Skocz do zawartości

Aż mnie mowę odjęło i mi oczy dęba stanęli


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, niemlodyjoda napisał:

to okazałoby się, że te wszystkie "Panie doktor", "Panie Manager" czy inne pierdy to małe gówniary w ciałach dorosłych kobiet, które jak jest problem w życiu szukają kogokolwiek żeby za nie go rozwiązał

Ja już dawno zauważyłem że kobiety potrafią niesamowicie GRAĆ mądre, pewne siebie, zaradne itp. Po prostu jak kłamią to nie mają skrupułów i nie widać po nich kłamstwa... 

Może staram się być skurwielem i chujem ale jednak tej Linkiewicz zrobiło mi się... żal. Ona wie co odjebała, jej łzy są szczerze, wie co odjebała i że tego nie cofnie. Ona wchodzi w pewien okres że człowiek BIOLOGICZNIE poważnieje. Największych przypałów i przypiar ze szkoły, oni też w końcu spoważnieli. I ona po prostu czuje co odjebała, co odpierdala. Widać że chce po prostu NORMALNOŚCI. Gościa którego będzie lubiła, będzie z nim wychodzić na rower... ona jest OFIARĄ pierdolonego feminizmu robiących z kobiety qrwy i babochłopy...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Résumé - film Gonciarza - od 50 do około 54 minuty - kobieta XXI wieku w pigułce.

Mój wniosek jest taki, że kobieta cierpi, gubi się,  jeśli nie ma faceta, który nad nią dominuje.

 

Ach ten zły patriarchat. 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ją lubię, nie mam z nią problemu, nie obchodzi z kim się waliła bo mój liczik też jest gruby i mam inny mineset...

 

 

 

A @niemlodyjoda, jest Pan cham i prosak z Krzysiem to był mój pomysł, a Ty zalogowałeś mi się do głowy i podpieroliłeś mój post.

PS. zmieniłem hasło.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Na tym materiale od Gonciarza zobaczcie sobie fragment od 50 minuty:

 

- to są właśnie te wszystkie "młode, niezależne, same się utrzymujące, wspaniałe, inteligentne, ponad tych miernych facetów" laski, które jak mają wrócić do domu gdzie jest pusto chleją, ćpają i wyją w poduszkę. Najpierw giba sie jak jebany rezus bo to taki pół-facet ale potem wyłazi baba, która po prostu płacze z bezradności.

 

Jak zwykle pozamiatałeś. Świetnie to ująłeś. Oglądanie tego jest szokujące i jednocześnie oczyszczające. Taka niezależna, twarda, a wystarczy chwila bez zapychających psychikę zajęć i wychodzi z niej mała zagubiona dziewczynka, zupełnie jak dziecko, które płacze, bo zgubiło się w galerii handlowej rodzicom i nie wie, co począć. 

 

Cytat

Ona jest przed ścianą. A co się dzieje po 30stce?

Więcej zakupów?

Więcej dawania dupy?

Więcej ćpania?

6ty apartamen za dawanie dooopy kolesiowi 30lat starszemu?

A finalnie i tak płacz.

 

Dokładnie. Poznałem takich mnóstwo. Oczywiście z celebrytkami się nie umawiałem, ale czy te dziewczyny tak bardzo się od niej różniły? Przeszłość, która jest hipoteką nie do spłacenia, niby inteligentne (no tu róznica, bo Linkiewicz nie jest inteligentna) i niezależne, ale pustka ta sama... nawet łzy były.

 

Cytat

Ale hipergamia taka zajebista ;) 

 

O tak, jak już się ogarnie to oczywiście szuka sobie tego wymarzonego samca alfa i księcia z bajki jednocześnie. Tylko że ten jakoś nie przychodzi, a lata mijają. Koniec końców jest wysilona pasja, np. fotografia, uprawiana do wyrzygu, żeby jakoś zapchać czas. Ale wieczorami i tak - jestem w stanie się założyć o cokolwiek - płacz do kieliszka i leniwe pogłaskiwanie kota w fotelu, a w TV kolejny feminazistowski serial z Netflixa.

 

Cytat

Baby same sobie piekło organizują.

