Skocz do zawartości

Zakochana Diva


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie dziewczyny w takim fachu mają różne motywacje. Najczęściej chęć zarobku i/lub przeżycia przygody.

Skoro chce się umówić i podoba Ci się to się umów. Tylko miej kilka rzeczy zawsze z tyłu głowy: Co robi, gdzie robi, żeby żona się nie dowiedziała i nie daj się ponieść emocjom.

I najważniejsze, gumka, gumka i jeszcze raz gumka. Po tych trzech gumkach zapamiętaj że jeszcze ważna jest gumka, gumka, gumka, gumka i gumka.

 

Edytowane przez Jatezzx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jatezzx napisał:

Ogólnie dziewczyny w takim fachu mają różne motywacje. Najczęściej chęć zarobku i/lub przeżycia przygody.

Skoro chce się umówić i podoba Ci się to się umów. Tylko miej kilka rzeczy zawsze z tyłu głowy: Co robi, gdzie robi, żeby żona się nie dowiedziała i nie daj się ponieść emocjom.

 

Jeśli jest inteligentna, to nie rozumie prawdy, której nie kuma jakieś 95% kobiet (bez względu na IQ): takie doświadczenia zapadają w psychikę i nie da się ich w żaden sposób wymazać. Tzn. to nie będzie tak jak jej się wydaje, że popracuje kilka lat w tym "fachu", zarobi na mieszkanie, a potem odetnie grubą kreską całą przeszłość, znajdzie sobie fajnego faceta i będą szczęśliwą, instagramową rodzinką. Oj nie... to tak nie działa.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Jeśli jest inteligentna, to nie rozumie prawdy, której nie kuma jakieś 95% kobiet (bez względu na IQ): takie doświadczenia zapadają w psychikę i nie da się ich w żaden sposób wymazać. Tzn. to nie będzie tak jak jej się wydaje, że popracuje kilka lat w tym "fachu", zarobi na mieszkanie, a potem odetnie grubą kreską całą przeszłość, znajdzie sobie fajnego faceta i będą szczęśliwą, instagramową rodzinką. Oj nie... to tak nie działa.

To jak wpłynie, zależy od jej psychiki.

To czy będzie miała z tego powodu traumę czy nie, to mi to zwisa i powiewa.

Jeśli autor tematu szuka w niej bogini, nowe żony to odradzam. Jeśli ma zamiar zabawić się lub zrobić sobie odskocznię od "nie czułej" żony, to zachęcam.

Edytowane przez Jatezzx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Tamsam napisał:

Jedna rzecz mi się nie zgadza.Zapytałem kiedy teraz pracuje to wpadnę,a ona dała do zrozumienia że woli randkę

 

Randka też kosztuję. Więc nie wywiniesz się spacerem po parku :). No chyba że cena wyniesie stówę za godzinę spaceru. To kobieta pracująca. I wie dobrze jak cenny jest jej czas :).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baca1980 napisał:

 

Randka też kosztuję. Więc nie wywiniesz się spacerem po parku :). No chyba że cena wyniesie stówę za godzinę spaceru. To kobieta pracująca. I wie dobrze jak cenny jest jej czas :).

Dziwne, ja chyba jestem bluepill. 😂🤣 Bo to że potrafiłem namówić koleżankę, dziewczynę by do mnie przyjeżdżała i zapłaciła za żarcie to jakaś abstrakcja.

 A prawda jest taka, że jak postawi granice i jak poprowadzi randkę to od niego zależy, jak to się skończy. Grunt to się nie bać straty.

Jeśli pozytywnie zasugeruje że ostatnio on płacił za randkę z szelmowskim uśmiechem na twarzy, że powinna się tym razem zrewanżować, to istnieje duże prawdopodobieństwo że to ona zasponsoruje randkę. A im kobieta więcej inwestuje, tym bardziej się angażuje.

I jeszcze jedno źle podejście. Kobieta pracująca, więc pieniądze ma i ją stać. 😉

Edytowane przez Jatezzx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baca1980 napisał:

Wiesz chociaż co oznacza słowo "randka" z ust Divy?

