Skocz do zawartości

Podrywanie nastolatek po 30-tce


Rekomendowane odpowiedzi

@zychu Miernikiem formy jest chyba moja kondycja. Nigdy lepszej nie miałem (regularnie trenuję kolarstwo), libido też mam cały czas na tym samym poziomie, co 20 lat temu, co mnie najbardziej zadziwia, bo większość moich kumpli ze szkolnej ławy narzeka już na znaczny spadek, a część na przynajmniej częściowy spadek.

Tu na forum piszą, że absolutnie wszystkie 30+ nie mają cienia spontaniczności i radości życia. Też nie mogę się w 100% zgodzić. Owszem, dużo bardziej kalkulują niż 20-ki, ale niektóre zachowały trochę uśmiechu, chociaż zgodziłbym się, że >75% jest zgorzkniała.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

Tu na forum piszą, że absolutnie wszystkie 30+ nie mają cienia spontaniczności i radości życia.

To oczywista bujda, choć wywodzi się z celnych obserwacji. Są takie czterdziechy, że dwudziestki mogły by im pozazdrościć i ognia, i figury. Powinno się unikać dużych kwantyfikatorów, bo wtedy zawsze bzdury wyjdą.

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

dużo bardziej kalkulują niż 20-ki

Kalkulowanie to nic złego, każdy rozumny człowiek kalkuluje. Ważne, aby kalkulacje nie przeistoczyły się w wyrachowanie.

 

No i gratuluję kondycji. Ja od ponad roku próbuję się ogarnąć po dość ciężko przebytej chorobie i czasem już tracę nadzieję. A tu czytam twój post i dostaję motywację do wytężonej pracy. Tak trzymać, stary. :)

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zychu napisał:

To oczywista bujda, choć wywodzi się z celnych obserwacji. Są takie czterdziechy, że dwudziestki mogły by im pozazdrościć i ognia, i figury. Powinno się unikać dużych kwantyfikatorów, bo wtedy zawsze bzdury wyjdą.

 

This. Wszelkie uogólnienia są krzywdzące. Dlatego forum trzeba czytać z rozsądkiem i dużą doża krytycyzmu ;)

 

12 minut temu, zychu napisał:

Kalkulowanie to nic złego, każdy rozumny człowiek kalkuluje. Ważne, aby kalkulacje nie przeistoczyły się w wyrachowanie.

 

Racja. Niestety często u tych 30+ jest wyrachowanie. 

 

12 minut temu, zychu napisał:

No i gratuluję kondycji. Ja od ponad roku próbuję się ogarnąć po dość ciężko przebytej chorobie i czasem już tracę nadzieję. A tu czytam twój post i dostaję motywację do wytężonej pracy. Tak trzymać, stary. :)

 

Dzięki. Ja też mam jakieś tam swoje dolegliwości, ale nie ma co się poddawać, trzeba iść do przodu i cisnąć :) Kondycja jest, teraz by się przydało trochę masy. Choćby dla zdrowia, już nie mówiąc o SMV i wyglądzie. Zobaczymy jak pójdzie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, tylko ja odnoszę wrażenie, że mówimy o tym samym, używając innych słów?

Facetów, którzy po 30-tce wyglądają jak studenci, to ja widziałem jedynie w idiotycznych komediach, 

gdzie cała fabuła filmu kręciła się wokół imprezowania, ćpania, chlania i okazyjnego ruchania co podejdzie. 

Zdaje się, że dokładnie to samo napisałem na poprzedniej stronie. To nawet nie trzeba udawać studenta,

wystarczy bywać w pewnych kręgach, żeby regularnie pukać naspawane małolaty, mając nawet lat 40 czy 50

 

Tak samo mnie nie dziwi wcale, że niektórzy moi 30, 40, 50 letni koledzy, za każdym razem gdy u nich jestem,

mają inną dupę która u nich mieszka, a jest w wieku koleżanek mojej 19 letniej pasierbicy. Znam takich też. 

Najczęściej taka gówniara przeżywa właśnie okres buntu i chce zrobić na złość rodzicom dając dupy oblechowi, 

ewentualnie wywodzi się z głębokiej patologii, od której chce się uwolnić ciągnąc lachę każdemu kto ją przygarnie

lub też znam przypadki byłych żon i dziewczyn biznesmenów, którzy skończyli pod mostem z milionowymi długami, 

a paniusie ratując własną dupę spierdalają w podskokach do pierwszego lepszego, przy którym przeczekają najgorsze, 

po czym gdy tylko ogarną sobie kogoś innego (czyt. lepiej rokującego) wypierdolą dzidę z chaty bez słowa i elo...

