Skocz do zawartości

Zakochana Diva


Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, eknm2005 napisał:

Zgadzam się z prawie wszystkim z tym co napisałeś, poza tym fragmentem. 

Uważam, że cena za seks jest zdecydowanie zbyt wysoka. Nie chcę robić off-topu, ale należy o tym pamiętać, że cena u roksianek jest i tak zbyt wysoka. 

Oczywiście można patrzeć z perspektywy portfela, i te 150 zł może dla jednego być śmieszną ceną za coś, co u "księżczniczki" byłoby zdecydowanie droższe.

Niemniej jednak w mojej opinii pomijając całą otoczkę "o boże, to seks", cennik "dam" nie powinien znacznie odbiegać od wynagrodzenia takiego hydraulika, który od czasu do czasu też musi sobie pobrudzić ręce nieczystościami

Tutaj akurat kurewek bym bronił 😁

Co by nie mówić to one handlują swoim ciałem i patrząc w drugą stronę to wyobraź sobie że przychodzi do Ciebie jakaś 52 letnia wielorybica i masz ją obrobić łącznie z lizaniem ostrygi za....30 zł. 😅

150 zł to nie majątek , oczywiście przy założeniu że usługa rzetelna 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MarkoBe napisał:

@Anastazja Widzę, że ,,pani" jest bardzo ,,mondrom i wrarzliwom osobom o gołembim sercó". Oczywiście, pierwsze co robisz, jako statystyczna kobieta, to potępianie prostytutek, masażystek, że każdy oblech może ją dotykać. Nazywasz tak, mężczyzn po 40, choć dobrze wiesz, że wielu jest na forum takich mężczyzn ( ja akurat nie). Zresztą, wiesz co... I tak bym nie chciał mieć cokolwiek z tobą wspólnego, w życiu prywatnym. Gardzisz prostytutkami, że są wykorzystywane i mają traumę. Większość div z Roksy wykonuje to pracę dobrowolnie. Tobie, po prostu, żal dupę ściska, że facet płaci 150-300zł za przyjemność, która u ciebie kosztowałaby dużo więcej. No, ale zapomniałem ty taka nie jesteś, jesteś ,,inna niż wszystkie". Akurat bardziej od prostytutek zaburzoną osobą jesteś ty. Mimo wszystko, są kobiety, które nie mówią o tej pracy samych negatywów, tak jak mówisz to ty. Jedynym twoim celem jest złowienie i zmanipulowanie frajera, który będzie na ciebie łożył hajs i służył, księżniczko. Nic dziwnego, że pOlki są uznawane za granicą, za łatwe kobiety, bez kręgosłupa moralnego. Poza granicami kraju, można pokazać swoją prawdziwą twarz, z dala od bliskich, ale tutaj w Polsce musicie zgrywać obrończynie moralności. Możesz teraz nazwać mnie incelem, bo lubicie często teraz nazywać facetów, którzy poznali naturę kobiet i znają śmieszną cenę seksu, dla którego wielu się upadla, oddając majątki życia, biorąc ślub czy wybierają bycie niewolnikiem w związku. A więc walcz p0lko o ,, równouprawnienie", szkaluj rzeczy, które cię oburzają, wmawiaj całemu światu, że ty jesteś wyjątkowa i poznałaś prawdę o życiu. Potem, idź daj dupy ,,za darmo" jakiemuś lovelasowi i zacznij mu pierdolić głupoty o najpopularniejszym micie, który istnieje w naszych głowach, czyli micie o ,, dwóch połówkach pomarańczy". 

Miałam już nie pisać bo zostałam grzecznie wyproszona.

No ale skoro chcesz podyskutować to odpiszę.

Nie miałam intencji nikogo obrazić, sama mam 37 lat, więc jestem "po ścianie" wg. bracisamców już nie do użytku ;). Nie patrzę na facetów koło 50tki jak na oblechów, tylko jak na facetów koło 50tki, jeżeli nie jestem zaczepiana ani podrywana jest ok. Taki facet po prostu nie jest już dla młodej dziewczyny obiektem seksualnym i wyobrażenie seksu z nim jest czymś bardzo nieprzyjemnym. Młoda dziewczyna nie lubi czuć na sobie wzroku takiego pana, dziewczyny oczekują traktowania po ojcowsku. Sama musiałam się zwolnić z pracy bo mój 30 lat starszy szef się we mnie zakochał a byłam wtedy młodą jeszcze dziewczyną i to była moja pierwsza praca, którą bardzo lubiłam. To po prostu dla większości młodych dziewczyn jest bardzo nieprzyjemne i może jakbyście mieli córki to mielibyście inne podejście. Dla mnie  facet, który ma swoje lata i myśli, że dla 20latek jest sexy i je zaczepia albo gapi się obleśnym wzrokiem jest oblechem. 

