Skocz do zawartości

Zakochana Diva


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Anastazja napisał:

To niech się ku..wa rozwiedzie a nie jeszcze żonę syfem zarazi

Rozwód to nie jest takie hop-siup jak sie pani p0lce wydaje. Dzieci, wspólne zobowiązania finansowe, utrudniająca wszystko p0lka chcąca puścić faceta bez grosza przy dupie i nie chcąca słyszeć o jakichkolwiek kompromisach a wręcz chcąca go zniszczyć to u was klasyka.

 

Mój ziomek jak powiedział ostatnio babie o rozwodzie ( przez 15 lat małżeństwa nie pracowała i zajmowała się tylko WKURWIANIEM go) to ta stwierdziła, że jej się teraz chce prób samobójczych i ona musi do psychologa (zgadnijcie kto za niego płaci.....). Tak, że wszędzie robicie pod górkę nasze kochane p0lki.

 

Cieszę się, że dołożyłem do jego decyzji swoje 3 grosze, że podczas nocnych posiadówek uświadomiłem go, że mężczyźni też mają uczucia a pierdolenie że "kobiety trzeba szanować" to największy bullshit ever i jak wy to przekonanie w mężczyznach skurwysyńsko wykorzystujecie. Dobry chłop z poczciwym sercem ze wsi, brał ślub ponad 15 lat temu, nauczony, że choćby nie wiem co to dla rodziny trzeba się maksymalnie poświęcić - chyba nie muszę mówić jak doicie takich do zera co ?

 

Z tym wyglądem to jest tak, że to co mamy w głowie wpływa na nasz wygląd. Wy od gapienia sie 25/dobę w to marksistowskie gówno typu onet/FB/insta/wysokieobcasy/TVN itd hodujecie w sobie wieczne poczucie braku i niezadowolenia a więc ból który przekłada się i na waszą urodę. 

 

Ahhhh myślę sobie teraz o klasycznej nadętej, roszczeniowej twarzy naszych rodaczek.... Jak dobrze, że człowiek nigdy nie będzie miał z wami nic wspólnego :))

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Król Jarosław I said:

Mój ziomek jak powiedział ostatnio babie o rozwodzie ( przez 15 lat małżeństwa nie pracowała i zajmowała się tylko WKURWIANIEM go) to ta stwierdziła, że jej się teraz chce prób samobójczych i ona musi do psychologa (zgadnijcie kto za niego płaci.....). 

Niekiedy rozwiązanie problemów jest na wyciągnięcie ręki. :D

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zuckerfrei napisał:

Te @Anastazja swędzi Cię?

Beka z Typiary.

No na pewno! Typiaro do rezerwatu! I wszyscy bezdomni u niej nocują? Byłaś, widzałaś czy tylko pierdolisz aby coś tam pierdolić.

 

Przykro mi ale dla większości 20latek facet koło 50tki jest już "oblechem". Nie miałam na myśli bezdomnych. 

2 minuty temu, Tamsam napisał:

Chcecie powiedzieć że "bardziej moralne" są te co z góry oferują sex za stałą srawkę? Tam nie ma tego całego gówna bajerowania.Jest tylko pierdolenie bez podtekstów

i może nie ma manipulacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anastazja napisał:

 

Przykro mi ale dla większości 20latek facet koło 50tki jest już "oblechem". Nie miałam na myśli bezdomnych. 

Przecież wasza opinia to zwykła chorągiewka, która zmienia się jak wiatr zawieje.

 

Ten sam oblech w drogim samochodzie już tym oblechem nie jest.

 

Więc sory ale kogo normalnego obchodzi wasze zdanie w ogóle ?

 

O SHIT dopiero zauważyłem, że to nie rezerwat!!!

@Mosze Red , @Patton, @Rnext , policja!, Ktokolwiek ! Samica zbiegła!!!

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tamsam napisał:

ć że "bardziej moralne" są

To jest handel. Divy są też na tinderze czy sympatii, tam gdzie można golić takich niekumatych jak TY! Nie umiem inaczej wytłumaczyć masz inna optykę, szukasz złota w kiblu...

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał:

Przecież wasza opinia to zwykła chorągiewka, która zmienia się jak wiatr zawieje.

 

Ten sam oblech w drogim samochodzie już tym oblechem nie jest.

