Skocz do zawartości

Podrywanie nastolatek po 30-tce


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

Z czystej ciekawości. Próbowałem dwa lata temu (miałem wtedy 31) dla testu podrywu wśród nastolatek w necie. Jestem w stałej relacji, robiłem to stricte dla eksperymentu - tak naprawdę nie chciałem nikogo poznawać ani się spotykać.

Znałem tylko Simp-atię, więc założyłem sobie tam konto.

Zdjęcie wybrałem w miarę korzystne (moje, znaczy się - nie fejkowe), opis rozsądny. Zacząłem przeglądać profile.

 

Nie robiłem statystyk, ale dobre 60-70% dziewczyn szukało równolatków, w rubryczce "kogo szukam" było "panowie po XX - nie pisać", przy czym XX było zwykle z przedziału 25-30.

 

Wybierałem tylko te, które nie miały takiego tekstu w profilu. Napisałem parę nieszablonowych wiadomości (żadne hej co słychać, ale też nie jakieś epopeje). Podałem kontakt zwrotny, bo nie miałem premium.

Efekt?

Zero odpowiedzi, za to kilka czarnolist 😅

 

Przypomina mi się to zawsze, gdy Bracia piszą o wyrywaniu nastolatek.

Jak Wy to robicie?

Ja odniosłem wrażenie, że małolaty generalnie nie chcą mieć nic wspólnego z starszymi facetami. Że młode ciało chce być ruchane przez młode ciało. Że 30+ facet piszący do 18-19 jest odbierany jako podtatusiały creep.

 

Chętnie posłucham, czy macie jakieś inne modele podrywu, że to w ogóle ma jakieś ręce i nogi.

Pytanie w szczególności do @niemlodyjoda i @maroon.

 

Chyba, że działacie w tzw. "realu", nie w necie, gdzie metryki się na starcie nie podaje - i młodo wyglądacie?

 

 

 

Edytowane przez Januszek852
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo przecież taka jest prawda, na co liczyłeś? Że po 30stce kolejka 20stek się ustawi?

 

Musiałbyś szukać wśród toksycznych DDA czy DDD, które szukają w partnerze ojca. Te zwykłe raczej nie polecą na kogoś starszego niż 5-6 lat.

 

Pamiętaj że u młodych kobiet hipergamia jest silniejsza. Dla niej bardziej liczy się wygląd faceta, silne i wysportowane ciało, charakter alfa. Natomiast facet po 30 już nie jest aż tak atrakcyjny jak 20 latek.

Facet po 30 przeważnie ma dobrą pracę, pozycję itd. Więc raczej będzie miał powodzenie u 25+, które juz się wyszlaly i powoli myślą o bombelkach i obrączkowaniu

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Januszek852 napisał:

Przypomina mi się to zawsze, gdy Bracia piszą o wyrywaniu nastolatek.

Jak Wy to robicie?

Prywaciarze, chady - tak to robią.

Każda leci na kasę i chada a taki zwykły 30 latek jest postrzegany jako oblech który chce ją tylko wyruchać.

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbychu, mi to nie jest akurat do niczego potrzebne (póki co), natomiast czasem trafiam na komentarze Braci, że rwą małolaty.

 

Nie mam podstaw, by im nie wierzyć, jestem więc ciekawy, jakich metod używają (i gdzie), by osiągnąć sukces, ponieważ moje "testy" zakończyły się smutną konkluzją, że to nie działa. A i tak użyłem zdjęcia "3 lata przed 30-tką" gdy jeszcze miałem więcej włosów ;)

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Analconda napisał:

zwykły 30 latek jest postrzegany jako oblech który chce ją tylko wyruchać.

Typowa polska niedymorfiiczna kartoflana morda. 

I koniecznie sylwetka odpadu ze śmietnika, zero mięsa na sobie, skinny fat + bęben od piwska.

 

comment_Z6NIrFtut4z7t6UYr5AQ9p8b9knGTLqC

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 12
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po trzydziestce, nastolatki same podrywają (na żywo, zwłaszcza na wakacjach etc.). Tyle że trzeba młodo wyglądać, a to już kwestia genetyki i trybu życia. Ale próbować każdy może, byle tylko nie z pozycji petenta.

Cytat

30+ facet piszący do 18-19 jest odbierany jako podtatusiały creep.

Zależy jak wygląda i jak się zachowuje. Jeżeli jesteś atrakcyjny (wysportowany, zadbany) i pełen wigoru, to będziesz miał branie.

Tyle że to w realu. A w necie wpisuję "wiek: 21 lat" i zabawa trwa dalej. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę powiadam Wam : ducha, nie gaście !

Miałem 34 lata, jak ożeniłem się powtórnie z 22 latką.

