Jump to content

Nieproszony lokator, który nie płaci czynszu i żyje na krzywy ryj - jakie środki przedsięwziąć?

Jego los jest w waszych rękach!  

43 members have voted

1. 1. Jaki los powinien spotkać Ahmeda?!

• Brutalna śmierć z rąk Ważniaka.
    • Ułaskawienie i wypuszczenie na otwartą przestrzeń.

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 05/11/2021 at 07:00 PM

Recommended Posts

Posted (edited)

Hejka!

Znacie to uczucie, gdy bulicie za wszystkie rachunki, a ktoś się po prostu wpierdala i sobie żyje na wasz koszt? Ja właśnie poznałem.

Możecie się dziwić, ale takie rzeczy nadal się odjaniepawlają w XXI wieku!

Anyway, poznajcie Ahmeda:

ahmed.png

Ahmed ma około 4 centymetry długości, osiem nóg, cztery pary oczu i bujną czuprynę na odwłoku; interesuje się insektami, architekturą wnętrz i wspinaczkami po ścianach - myślę, że ten opis wzbudził waszą sympatię co do Ahmeda. Żeby nie było, że nie dałem mu szansy.

Przychodzę do was, aby zrobić z was Cezarów.

Jako że po ostatnim dzikim lokatorze (Muhammedzie), którego automatycznie ubiłem w nanosekundę, miałem wyrzuty sumienia, to tym razem zamierzam scedować odpowiedzialność za los Ahmeda na was.

Wrzucam do działu filozoficznego, bo jest to eksperyment, aby zobaczyć, czy będę miał wyrzuty sumienia, jeśli to wy skarzecie go na śmierć, a ja będę jedynie katem.

Tak więc los Ahmeda jest w waszych rękach.

Aniekta jest jawna i zakończy się o godzinie 20. jedenastego maja 2021 roku.

Edited by Ważniak
  • Haha 6

To chyba jest kątnik domowy [mniejszy].

Ja bym nadzwyczajnie złagodził karę i go wymeldował - przeważnie pająki itd chodzące po domu biorę delikatnie przez papier i wynoszę na podwórko.

• Like 1
  • Haha 1
16 minut temu, Ważniak napisał:

poznajcie Ahmeda

Znaczy się sprawdziłeś już płeć? :D

• Haha 2

Skoro pytasz to tak naprawdę nie chcesz ujebać, więc ułaskawić. Z drugiej strony, jak to jest Ahmed to po śmierci ruchanie z dziewicami, więc no wiesz, ten tego 😆 

• Haha 2
Posted (edited)

Ładny karakan. A jaki pożyteczny. To muchi zjada i inne insekty.

Ja bym zostawił, no chyba że by mnie u**bał.

Edited by cst9191
  • Like 1

Kątnik, on żyje w naszych mieszkaniach/domach, wypowadzanie go na dwór nie ma sensu - wróci, zawsze wraca. Może kąsać, jezeli niebieski smurf jest uczulony na jad może być grubo.

👎

Osobnik na foto jest jeszcze mały.

• Like 2

Uwolnić Barabasza !!!

(Ale zanim to zrobisz to daj mu się ugryźć i sprawdź czy możesz strzelać pajęczyną)

• Haha 1
Posted (edited)

@zuckerfrei to fakt, że ten gatunek woli budynki niż łono natury, ale przecież nie musi pójść tam, skąd go wyniesiono. Trzeba by się bardzo postarać, żeby doszło do ukąszenia, nie ma się czego obawiać.

Edited by Wstydliwy
  • Like 1
Posted (edited)
45 minut temu, Ważniak napisał:

Tak więc los Ahmeda jest w waszych rękach.

Popełniłeś ogromny błąd, nadałeś mu imię, w konsekwencji uwiązałeś się emocjonalnie do Ahmeda, co właściwie potwierdza ten temat. Gdybyś do końca traktował go bezosobowo, byłoby Ci znacznie łatwiej go odpalić.

Byłem już w tego typu sytuacjach nie raz, uwierz mi to nie jest tego warte, prędzej czy później dopadną Cię wyrzuty sumienia, powracające obrazy itp., następnie podejmiesz próbę zagłuszenia tego wszystkiego, może to będzie alkohol, może używki, a może przygodny sex. Nie idź tą drogą.

Osobiście pozwoliłbym mu kontynuować swój nędzny żywot, gdzieś z dala od siebie.

Spider fan club - Forum Lounge - MLP Forums

Edited by Pancernik
  • Haha 5

Zapierdalam wszystkie, mają skubańce nieprzyjemną tendencję do gryzienia mnie w stopy podczas snu.

Kill them all.

• Like 1
  • Haha 1
23 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Na Florydzie zdarzają się czasem przypadki, że do domu wbije taki milusiński, nie Ahmed, tylko Ali [Gator]:

Nam aligatory nie zagrażają, co najwyżej knury i szczury.

9 minut temu, RENGERS napisał:

Zapierdalam wszystkie, mają skubańce nieprzyjemną tendencję do gryzienia mnie w stopy podczas snu.

Najwidoczniej pająki też mogą mieć fetysze :D

• Haha 2
13 minut temu, RENGERS napisał:

Masz pająka stópkarza?

• Haha 2
Posted (edited)

Kątnik, nic nadzwyczajnego. Wyrzuć go w diabły, po co ubijać.

Ja staram się nie tłuc stworzonek bożych, choć czasami robię wyjątki (jeden kątnik, którego tolerowałem przez kilka tygodni, a który mieszkał pod łóżkiem i gryzł mnie co noc, w końcu się doigrał; był też jeden szerszeń, który na swoje nieszczęście wleciał do pokoju - podpaliłem go w locie, a płomień zagasiłem kapciem). Ogólnie kątnik nie powinien stanowić zagrożenia, ale rozumiem, że możesz odczuwać dyskomfort.

23 minuty temu, Carl93m napisał:

Ja bym śmiecia rozwalił. Nienawidzę tych wszystkich robaków 

To nie robak, to stawonóg. :)

Edited by zychu
  • Like 1
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.