 

Mój tata mówi, że feminazistki same wyginą, bo się nie płodzą i wróci normalność, ale on zbyt optymistycznie na to patrzy. W zastraszającym tempie social media kształcą następne tabuny, które "wymieniają" te starsze, dobiegające albo już po ścianie. Tu naprawdę nie ma czego szukać. Miałeś 100% racji jak pisałeś w moim wątku powitalnym, że jeśli szukać kogoś do związku to tylko poza Polską...

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jakaś drama z natsu z tymi kamerkami, Ciekaw jestem czy celowo te nagrania nie wyciekły. 

 

Dla trzepaków mogę podesłać na priv linka ale wystarczy wpisać to w Google inna chomiku jest. 

 

Natalia Karczmarczyk Natsu nago kamerki.mp4

 

Kiedyś były sex tape w stanach a potem gwiazdy wielkie się zmieniły i u nas też do tego zmierza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Optimus Prime Muszę szczerze przyznać że ta Natsu - zdrowa dupa :3 XD

Najgorszy tragizm mężczyzn jest taki że nie uczy się ich od małego panować nad chujem. Dlaczego naturale tak wyrywają i ruchają? Bo często oni ruchają od bardzo dawna, często jak mają 12-13 lat mają pierwsze doświadczenia seksualne. Oni widza ze seks jest good i fajny ale nie czują się źle jak go nie ma... Jaka była propaganda? Że jak nie ruchasz - jesteś nikim, prawiczek, lamus itp.

Naturale po prostu nie mają takiego parcia na ruchanie. Ruchanie jest dla nich normalne, naturalne. Oni w duchu śmieją się z "tych spiętych chłopaków" którzy podchodzą jak pies do jeża. Oni mają INNY WIBE niż taki Polski zjebany (przykład analnego XD).

 

Ja w życiu nie miałem kumpla który mówił "te Ramaja zoba te dwie, dawaj zagadamy, ja biorę brunetkę a ty blondynkę" i jak nas spławiają to śmieje się do rozpuku itp. Albo jak dostajesz w twarz od laski bo ja chamsko złapałeś za tyłek to ci mówi "ahhahah! łaaał straciłeś cnotę! ale ty mi zaimponowałeś teraz XD". NIGDY KUWRA NIE MIAŁEM TAKIEGO ZIOMKA. 

Miałem za to dużo którzy byli pierwsi by cię wyśmiać jak laska cię spławiła :( Albo by ci dopierdalać w obecności kobiet...

 

Mój brat pracował przy budowie metra z Włochami. Oni ogólnie mieli takie podejście do kobiet że jak zarywali a ona ich spławiała to oni się nie obrażali, nie brali tego do siebie tylko szli do następnej. Oni mu opowiadali że "oni się bawią, jak ich laska spławi to nic, nic nie szkodzi". 

A poten Pan Analny pierdoli te swoje smuty i inne Polskie chłopaki również. XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Optimus Prime napisał:

Tam jakaś drama z natsu z tymi kamerkami, Ciekaw jestem czy celowo te nagrania nie wyciekły. 

 

Też mi się tak wydaje. Pieniądze nie śmierdzą...

 

Cytat

Kiedyś były sex tape w stanach a potem gwiazdy wielkie się zmieniły i u nas też do tego zmierza. 

 

U nas wszystko z opóźnieniem mniej więcej 15-letnim w takich sprawach. Książka "No more Mr Nice Guy" - 2003 rok. Ja się o Red Pillu dowiedziałem w 2019, a o forum w 2020... O jakieś 15 lat za późno. Dobrze że w ogóle, bo jak czytam tematy w świeżakowni to i tak uważam, że tylko dzięki mojej wrodzonej nieufności do ludzi i ostrożności nie spierdoliłem sobie życia... No i - nie ukrywam - moje SMV na poziomie 5.5/10 też pomogło. Gdyby było 7/10 to może już bym przepadł... ;) 

 

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

nie brali tego do siebie tylko szli do następnej. Oni mu opowiadali że "oni się bawią, jak ich laska spławi to nic, nic nie szkodzi". 

Ja to pierwszy raz widziałem w Hiszpanii, koleś podbijał do panien w tańcu na baletach, kosz, pyk do nastepnej...

Młody byłem, szczekę zbierałem z parkietu, to było z 12 lat temu - jedne balety, a tyle się nauczyłem.