W wakacje dostałem numer od striptizerki po prywatnym tańcu. (Nie obeszło się bez "gierek"). Nie dość że wpadła z własnym alko to jeszcze "zadbała" o atmosferę. Tak więc powiedz mi co oznaczało "randka" z jej ust. Sugerujesz że wpadnie jej alfons po zapłatę za usługę? Nie te czasy, kiedy większość div to były niewolnice.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się mylę ale wasze założenie wygląda tak. Ona jest divą/masażystką masującą fiutki, itp. więc ona nie jest w stanie poczuć amorów do żadnego mężczyzny.

Być może jej postrzeganie świata jest wypaczone i niezbyt racjonalne ale czasami trafi swój na swego.

Tak jak są faceci którzy zakochują się w Divie i chodzą do burdelu z kwiatami, tak samo są divy które się zakochują w kliencie.

Są to wyjątkowe sytuacje ale są. Ja na jego miejscu bym się umówił. Ewentualnie poprosił kolegę lub dwóch żeby asekuracyjnie zadzwonili lub zapukali do hotelu/apartamentu czy wszystko ok i interweniowali gdyby nie padło słowo-hasło czy coś.

Dlatego ja osobiście polecam iść na żywioł i zaryzykować. Może będzie wisienka na torcie, a osraniec gówno wysrywa, więc gówno ma. (Taka metafora troszkę chamska ale myślę że celna i właściwa).

Zaznaczę jeszcze raz, to nie te czasy kiedy większość div to były niewolnice.

jeśli ma na coś uważać to nie na opiekuna który przyjdzie po zapłatę, tylko na tabletkę gwałtu w celu oskubania. Sorry ale osobiście uważam teksty o tych opiekunach, za jakiś absurd w dzisiejszych czasach. Chłopaki chyba mają po  czterdzieścipare lat i żyją przeszłością albo oglądają za dużo filmów.

Edytowane przez Jatezzx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, ja nie wiem co tutaj rozkminiać. Wydaje mi się to całkowicie normalne (zachowanie tej divy).

Przyszedł normalny gość - @Tamsam , być może zadbany i być może było widać że ma kasę. Być moze normalny z rozmowy, lekko zestresowany, skromny, a może nawet gentelmen.

Tacy to rzadkość u niej. Wiadomo, też się zdarzają, ale większość to albo patologia ("mam kasę to idę wymagać, niech dziwka się stara!") albo tak zwane przegrywy ("żadna mnie nie chce, nie mam doświadczenia, uzbierałem trochę grosza, to zapłacę żeby podotykać kobietę").

 

Panna wyhaczyła że gość dobrze rokuje*, to pierwsza ściema: "nie mów nikomu, ale tylko dla Ciebie mam ofertę - sex" (co pewnie mówi każdemu kto dobrze rokuje*) 

 

Druga ściema: "może spotkajmy się jeszcze, dam Ci mój prywatny numer" (co pewnie mówi każdemu kto dobrze rokuje*)

 

Trzecia ściema: pokazuje się jako niewinna, słodka, grzeczna, nieco zagubiona dziewczyna.

Jej zachowanie wydaje mi się całkowicie normalne. Każda rozsądna by tak zrobiła, jeśli trafiła klienta który dobrze rokuje*.

 

* facet rokuje na dobrego sponsora, więc każda rozsądna diva by wolała rzucić swoją robotę i złapać tego gościa, może od niego nie wyciągnie 20 tys miesiecznie, ale na 10 tys będzie liczyła, może mniej ale on by jej wynajął jakieś mieszkanie i dał samochód? Warto z takim się umówić po pracy i go zbajerować. Po co ma mieć wielu klientów, jak może mieć jednego porządnego sponsora. W sumie... popieram ją ;)

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje i czytam uważnie.Czuć w niektórych wpisach brak tego szczęścia które daje związek,i nie myślę tutaj na tym danym  przykładzie ale bracia, macie stalową zbroje na sobie i nie dopuszczacie romantyzmu.Dzisiajeszy świat jest właśnie taki i co tu się dziwić.Baby nie są lepsze,tyle że one mają łatkę bo albo z góry są kurwami,albo będą cuckać hajs,albo wrobią na dziecko.W każdym razie chodzi o siano.Jak już się biorą za zarobek dupą czy masażami to są dziwkami.One na tym zarabiają ,facet za to płaci.W czym są gorsze? Nikt nie chce stałego związku .Dzisiaj liczy się kasa i dymanie.

