Skocz do zawartości

Zakochana Diva


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Tamsam napisał:

Kolego miałem przed żoną( oczko ) czyli 21 młodych dup.I to praktycznie laski jak modelki.

 

Ajwaj. W takim razie co się stało z tym buhajem? Że na widok młodego i jędrnego ciała. Drżą kolana i fruwają motylki w brzuchu :). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się spotkał ale nie z mindsetem autora bo to może być dla niego niebezpieczne.

 

 

Ehhhh do czego może doprowadzić mężczyznę małżeństwo z p0lką.....

 

Śmiejcie się ale znam wielu żonatych gości, którzy przepadają jak w końcu dostaną gdzieś trochę czułości.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baca1980 napisał:

 

Ajwaj. W takim razie co się stało z tym buhajem? Że na widok młodego i jędrnego ciała. Drżą kolana i fruwają motylki w brzuchu :). 

Prawie 20 lat przerwy.

Bracia bardzo wszystkim Wam dziękuję.Niektórzy rozbawili mnie do łez,ale ogólnie jestem podbudowany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mosze Black napisał:

Tak, a Ty byłeś tylko wyjątkiem, któremu jednak by dała xd

Zakładam jednak że skoro zgodziła się na sex za dodatkowych 100 zł to miała by w torebce gumkę za 1zł.Nie miała więc raczej nie zakłada takich przypadków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się kurwa odpierdala się pytam.

Jebanego raka oczu dostałem.

 

Że lalka, która robi masaże erotyczne lub wali konia cycuchami jest inna bo kończyła jakieś ASP czy co tam, i to co ona mówi musi być jedyną objawioną prawdą?

 

Mordeczko, a bierzesz pod uwagę fakt, że ona pierdoli te same kocopoły pewnie wszystkim?

 

Ech, co te młode ciałka robią z facetami, złapał za młodą dupę, młody cyc....i że niby Pana Boga za nogi też złapałeś?

 

ZAPŁACIŁEŚ to se potrzymałeś.

Trzeba było mieć gumę, wyruchać we wszystkie dziury i do domu.

 

Diva to diva, idziesz tam aby spuścić a nie odwalać szopkę.

 

Udanego weekendu.

 

Ps. Chociaż się nie zakochuj w divie 😎

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tamsam napisał:

To po co

Żeby januszeria nie nagabywała, ale gdy pojawi się ktoś rokujący czyt. TY plan gry jest zmienany, nie miała gumy bo nie chcała jej mieć - aby Ciebie rozegrać... dzizas czy to takie trudne?

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Tamsam said:

To po co one w ogłoszeniu pis,ą że sexu nie oferują.Więcej by klientów miały

A jak idziesz kupić cokolwiek, to wolisz żeby sprzedawca Ci mówił, ze bułeczki są świeżo z pieca, czy że przez godzinę 25 grubych bab je macało, czy na pewno świeże?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamsam mi też nieraz divy mówiły, że się zakochały. O dziwo zawsze te z biednych krajów południa. To nic innego jak próba skoszenia większej ilości hajsu. One wiedzą dobrze, że większość facetów ma w małżeństwie pustynię emocjonalną albo i sale tortur ( XD ) i wiedzą jak to wykorzystać.

 

Idź, zrelaksuj się, odpocznij od roszczeniowej wkurwiającej żony ale miej z tyłu głowy, że to tylko zabawa i nic poważnego z tego nie będzie i nie waż o tym zapominać.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Ja tam bym się spotkał ale nie z mindsetem autora bo to może być dla niego niebezpieczne.

 

 

Ehhhh do czego może doprowadzić mężczyznę małżeństwo z p0lką.....

 

Śmiejcie się ale znam wielu żonatych gości, którzy przepadają jak w końcu dostaną gdzieś trochę czułości.

To niech się ku..wa rozwiedzie a nie jeszcze żonę syfem zarazi

Każda dziewczyna pracująca w takim zawodzie jest straumatyzowana i zaburzona.

Każdy oblech z ulicy może wejść do niej i ją macać i dotykać po najbardziej intymnych częściach ciała. Codziennie maca ją kilku obcych typów. 

To jest trauma

Dziewczyna za sex chciała 100 zł więc nie miałeś propozycji niczego za darmo

Wydaje mi się, że może kogoś szukać na układ sponsorski i wtedy pierwsze spotkanie będzie za darmo w ramach zachęty. Nie dziwie się jej układ sponsorski jest dużo lepszy od takiej pracy. 

A tak na marginesie kolejny na forum który wygląda minimum 5 lat młodziej Powiedzcie mi jak to robicie bo ja właśnie się zwijam z bólu po lipolizie i też bym chciała wyglądać młodziej nie wydając na to grubych pieniędzy. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuj bogu ze trafiles na to forum kolego , bo  jedziesz ostro na niebieskiej .Idziesz do divy udajacej masazystke .Po krotkiej rozmowie chce ci dac doopy za doplata pozniej sprzedaje ci kity ze ciezko jej w zyciu i ona taka nie jest , ech...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te @Anastazja swędzi Cię?

9 minut temu, Anastazja napisał:

jest straumatyzowana i zaburzona

Beka z Typiary.

9 minut temu, Anastazja napisał:

oblech z ulicy może wejść do niej i

No na pewno! Typiaro do rezerwatu! I wszyscy bezdomni u niej nocują? Byłaś, widzałaś czy tylko pierdolisz aby coś tam pierdolić.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eknm2005 napisał:

Można wiedzieć co to za muzyka?

🔴 Deep Sleep Music 24/7, Relaxing Music, Meditation Music, Sleeping Music, Spa, Study Music, Sleep - YouTube i to leci, a ja spię, szybko usypiam, aż wciąga w materac... jak jakieś tabletki na sen... Na początku trzeba myśleć o relaksie i wczuć się w muzykę...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Anastazja napisał:

Powiedzcie mi jak to robicie bo ja właśnie się zwijam z bólu po lipolizie i też bym chciała wyglądać młodziej nie wydając na to grubych pieniędzy. 

 

Na poczatek zainwestuj w szklanke .Instrukcja jak to robic ponizej...enjoy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.