Dorobiliśmy się dwójki dzieci, o charakterze mendy i Judasza w stosunku do ojca.

Małżeństwo trwało 20 lat, a była żonka - niewinna sarenka, usiłuje mnie wysadzić z majątku, za pomocą Sądu, Policji, przemocy psychicznej itd.

Zaznaczam, że wspomniane instytucje zachowują się na razie obiektywnie.

Żyję dalej po swojemu, nie płaczę posrany w kącie, choć łatwo nie jest.

Mam awersję do małolatów, wolę nekrofilki z fantazją :)

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Januszek852 napisał:

Przypomina mi się to zawsze, gdy Bracia piszą o wyrywaniu nastolatek.

Bracia wiele rzeczy piszą, niektóre "fakty" trzeba dzielić przez 4 jak prawdę pochodzącą z Wyborczej 😉

 

Jakiś 40latek napisze Ci, że go nastki rwą, bo wygląda jak 20latek? Pytanie jakie te nastolatki? Co znaczy rwą? Prawda jest taka, że mężczyźni w wieku średnim często widzą rzeczy, które chcą widzieć, jeśli chodzi o zainteresowanie młodszych witaminek 😉

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz rwać młodziutkie studentki będąc w wieku 30-35+, to:

 

1) wygląd 

2) wygląd 

3) zaintetesowania/hobby, ale nie klejenie modeli, tylko coś emocjonującego: pilot, paralotniarz, kite/windsurfing, moto, trener sztuk walki, instruktor jeździectwa, żeglarstwa, etc. 

 

lub

 

4) hajs, hajs, hajs

 

i wtedy galerianki i tym podobne bez trudu. 

 

Aczkolwiek i tak dla większości będziesz starym prykiem. 😁

 

Ps. Nie chwaląc się do 35 r nie miałem żadnych problemów z poderwaniem nowej w wielkim mieście 18/19-tki. Potem jednak mi się ten sport znudził, za dużo czasu na młode dupy idzie - są strasznie atencyjne. 

 

Polecam Tyrmanda "Dziennik 1954" i posuwanie 17-letniej Bogny, której udzielał korepetycji. 😁

Edytowane przez maroon
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreakMężczyzna nawet z twarzą jak kartofel będąc łysym może mieć kobiet na pęczki wystarczy ogarnąć status i pieniądze😉Dodatkowo zawsze zostają panie płatne także możliwości jest wiele tylko trzeba wyciągać wnioski i pozytywy.

@AnalcondaPrzecież ćwiczysz by zrobić szczękę chada więc w czym problem. Więcej wiary w siebie i możliwości, które masz dokoła tylko musisz nad sobą pracowac a nie wiecznie narzekać na chady czy prywaciarzy😁

  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Redbad napisał:

Bracia wiele rzeczy piszą, niektóre "fakty" trzeba dzielić przez 4 jak prawdę pochodzącą z Wyborczej 😉

 

Jakiś 40latek napisze Ci, że go nastki rwą, bo wygląda jak 20latek? Pytanie jakie te nastolatki? Co znaczy rwą? Prawda jest taka, że mężczyźni w wieku średnim często widzą rzeczy, które chcą widzieć, jeśli chodzi o zainteresowanie młodszych witaminek 😉

Dokładnie.

 

Wielu tutaj jest bajkopisarzy niestety.

Jedno pytanie:

 

 

po co wy się tak fiksujecie na podrywaniu nastolatek? Niektórzy to by 100 salt wykonali na raz byleby tylko nastka  zwróciła uwagę. Jakaś próba dowartościowania się?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jankowalski1727 napisał:

Wielu tutaj jest bajkopisarzy niestety

Wiesz, być może i jest to fakt, że ma jeden z drugim jakieś oznaki zainteresowania. Ale kiedy zobaczysz tę nastolatkę, to stwierdzisz, że wolałbyś zainteresowanie zdrowej 30chy. Mówię tu o randomach, zadbanych, ale randomach.

 

Bo jeśli masz dobre geny, kasę i jeszcze fejm to tak - wierzę, że taki zestaw bonusów zapewnia zainteresowanie dużej ilości nastolatek, nawet kimś kto mógłby być ich ojcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrywanie nastolatek po 30-tce

 

Pierwsze skojarzenie, że te panie są takie "nastolatki" ale już po trzydziestce...

 

(...)

 

Zresztą,  czy ktoś pamięta ZSMP?

 

Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej – polskie stowarzyszenie, utworzone w 1976, zrzeszające młodzież w wieku 15–35 lat.

