Skocz do zawartości

Międzynarodowy marsz o wolność 22 maja w Warszawie!


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.05.2021 o 09:48, KolegiKolega napisał:

Realne poparcie dla ruchu antyszczepionkowego w Polsce. Przyszli tylko ci co musieli, to znaczy antyszczepionkowcy na etacie.

Antyszczepionkowcy na etacie? A ci pro preparatowcy reklamujący niesprawdzone produkty medyczne, to oni napewno nie są na czyimś etacie nie?Nikt tu nie jest przeciwko szczepionkom, tylko przeciw przeprowadzaniu eksperymentów medycznych i wmawiania ludziom że preparaty są już przebadane! Poza tym zapoznaj się z realnym poparciem dla tych wszystkich modyfikatorów mRNA w Polsce, ponad połowa ludzi nie chce się "szczepić". Już tak samo cała Konfedracja miała być na Ruskim ETACIE tak jak każdy kto by chciał unormować stosunki z Rosją też jest. Same Sci-czciciele tworzą sobie teorie spiskowe wygodne dla siebie które podtrzymały by ich wiarę w "naukę".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 09:48, KolegiKolega napisał:

Przyszli tylko ci co musieli, to znaczy antyszczepionkowcy na etacie.

 

Przyszli ludzie najodważniejsi w społeczeństwie, którzy mówią NIE dla tej chorej władzy i sytuacji w kraju jaka się dzieje.

Jest jeszcze około 70 tyś prawdziwych Polaków przejętych losem Polski i społeczeństwa natomiast cała reszta śpi lub ma

to tam gdzie nie dochodzi słońce.

Co do obecnych szczepionek z syfem niewiadomego pochodzenia no cóż najsłabsze jednostki, które będą się szczepić

dzięki temu odejdą w zapomnienie bo ze strachu czy głupoty doprowadzą do pogorszenia stanu zdrowia w konsekwencji do zgonu.

Tak wiem szurem i foliarzem jestem😁 Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni😆

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Iceman84PL said:

Jest jeszcze około 70 tyś prawdziwych Polaków przejętych losem Polski i społeczeństwa natomiast cała reszta śpi lub ma

to tam gdzie nie dochodzi słońce.

 

Ja chyba jednak zaliczam się do tej drugiej grupy. Pobyt w wojsku oduczył mnie patriotyzmu. 

 

1 hour ago, Iceman84PL said:

Co do obecnych szczepionek z syfem niewiadomego pochodzenia no cóż najsłabsze jednostki, które będą się szczepić

dzięki temu odejdą w zapomnienie bo ze strachu czy głupoty doprowadzą do pogorszenia stanu zdrowia w konsekwencji do zgonu.

 

Też tak myślę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TrevorDopóki w społeczeństwie są ludzie, którzy sprzeciwiają się władzy, systemowi dodatkowo są aktywistami dopóty Polska trwa i nigdy nie zginie. Natomiast jak przestaniemy cokolwiek robić i będziemy posłuszni jak niewolnicy to już definitywnie po nas. Osobiście wolę działać i być aktywny bo wiem, że mogę komuś pomóc a jak nas będzie więcej to władza dwa razy się zastanowi czy zaczynać wojenkę ze świadomymi ludźmi. Jak mawiał wielki, najodważniejszy człowiek drugiej wojny światowej Rotmistrz Witold Pilecki cytuje. "Dopóki broń mamy w ręce, póki przyjaciel jest obok zwycięstwo jest nasze". Niech te słowa motywują nas wszystkich do działania każdego dnia w różnych obszarach życia bo tak tylko się wygrywa😉

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TrevorDzisiaj metaforyczną bronią jest wiedza, którą sławni Atlanci uważali za najwyższy skarb do tego grupa ludzi jak chociażby na forum BS, która trzyma się razem, wspiera, pomaga ma realny wpływ na innych ludzi i być może gdy będzie nas więcej na poczynania władzy. Bierność i pasywność do niczego dobrego nie prowadzi a przyszliśmy na ten chory świat by walczyć z wszystkich sił o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Iceman84PL said:

Bierność i pasywność do niczego dobrego nie prowadzi a przyszliśmy na ten chory świat by walczyć z wszystkich sił o swoje.