 

Masowałem ją i nawet gdybym  traktował ją  jak produkt to i tak mi się podobało.Pomyślałem nawet,że jej robota wcale to nie takie dno.Chyba gdybym nie miał kasy to sam bym tak masował baby.Ruchałbym za darmo ,czyli dostawał to co i tak lubię a dodatkowo by mi za to płaciły.

Gorsza patolka jest wtedy gdy kobieta wchodzi w związek a daje dupy na boku.

Wtedy można zgonić na brak uczuć .Dziwka ich nie musi okazywać

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamsam Dziewczyna ma 23 lata studiuje na ASP i tak jak chłopaki piszą to wylęgarnia Juleczek dodatkowo już zarabia

masarzem nuru dotykając i ocierając się o nagie ciało mężczyzny a za dopłatą dając się puknąć w każdą dziurkę w zabezpieczeniu

to się dobrze zastanów czy ona nadaje się na związek?

Przebieg może mieć już nawet trzy cyfrowy a robiąc to co teraz robi nie skończy z tym w przyszłości bo utożsamiła to z przyjemnością

i niezłą kasiorą, którą łatwo może zarobić.

To co Ci mówiła nie musi być wcale prawdą i takie farmazony mogła pociskać nie jednemu przed tobą. Dlaczego?

Bo sam wyszedłeś z inicjatywą seksu a to dodatkowa usługa wystarczyło, że kobieta odpowiednio ciebie zmanipulowała

i doprowadziła twojego benka do gotowości.

Ostatecznie nic nie było bo nie miałeś gumki, nie dałeś jej numeru tel. a teraz masz poczucie winy i chcesz jej to jakoś wynagrodzić.

Nieźle cię urobiła.

Ona teraz liczy, że znów do niej przyjdziesz i skorzystasz z usług normalnie genialny PR w jej wykonaniu.

Tak to właśnie działa u większości div są miłe, spełniają pragnienia, rozbudzają wyobraźnie byś był jej klientem na lata

bo ona z ciebie ma czysty zysk małym nakładem sił.

Pamiętaj idąc na divy do niej na chatę lub do burdelu zaspokajasz tylko potrzebę bo osobiście nigdy nie słyszałem żeby diva zakochała

się w swoim kliencie?

Mam nadzieje, że chociaż podobał Ci się masarz w jej wykonaniu i polewanie jajek tym gorącym olejkiem😁?

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tamsam napisał:

Szanuje i czytam uważnie.Czuć w niektórych wpisach brak tego szczęścia które daje związek,i nie myślę tutaj na tym danym  przykładzie ale bracia, macie stalową zbroje na sobie i nie dopuszczacie romantyzmu.Dzisiajeszy świat jest właśnie taki i co tu się dziwić.Baby nie są lepsze,tyle że one mają łatkę bo albo z góry są kurwami,albo będą cuckać hajs,albo wrobią na dziecko.W każdym razie chodzi o siano.Jak już się biorą za zarobek dupą czy masażami to są dziwkami.One na tym zarabiają ,facet za to płaci.W czym są gorsze? Nikt nie chce stałego związku .Dzisiaj liczy się kasa i dymanie.

 

Masowałem ją i nawet gdybym  traktował ją  jak produkt to i tak mi się podobało.Pomyślałem nawet,że jej robota wcale to nie takie dno.Chyba gdybym nie miał kasy to sam bym tak masował baby.Ruchałbym za darmo ,czyli dostawał to co i tak lubię a dodatkowo by mi za to płaciły.

Gorsza patolka jest wtedy gdy kobieta wchodzi w związek a daje dupy na boku.

