Skocz do zawartości

Podrywanie nastolatek po 30-tce


Rekomendowane odpowiedzi

Nie da sie ukryć, że w wielu przypadkach. 

Choć dzięki Bogu.

Nie jest to regułom.

Witalność i energia ucieka z mężczyzn wraz z zawarciem związku małżeńskiego i założeniem rodziny .

 

To jest niestety w tym wszystkim najbardziej przykre .

 

Życzę Wam jednak panowie, każdemu z osobna i bez wyjątku .

Byście kroczyli przez życie z uniesioną głową .

💪

 

Pokój ludziom dobrej woli.

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Messer napisał:

Ten koleś po prawej ma 21 lat - czy on ma szanse z rówieśniczkami?

Wczoraj ziomka na wykopie pokazywali, lekką furorę robi ;) Dziwne, że nosi ten okropny januszy wieniec, zamiast ogibać się na zero i zapuścić brodę. To chyba Norwood 6 albo 7. Serio, już ja lepiej od niego wyglądam, a żyję od niego 50% dłużej...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer problem polega na tym, że na forum jest nadreprezentacja ludzi o dość specyficznym mindsecie, który można wyrazić skrótowo: nie da się. I stąd może brać się nieufne podchodzenie do czyichś deklaracji. Nie sądzę, abym to ja po kimś cisnął, zwłaszcza że marcopolo nałożył własne doświadczenia/wyobrażenia na doświadczenia innych ludzi. I wyszło, co wyszło, czyli kupa (śmiechu, ale takiego z politowaniem).

A podpaść bardzo łatwo. Wystarczy nie wpisywać się w model nieatrakcyjnego chłopaka z problemami i brakiem zainteresowania ze strony kobiet. Wielu użytkowników ma wtopione w umysł pewne schematy, które działają na ich własną szkodę.

Gdybym w wieku dwudziestu czterech lat nie odłożył akademickich knig i nie poszedł pracować za bar, zapewne nie udzielałbym się teraz w tym temacie. Bo za młodu byłem tym, który do panien wzdychał, a obracali je inni. Teraz to wygląda nieco inaczej - ale punktem wyjścia było uświadomienie sobie, że należy wykorzystywać swój potencjał i rozwijać to, co można rozwinąć.

Twoje opowieści również mogą komuś wydać się mało prawdopodobne, ale normalny człowiek powinien dać tobie przynajmniej minimalny kredyt zaufania (powiedzmy, że podzielony przez dwa) - bo niby dlaczego ktoś miałby sobie pompować ego w taki sposób? Przecież po zamknięciu lapka i tak dopadnie go smętna rzeczywistość.

20 minut temu, Januszek852 napisał:

Dziwne, że nosi ten okropny januszy wieniec, zamiast ogibać się na zero i zapuścić brodę.

Właśnie szacunio dla typa za jego podejście. Tak wygląda, taki jest - najważniejsze, że on się dobrze czuje. A poza tym, że wygląda na 20 lat więcej - niczego mu nie brak. 👍

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówmy się 🤔

 

Jeden znajomy, lat 42, wozi się już rok z 21. Drugi znajomy, lat 43, wozi się już 4 lata z panną, która miała 19 jak się poznali. No ale pewnie FARTA mieli 😁 Kolesie bynajmniej nie z topki, a jeden ma 172cm wzrostu. Fakt, że szczupli i zadbani. 

 

No ale tak. NIE DA SIĘ. 

 

I przy tym zostańmy. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

Zastanówmy się 🤔

 

Jeden znajomy, lat 42, wozi się już rok z 21. Drugi znajomy, lat 43, wozi się już 4 lata z panną, która miała 19 jak się poznali. No ale pewnie FARTA mieli 😁 Kolesie bynajmniej nie z topki, a jeden ma 172cm wzrostu. Fakt, że szczupli i zadbani. 

 

No ale tak. NIE DA SIĘ. 

 

I przy tym zostańmy. 

 

Hajs sie zgadza ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, manygguh napisał:

Do osób, które twierdzą, że to łatwe... Jeśli tak jest, to powiedzcie jak to robicie. Mówię zupełnie serio, bez sarkazmu. Ja mając te 29 lat, też bym tak chciał. I dobre, praktyczne rady zawsze się przydadzą.

Ręce mi opadają.....

 

E60, W204 polift, IS 250 sport, Jaguar XF.....

 

Każde z tych aut może mieć ktoś bez żadnego wykształcenia kto nie boi sie pojechać za granicę....

 

Aha i wtedy to one zagadują do ciebie a nie ty do nich.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Król Jarosław I said:

 

Hajs sie zgadza ?

