Jump to content

Raport o depresji meskiej


Recommended Posts

Linki fanpejdżów nie śmigają. Możesz jakieś wnioski z tego raportu wkleić w postaci JPG tutaj, albo jakieś podsumowanie? 

Link to post
Share on other sites

Nie czytałem żadnych raportów, o depresji męskiej, bo babska chyba nie istnieje, jako że do zapadnięcia na tę przypadłość potrzebna jest inteligencja, wyobraźnia i sfera uczuciowa .

Depresyjna, i dezorientująca dla człowieka, jest sama próba wejścia w standardy relacji z kobietą.

Marketing zamula nam łeb bzdetami, typu, że „kobiety, to nawet kwiatkiem, nie wolno uderzyć”, że baby to jakieś nieziemskie aniołki itd.

Cała machina propagandowa pracuje nad wyeksponowaniem różnic płci, żeby Ci stanął wihajster, bo jak nie uwierzysz w bajki, a nie jesteś homoseksualistą, to nici z seksu.

Popatrzcie, na wybory miss transwestytów jakiejś Tajlandii – faceci biorący udział w takich zawodach, bywają bardziej kobiecy, od rasowych samic.

Jak myślicie, po jaką cholerę baby wykręcają sobie racice w szpilkach, ubierają pasy z pończochami, oraz inne kłopotliwe w noszeniu szmaty, zdobione jakimś świecącym gównem, albo po co malują ryje, czy wylewają na siebie perfumy ?

No, po to, by wmówić Wam, i mnie, że są odrębnym, nieziemskim gatunkiem, który należy hołubić, i wielbić.

W rzeczywistości, z medycznego, i anatomicznego punktu widzenia, to owe różnice płci są wręcz symboliczne.

Trochę większe cycki, niż u faceta, jaja schowane w jamie brzusznej, produkujące zamiast plemników - jajeczka, gładsza skóra, sisiak zredukowany do minimum, cieńszy głos, kręcenie dupą – oto wielka tajemnica wiary, że stoimy przed nieziemskim zjawiskiem.

Potrzeba niezwykłej siły wyobraźni, i nie mniejszej ignorancji faktów, by zagrać rolę Otello.

Słowem życie jest rodzajem sztuki – usiłujemy uwierzyć, że to, co widzimy na scenie, jest rzeczywistością.

Niektórzy mają większe trudności z samooszukiwaniem się, więc zapadają w depresją.

Dobrzy aktorzy grają rolę namiętnych jeleni, walą samice, produkują bachory, i przed nikim, nie przyznają się, że wiedzą o tym, co powyżej :)

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Fenomenem jest tak wysoki wskaźnik depresji w społeczeństwa wysoko rozwiniętych, gdzie nie przejmujesz się ciepła woda w kranie, "polowanie" na jedzenie ogranicza się do klikania apek w smartfonie, możesz spełniać marzenia, ambicje, robić karierę. A jednak, co z naszą naturą jest nie tak, że w cieplarnianych warunkach kolokwialnie ujmując dochodzi do wniosku, że wszystko to chuj, nie wstaje już do pracy, nic mnie nie cieszy, jebać wszystko, gdzie jest jakiś sznur...

Edited by Redbad
  • Like 1
Link to post
Share on other sites
17 minut temu, Redbad napisał:

A jednak, co z naszą naturą jest nie tak, że w cieplarnianych warunkach kolokwialnie ujmując dochodzi do wniosku, że wszystko to chuj, nie wstaje już do pracy, nic mnie nie cieszy, jebać wszystko, gdzie jest jakiś sznur...

Wg mnie jakiś procent to dzisiejsza transcendencja, która głosi, że jesteśmy odrębnymi jednostkami z prawem do szczęścia, które znajdziesz jak rzeczywistość spełni Twoje oczekiwania.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

@Redbad Im wyższa świadomość, szersze horyzonty umysłowe tym szersze dostrzeganie  absurdów i nieszczęść życia na tej planecie.

 

Urodził się Afrykańczyk w chatce z gówna, łapie muchy aby utrzeć na placek i mieć delicje na wieczór (widziałem taki film, wcinał aż miło), ma krótka listę potrzeb - spać, jeść, srać, ruchanko i być zajebistym tancerzem. Może nago latać i nie martwi się czy jest modnie ubrany.

 

Europejczyk ma miliard zadań, problemów, już dzieci muszą być geniuszami w jeden dzień będąc 8-10 godzin w szkole - być matematykiem, biologiem, polonistą, muzykiem, religioznawcą, fizykiem, historykiem, atletą, geografem itp, po szkole jeszcze prace domowe, interakcje społeczne, internet, opinie, wymogi od rodziców, nauczycieli, społeczeństwa. Musi mieć plany. Multum wyzwań, co kilka minut wyzwania, zadania, problemy z ludźmi. Wyzwania w pracy, z dziećmi, problemy dzieci, żony itp....

 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.