Skocz do zawartości

Jak w 2-3 tyg znaleźć partnerkę na wesele


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, jak w 2-3 tyg znaleźć partnerke na wesele, albo bardziej gdzie jej szukać? 😆

Szykuje mi się wesele, nie mam zamiaru brać żadnej dupy która miała we mnie wyjebane. Większość moich koleżanek będzie na tym weselu z swoimi chłopakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Był do tego jakis portal, kiedyś, ale jak Czarny Rycerz chyba na FB szukaj. Jak nic nie będzie idź sam.

Sam na pewno nie pójdę bo źle się będę czuł, każdy albo większość z partnerką... I co będę miał podbijać do koleżanek żeby potańczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szedł sam i miał wyjebane w opinię a potańczyć możesz sam albo co za problem tańczyć z dziewczynami z wesela

Ewentualnie coś napomknij kumplom albo koleżanką że się zastanawiasz czy iść sam czy z kimś dupeczki same lubią się wpraszać na takie imprezy jedzenie za darmo alko też i można się pokazać to najważniejsze.

Edytowane przez WsiunzSuchej
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/14/2021 at 11:26 PM, elogejter said:

Szykuje mi się wesele, nie mam zamiaru brać żadnej dupy która miała we mnie wyjebane. Większość moich koleżanek będzie na tym weselu z swoimi chłopakami.

A to samemu nie możesz iść? Przecież w tych weselach chodzi tylko o to, by jak najszybciej się najebać (chyba, że coś pominąłem). Na co laska do tego, czy w jakieś dancingi chcesz się bawić?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eknm2005 napisał:

Przecież w tych weselach chodzi tylko o to, by jak najszybciej się najebać

 

No dokładnie wesela to takie picie do odcięcia bez konsekwencji zarobienia od myszki po głowie😁

Najlepiej iść samemu bo wystarczy, że kobity się upiją i zaraz chętna się znajdzie do tańca i do przytulańca w wc😉

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że ktoś poradził grupy na fejsie i spotted. Wchodzę tam tylko żeby poprawić sobie humor. Generalnie to masz tam ultra hipergamie i jeśli nie masz zajebistego zdjęcia (czyt. wyglądu) to na nic nie licz. Jak jesteś zajebisty to odezwą się mamuśki lub dziewczyny bez zdjęcia. Wiadomo, że jak tam zapostujesz to nic teoretycznie nie tracisz, no oprócz 5 minut. Masz 23 lata a nie 50. Odradzam, nie tędy droga.

 

Zgadzam się, że samemu jest głupio i jeśli towarzystwo nie jest biesiadne tzn. słabo chleją a Ty nie jesteś w centrum uwagi, to takie wesela są przytłaczające. Jeśli to wesele bliskiego przyjaciela to mimo wszystko bym poszedł, jeśli jakieś zwykłe to bym to zlał szkoda kasy.

 

Co mogę doradzić to tak jak brat @nowy00 napisał: siostry kolegów to fajna opcja, nawet jeśli są 2-3 lata starsze to do zabawy nawet lepiej. Znajomi znajomych: skoro idą dziewczyny to mają jakieś koleżanki to powinny Ciebie z kimś ustawić jak do nich zagadasz. Tylko zagadaj bezpośrednio, personalnie a nie na jakimś wspólnym czacie. Tak w zasadzie wesele to super okazja żeby kogoś poznać. Masz dobry argument żeby zabrać koleżankę, z którą nie masz dobrego kontaktu lub koleżankę koleżanki, siostrę kolegi, koleżankę siostry kolegi Twojego brata itp.

 

W ostateczności wizyta na szrocie (Tinder), bo w online datingu tam są najlepsze tytuły. Ustawiasz opis, że wesele i może się coś trafi ale to loteria. Traktowałbym jako opcja dodatkowa.

 

Edit: Aha, byłbym zapomniał. Jak masz 3 tygodnie to idź na miasto. To co się teraz dzieje po tym jak otworzyli puby na zewnątrz to jest jedna wielka wixa, w której łatwo o nowe znajomości.

Edytowane przez Pacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójście samemu, to moim zdaniem lepsza opcja, niż szukanie kogoś na siłę.