 

No to takich historyjek też znam bez liku, tylko odnoszę takie jakieś wrażenie, być może mylne, nie wiem,

że autorowi wątku chodziło o coś innego trochę, a jeśli jestem w błędzie, to sorry i już się nie wpierdalam 👍

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie kwantyfikatorów: zwyczajnie nużące jest dodawanie przed absolutnie każdym zdaniem "nie wszystkie, zawsze znajdą się wyjątki, nie generalizuję, dotyczy to zakresu 70, 80 czy 90% kobiet" - odnoszę wrażenie, że na poziomie, na którym rozmawiamy jest to dość oczywiste i nie wymaga dodawania tego zapisu za każdym razem ;)

 

11 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Na dzień dzisiejszy (38, 39 lat), jeśli bym jeszcze wrócił na rynek, ustawiłbym sobie przedział poszukiwań na 32-36, spotkania z kobietami to nie tylko seks, ja muszę mieć o czym z nimi rozmawiać i nie interesują mnie dziecinne rozmowy i dziecinne myślenie.

 

To dla mnie dość egzotyczne podejście, powiem szczerze - ludzie, których znam ze szkoły niejako "starzeją się ze mną" i mogę ich obserwować na bieżąco - dziewczyny, które mają coś do powiedzenia i jakieś zainteresowania - miały je w przeważającej większości również 15 lat temu, kiedy były małolatami. Nudne Karyny nadal są nudne i nie ma z nimi o czym gadać, +15 lat dało im tylko brzydszą gębę, więcej zaliczonych kutasów i wygaśnięcie resztek entuzjazmu życiowego.

Ja bym na Twoim miejscu próbował rwać 28-30, im bliżej trzydziechy tym panieny bardziej rozszerzają dopuszczalne widełki.

Generalnie im młodsza, tym lepsza. Z oczywistych względów. Wyrwiesz taką 36 i za chwilę będziesz miał starą babę w łóżku. taką 28 to chociaż się z 10 lat pobawisz jak będzie zadbana ;)

Edytowane przez Januszek852
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Januszek852 napisał:

odnoszę wrażenie, że na poziomie, na którym rozmawiamy jest to dość oczywiste i nie wymaga dodawania tego zapisu za każdym razem

Warto czasem napisać po prostu "większość, które znam/poznałem". Później przychodzi jakiś młodziak i nasiąka dziwnymi teoriami.

Dla nas to oczywiste, dla nowych w temacie niekoniecznie. :)

Tym bardziej, że są tu ludzie, którzy twardo stoją na stanowisku: "wszystkie 30+ to przechodzone staruchy po zderzeniu ze ścianą". Aż tak radykalny bym nie był.

6 godzin temu, marcopolozelmer napisał:

Nie wiem, tylko ja odnoszę wrażenie, że mówimy o tym samym, używając innych słów?

Chyba jednak nie.

 

6 godzin temu, marcopolozelmer napisał:

którzy po 30-tce wyglądają jak studenci, to ja widziałem jedynie w idiotycznych komediach

Nie oglądam idiotycznych komedii, ale co kto lubi.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ty piszesz o młodocianych patuskach z oblechami, a ja o młodych laskach z atrakcyjnymi mężczyznami w okolicach trzydziestki. Inne doświadczenia, inne obserwacje. Co dla jednego jest nie do pomyślenia, dla innego jest codziennością.

Osobiście nie widzę nic dziwnego czy niestosownego w spotkaniach z dziewczynami w wieku 17-20. Taka np. młodziutka studentka z Chin mogłaby niejedną polską witaminkę uczyć klasy i ogłady. Jest z nią o czym porozmawiać, można też aktywniej spędzić czas. Wiele zależy od wychowania, patusiary wyczuwam na kilometr i unikam bezwględnie.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, GriTo napisał:

 

 

Za Leningrad jest zawsze like!

 

Widziałeś ich inne dzieło które pięknie pasuje do tej dyskusji o laskach które dają bogatym?

 

Podoba mi się początek refrenu: "Na tle wieży Eiffla Z iPhone selfie zajebiemy"

 

 

4 godziny temu, Januszek852 napisał:

To dla mnie dość egzotyczne podejście, powiem szczerze - ludzie, których znam ze szkoły niejako "starzeją się ze mną" i mogę ich obserwować na bieżąco - dziewczyny, które mają coś do powiedzenia i jakieś zainteresowania - miały je w przeważającej większości również 15 lat temu, kiedy były małolatami. Nudne Karyny nadal są nudne i nie ma z nimi o czym gadać, +15 lat dało im tylko brzydszą gębę, więcej zaliczonych kutasów i wygaśnięcie resztek entuzjazmu życiowego.

