Skocz do zawartości

Zakochana Diva


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,na wstępie dziękuję Markowi za audycje.

 

Chciałbym się z Wami podzielić moją ostatnią historią.Kilka dni temu wyjechałem w delegację do dużego miasta.Znużony wieloletnim małżeństwem i proszeniem o sex ,długo już chodziły za mną divy.Jakaś odskocznia ale nie jestem zbyt śmiały a dawno temu ,gdy byłem kawalerem ,po alkoholu wyskoczyłem kilka razy z kumplami do burdelu ale nic z tego nie wychodziło.tzn,do stosunku nie dochodziło bo mi nie zaskwierczał.Stres i alko.Robiliśmy to bardziej dla jaj bo osobiście jestem podobno przystojny i nigdy nie miałem problemu by poderwać dziewczyne.

 

Więc wracając,byłem w tej delegacji,miałem kilka dni wolnego i przeglądałem Rokse.pl .Jednak same prostytutki jakoś mnie odpychają ,natura nie obdarzyła mnie zbyt hojnie i nie chciałem też się ośmieszyć,to stwierdziłem że wybiorę się na masaż erotyczny.Dziewczyny ogłaszają się na tym samym portalu ale bez wkładania.

Pomyślałem że taki masaż,dotyk młodego ciała dobrze pobudza zmysły.Z reacji tego że jestem facetem  po 40,ale dobrze i zdrowo wyglądam na 35.

Dla odmiany wybrałem ładną zgrabną blondyneczkę w wieku ok.23lat.

 

Telefon,ustalona godzinka i jadę.

 

Byłem zestresowany.Chciałem się wycofać ale rozmawiałem w tym dniu  jeszcze telefonicznie z żoną i bardzo mnie podbuzowała.W myślach powiedziałem sobie,pierdole ,kupuję wino i idę na masaż.

Drzwi otworzyła młoda 23letnia ładna i zgrabna dziewczyna.Daĺem jej prezent a ona jak za rączkę przeprowadziła mnie do pokoju.Między czasie okazało się że w drugim pokoju masuje jej telefonistka.

Dała mi ręcznik i wskazała prysznic.Czułem że jej głos  lekko drży,jakby wyczuła mój stres i sama się zestresowała..Oczekiwałem chyba bardziej konkretnej laski ale jakoś się rozkręcało.

 

Rozebrałem się i zapłaciłem .Laska zaproponowała jeszcze dopłate 50zł w zamian za możliwość jej dotykania podczas masażu,więc nawet się nie zastanawiałem.Byliśmy nago.

Żeby się nie zdziwiła ,mówię że jestem zestresowany i finału i tak raczej nie będzie ,ale masaż może trochę zrelaksuje.

Atmosfera fajna,pokój czysty,świeczki i kadzidełko.Jakiś gorący olejek paruje,kładę się.

Ona zaczyna klasycznie i delikatnie plecy.Zaczyna mnie puszczać i rozmawiamy .Miło pyta skąd jestem etc.o stan formalny.Kłamię że po rozwodzie itp.ja czy lubi swoją prace etc.Jest poprostu miło.

Po chwili proponuję jej masaż,nie ma problemu.zaczynam dotykać te boskie jędrne ciało(Dobry boże)Mówi żebym ją polał olejkiem.Podniecam się.Jest młoda i jędrna,cyc pełny a skóra aksamitna.

Teraz ona znowy mnie masuje ,tym razem jestem na plecach.

Zaczyna dochodzić do krocza a ja pieszcze jej piersi i tyłek.Jest bosko.

 

Potem klasyczny peting.Ocieramy się na maxa.Czuję że ona traci kontrole nad sytuacją,jej cipka jest mokra.Stanął mi tak bardzo jak nigdy.Pytam czy w gre wchodzi sex a ona rozbudzona ,myśli,myśli i mówi że pod warunkiem że nikomu nie powiem i tylko w gumce i za dopłatą.Pytam ile ona 100? Mówię ok,po czym Ona czy mam gumke a ja że nie,więc odpowiada że sexu nie będzie.Szkoda ale napięcie takie że szok.

Jeszcze chwila pieszczot i jęków Robi masaż kutasa,polewa tym gorącym olejkiem i eksplozja.Leżałem śnięty ,jeszcze mnie głaskała ,coś tam wycierała bo wokoło się wysypało,i leżymy wtuleni.

Zaczynamy rozmawiać.Mówi mi że skończyła niedawno studia Akademi Sztuk Pięknych,ale planuje zrobić  jeszcze inny kierunek(myślałem że  są po podstawówkach),

mówi dalej o rodzinie,problemach w relacjach z ojcem ,braku stabilizacji związku z niedojrzałymi rówieśnikami i planach na przyszłość.Wysokich zarobkach na masażach

Zaczyna mnie podpytywać o moje życie.Wyczuwam że coś jej się we mnie podoba.