Poprzez Związek młodzież zaspokaja swoje kulturalne, edukacyjne i socjalne potrzeby

 

A na pielgrzymki też nie chodziliście...? Na gitarze nie graliście? Nie widzieliście wpatrzonych w siebie młodych dziewcząt?.. :) 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redbad napisał:

Wiesz, być może i jest to fakt, że ma jeden z drugim jakieś oznaki zainteresowania. Ale kiedy zobaczysz tę nastolatkę, to stwierdzisz, że wolałbyś zainteresowanie zdrowej 30chy. Mówię tu o randomach, zadbanych, ale randomach.

 

Bo jeśli masz dobre geny, kasę i jeszcze fejm to tak - wierzę, że taki zestaw bonusów zapewnia zainteresowanie dużej ilości nastolatek, nawet kimś kto mógłby być ich ojcem.

Pełna zgoda z tym co piszesz.

 

Tylko, ze geny, hajs i fejm ŁĄCZNIE ma z 5% chłopów w populacji, a na naszym forum, gdzie źródłem bycia tu są złe przejścia z kobietami to może z 1%, więc nie wierzę w większość tych bajeczek.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Redbad napisał:

Wiesz, być może i jest to fakt, że ma jeden z drugim jakieś oznaki zainteresowania. Ale kiedy zobaczysz tę nastolatkę, to stwierdzisz, że wolałbyś zainteresowanie zdrowej 30chy.

Nie powiedziałbym, jeżeli mając lat +/- 30 wyglądasz na lat 23-25, to zainteresowanie ze strony nastolatek może być dość spore. Ale to nie jest reguła.

Natomiast co do ich urody - zawsze były to atrakcyjne dziewczyny. Przypuszczenie, że "skoro zarywa do starszego, to pewno brzydka karyna" jest podobne do poprawiania sobie samopoczucia w stylu "murzynom dają tylko przechodzone karyniska". A tak przecież nie jest.

Panowie, zamiast przypuszczać, po prostu spróbujcie. Prawda jest jednak taka, że wielu chłopów 30 + to już przechodzone i podniszczone dziady. Sory, taka prawda. Brzuchy, galaretowate ramiona, przygarbiona sylwetka, kiepska higienia etc. Z takim wyglądem nie będzie rezultatów.

Inna sprawa, czy warto tracić czas na małolaty? Niestety, coraz częściej są to rozwydrzone julki z rozpierdolonym mindsetem.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Januszek852 said:

W necie, czy gdzieś w ramach rzeczywistych kontaktów?

Wykładowca na prywatnej, acz ekskluzywnej uczelni. Nie szło towaru przerabiać. 😁 Tylko oczywiście z zachowaniem pewnych zasad bezpieczeństwa, że tak to ujmę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

Wielu tutaj jest bajkopisarzy niestety.

Dokładnie.

 

Był już tutaj jeden fantasta po 40tce, co to, chłopie, kogo on nie ruchał, gdzie on nie był i kim on nie jest, a potem się okazało, że jakaś baba go zrobiła jak zwykłego robaka.

 

Te historyjki stąd to trzeba metaforycznie brać, z walorem dydaktycznym co najwyżej. %-)

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zychu napisał:

Przypuszczenie, że "skoro zarywa do starszego, to pewno brzydka karyna" jest podobne do poprawiania sobie samopoczucia w stylu "murzynom dają tylko przechodzone karyniska"

Ja tam sobie nic nie poprawiam, nie odczuwam takiej potrzeby. Być może jesteś w wąskim procencie tych, którzy mają takie powodzenie. Natomiast nie jest to często spotykane zjawisko, na pewno nie z czystej natury czyli pociąg fizyczny. Bo jak pisałem - kasa i fejm to dopiero działa jak prawdziwy afrodyzjak.

 

Nie chce mi się wierzyć, że bardzo ładna 20stka, która ma dziś fchuj atencji i może przebierać w rówieśnikach lub ciut starszych dobrze wyglądających facetach, będzie z czystej chuci pożądać 20 lat starszego mężczyzny. Bywają takie fantazje, ale to na pewno nie jest jak piszecie: ogarnięty, zadbany 40latek może spychać noga z wyra 18stki, do tego atrakcyjne 18stki, w ilości hurtowej. Wystarczy siłka, Armani Code i zaczeska na bok.

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ważniak napisał:

Dokładnie.

 

Był już tutaj jeden fantasta po 40tce, co to, chłopie, kogo on nie ruchał, gdzie on nie był i kim on nie jest, a potem się okazało, że jakaś baba go zrobiła jak zwykłego robaka.

 

Te historyjki stąd to trzeba metaforycznie brać, z walorem dydaktycznym co najwyżej. %-)

Paru jest tu takich wiecznych macho fantastów. Szkoda, że nawet w sieci i na takim forum faceci nie mogą się powstrzymać od bajania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.