Wtedy można zgonić na brak uczuć .Dziwka ich nie musi okazywać

 

Zauważ jaka głupota wypływa z tego zawodu i jak niesie wiele zagrożeń z tytułu chorób wenerycznych. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale do takich pań czasami wpadają typki którzy podczas dymanka ściąga prezerwatywę i wali ją na siłę. Raz, drugi, trzeci tak zrobi i welcome HIV in my vagina. Przypominam że prezerwatywa nie gwarantuje 100% zabezpieczenia przed chorobami roznoszonymi drogą płciową. Co do typiary, to chyba za bardzo zakręciła Ci w głowie. Weź zimny prysznic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Tamsam 

Mam nadzieje, że chociaż podobał Ci się masarz w jej wykonaniu i polewanie jajek tym gorącym olejkiem😁?

Nikt nigdy tak mnie nie obsłużył.Wyczuła idealnie moment kiedy wziąć go w obroty.Ze mną to ogólnie nie jest prosta sprawa,a ona tak jakby była w moim ciele i sterowała nim.Ogólnie to był miód,co tu dużo mówić

Edytowane przez Tamsam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tamsam napisał:

Nikt nigdy tak mnie nie obsłużył.Wyczuła idealnie moment kiedy wziąć go w obroty.Ze mną to ogólnie nie jest prosta sprawa,a ona tak jakby była w moim ciele i sterowała nim.Ogólnie to był miód,co tu dużo mówić

Świetna rekomendacja, daj namiary na priv.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anastazja Widzę, że ,,pani" jest bardzo ,,mondrom i wrarzliwom osobom o gołembim sercó". Oczywiście, pierwsze co robisz, jako statystyczna kobieta, to potępianie prostytutek, masażystek, że każdy oblech może ją dotykać. Nazywasz tak, mężczyzn po 40, choć dobrze wiesz, że wielu jest na forum takich mężczyzn ( ja akurat nie). Zresztą, wiesz co... I tak bym nie chciał mieć cokolwiek z tobą wspólnego, w życiu prywatnym. Gardzisz prostytutkami, że są wykorzystywane i mają traumę. Większość div z Roksy wykonuje to pracę dobrowolnie. Tobie, po prostu, żal dupę ściska, że facet płaci 150-300zł za przyjemność, która u ciebie kosztowałaby dużo więcej. No, ale zapomniałem ty taka nie jesteś, jesteś ,,inna niż wszystkie". Akurat bardziej od prostytutek zaburzoną osobą jesteś ty. Mimo wszystko, są kobiety, które nie mówią o tej pracy samych negatywów, tak jak mówisz to ty. Jedynym twoim celem jest złowienie i zmanipulowanie frajera, który będzie na ciebie łożył hajs i służył, księżniczko. Nic dziwnego, że pOlki są uznawane za granicą, za łatwe kobiety, bez kręgosłupa moralnego. Poza granicami kraju, można pokazać swoją prawdziwą twarz, z dala od bliskich, ale tutaj w Polsce musicie zgrywać obrończynie moralności. Możesz teraz nazwać mnie incelem, bo lubicie często teraz nazywać facetów, którzy poznali naturę kobiet i znają śmieszną cenę seksu, dla którego wielu się upadla, oddając majątki życia, biorąc ślub czy wybierają bycie niewolnikiem w związku. A więc walcz p0lko o ,, równouprawnienie", szkaluj rzeczy, które cię oburzają, wmawiaj całemu światu, że ty jesteś wyjątkowa i poznałaś prawdę o życiu. Potem, idź daj dupy ,,za darmo" jakiemuś lovelasowi i zacznij mu pierdolić głupoty o najpopularniejszym micie, który istnieje w naszych głowach, czyli micie o ,, dwóch połówkach pomarańczy". 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

11 godzin temu, Tamsam napisał:

.Wyczuwam że coś jej się we mnie podoba.

+

10 godzin temu, Martius777 napisał:

Dopłata 100zł!

 

Nie mam gumki.