 

Zgadzam się. Samemu niewiele można. Widzę cenną wartość w stawania razem w grupie, choć dawno stwierdziłem ze do żadnej już należeć nie chcę. Dlatego idea "walki o Polskę i Polaków" już do mnie nie trafia. Widze ile pustych niczym nie popartych gestów w tym jest. Jeśli miałbym coś robić to z ludźmi z najbliższego otoczenia bo tylko po nich mogę się czegoś konkretnego spodziewać. Reszta nie wiem co ma w głowach. Z tego powodu im nie ufam i nie będę z nimi działać. Polska i świat to za chwilę będzie jedno wielkie getto w którym ludzie bedą walczyc o skrawki tego co zostanie. Trzeba teraz zadbać o siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2021 o 17:41, Młody_Pelikan napisał:

Ile było ludzi?

Bardzo mało, kilka procent marcowego pochodu. Takich grup jak tamta wtedy było kilkadziesiąt. Marsz został rozbity na dwie godziny, ale to i tak za mało ludzi. Jechałem kilka godzin kilkaset km sam gdyż każdy miał gdzieś.

 

W dniu 28.05.2021 o 09:48, KolegiKolega napisał:

Przyszli tylko ci co musieli, to znaczy antyszczepionkowcy na etacie.

Hehe teraz nie mam ani firmy ani etatu, bo twój święty covid i lockdown sprawił, że musiałem posprzedawać fanty, ogarnąć szybko swoje sprawy i wypierdolić do Skandynawii. 

Ja nie mam nic do szczepionek, nawet oddam Ci swoje 3 dawki czy ile tam wymyślili. Ty przeżyjesz a ja zdechnę a covida, proste 😉

W dniu 2.06.2021 o 07:31, Młody_Pelikan napisał:

ci pro preparatowcy reklamujący niesprawdzone produkty medyczne, to oni napewno nie są na czyimś etacie nie?

Patrz wyżej brachu. Jestem na takim etacie, że własnym samochodem na paliwie za własne pieniądze jechałem sam kilka godzin w deszczu, i kolejnych kilka w deszczu manifestowałem póki jeszcze jest o co walczyć. Jak przyklepią to będzie przejebane. Ja mam tu mieszkanko, samochód i na razie nie narzekam. Ale w Polsce będzie przejebane i tyle, nie będzie do czego wracać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, DOHC napisał:

Ty przeżyjesz a ja zdechnę a covida, proste 😉

Raczej nie zdechniesz. Na 99% nie zdechniesz. To co mnie niepokoi, to że jest 4% szansy, że będziesz zajmował bardzo drogie łóżko w szpitalu przez jakieś 3 tygodnie. 25 takich jak ty = 1 łóżko w szpitalach niedostępne. Statystycznie.

 

Za to ja mogę zdechnąć na COVID-19. Zaszczepienie nie jest gwarancję nieśmiertelności. Jest nawet jakieś 0,02% szansy, że to ja zejdę z tego świata na COVID, a ty zostaniesz. Statystycznie.

Jest też jakieś 0,2% szansy, że to ja będę przez 3 tygodnie leżał w szpitalu podłączony do drogiej aparatury, a ty nawet nie poczujesz, że jakąś jakiegoś wirusa złapałeś. Może się tak zdarzyć.

 

Smutne jest to, że poświęcasz swój czas i energię ku chwale Konfederacji i Federacji całkiem za darmo. Nawet jeszcze do tego dopłacasz. Nie jesteś chyba zbyt obrotny.

 

Popatrz na Brata @absolutarianin - dostał kontrakt na pół roku, był tu na Forum codziennie. Kontrakt się skończył, Zleceniodawca nie miał zamiaru dalej płacić - wypierdolił z Forum momentalnie.