A u żony z miłości i bez hajsu? 😂 Nie, nie zgadza się. Jeden kolo sportsmen, drugi gołodupiec wagabunda, co świetnie na gitarze gra i kocha zwierzęta, a jego panna też i to ich "połączyło". 

 

Alw pamiętajmy. NIE DA SIĘ. A bez hajsu, to paaanie, baje jak stąd do Trójmiasta. 😂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maroon "gdzie takie auto i jeszcze mieszkanie bez kredytu? Na pewno nakradł, wszyscy kradną, a jak nie kradną, to frajerzy"

 

"Łoisz w dupkę dwudziestoletnie panienki? Na pewno jakieś brzydkie kurwy, no bo która ładna panna by się wypieła takiemu obleśnemu staruchowi! Dziesięć lat to cała epoka!"

 

Beka w chuj, aż zejdę do piwnicy to z siebie wytrzepać. :D

Edytowane przez zychu
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, zychu said:

 

"Łoisz w dupkę dwudziestoletnie panienki? Na pewno jakieś brzydkie kurwy, no bo która ładna panna by się wypieła takiemu obleśnemu staruchowi! Dziesięć lat to cała epoka!"

Nie zazdroszczą, że 20-letnie, tylko, że w dupę, bo żona nie daje. 😁

 

Moje jedyne związki i przygody z równolatkami były na studiach, ale dość szybko przestało mnie jarać wysłuchiwanie "ale wyjdziesz za mnie, prawda?". Potem nigdy nie spotykałem się z panną młodszą o mniej niż 8-10 lat. Największe uniesienia były z 19-tką jak miałem 32 lata. Żeby było śmieszniej, to owa 19-tka dawno dzieciata i mężata, a regularnie się do mnie odzywa. 🤔 Z eks było ponad 10 lat różnicy i to najstarsza (30+) do tej pory panna - może dlatego "czemu zgasło, też nie wie nikt". 

 

Przeraża mnie, że gdybym wcześniej wiedział, że NIE DA SIĘ, to by tego wszystkiego nie było. Miałbym myszkę, bombelki i szczęśliwe życie. 😱

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

Tak wygląda, taki jest - najważniejsze, że on się dobrze czuje.

Noo... nie przesadzajmy. "Januszy wieniec" po prostu nie wygląda schludnie. Tak samo jak, no nie wiem, za długie spodnie do garnituru, zaniedbany zarost... Tym bardziej, że to młody człowiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zychu napisał:

Tzn. - człowiek, który wykorzystał/wykorzystuje swój potencjał (ma dobre geny, jest bystry i obrotny), w wieku 30 lat zaczyna zbierać owoce swojej pracy. Stabilizuje mu się życie, ma dobrą sytuację materialną. W teorii - jak najbardziej. W praktyce to różnie bywa - jak już ktoś zauważył, do przelotnej znajomości wystarczy być atrakcyjnym fizycznie i mieć to coś, co każda panienka może definiować inaczej.

Ja takim modelowym trzydziestolatkiem nie jestem. Jedyne, co posiadam, to dobre geny i pewien potencjał, który dopiero niedawno zacząłem monetyzować. Ale dla niektórzych to chyba i tak zbyt wiele do przełknięcia. :)

Nie, posiadasz jeszcze jedną rzecz - ego jak stąd do Yokohamy, co bije z twoich wypowiedzi.

 

Tak, tak, wszyscy tutaj ciężko przełykają twoje dobre geny i potencjał, który zaczynasz monetyzować :D chłopie, trochę pokory.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jankowalski1727 napisał:

chłopie, trochę pokory.

Pokory mam w sobie wiele - ale nie będę jej okazywał na rozkaz byle kmiota. To też nauka dla ciebie.

Znam swoje mocne i słabe strony (a tych mi nie brak). Tyle. Nie będę umniejszał swojej wartości, aby przypadkiem ktoś nie poczuł się gorzej.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zychu napisał:

Pokory mam w sobie wiele - ale nie będę jej okazywał na rozkaz byle kmiota. To też nauka dla ciebie.

Ohohoh, napuszyłeś się i zaczynają się wyzwiska, mentorze - to te dobre geny, które pozwalają panować nad sobą ? :D 

1 godzinę temu, Messer napisał:


Oczywiście, że się da w starszym wieku podrywać dziewczyny mające 20 lat. Problem w tym, że @marcopolozelmer pije do tego, że takich ludzi jest mało i większość to udawacze.

Z mojego doświadczenia wygląda to tak, że idąc z atrakcyjną, młodą dziewczyną często widzę agresywne, natarczywe spojrzenia w moją stronę. Pamiętam jak rozstawałem się z moją byłą i ona była kilka chwil temu przyparta agresywnie do muru. Przy pożegnaniu popatrzyła na mnie drapieżnym spojrzeniem. Widziałem, że facet około 35 r.ż. stojący 5 metrów obok wyglądał tak, jakby chciał mnie po prostu zabić i rozgnieść na miejscu. Facetom po prostu dupsko pęka z żalu widząc coś takiego.