 

Jak weźmiesz byle jaką dziewczynę to ryzykujesz, że zrobi Ci wstyd, albo zepsuje zabawę swoimi humorkami.

 

Na początku możesz się czuć trochę nieswojo, ale jak ludzie się nawalą, to będzie już wszystko jedno.

 

A co jak na weselu poznasz dziewczynę w Twoim typie, która będzie chętna na coś więcej? Jak będziesz z kuzynką, albo siostrą kolegi to głupio będzie Ci ją zostawić.

 

No i kolejna sprawa, z tego co wiem to za osobę towarzyszącą się dodatkowo płaci na weselu. Po co fundować jakiejś randomowej dziewczynie taką zabawę? Osobiście znam lepsze sposoby na wydanie kilku stówek.

Edytowane przez Master
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Master napisał:

ale jak ludzie się nawalą, to będzie już wszystko jedno.

 

Oj tam, oj tam.. Raz na jedną nóżkę, raz na drugą nóżkę...  Wkrótce wyrwiesz chętną dziewuszkę. 

Z pewnością otworzy Ci puszkę. Choćby piwa, lub coli. Nikogo to nie zaboli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

bo wystarczy, że kobity się upiją i zaraz chętna się znajdzie do tańca i do przytulańca w wc

Z doświadczenia wiem że nie zawsze.

 

7 godzin temu, Master napisał:

A co jak na weselu poznasz dziewczynę w Twoim typie, która będzie chętna na coś więcej?

Przypomniałeś mi wesele na którym byłem 😆

 

7 godzin temu, WsiunzSuchej napisał:

dupeczki same lubią się wpraszać na takie imprezy 

Chyba wtedy jak ktoś dobrze wygląda.

 

7 godzin temu, Piter_1982 napisał:

Zawsze możesz się zmyć jak będziesz się źle czuł. Pożegnasz państwa młodych i chodu, ok 22:00. 

Ja chyba z 4-5 godzin przespałem w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 00:26, elogejter napisał:

Tak jak w temacie, jak w 2-3 tyg znaleźć partnerke na wesele, albo bardziej gdzie jej szukać? 😆

 

Przykro mi to mówić, ale masz przejebane. Spójrz prawdzie w oczy jakie masz perspektywy:

1. Idziesz sam. Siedzisz przy stole sam, a kumple zajmują się swoimi Paniami, fą fą fą. Musisz tłumaczyć się czemu jesteś sam, a otoczenie patrzy na Ciebie jak na przegrywa. Przez cały wieczór siedzisz i pijesz. Liczysz, że coś wyrwiesz? Gdybyś potrafił "wyrywać" nie szedłbyś sam. 

2.  Chcesz mieć anegdot do końca życia? Dawaj ogłoszenie na spotted i tindera "SZUKAM PARTNERKI NA WESELE". Na 90% będzie to typ imprezowiczki, która takich wesel obskoczyła już kilka. Idzie tam "się wyszaleć"... interpretuj to jak chcesz.

3. Spotykasz na chodniku "miłość życia" i pakujesz się w LTR tylko dla wesela. Weźmiesz ja na wesele po 2 tygodniach znajomości? :D 

4. Nie idziesz. Rezygnacja z powodu braku partnerki dwa tygodnie przed weselem to już wstyd sam w sobie.

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotted i sprawdź też dedykowane grupy na Facebooku (wydaje mi się, że są takie). Paradoksalnie możesz też założyć konto na tinderze/badoo i dać opis, że szukasz kogoś na wesele. Zdziwisz się ile ładnych panien jest chętnych na tańce i dobre jedzenie - oczywiście, o ile na zdjęciach wyglądasz w miarę atrakcyjnie :P no i jeszcze mała rada ode mnie: stara dobra poczta pantoflowa. Rozpuść informację, że szukasz kogoś na wesele wśród koleżanek. Zawsze się znajdzie taka, która ma wolną znajomą chętną przetańczyć noc i się tym pochwalić. 

 

Pamiętam jak kiedyś szukałem partnerki na kurs tańca :P dałem ogłoszenie na spotted i miałem całą skrzynkę zapchaną wiadomościami od dziewczyn. Byłem w niezłym szoku. Skoro mamy Internet to z niego korzystajmy.   

Edytowane przez Zerwito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.