Skocz do zawartości

Nieproszony lokator, który nie płaci czynszu i żyje na krzywy ryj - jakie środki przedsięwziąć?


deleteduser110

Jego los jest w waszych rękach!  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki los powinien spotkać Ahmeda?!

    • Brutalna śmierć z rąk Ważniaka.
    • Ułaskawienie i wypuszczenie na otwartą przestrzeń.

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 11.05.2021 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

 

Znacie to uczucie, gdy bulicie za wszystkie rachunki, a ktoś się po prostu wpierdala i sobie żyje na wasz koszt? Ja właśnie poznałem.

 

Możecie się dziwić, ale takie rzeczy nadal się odjaniepawlają w XXI wieku!

 

Anyway, poznajcie Ahmeda:

ahmed.png

Ahmed ma około 4 centymetry długości, osiem nóg, cztery pary oczu i bujną czuprynę na odwłoku; interesuje się insektami, architekturą wnętrz i wspinaczkami po ścianach - myślę, że ten opis wzbudził waszą sympatię co do Ahmeda. Żeby nie było, że nie dałem mu szansy.

 

Przychodzę do was, aby zrobić z was Cezarów.

 

Jako że po ostatnim dzikim lokatorze (Muhammedzie), którego automatycznie ubiłem w nanosekundę, miałem wyrzuty sumienia, to tym razem zamierzam scedować odpowiedzialność za los Ahmeda na was.

 

Wrzucam do działu filozoficznego, bo jest to eksperyment, aby zobaczyć, czy będę miał wyrzuty sumienia, jeśli to wy skarzecie go na śmierć, a ja będę jedynie katem.

 

Tak więc los Ahmeda jest w waszych rękach.

 

Aniekta jest jawna i zakończy się o godzinie 20. jedenastego maja 2021 roku.

Edytowane przez Ważniak
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Ważniak napisał:

Tak więc los Ahmeda jest w waszych rękach.

 

Popełniłeś ogromny błąd, nadałeś mu imię, w konsekwencji uwiązałeś się emocjonalnie do Ahmeda, co właściwie potwierdza ten temat. Gdybyś do końca traktował go bezosobowo, byłoby Ci znacznie łatwiej go odpalić.

 

Byłem już w tego typu sytuacjach nie raz, uwierz mi to nie jest tego warte, prędzej czy później dopadną Cię wyrzuty sumienia, powracające obrazy itp., następnie podejmiesz próbę zagłuszenia tego wszystkiego, może to będzie alkohol, może używki, a może przygodny sex. Nie idź tą drogą.

 

Osobiście pozwoliłbym mu kontynuować swój nędzny żywot, gdzieś z dala od siebie.

 

Spider fan club - Forum Lounge - MLP Forums

Edytowane przez Pancernik
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kątnik, nic nadzwyczajnego. Wyrzuć go w diabły, po co ubijać.

Ja staram się nie tłuc stworzonek bożych, choć czasami robię wyjątki (jeden kątnik, którego tolerowałem przez kilka tygodni, a który mieszkał pod łóżkiem i gryzł mnie co noc, w końcu się doigrał; był też jeden szerszeń, który na swoje nieszczęście wleciał do pokoju - podpaliłem go w locie, a płomień zagasiłem kapciem). Ogólnie kątnik nie powinien stanowić zagrożenia, ale rozumiem, że możesz odczuwać dyskomfort.

 

23 minuty temu, Carl93m napisał:

Ja bym śmiecia rozwalił. Nienawidzę tych wszystkich robaków 

To nie robak, to stawonóg. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.