Jeszcze a pro po prostytutek to absolutnie nimi nie gardzę, nie wiem gdzie jest w mojej wypowiedzi pogarda? że takie coś jest traumą ? Kobiety inaczej podchodzą do sexu ale nawet jako facet wyobraź sobie że codziennie przyjmujesz u siebie 10 różnych kobiet ale są to 60tki, otyłe, niewydepilowane, pomarszczone, opryskliwe i musisz je obsłużyć. Fajna praca? To jest absolutnie wybór takiej dziewczyny i dobrze, że prostytutki są bo było by więcej gwałtów i nadużyć. Jednak dziewczyna bez zaburzeń do takiej pracy nie pójdzie, bo jest to zawód wbrew kobiecej naturze. My jesteśmy bardziej selektywne i bardziej podchodzimy do sexu emocjonalnie.

Co do reszty się nie wypowiem bo to tylko jakiś obraźliwy bełkot 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, darktemplar said:

Tutaj akurat kurewek bym bronił 😁

A broń ich, lubię dyskusję! :)

3 minutes ago, darktemplar said:

Co by nie mówić to one handlują swoim ciałem i patrząc w drugą stronę to wyobraź sobie że przychodzi do Ciebie jakaś 52 letnia wielorybica i masz ją obrobić łącznie z lizaniem ostrygi za....30 zł. 😅

150 zł to nie majątek , oczywiście przy założeniu że usługa rzetelna 😉

Może nie majątek, ale jest wiele zawodów, które wymagają znacznie więcej od osoby jak to, że oddycha i żyje (bo z urodą, nastawieniem, talentem a pewnie i czasami higieną osobistą dziewczyn bywa różnie). 

W mojej opinii jedyny realny czynnik, który sprawia że ich usługi są chorobliwie "drogie" jest wstyd/brak akceptacji społecznej dla takiej działalności. 

Od strony klienta właściwie to jak podatek, który dama pobiera, aby zrekompensować sobie presję społeczną. Ale czy klientowi naprawdę zależy na płacaniu ekstra za usługę? Nie!

Dlatego też twierdzę, by zamiast pocieszać je i głaskać, jaki to ciężki żywot i profesję mają, co tylko utwierdza je w przekonaniu, że tą opłatę powinny pobierać, należy działać z podobną siłą ale w przeciwnym kierunku.

Postuluję więc, by panowie dopingowali panie wybierający ten łatwy i przyjemny fach, który społecznie jest nie tylko akceptowalny, ale również mile widziany. :)

Zresztą pomyśl, nawet dziewczyna pracująca w biedronce na kasie lekko nie ma i po x godzinach siedzenia na tyłku odciski może mieć. Do tego stres, nieprzyjemni klienci, długie godziny pracy i co najważniejsze - jakąś wiedzę też musi mieć (może nie ASP jak w tym temacie, ale nawet na kasie coś tam trzeba umieć). A jaka jest rozbieżność w kasie między nią, a koleżanką co tylko ciuchy musi zrzucić.

W mojej opinii przyjmując że za godzinę w PL osoba zarabia 30 zł to cena damy powinna być podobna (lub max 2 takie stawki = 60 zł), ale 150-200 zł to stanowczo za dużo.

 

Czyli w skrócie, pomimo tego co napisała uciekinierka @Anastazja [niech ktoś wezwie policję!] , " ten zawód jest bardzo w zgodzie z kobiecą naturą". "My jesteśmy bardziej selektywne finansowo i bardziej podchodzimy do sexu racjonalnie". 😆

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anastazjaczłowiekowi inteligentnemu wystarczy powiedzieć raz, może dwa razy najwyżej, a ile razy trzeba Tobie powiedzieć czy napisać, że poza Rezerwatem kobiety nie piszą? Za którym razem to do Ciebie dotrze? Ile razy byłaś już o to upominana i ile razy już dostałaś bana?

 

Jak widać nadal nic nie dociera. No cóż jak widać typowa kobieta w #pieklekobiet. Ty musisz być wyjątkowo upośledzona intelektualnie, nawet jak na tutejsze standardy.

 

@Pattonmam taką propozycję: skoro do niej nic nie dociera, to może perm bana za notoryczne łamanie zasad i totalną bezmyślność? Rozpatrzcie to tam w swoim gronie.

 

Jeszcze jedna sprawa: dlaczego dyskutujecie z uciekinierką? Szanujmy się i w miarę możliwości tego nie róbmy.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darktemplar napisał:

@Anastazja zobacz sobie Vincenta Cassela i jego nową (młodą) żonę 😉

 

Oczywiście takie przypadki to nie jest reguła, ale nie zawsze pan 50+ w oczach młodej kobiety jest tylko tatusiem 😉

ale ja nie mówię że zawsze

Tak samo jest w drugą stronę, Macron i jego żona, ale czy sam byś chciał kobietę 20 lat starszą?

Ja mówię o większości, i to tylko moje zdanie możecie się nie zgadzać. 

Mi faceci 20 lat starsi nigdy się nie podobali i mało jednak znam takich związków, właściwie żadnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, darktemplar said:

@eknm2005 Panie jak żyć wtedy?

Małżeństwo drogo wychodzi, kurewki też drogo, na tinderze też niechętnie dają normikom, więc ino ręka zostaje?

