Skocz do zawartości

Czy to Twoja ukochana żoneczka?


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

Scenka rodzajowa. 

 

Stoję w barze mlecznym w kolejce po żarcie na wynos (dobry bar, dobre żarcie, kolejka 5 osób. Patrzę podjeżdża mamunia. Parkuje nieomal w wejściu, mimo że 10m dalej pusty parking. Wyciąga gówniaka z samochodu, bierze za rękę i idzie do środka. I teraz uwaga. 

 

W progu bierze gówniaka na rękę i wpycha się na początek kolejki. Ktoś na początku zwraca uwagę, że przecież jest kolejka. Mamunia z agresją w głosie "NIE WIDZI PAN, ŻE MAM DZIECKO NA RĘKU?!!". Beka. Ale teraz najlepsze. Mamunia bierze kilka porcji do jakichś pudełek i bez krępacji do gówniaka "Zobacz niunia, JAK ZWYKLE powiemy tacie, że taki pyszny obiad ugotowałam". 

 

Czujecie temat? Nie dość, że karynka opierdala się na jakimś wychowawczym, to jeszcze nie ma czasu obiadów gotować i bezczelnie kłamie mężowi, że sama robi. 😁 A przy tym od razu uczy dziecko (dziewczynkę) jak w choooja faceta robić i wszystkich dookoła (wpychanie się bez kolejki). 

  • Like 5
  • Haha 7
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maroon napisał:

to jeszcze nie ma czasu obiadów gotować i bezczelnie kłamie mężowi, że sama robi.

A przy tym od razu uczy dziecko (dziewczynkę) jak w choooja faceta robić i wszystkich dookoła (wpychanie się bez kolejki). 

Czas to pieniądxxx.

Zamiast docenić jej kreacje, to obgadujesz  jak baba.

 

Mnie bardziej zastanawiają ludzie w tej kolejce?!

 

Wiem co nie pasiło @Ważniak'kiwi.(włochta kólka).

 

1-Mianowicie co to za 'mameje' stały w tej kolejce.

 2- Czemu nie zrobiłeś AWANTURY aby pociągnąć lud za sobą???

                    ....czyżby wygodnictwo A teraz EGO biadoli?!

Edytowane przez Tornado
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Tornado said:

.

 2- Czemu nie zrobiłeś AWANTURY aby pociągnąć lud za sobą???

                    ....czyżby wygodnictwo A teraz EGO biadoli?!

Bilans energetyczny. Robiłeś kiedyś awanturę madce? Efekty żadne, a darcia mordy dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj Czeczen (z dużym prawdopodobieństwem) przepuścił w kolejce (Biedronka) 😆 Widzicie, bo ja nie muszę już się prosić i wpierdalać. Mnie już sami przepuszczają. Doszedłem do takiego poziomu skurwysyństwa mentalnego 😆 

 

A ten temat już kilka razy załatwiałem pytaniem do obsługi, czy w tej firmie toleruje się takie sytuacje i dlaczego pomija się ludzi, którzy tutaj stoją już od 15 minut? I od razu morda w kubeł praktycznie i pracownik obsługuje w kolejności. Nigdy się bezpośrednio do takiego człowieka nie zwraca, tylko do tego, kto obsługuje, żeby zwrócił uwagę, kogo obsługuje i z jakiego powodu reszta ma czekać, a negatywne opinie mogą polecieć właściwie od ręki, wystarczy w tych czasach smartfona pokazać. W sklepie masę razy się zwracałem do pracowników, dlaczego obsługują poza kolejką? Wystarczy proste pytanie i już się prostuje temat. Pracownik sklepu prosi, żeby dana osoba wróciła do kolejki i po sprawie. Jak mówię, nigdy bezpośrednio, tylko neutralnie do pracownika w takiej sytuacji. Działa, powiedziałbym w większości przypadków. Kocham ogólnie takie akcje, dla mnie woda na młyn. 

4 godziny temu, eknm2005 napisał:

Tu nie chodzi o prawdę, ale o aspekt edukacyjny.

Kradnę skurwielu 😆 

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

Mamunia bierze kilka porcji do jakichś pudełek i bez krępacji do gówniaka "Zobacz niunia, JAK ZWYKLE powiemy tacie, że taki pyszny obiad ugotowałam". 

 

Poprzez taką socjalizacje rośnie kolejne pokolenie leniwych kobiet.

Dodatkowo uczy dzieciaka kombinowania i chodzenia na łatwiznę.

 

9 godzin temu, maroon napisał:

Nie dość, że karynka opierdala się na jakimś wychowawczym, to jeszcze nie ma czasu obiadów gotować i bezczelnie kłamie mężowi, że sama robi.

 

A na paznokcie i fryzjera to czas ma😁

Najlepsze będzie jak coś tam zasmakuje mężusiowi, poprosi ją by przygotowała  w domu i dodatkowo zaprosi rodzinę😉

Podejrzewam mina kobiety była by bezcenna😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.