A tutaj nagle zbierają się ludzie, którzy z najatrakcyjniejszymi kobietami: poznają je bez problemu, zrywają z nimi jakby nic się nie stało i są hiper ogarnięci w każdym aspekcie życia.

Zabawne, bo nigdy w rzeczywistości nie poznałem takiego człowieka (co nie znaczy, że ich nie ma). Raz, jak mój znajomy podszedł do dziewczyny pytając się czy ma ogień na papierosa, to faktem, że zdobył od niej numer chwalił się kilka miesięcy jaki to nie jest podrywacz i opowiadał tą historię każdemu, kto nawet nie chciał słuchać. Takich kolesi to jakieś 99% społeczeństwa, a nagle elita się przechwala i mówi, że świeże 20-tki, będą traktować kolesia w wieku ich ojca jak seks-zabawkę.



comment_J0N1eQIvZbvAfqYbrxb3j55K3qwDp5Bq

 

Ja ponadprzeciętnie dobrze bajeruje i ogarniam kobiety, a nauczenie się podchodzenia do nich zajęło mi kilka miesięcy, zrozumienie ich natury - lat, a tutaj kolesie żonglują sobie kobietami jak chcą jednocześnie temperamentalnie wypowiadając się w tematach o divach. Do tego pił @marcopolozelmer - tacy goście siłą rzeczy się zdarzają się statystycznie BARDZO RZADKO tak naprawdę, EWENTUALNIE jak jakaś dziewczyna trafi się w pracy i poznanie następuje na gruncie zawodowym to są najczęstsze przykłady. Mi nawet dziewczyny wspominają Z OBRZYDZENIEM, że jakiś listonosz w wieku 40 lat się do nich przystawiał i komplementował.

 

Wiesz jak moja "obecna" spławia starszych i często pijanych kolesi w klubach? Opowiadała mi - "zaraz do ciebie przyjdę". I olewa. Chyba ci goście pomylili to "zaraz do ciebie przyjdę" z tym, że ona do niego chciała przyjść, ale zgubiła drogę. :) 

Ten koleś po prawej ma 21 lat - czy on ma szanse z rówieśniczkami? Raczej nie, chyba, że jest bardzo dobrym piłkarzem w topce. Bez pieniędzy jest wręcz wykluczony, a Polacy raczej starzeją się brzydko i po 30-tce zdarzają się hemoroidy, większy brzuszek i brak chęci do życia:


KRinUEJuNWiBf8jUbYScN973MRNDEMTM.jpg


 

Po prostu zestawiając to, że koleś pisze jaki to nie jest ogarnięty, a potem pisze post, że uśmiechnęła się do niego Ukrainka, kolejny wypowiada się w mentorskim tonie o kobietach a potem udziela się w tematach o płatnych paniach, albo koleś pisze o swoim powodzeniu, ale ma dużą aktywność w temacie o podrywaniu tylko z Internetu, czyli kobiet z raczej dna społecznego i najgorszej jakości.

To po prostu w oczach osoby naprawdę ogarniętej budzi politowanie. Nagle top światowych perełek zbiera się w jednym miejscu i robi coś, co przerasta prawie każdego gościa w społeczeństwie, a i jeszcze z topowymi młodymi laskami.

 

To oczywiste, że dla gościa obserwującego coś takiego z boku jest żałosne. Dlatego @zychu ciśnięcie @marcopolozelmer na miejscu nie jest z tego względu, że sugerowanie siebie na bycie w pewnym szczycie JEST PODEJRZLIWE i budzi pewien ból dupy. Jak napisałem temat o Zdegenerowanych młodych laskach to wielu facetom pękły dupy z hukiem, a którzy to niestety budują swój image kogoś innego. Po prostu profesjonalista rozpoznaje fuszerkę w kilka sekund i czasem czytając niektórych ludzi, no to cóż, pozostaje zareagować tak:



49613b715c399bf61a8dac8a7eef953f54f0825e

Masz rację, przecież ten gość to taki typowy bajkopisarz, jakich tutaj wielu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Masz rację, przecież ten gość to taki typowy bajkopisarz, jakich tutaj wielu. 

Dobrze, niech ci będzie. Jeżeli dzięki temu będziesz lepiej spał - to jestem gotów przyznać, że przejrzałeś mnie. :)

 

Bez urazy, ale nie będę obcemu typowi udowadniał, że nie jestem misiem uszatkiem.