Dopytuje co robię wieczorem,czy mam czas.Chce się spotkać prywatnie.Jestem znowu zakłopotany.Zbywam mówiąc że jeszcze nie wiem itd.Mówi że bywa w różnych częściach kraju i może przyjechać do mojego miasta.Moglibyśmy się spotkać.Podaje mi swój prywatny numer i czeka aż puszczę jej sygnał.Chyba chciała mieć mój numer.Zapisuje ale nie wysyłam sygnału.

Powoli się żegnamy,widzę w jej oczach rozczarowanie i smutek.Dodaje na odchodne że wielu facetów jest w niej zakochanych,chyba się zastanawia czy ja coś poczułem.Chyba się pogubiła i lekko zakręciła.Jestem w szoku,daje całusa,dziękuje ,powtarzam że jest cudowna i opuszczam mieszkanie.

 

Idę ulicą,jest ciepło .Czuję się znowu jakbym miał 20 lat i wracał z randki.Jest wspaniale.

 

Wracam do hotelu ,upijam się i wspominam co się stało.Zaczynam sobie snuć plany z taką młodą dupą.Następnego dnia miała mieć wolne,może zadzwonić?pójść ją na spacer?

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tamsam napisał:

Więc wracając,byłem w tej delegacji,miałem kilka dni wolnego i przeglądałem Rokse.pl .Jednak same prostytutki jakoś mnie odpychają ,natura nie obdarzyła mnie zbyt hojnie i nie chciałem też się ośmieszyć,to stwierdziłem że wybiorę się na masaż erotyczny.Dziewczyny ogłaszają się na tym samym portalu ale bez wkładania.

Pomyślałem że taki masaż,dotyk młodego ciała dobrze pobudza zmysły.Z reacji tego że jestem facetem  po 40,ale dobrze i zdrowo wyglądam na 35.

Dla odmiany wybrałem ładną zgrabną blondyneczkę w wieku ok.23lat.

Cały ten akapit to rak - ratunku!!!!!!!!!!!!!

2 godziny temu, Tamsam napisał:

kupuję wino i

Beka! (jeszcze nie z Typa)

2 godziny temu, Tamsam napisał:

Wracam do hotelu ,upijam się i wspominam co się stało.Zaczynam sobie snuć plany z taką młodą dupą.Następnego dnia miała mieć wolne,może zadzwonić?pójść ją na spacer?

Beka z Typa!

 

 

Bekowe komentarze na roksie: może miała zły dzień, nie byłem w jej typie, wierzę, że autor Topiku odmieni ten schemat.

Autorze, ochłoń, bo przejebiesz z kretesem. Za mały jeteś do tej masażystki.

ps. brawa za odwagę i ruszenie na masaż (dla mnie te masaże to rak zdrowej prostytucji - dla takich acymonów jak autor tematu), z Twoim mindsetem nawet masaż może być grożny. Po wizycie u divy, wstrzykiesz sobie herę?

ps2. Dziekujemy za szczere opisanie swoich emocji - do innych Panów - tak nie myślimy, tak się nie zachowujemy...

ps3 one kochają królow POLSKI i martwych prezydentów...

2 godziny temu, johnnygoodboy napisał:

red flags.

?? Ja tu widzę lej po bombie.

 

ps4 od dziś jesteś Sydney Polak - co otwiera wino ze swoją kurwiną....

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zuckerfrei napisał:

Nie/stety takie rzeczy się dzieją - one maślane oczka - my ona jest inna...

Czyli to normslne zachowanie div? One chcą wyrwać się z stamtąd? Czułem w niej jakąś pustke i samotność.Niby lubi swoją prace zarabia podobno ok. 20k miesięcznie.Dupy nie daje,oferuje tylko erotyczny masaż.Może to wcale nie było takie dno.Dziewczyna po studiach,jak mniemam nie najłatwiejszych,mogłaby pracować w swoim zawodzie?nie jestem w temacie,być może ten świat tak właśnie wygląda.

Dla mnie z jednej strony to była super przygoda z romantyzmem w tle ale z drugiej stromy chyba oczekiwałem czegoś na zasadzie-dzień dobry-robota-zapłata-dowidzenia.

 

Jedno mnie podbudowało po tym spotkaniu.Kobieta z którą żyję od lat ciągle mi umniejsza i daje do zrozumienia że młode dupy już by na mnie spojrzeć nie chciały a tu proszę.Taka niespodzianka że sex mogę mieć z młodą dupą całkiem  za darmo.I to z laską która z tego żyje.

Edytowane przez Tamsam
  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tamsam napisał:

One chcą wyrwać się z stamtąd?

Zostań superbohaterem! I ratuj je wszytkie! TY tam idziesz spuscić cisnienie, a nie mysleć co ona tam czuje/nie czuje. 

 

15 minut temu, Tamsam napisał:

Dupy nie daje,oferuje

Masz na to kwit, coś wiecej niż jej slowo? Hitler przed wojną mówił, że nie chce wojny... A co Ci proponowała po pracy ilu tak proponowała? Zapewne tym rokującym wg niej...

