend to w sukieneczce z rodzicami do kościółka i na obiadek do babci, melanżyk od czwartku do niedzieli, popracuje trochę w Galerii, matka z Ojcem kase przyśle, Tinderek i Insta, a po studiach szukanie frajera (te mądrzejsze) albo dalsze dawanie doopy, aż nie gruchnie o ścianę.

 

Serio tak trudno pomyśleć skąd młode panny na studiach bez kasiastych rodziców mają hajs na te zdjęcia w knajpach z rogalikiem i kawusią za 100 złotych? Na wczasy na Bali? Nie bądźmy naiwni ;) 

 

Materiał na kobietę na związek prima sort.

 

Baby same sobie piekło organizują.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Król Jarosław I napisał:

A tam. p0lko-standard. Ćpunka narzekająca, że zrywa z chłopakiem bo jest ćpunem.

Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? 4 Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? 5 Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. - Mt.7(Biblia)

Co by nie powiedzieć o Biblii to jednak zawiera w sobie wiele ponadczasowych mądrości, które przetrwały i są aktualne do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś to wrzucił na grupę p0lek, byłbyś zjechany że Ciebie żadna nie chce, że przeszłość się nie liczy i trzeba mieć wymagania, nie brać byle polskiego kuhwe polakha robaka. 

 

Niestety jak @Quo Vadis? wspomniał, takie kurewstwo jest promowane mimo że myślący ludzie mają wyjebkę czy obciągała temu czy tamtemu. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DOHC napisał:

Gdybyś to wrzucił na grupę p0lek (nie kochany, nie tylko one :D ) , byłbyś zjechany że Ciebie żadna nie chce, że przeszłość się nie liczy i trzeba mieć wymagania, nie brać byle polskiego kuhwe polakha robaka. 

 

Niestety jak @Quo Vadis? wspomniał, takie kurewstwo jest promowane mimo że myślący ludzie mają wyjebkę czy obciągała temu czy tamtemu. 

 

Przecież na forum u nas były już tematy gdzie paru mądrali pisało, że przeszłość się nie liczy (i nie była to tylko zbanowana czasowo "siostra") :D 

Wiesz to jest wszystko wygodne jak szukasz tylko panienek na bzykanie - wtedy - serio kalosz na strzelbę i "przeszłość się nie liczy" ale jak szukasz laski do związku to nagle Ci sami krzykacze pierwsi przetrzepią lasce fejsa i telefon ;) 

 

Ja do Linkiewicz personalnie nie mam nic - jej życie, jej sprawa, jak jakiś frajer chce dostać coś takiego do życia - jego sprawa. Tylko, że podobnie jak ona zachowuje się masa kobiet - wykutasić się, a potem okłamać frajera, który ma jej sponsorować życie.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Generał Szrama napisał:

Jak ktoś taki może oczekiwać, że ktoś ją zechce i mieć jakiekolwiek wymagania co do przyszłego partnera to ja nie wiem

 

Widzi co się dookoła niej odpierda.a, widzi tych wszystkich zdesperowanych gości, gotowych zakopać szacunek do własnej osoby, jakieś dwa metry pod ziemią, więc w sumie robi to, na co realia jej pozwalają.

 

2 godziny temu, SamiecGamma napisał:

I jeszcze te krótkie włosy jak u faceta. Naprawdę nie rozumiem - co za głupia moda tak się oszpecać?

 

To nie moda, to symbolika, odcięcie się od przeszłości, kiedyś czarne kutangi i kurewstwo, teraz nowa ja, słodka, wspaniała i pełna hipokryzji, bo przeszłość się nie liczy, ważne jest tu i teraz.

 

To, że  zmieniła styl życia o 180 stopni, to chyba akurat prawda. Podejrzewam, że jeszcze się zdziwicie jak zobaczycie jej nowego typa, który łyknie tą całą przemianę i nie będzie jej rozliczał z przeszłości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, niemlodyjoda napisał:

to są właśnie te wszystkie "młode, niezależne, same się utrzymujące, wspaniałe, inteligentne, ponad tych miernych facetów" laski, które jak mają wrócić do domu gdzie jest pusto chleją, ćpają i wyją w poduszkę. Najpierw giba sie jak jebany rezus bo to taki pół-facet ale potem wyłazi baba, która po prostu płacze z bezradności.

Najlepsze jest to że TAK JEST! Autentyko! Tylko dziwi mnie to że nie trafia to do mainstreamu... a może nie trafia bo ta propaganda feminizmu runęła by jak domek z kart?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Najlepsze jest to że TAK JEST! Autentyko! Tylko dziwi mnie to że nie trafia to do mainstreamu... a może nie trafia bo ta propaganda feminizmu runęła by jak domek z kart?

 

Wielu facetów nie kuma, że:

1. Baba nie podejmie wyzwania tylko się rozpłacze

2. Baba sama nie wie co zrobić ze swoim życiem

3. Baba to istota socjalna i za fejm / uznanie w środowisku zrobi wiele

4. Gdyby faceci nie byli takimi frajerami i leszczami i cieli krótko +25, samotne matki i 500plusiary to okazałoby się, że te wszystkie "Panie doktor-dżenderoloszki", "Panie Manager", "Panie Profesorki i Sędziny" czy inne pierdy to małe gówniary w ciałach dorosłych kobiet, które jak jest problem w życiu szukają kogokolwiek żeby za nie go rozwiązał

5. Każda, powtarzam każda baba, nawet jakby nie wiem jak wyglądała jest pełna kompleksów i niepewności. To faceci nadają im wartość - zupełnie zbędnie.

 

Résumé - film Gonciarza - od 50 do około 54 minuty - kobieta XXI wieku w pigułce.

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.