A kolega @Messer zawsze jest trochę drażliwy, gdy gdzieś na forum pojawia się konkurencja. Nawet jeśli chodzi tylko o bajkopisarstwo. :)

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym tragizmem dziejowym jest moim zdaniem MAŁY DOSTĘP DO TZW. NATURALI.

Naturalem określamy typa który naturalnie nauczył się być dobry z kobietami albo miał PO PROSTU FARTA takie w sensie, iż życiowe koleje to sprawiły...

Mam kumpla który osobiście poznał tzw. naturala. Przez kolegę. Jego kolega zajmował się PUA. Tylko ten typ miał taki problem, że zamiast trzymać się tego naturala i spróbować go zrozumieć co działa a co nie to woził się z jakimiś innymi PUA. A ten natural był podobno ostry gość i ruchał fajne laski. Miał też tzw. aurę że dziewczyny prawie od razu go lubiły. No czymś emanował po prostu co lubiły kobiety. Ale ten jego kumpel miał chyba kompleksy. Raz wyszedł z klubu jak naturalowi dobrze szło...

Ja nie oceniam czy da się ruchać w wieku 30 lat 18stki czy nie. Wiem natomiast (nawet po sobie) że jak ktoś z góry sobie narzuci że nie można to będzie samospełniająca się przepowiednia.

Ja wierzę że są typy które wyglądają normalne ale ruchają naprawdę dobre dupy. Ale ich nie poznacie... sądzę że dla naturali ruchanie fajnych lasek jest NATURALNE i oni nie widzą tego w taki sposób jak my. Tak samo jak żołnierz który był na wojnie nie zrozumie cywila który panikuje albo rzyga na widok trupa. Będzie się dziwił reakcji. 

Poza tym naturale mają swoje życie. Oni są chyba niesamowicie skupieni na sobie. Czemu mieliby pomagać? Czemu mieli by tracić cenny czas na innych kolesi by ich uświadamiać? Przecież to się kurwa nie kalkuluje. Sam mam np. wzrost 178 i jakbym był dobry z dupami to po co mam tego uczyć za friko gości po 190 cm? NIE UZBRAJA SIĘ PRZECIEŻ PRZECIWNIKA...

W pogoni za cipkami niestety panowie - jesteśmy dla siebie przeciwnikami. Tak było zawsze i będzie zawsze. Rozumiałem to odkąd miałem pare sytuacji że najlepsi ziomkowie za których by człowiek w ogień skoczył, przy kobietach robili się wrogami. Poróbowali cię uniżać, dogryzali ci itp.

 

Kiedyś na forum pua zagadałem z typkiem który miał w swoim kręgu naturala - czy jesteście w stanie wyobrazić sobie jak typ w gimnazjum na rekolekcjach potrafił podejść do laski KTÓRA BYŁA W KONFESJONALE?  XD XD XD

Jeżeli takie akcje odkurwiał to dla mnie ruchanie 18stek jako 30 latek jest całkiem logicznie możliwe XD

Jeżeli Kolumb czy Magellan ugiął się pod słowami innych że " nie da się" to kto wie czy może nie zapisaliby się na kartach historii...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zychu napisał:

Dobrze, niech ci będzie. Jeżeli dzięki temu będziesz lepiej spał - to jestem gotów się przyznać, że bajkopisarz ze mnie. :)

 

Bez urazy, panowie, ale nie będę obcemu typowi udowadniał, że nie jestem misiem uszatkiem.

A kolega @Messer zawsze jest trochę drażliwy, gdy gdzieś tam pojawia się konkurencja. Nawet jeśli chodzi tylko o bajkopisarstwo. :)

Ale ty się do niczego nie przyznawaj etc. tylko nie ma co zgrywać ważniaka na siłę. Po co to puszenie sie? 

 

Wziął zwyzywał innego od ćwoka, ton impertynencki oh ah jaki on samiec, podrywacz, a potem śmiech na pół internetu, że BS to forum niespełnionych facetów.

 

Konfliktów nie będzie jak użytkownicy będą rozmawiali normalnym tonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Januszek852 napisał:

Wprawdzie 20-latka dziewicą jest raczej rzadko

 

Potwierdzacie, @maroon, @zychu ?

Innych również zachęcam do odpowiedzi.

 

Syn wkracza w dorosły wiek i zastanawia mnie jakie ma szanse znaleźć "mało tykaną" lub dziewicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Syn wkracza w dorosły wiek i zastanawia mnie jakie ma szanse znaleźć "mało tykaną" lub dziewicę.

 

Powiem szczerze, że ja się bardziej kieruję opiniami w tym wypadku o tzw. dzisiejszej młodzieży, sam z doświadczenia spotykałem... ekhm, głównie dziewice lub takie, które co najwyżej opierdoliły chłopakowi kolbę kilka razy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.