Jeśli ceny ropy naftowej pójdą w górę i Zleceniodawca znów będzie miał trochę kasy, bez wątpienia znowu zobaczymy tu tego Brata na Forum. Znów poczytamy o sielskiej krainie na wschodzie, o pannach cnotliwych i zachodnią zgnilizną nie dotkniętych. Obejrzymy film, jak radzieckie samoloty transportowe lecą z pomocą dla umęczonego zarazą Mediolanu. Ech, rozkleiłem się, stare dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KolegiKolega napisał:

Na 99% nie zdechniesz

Nie wierzę że to napisałeś.

5 minut temu, nowy00 napisał:

Podobny marsz teraz 12 czerwca

Tak. Mnie nie będzie, mam ważny kontrakt. Cóż, ile mogłem to propagowałem, jeździłem, pokazywałem ludziom, rodzinie, znajomym. Może brat @wrotycz będzie? W marcu był.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DOHC napisał:

Nie wierzę że to napisałeś.

 

Dlaczego? Przecież nigdy nie twierdziłem, że "wszyscy zginieeeeemy!!!"

Masz mniej niż 1% szansy na zejście z powodu COVID-19. Jak już dziś pisałem w innym wątku, głównie z powodu takich skorumpowanych lekarzy jak @Esmeron i produktów BigPharmy. Bez całej tej nowoczesnej medycyny miałbyś jakieś 4-5% na zejście (oczywiście to silnie zależy od twojego wieku i stanu zdrowia - jeśli jesteś przed 30 urodzinami, nie masz nadwagi, nadciśnienia i astmy, to raczej przeszacowałem twoje szanse na zgon).

 

Zresztą twoje ewentualne zejście z tego świata nie stanowi dla mnie problemu. Popłaczą, pochowają - ja się o tym najprawdopodobniej nawet bym nie dowiedział.

 

Problem zaczyna się, jeśli jednak postanowisz żyć i zadzwonisz po pogotowie. Bo raz na 25 razy ktoś taki jak ty dzwoni po pogotowie, żeby go zabrali do szpitala i psiknęli tlenem pod nosek, bo mu jakoś tak ostatnio duszno.

Ty jeden oczywiście nie stanowiłbyś problemu. Ale 25 tys. takich jak ty potrafi blokować 1000 miejsc w szpitalach przez 3 tygodnie. 250 tys. takich jak ty = 10 tys. niepotrzebnie zajętych miejsc w szpitalach. Pół miliona takich jak ty = lockdown. A ja bardzo nie lubię lockdownów. Znudziły mi się.

 

Proponuję ci fair deal, uczciwy układ. Ty się nie szczep. Ale jakby coś poszło nie tak, jakby ci się zrobiło duszno, to pod żadnym pozorem nie dzwoń po pogotowie. Weź amantadynę i zostań w domu.

Jak długo nieszczepki nie będą dzwonić po pogotowie, to jest dla mnie ok. Przeżyjecie, nie przeżyjecie - dla mnie bez różnicy. Tylko się do szpitali nie pchajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KolegiKolega napisał:

Proponuję ci fair deal, uczciwy układ. Ty się nie szczep. Ale jakby coś poszło nie tak, jakby ci się zrobiło duszno, to pod żadnym pozorem nie dzwoń po pogotowie.

Fajne , wchodzę w to. Tylko pominąłeś mały szczegół. Nie płacę jeszcze ZUS-u czyli opłaty za usługę z której miałbym nie korzystać.

Bo skoro płacę to huj Ci do tego w jaki sposób i ile łóżek zajmuję. Jak trzeba będzie to i pół piętra i przelot helikopterem. Bo taki jest mój deal z ZUS-em.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ntech napisał:

Fajne , wchodzę w to.

Cieszę się.

 

2 minuty temu, ntech napisał:

Nie płacę jeszcze ZUS-u czyli opłaty za usługę z której miałbym nie korzystać.

I tu jest drobny problem. Bo nie zapłaciłeś za tę usługę, więc nie masz do niej prawa.

Wysokość składki zdrowotnej na ZUS została skalkulowana bez uwzględnienia choroby COVID-19 i kosztów z nią związanych. Składkę wyliczono, gdy tej choroby jeszcze nie było.