 

Więc sory ale kogo normalnego obchodzi wasze zdanie w ogóle ?

 

O SHIT dopiero zauważyłem, że to nie rezerwat!!!

@Mosze Red , @Patton, @Rnext , policja!, Ktokolwiek ! Samica zbiegła!!!

Powiedziałam dla większości, są dziewczyny które wolą starszych i skoro mogą mieć każdego po 50tce to biorą milionera. Logiczne np. Janachowska 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tamsam napisał:

Chcecie powiedzieć że "bardziej moralne" są te co z góry oferują sex za stałą stawkę?

Czy normalne nie wiem raczej nie ale z pewnością bardziej uczciwe nikt tam nie próbuje cię wciągnąć w podpis w USC ani naciągnąć na mieszkanie grając na twoich uczuciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tamsam napisał:

Daĺem jej prezent

 

Rozebrałem się i zapłaciłem .Laska zaproponowała jeszcze dopłate 50zł w zamian za możliwość jej dotykania

 

seks tylko w gumce i za dopłatą. Pytam ile ona 100

Kasowała jak frajera i pomyślała, że wyciągnie z niego jeszcze dużo więcej kasy. Ten pomyślał, że w szambie burdelu, znalazł skarb i myszkę inną niż wszystkie. :lol:

 

Temat śmierdzi trollingiem.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anastazja napisał:

A tak na marginesie kolejny na forum który wygląda minimum 5 lat młodziej Powiedzcie mi jak to robicie bo ja właśnie się zwijam z bólu po lipolizie i też bym chciała wyglądać młodziej nie wydając na to grubych pieniędzy. 

 

Tacy się rodzimy + dbamy o siebie. 😉

W szkole mówili że wyglądam jak gówniarz. Dzisiaj dziewczyny na wieść że jednak mam ponad 30 wywalają oczy. Koledzy mówią że jestem dobrze "zakonserwowany". 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, manygguh napisał:

wrażliwy chłopak jestem.

No tak. W sumie ona teraz cierpi. <smuteczek> Pizdy muszą szanować regulamin, tak jak robią to chuje. Tyle w temacie. Burdel się robi.

Ja jako N. Dyzma tego forum mam jedną zasadę: chwytam za grzywę i walę w pysk! Beka z Typa. 😎

 

NO!!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara prawda głosi:

"prostytce płacisz za to żeby po seksie się odpierdolila" 

 

 xD 

 

A tak poważnie ta wspaniałą kobieta patrzącą głęboko w oczy chwilę przed tobą miała w ręce innego kutasa i chwilę później złapie za następnego. 

Jak nasz zakochany kundel poszedłby tego samego dnia do 4 innych DIV to nie pamiętałby jak ta pierwsza wyglądała xD

 

A jak taka dobroduszna to po co chciała dopłat itp?  Przecież poczuła motylki w brzuszku xD

Ja bym się umówił z nią jeszcze kilka razy(na totalnej ostrożności) konkretnie wyruchał na wszystkie sposoby. W chwili gdyby wspomniała coś o pieniądzach kulturalnie bym wyszedł :) chyba że od tego by zaczęła to w tył zwrot i nara. 

Edytowane przez Gixer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jprdl, wchodzi sobie człowiek rano (no tak, zasiedziałem się trochę wczoraj z robotą), a tu taki psikus. 

 

Troll czy nie troll, jak czytam takie tematy, to błogosławię swój podejrzliwy i nieufny wobec ludzi charakter. I swoją decyzję o tym, że nigdy się nie ożenię. Bo ja wchodziłem na rynek małżeński prawie 20 lat temu, kiedy nawet Red Pill jeszcze nie istniał. I dwa razy się zastanawiałem, że może to jednak jest jakaś droga w życiu... 🙊

 

@Tamsam ona cię testuje. Pomyśl. Jak studiuje ASP (może skłamała?) to chyba głupia nie jest, z jakiegoś powodu wybiera prostą drogę do celu (trochę się dorobić ciałem, które lada rok/dwa/kilka lat (niepotrzebne skreślić) sflaczeje, zamiast długiej, mozolnej wspinaczki po trudach życia w swoim zawodzie...

 

Praca w tym "fachu" ryje psychikę i to jest oczywisty fakt. "Związku" z tego żadnego nie będzie...

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.