 

O to, to!

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Agrael napisał:

Dla większości z tego forum idealny kandydat na betabankomat. A jednak nie. Uważam, że da się.

 

Sam pieniądz chyba nie wystarczył (chociaż oczywiście mocno pomógł), by dobrze zyskiwać wizualnie z wiekiem. Ale lubię te zdjęcia, bo jak sobie przypomnę, jak sam wyglądałem w wieku 20 lat (jak pół dupy zza krzaka, gorzej niż wspomniani Panowie), to się w sumie cieszę : )

 

Augmentti on Twitter: "Is the relaxed hoodie wearing generation of tech  entrepreneurs changing? Mark Zuckerberg wearing a suit this year combined  with the transformation of Jeff Bezos and Elon Musk... what do

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucie jest takie, że w temacie zabrakło refleksji na temat szczęki czada i OP @Januszek852 może być niewpełni poinformowany.

Jeżeli jej nie masz i minimum 190cm wzrostu + oczywiście (pomimo bycia blondynem z niebieskimi oczami) murzyńskiej knagi 25cm (w zwisie oczywiście) absolutnie nie ma mowy o sypianiu czy wiązaniu się z kobietami 5, 10, czy 15 lat młodszymi.

 

Panowie!

Zejdźmy na ziemię!

 

images?q=tbn:ANd9GcReeFaFt1vLpiwHIRFo3vC

 

No a już też nie mówmy o frajerach, którzy należą do najbogatszych ludzi na świecie. Lamusy...

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

murzyńskiej knagi 25cm (w zwisie oczywiście

 

Sytuacja z życia wzięta. 

 

Pan Jan zapragnął posiadać przyrodzenie o parametrach panów, których skóra nie odbija światła. Po udaniu się na odpłatną konsultację dowiedział się, że takowego rozmiaru nie nabędzie chyba, że postąpi zgodnie z zaleceniami rozwiązań niekonwencjonalnych.

 

Zalecenie polegało na przywiązaniu do przyrodzenia ciężarka, który zwisając swobodnie będzie miał za zadanie wydłużyć członek. Pan Jan stosował się zaleceniom przez okres paru tygodni.

 

Pewnego dnia, będąc na spacerze spotkał swojego kolegę Janusza, który był wtajemniczony w terapię. Ten, zaciekawiony postępami zaczął dopytywać dumnego Jana, który nie ukrywał swojego zadowolenia.

 

- cóż, odrzekł Jan zmiany są znaczne choć efekty połowiczne. Członek w stanie spoczynku przyjął już kolor czarny...

Edytowane przez GriTo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

Nie oglądam idiotycznych komedii, ale co kto lubi.

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ty piszesz o młodocianych patuskach z oblechami, a ja o młodych laskach z atrakcyjnymi mężczyznami w okolicach trzydziestki. Inne doświadczenia, inne obserwacje. Co dla jednego jest nie do pomyślenia, dla innego jest codziennością.

 

 

Atrakcyjny mężczyzna w okolicach trzydziestki jest właścicielem dochodowej firmy, domu z ogrodem i kilku fur,

a nie gołodupcem waletującym po akademikach i balującym z gówniażerią, gdzie wystarczy polać alko czy posypać kreskę,

żeby zaliczyć jakąś głupią siksę, która jeszcze ma sraczkę zamiast mózgu i daje każdemu na prawo i lewo.

No ale jak już ustaliliśmy, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tego się trzymajmy, elo

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Optimus Prime napisał:

Skoro 18-nastki nie latają za tobą to twój problem. Możesz żyć w swojej bańce z pałką w dłoni 🤚 

Dobrze, że za Tobą się uganiają :D bajkopisarzy i maczo to mamy tu aż nadmiar.

Godzinę temu, Personal Best napisał:

Chory temat. Woda na młyn dla przeciwników Forum.

Chory to raz, dwa bardzo dobre miejsce dla opisywania mokrych snów kolegów niektórych tutaj, jakimi to oni nie są wyrywaczami nastolatek i jakie to super w ogóle :D

 

Zapytam raz jeszcze, bo nikt tutaj nie raczył odpowiedziec na fundamentalne pytanie:

 

Po co wam uganianie się za nastolatkami w wieku 30+? Czy aż tak musicie doładowywać ego? Dla mnie to kompletnie niezrozumiałe.

Edytowane przez jankowalski1727
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety właśnie w tym temacie ciężko jest stwierdzić kto mówi prawdę, a kto zmyśla i się tylko przechwala. Nieładnie panowie. 