 

To ci zwalę sknerusie.

@Tamsam  Pierwsza zasada związków : jak kocha to połyka :). Widać że nie zakochała się od pierwszego wejrzenia..... 

 

11 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Ja tu widzę lej po bombie.

@zuckerfrei nie pisz takich postów proszę, nie mogę opanować śmiechu od dobrych 10 min. :D

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamsam To co Bracia już zauważyli. To tylko kobieta i manipuluje Tobą, jak każda inna. Obojętnie czy diva, masażystka czy tzw. normalna kobieta bez zaburzeń. W życiu wszystko jest interesem. Kiedyś też myślałem, że jedna kobieta jest wyjątkowa, potem druga i tak dalej. Po prostu każdy jest inny, ale w rdzeniu jesteśmy tacy sami. Często, z własnego doświadczenia powiem Tobie, że masażystki często czują się lepsze od div, dlatego, że przeważnie nie użyczają seksu. Same robią seksualne rzeczy, tylko na innej płaszczyźnie. Kłamią, dla korzyści i bu zracjonalizować swoją pracę. Po prostu miałeś kontakt z młodym ciałem i poczułeś ekstazę. To głos natury, nic metafizycznego. Zgrabne, młode, jędrne ciało daje nam sygnał do kopulacji, rozmnażania, czyli przekazania genów dalej w świat. Potem nadchodzi pustka i od nowa haj, być może z inną kobietą. Znam jedną masażystkę, która ma nadciśnienie dość wysokie, mimo młodego wieku i też, marzy o takich rzeczach, jak założenie rodziny, mimo, że dziecko wychowują jej rodzice 😂 No beka w chuj, z tego ogromna. Raz mi ,, tłumaczyła" jak pewna para, trzyma się z rączkę, ciągle wpatrzeni w siebie i zwracają się do siebie uprzejmie. Ona też by tak chciała. Nie wie, że po jakimś czasie nadeszła by rutyna dnia codziennego. Mówiłem, że każdy się może każdym znudzić. To normalne, brak przywiązań to klucz do wolności. Ona nie, może takich rzeczy zrozumieć, bo cały czas żyje iluzją o micie ,,2 połówek pomarańczy". To jest to, co w życiu przynosi największe cierpienie, czyli zależność emocjonalna od kogokolwiek.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, MarkoBe said:

[...] facetów, którzy poznali naturę kobiet i znają śmieszną cenę seksu, dla którego wielu się upadla, oddając majątki życia, biorąc ślub czy wybierają bycie niewolnikiem w związku.

Zgadzam się z prawie wszystkim z tym co napisałeś, poza tym fragmentem. 

Uważam, że cena za seks jest zdecydowanie zbyt wysoka. Nie chcę robić off-topu, ale należy o tym pamiętać, że cena u roksianek jest i tak zbyt wysoka. 

Oczywiście można patrzeć z perspektywy portfela, i te 150 zł może dla jednego być śmieszną ceną za coś, co u "księżczniczki" byłoby zdecydowanie droższe.

Niemniej jednak w mojej opinii pomijając całą otoczkę "o boże, to seks", cennik "dam" nie powinien znacznie odbiegać od wynagrodzenia takiego hydraulika, który od czasu do czasu też musi sobie pobrudzić ręce nieczystościami. 

 

edit.

Może niezbyt znaczący wpis, ale od czasu do czasu takie wtrącenie jest potrzebne. Jeszcze nasze rezerwatki,które jak widać śledzą takie wątki, pomyśleć sobie mogą, że naprawdę w swoich majtkach mają niewiadomo jaki skarb. :D 

Edytowane przez eknm2005
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, eknm2005 napisał:

Niemniej jednak w mojej opinii pomijając całą otoczkę "o boże, to seks", cennik "dam" nie powinien znacznie odbiegać od wynagrodzenia takiego hydraulika, który od czasu do czasu też musi sobie pobrudzić ręce nieczystościami. 

 

Ale hydraulik również za godzinę roboty weźmie 200zł jak Ci zrobi dobrze w domu ;)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.