I na baletach w UK podbijam do mulateczki, ona bardzo mnie przeprasza, pokazuje pierscionek, że własnie się zareczyła - kłamała/niekłamała - zachowała się super. Nie dała mi poczuć się źle, ze podbiłem... a teraz u Nas w Polsce... uuuuu

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przedstawicielki całego pokolenia, niekoniecznie nawet w krzywym zwierciadle. Za hajs kobiety "modelki" zjedzą nawet gówno szejka. Wzory do naśladowania. Macie ciągle potwierdzenie, że nie warto, naprawdę nie warto robić nic. Takie idiotki mają widownię, a jak ktoś mądry się wypowie to od razu przemądrzały i spierdalaj z towarzystwa, bo nie chodzi o to, żeby równać w górę, tylko ciągle do dołu. Mnie to szczerze brzydzi, ta ich mowa ciała, ton głosu, całokształt. Koleś, który spełnia jej wymagania nawet o niej nie słyszał i nigdy nawet nie spróbuje się dowiedzieć, kim ona jest xD

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, zuckerfrei napisał:

Marcia będzie jak Frytka, zmieni imię i zostanie gorliwą katoliczką, powije dziecko i czasem da jakis wywiad...

@Optimus Prime ja poproszę bo nie wiem o co kaman, a jakis Megatron we mnie dziś siedzi.

Musisz spuścić z krzyża to będzie bumblebee ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nie mają moralności a wszelkie objawy negatywnego zachowania zawsze sobie wytłumaczą i obrócą kota ogonem, że to wszystko wina mężczyzn.

Dla nas to szon, który wyszumiał się na karuzeli kutangów, ona nie będzie mieć sobie nic do zarzucenia przecież egzotyczne chłopaki były miłe i wywoływali emocje, więc co ona biedna mogła zrobić. Teraz poszukuje beta bankomat bo tylko tacy jej już pozostali. I teraz najważniejsze to, że ty jako mężczyzna nie wyobrażasz sobie jak ona śmie to powiem Ci, że może bo na pstryknięcie palców ma masy napalonych samców czekających do niej w kolejce. Dla świadomych mężczyzn jest to śmieszne, żenujące czy smutne lecz dla reszty społeczeństwa to normalne i coraz częściej w dobie wolności seksualnej dopuszczalne. Współczuje mężczyźnie, który z nią będzie. Niestety coraz częściej takie egzemplarze z trzycyfrowym przebiegiem będą już tylko dostępne na rynku matrymonialnym. 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Generał Szrama napisał:

Jak ktoś taki może oczekiwać, że ktoś ją zechce

Nie jeden frajer się połasi i poleci z wywieszonym językiem do samego chodnika.

2 godziny temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja w życiu nie miałem kumpla który mówił "te Ramaja zoba te dwie, dawaj zagadamy, ja biorę brunetkę a ty blondynkę" i jak nas spławiają to śmieje się do rozpuku itp. Albo jak dostajesz w twarz od laski bo ja chamsko złapałeś za tyłek to ci mówi "ahhahah! łaaał straciłeś cnotę! ale ty mi zaimponowałeś teraz XD". NIGDY KUWRA NIE MIAŁEM TAKIEGO ZIOMKA. 

Miałem za to dużo którzy byli pierwsi by cię wyśmiać jak laska cię spławiła :( Albo by ci dopierdalać w obecności kobiet...

Dokładnie!!! W Polsce mało jest prawdziwych Ziomali, takich od serca, w życiu głównie spotykasz różnego rodzaju buców albo frajerów, jeden Cię zdołuje a drugi pociągnie w dół.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@Optimus Prime raczej Shockwave.

Co prawda, to prawda.

@Optimus Prime no śliczna niuńka. Nic tam nie ma, trochę cycka i tyle.

Jest wszystko. Jak bawi się wibratorkiem. hehe ale i tak sądzę że to kontrolowany wypływ. Była jedna znana z kamerek co niby zrobili z niej grającą w lola i że tam też niby kamery zapomniała wyłączyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Festiwal usprawiedliwiania:

48daabc2312ebcda2b8f70d656c10e10.jpg?s=1620807475

 

Feministki kobietom zgotowały ten los, a potem mamy w Rezerwacie wątki, że nie powinno się stygmatyzować jednostek... Dziś autobus "artystów", jutro piesek, a pojutrze - "Projekt Biedronki". Stwórz problem, by móc zaproponować rozwiązanie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.