Skocz do zawartości

Forumowe strategie radzenia sobie z lękiem przed bliskością, kobietami i odrzuceniem z ich strony - o tym dlaczego nie działają i jak efektywnie poradzić sobie z tymi lękami


deleteduser115

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Jest tu trochę facetów na forum, którzy mają wysokie SMV i bardzo duże powodzenie i są mniej więcej zgodni co do tego, że trafić osobę, z którą jest świetna wymiana energii w łóżku to rzadkość. 

+

53 minuty temu, Mosze Red napisał:

często się zdarza, że kobiety bardzo atrakcyjne fizycznie są kiepskimi kochankami.

 

Trudno jest znaleźć naprawdę dobrą kochankę.

=

Godzinę temu, SamiecGamma napisał:

Normalne jest, że ładniejsze (a i dziś nawet przeciętne!) panie mają w wieku 30 lat liczniki 2-cyfowe.

 

Z racji "deskowania w łóżku" są po prostu porzucane bo co innego utrzyma samca w związku jak nie dobry sex?

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał:

Z racji "deskowania w łóżku" są po prostu porzucane bo co innego utrzyma samca w związku jak nie dobry sex?

 

Masz rację, nawet jeśli kobieta jest bardzo atrakcyjna fizycznie i mężczyzna jest mocno napalony, to na jej brak umiejętności łóżkowych nie będzie zwracał uwagi przez pewien czas.

 

Będzie zadowolony ze stosunku nawet z kłodą jak jest mocno napalony, ale pierwsze skoki hormonów szybko opadną i wtedy związek zabije proza łóżkowego życia. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Tak, często się zdarza, że kobiety bardzo atrakcyjne fizycznie są kiepskimi kochankami.

 

Jak myślisz, jaka jest tego przyczyna? Podświadoma dyskalifikacja genetyczna samca, którego, jako zajebista, uważa za słabszego od siebie? Chyba nie - nie ten kontekst - b. atrakcyjna kobieta może przebierać i spokojnie dobrać sobie kochanka, którego będzie uważała za atrakcyjnego fizycznie. Zresztą dyskawifikacja fukcjonuje bardziej na płaszczyźnie zapoznawczej. Często zdarzało mi się, że laska mową ciała dawała do zrozumienia bardzo jasno: nawet nie podchodź, nie jestem zainteresowana. I oczywiście do seksu wtedy nie dochodziło. Z drugiej strony - trafiałem też, do pewnego stopnia przynajmniej, zainteresowane, które były kłodami 🤷‍♂️ Choć do bardzo ładnych zdecydowanie nie należały, raczej średniawka 5/10.

Może po prostu brak tej pasji, energii seksualnej? Ale - z drugiej strony - b. atrakcyjna kobieta kojarzy się z dobrymi genami. Dobre geny kojarzą się z płodnością, seksualnością. Czyli - zakładając, że trafiła właściwego, dopasowanego genetycznie samca - powinna być wulkanem energii. Gdzie jest błąd w moim rozumowaniu? :)

 

Cytat

Trudno jest znaleźć naprawdę dobrą kochankę.

 

Mi się tak naprawdę raz w życiu udało. W porywach, trochę naciągając, dwa razy. Ale cała masa innych rzeczy była nie tak jak powinny być. No i po dwóch latach jej też haj na mnie przeszedł praktycznie całkowicie...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Jak myślisz, jaka jest tego przyczyna?

 

Myślę że przyczyn jest wiele. 

 

Natomiast typował bym na najważniejszą, że kobieta wysoko atrakcyjna 9/10 - 10/10 jest przyzwyczajona do tego, że całe życie dostawała więcej za mniej, albo coś za nic, więc często to ma przełożenie na sypialnię.

 

Weź jeszcze pod uwagę, że kobieta jest wizytówką mężczyzny, ma walory reprezentacyjne, a piękna kobieta wie, że ma wysokie walory reprezentacyjne, więc w innych dziedzinach się opuszcza. 

 

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich ślicznotek, ale bazując na własnych doświadczeniach laski poniżej 8/10 są częściej dobre w łóżku niż te z przedziału 8-10/10. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał:

piękna kobieta wie, że ma wysokie walory reprezentacyjne, więc w innych dziedzinach się opuszcza. 

 

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich ślicznotek, ale bazując na własnych doświadczeniach laski poniżej 8/10 są częściej dobre w łóżku niż te z przedziału 8-10/10. 

Boi się, że się w łóżku spoci, potarga fryzurę, rozmyje makijaż i już nie będzie taka reprezentacyjna. :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 18:07, Brat Jan napisał:

Z racji "deskowania w łóżku" są po prostu porzucane bo co innego utrzyma samca w związku jak nie dobry sex?

+

21 godzin temu, Mosze Red napisał:

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich ślicznotek, ale bazując na własnych doświadczeniach laski poniżej 8/10 są częściej dobre w łóżku niż te z przedziału 8-10/10.


Tutaj jest pies pogrzebany, miałem tak dwa razy że było chemicznie bardzo do czasu łóżka..... po kilku numerkach wiedziałem że czas się żegnać z damami. Obie po ponad dwóch latach same. 

 

I tutaj też wielu młodych błądzi, bo myślą że laska 8/9/10 to rakieta we wszystkim. Stawiają już jej pomnik w pokoju aby słać pokłony. A tymczasem diabeł tkwi w szczególe.  
 

21 godzin temu, Brat Jan napisał:

Boi się, że się w łóżku spoci, potarga fryzurę, rozmyje makijaż

A co dopiero jak złapiesz mocniej za włosy  :D

 

Edytowane przez spitfire
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Brat Jan napisał:

Nabawisz się traumy i kutas oklapnie bo będziesz miał w rękach pęki jej włosów.

.

.

.

.

.

.

.

.

Po prostu wyrwiesz te przedłużone. :D

Sorry za Off-top ale widziałem kiedyś na YT że kobieta wypadła przez okno a on został z jej pękiem włosów :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.