 

15 minut temu, Tamsam napisał:

romantyzmem w tle ale z drugiej stromy

Abyś robaczku wpierolił się w sieć...

 

15 minut temu, Tamsam napisał:

Jedno mnie podbudowało po tym spotkaniu.Kobieta z którą żyję od lat ciągle mi umniejsza i daje do zrozumienia że młode dupy już by na mnie spojrzeć nie chciały a tu proszę.Taka niespodzianka że sex mogę mieć z młodą dupą całkiem  za darmo.I to z laską która z tego żyje.

O i to mi się podoba. Jak masz żonę to nie szukaj romansu, ruchaj tylko, czy masuj dziwki co kto lubi...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

Zostań superbohaterem! I ratuj je wszytkie!

 

Jest coraz lepiej @Tamsam - najpierw przywołane przez @johnnygoodboy "Pretty Woman", a teraz "Taksówkarz". Chcesz powtórzyć tę drogę? :D  Irokez już zrobiony? :D 

 

 

 

Chłopie weź kubeł zimnej wody na łeb i ochłoń. Szczególnie jeśli masz małe dzieciaki bo rozwodem zrobisz im gnój w głowie na całe życie.

Ta laska Cię tak koncertowo urabia i wciska Ci taki kit, że aż dziw, że Ty, stary koń, to łykasz :) 

Więcej niż pewne, że ona już to kilku kolesiom ostatnio powiedziała.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tamsam napisał:

Taka niespodzianka że sex mogę mieć z młodą dupą całkiem  za darmo.I to z laską która z tego żyje.


No i widzisz jakie życie jest proste. :). 

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

O i tg mi się podoba. Jak masz żonę to nie szukaj romansu, ruchaj tylko, czy masuj dziwki co kto lubi...

 

W sedno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BlacKnight napisał:

A co tu się odpierdala?

 

"Świeżak" poszedł pierwszy raz na divy. Normalna reakcja hormonalna na widok nowej cipki. I nie ważne czy ma się 20, 40 czy 60 lat. A znając życie. To żona była pierwszą i jedyną kobietą. To już mamy pełen obraz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja zbroja lśni jak lico niewieście w blasku południowego słońca 😆

 

Poszedłeś tam na masaż młodym ciałem, dostałeś co chciałeś wiec teraz masz wracać do prawdziwego życia. Poczułeś młode ciało i wymiotło zawodnika. 
 

To teraz zimny prysznic. Myślisz, że dlaczego ta laska się łasi do starszych gości takich jak Ty? Otóż dlatego, że chce podbić level z samych masaży i okazjonalnego dawania dupy na to samo tylko dodatkowo z sugardaddy u boku, żeby mieć jeszcze więcej hajsu i mieć stałego bolca na wyjścia i dymanie. Ona widzi w Tobie $$$$ kolego. Nie będzie romantico, nic z tego przyjacielu.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

To żona była pierwszą i jedyną kobietą. To już mamy pełen obraz.

Dlatego brawa za odagę, @Tamsam dobrze, że tu trafił... może coś z tego będzie.

1 minutę temu, nihilus napisał:

Nie będzie romantico,

On ma tak myśleć. TZN jest romantico. Podobne zachowują się Azjatki, one wiedzą jak robić aby chlop był zadowolony ale hajc musi się zgadzać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrabna, młoda, zaradna i odpowiedzialna (nie rucha się bez gumy) - ideał kobiety XD

 

A tak na poważnie to rozumiem, ja jestem mocno uczuciowym facetem ze zjebanym mindsetem i jestem w stanie postawić się na Twoim miejscu (jeżeli to co napisałeś nie jest trolem).

 

Mogę pomóc w ten sposób: wyobraź sobie że spotykasz się z tą dziewczyną pół roku, robi Cie na dziecko, żona się dowiaduje, dostajesz rozwód z Twojej winy (całkiem słusznie zresztą), a młoda wypina na Ciebie dupe i znowu jesteś niewolnikiem, z tym że zrobiła Cie dziewczyna dwa razy młodsza od siebie, i jeszcze musisz łożyć na utrzymanie starej modliszki. Pomogłem? 

 

A jeżeli już bardzo chcesz się bawić i testować takie historie, to weź rozwód, zamroź trochę spermy na wszelki wypadek i podwiąż jajowody

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

żona

Jest najdroższa!

1 minutę temu, Tamsam napisał:

czyli 21 młodych dup.I to praktycznie lasku jak modelki.

No i co mam Ci zrobić zdjęcie? Mowić "Dzień Dobry" na mieście? Nie chodzi o to co i ile ruchasz tylko co masz w głowie. Your ego is not your amigo.

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Jest najdroższa!

No i co mam Ci zrobić zdjęcie? Mowić "Dzień Dobry" na mieście? Nie chodzi o to co i ile ruchasz tylko co masz w głowie. Your ego is not your amigo.

Sorry,pomyliłem posty.To było do kolegi wyżej któremu objawił się "obraz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.