Nie mi decydować. Każdy żyje po swojemu. Jeden chcę tylko po bożemu w małżeństwie, inny z własną, ale wierną, ręką. :D

 

Jakbym zarabiał średnią krajową, do tego jeszcze miałbym jechać gdzieś na drugi koniec miasta i tracić czas, by potem jakaś średnia laska zgarnęła parę godzin mojej pracy leżąc tylko... to bym poszukał tej książki "101 technik samogwałtu". ;) 

 

@Tamsam

A czemu Ty jesteś dla niej taki miły? 

Poproś może wcześniej o jej fotki, bo może Twoje wysiłki nie są warte zachodu. ;) 

Edytowane przez eknm2005
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anastazja napisał:

Miałam już nie pisać bo zostałam grzecznie wyproszona.

 

To właśnie klasyczna "wina kobiety". Chuj, że złamała regulamin, chuj, że została grzecznie upomniana. Ona czuje się "wyproszona"... Nie kociaku, Ciebie tutaj nie powinno być. Nie zostałaś wyproszona, tylko olałaś regulamin i zasady tutaj panujące. 

 

Autorze tematu, sytuacja z Twoją Divą była na tyle romantyczna, że potrzebowała dodatkowych 100zł by popuścić szpary. Dostałeś prywatny numer, by korzystać z jej usług prywatnie. Prawdopodobnie daje go każdemu jako-tako wyglądającemu kolesiowi, który nie ciąga jej za włosy i wie do czego służy prysznic, tzw. lejek sprzedażowy. Tak więc...

 

 

Co do Twojej szanownej małżonki, uważam, że szczerość to podstawa w związku. Powiedz jej prawdę "Jesteś tak oziębłą suką, że zakochałem się w kurwie, u której byłem w delegacji", albo zagraj kobiecą retoryką i powiedz jej "nie wiem co czuję". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analstazja Ty jesteś upośledzona czy coś?

Twoje zachowanie przestaje być śmeszne. Żebyś Ty tak do garów się garneła jak do pisania tam gdzie nie możesz. Pomaluj paznokcie - do czego się nadasz. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też takie ostatnie 3 dni mialem.

 

Pojechałem sam ze znajomymi w góry. Moja koleżanka lat 49 (ja 38), najpierw starała się pokazać, że jest w każdym aspekcie lepsza od mojej żony (co nie jest trudne) a następnie zaproponowała, że jak się ewentualnie rozwiodę to jest zainteresowana stałym związkiem. 

 

Stara, 50 letnia kobyła po menopauzie poinformowała mnie że była by lepsza dla mnie od mojej 36 letniej żony. 

 

Także obaj wyrwaliśmy konkurentne dupy. 

 

Idę zwalic przy kategorii Teens bo mam uraz. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wrotycz napisał:

Zauważ, że zrobiła maślane oczka i już zarobiła kolejne kilka stów. Ile ich musi być żebyś zrozumiał że tu jest biznes?

 

 

Zauważ też, że nic dziwnego, że chciała się spotkać prywatnie. Dał wyciągnąć od siebie hajs kilkukrotnie + przyniósł prezent. Taki to jednak się trafia rzadziej niż częściej. Więc warto mieć na orbicie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

Zauważ, że zrobiła maślane oczka i już zarobiła kolejne kilka stów. Ile ich musi być żebyś zrozumiał że to jest biznes?

 

 

3 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

 

Zauważ też, że nic dziwnego, że chciała się spotkać prywatnie. Dał wyciągnąć od siebie hajs kilkukrotnie + przyniósł prezent. Taki to jednak się trafia rzadziej niż częściej. Więc warto mieć na orbicie :)


Co fakt to fakt bracia. Z tym, że autor zadowolony bo i tak pomacał, został pomacany, prawie podupczył a i jeszcze o lasce ma mniemanie, że porządna dziewoja jednak :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton @Mosze Red @Quo Vadis? @Voqlsky @Marek Kotoński 

Czy samica @Anastazja jest tutaj na innych zasadach?

Czy komuś obciąga albo daje regularnie? (sory za sarkazm)

Może uciekać wielokrotnie z rezerwatu, dostawać ostrzeżenia i nic sobie z tego nie robić? 

Wie, że nie dostanie nigdy za to perm bana? Zaśmiecając tematy nadal swoimi kocopołami. 

 

2 godziny temu, eknm2005 napisał:

W mojej opinii przyjmując że za godzinę w PL osoba zarabia 30 zł to cena damy powinna być podobna (lub max 2 takie stawki = 60 zł), ale 150-200 zł to stanowczo za dużo.

Tutaj masz dużo racji. Gdyby ten zawód nie był tak piętnowany przez żony, wykorzystujące misiów. Było by jak w Niemczech, gdzie stawki wielu prostytutek, w stosunku do zarobków, są niższe niż w PL. 

 

@Tamsam Czekam na namiar na priv, sam sprawdzę czy była zauroczona tylko Tobą, jeżeli nie ściemniasz. ;)

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.