Moim zdaniem jak ktoś byl atrakcyjny dla kobiet w okresie 20-30 roku i bez problemu z nimi działał, to po 30stce ma szanse dalej działąć z kobietami 20+, ale na pewno będzie miał gorzej.
Natomiast jak facet od 20-30 ledwo z kobietami ogarniał i nagle liczy na cud po 30 - to nie ma szans zadziałać.

Pomijam przypadek, gdzie ktoś może do 30 mocno biedował, a po 30 szybko się dorobił, wybudował dom, jakieś fury, sporo zainwestował w wygląd - ale ile takich osób? To jest jakiś margines, a nie przeciętny facet. A rozmawiamy o przeciętnych facetach. Dla przeciętnego gościa po 30 kobiety młodsze niż 4-5 lat na 99% będą nieosiągalne.

Marzenia o seksie z 18 latką jeszcze można zrozumieć, jak ktoś nigdy takiej nie miał. Ale marzenie o związku z 18-20 latką będąc facetem 35-40+ ? Ciężko zrozumieć czemu ktoś ma takie pragnienia, nie oceniam. W łóżku taka będzie kłodą, emocjonalna sieczka w głowie i jeszcze nawet nie będzie o czym pogadać...
Wychodzi na to, że na wszystko w życiu jest odpowiedni czas. W pewnym momencie trzeba pogodzić się ze stratą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jankowalski1727 napisał:

 

 

Zapytam raz jeszcze, bo nikt tutaj nie raczył odpowiedziec na fundamentalne pytanie:

 

 

 

Na każdym jednym forum kulturystycznym jest masa kolesi wypychających po 300 kilo z pleców

i to na sucho bez żadnych sterydów czy anabolików, tylko na samym twarogu i brokułach. 

 

Na każdym jednym forum motoryzacyjnym jest masa kolesi objeżdżających swoimi struclami najlepsze seryjne fury,

robiąc przy tym piruety na ręcznym, jedząc podwójnego wieśmaca, popijając colę i pisząc esemesy. Jednocześnie.

 

Na każdym forum o tematyce audio jest masa kolesi z systemami stereo za równo milion, na których dokonują odsłuchów

kabli elektrycznych, podstawek pod kolumny, stolików pod sprzęt oraz innych akcesoriów i słyszą wyraźne różnice.


A ty się kurwa pytasz na BS czy są tu jacyś 30+ latkowie ruchający 17 latki, nie będąc przy tym znanymi aktorami, 

piosenkarzami, politykami, sportowcami, prowadzącymi programy w tv, biznesmenami, królami, spadkobiercami fortun itp. 

No pewnie, że są, tylko wcześniej wstydzili się ujawnić, ale zaraz się okaże, że co drugi ma tutaj przerób porównywalny

do Marlona Brando, Jacka Nicholsona i Woody Allena razem wziętych w latach ich świetności.

Po prostu tak mają i co im zrobisz?

 

Beka w chuj 😂

 

 

 

 

 

Edytowane przez marcopolozelmer
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcopolozelmer napisał:

 

Na każdym jednym forum kulturystycznym jest masa kolesi wypychających po 300 kilo z pleców

i to na sucho bez żadnych sterydów czy anabolików, tylko na samym twarogu i brokułach. 

 

Na każdym jednym forum motoryzacyjnym jest masa kolesi objeżdżających swoimi struclami najlepsze seryjne fury,

robiąc przy tym piruety na ręcznym, jedząc podwójnego wieśmaca, popijając colę i pisząc esemesy. Jednocześnie.

 

Na każdym forum o tematyce audio jest masa kolesi z systemami stereo za równo milion, na których dokonują odsłuchów

kabli elektrycznych, podstawek pod kolumny, stolików pod sprzęt oraz innych akcesoriów i słyszą wyraźne różnice.


A ty się kurwa pytasz na męskim forum czy są tu jacyś 30+ latkowie ruchający 17 latki, nie będąc przy tym znanymi aktorami, 

piosenkarzami, politykami, sportowcami, prowadzącymi programy w tv, biznesmenami, królami, spadkobiercami fortun itp. 

No pewnie, że są, tylko wcześniej wstydzili się ujawnić, ale zaraz się okaże, że co drugi ma tutaj przerób porównywalny

do Marlona Brando, Jacka Nicholsona i Woody Allena razem wziętych w latach świetności. Po prostu tak mają i co im zrobisz?

 

Beka w chuj 😂

 

 

 

 

 

Właśnie o tym mówię, że faceci gadają na kobiety, a sami nie potrafią powstrzymać swoich głupkowatych insynktów puszenia się i popisywania. W barach, czy w towarzystwie to nagminne, ale na BS można by było się pohamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.