Inaczej mówiąc nie opłacasz ubezpieczenia na wypadek zachorowania na COVID-19, twoja polisa tego nie obejmuje, nie masz prawa oczekiwać jakichkolwiek usług z tym związanych.

 

Skąd więc pieniądze na walkę z COVID-19? Z długu. Jak sam dobrze wiesz, państwo polskie zadłuża się podczas pandemii jak jasna cholera. Leczenie COVID-19 nie jest finansowane ze składek, ale z długu.

A dług będą spłacać ci, co przeżyją. Przy odrobinie dobrej woli może to już nie być twój problem.

 

W zasadzie, aby być w pełni uczciwym, powinieneś zrezygnować z leczenia nie tylko w przypadku COVID-19, ale w przypadku wszelkich innych chorób i urazów.

Natomiast gdyby przypadkiem gdybyś na przykład został kaleką bez środków do życia, bardzo bym cię prosił o usunięcie się spośród żywych w jakiś dyskretny i estetyczny sposób.

Kaleka żebrzący pod kościołem psułby mi nastrój przed niedzielną mszą, więc ja w jakiś sposób byłbym stratny, gdyby z powodu nieopłacania przez ciebie składki odmówiono ci leczenia i doszłoby do takiej przykrej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Proponuję ci fair deal, uczciwy układ. Ty się nie szczep. Ale jakby coś poszło nie tak, jakby ci się zrobiło duszno, to pod żadnym pozorem nie dzwoń po pogotowie. Weź amantadynę i zostań w domu.

Jak długo nieszczepki nie będą dzwonić po pogotowie, to jest dla mnie ok. Przeżyjecie, nie przeżyjecie - dla mnie bez różnicy. Tylko się do szpitali nie pchajcie.

 

Podobne rewelacje słyszałem nie raz z ust ludzi, którzy byli oburzeni, że nie chcę się szczepić.

Wtedy zadałem im pytanie dlaczego niby nie mogę prosić o pomoc skoro płace uczciwie podatki, ZUS

ba nawet w zeszłym roku wziąłem pakiet rozszerzony bo był za w miarę rozsądne pieniądze dodatkowo

składka zdrowotna pozwala mi na korzystanie ze służby zdrowia?

Oczywiście co mogli powiedzieć było tylko zdenerwowanie u nich.

Społeczeństwu już do reszty padło na mózg.

Do twojej wiadomości bo mam znajomych w szpitalach właśnie się dowiedziałem, że będą likwidować szpitale polowe

bo nie ma pacjentów i teraz sobie policz ile to naszych pieniędzy władza wyrzuciła w błoto.

Kolejna sprawa całe skrzydła szpitali stacjonarnych są PUSTE! więc nie wiem skąd bierzesz informacje o przepełnieniu szpitali?

Powtarzam jeszcze raz szczepienie to indywidualna sprawa, nic Ci do tego a segregowaniem ludzi się nie zajmuj. 

Sorry @DOHC za off top.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KolegiKolega napisał:

Jak już dziś pisałem w innym wątku, głównie z powodu takich skorumpowanych lekarzy jak @Esmeron i produktów BigPharmy.

 

 

Określenie mnie mianem skorumpowanego jest niczym nie podparte i jest ciężką obrazą. 

W realnym kontakcie bardzo źle by się to dla ciebie skończyło, ale zapewne miałbyś jaj, żeby tak się do mnie odezwać. 

(...) 

 

 

Edytowane przez Esmeron
Za ostra reakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Esmeron napisał:

Określenie mnie mianem skorumpowanego jest niczym nie podparte i jest ciężką obrazą. 

Przeczytaj proszę większy fragment mojej wypowiedzi w wątku "Wirus z Wuhan". Bo w tej chwili mam wrażenie, że nie dostrzegł byś ironii, nawet gdyby ta cię w dupę kopnęła.

 

Uwierz mi, nie mam nic przeciwko temu, że w robocie ratujesz ludziom życie, nawet jeśli czasem ratujesz je nieszczepkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.