Skocz do zawartości

Zakochana Diva


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Morfeusz napisał:

@Patton @Mosze Red @Quo Vadis? @Voqlsky @Marek Kotoński 

Czy samica @Anastazja 

 

@Tamsam Czekam na namiar na priv, sam sprawdzę czy była zauroczona tylko Tobą, jeżeli nie ściemniasz. ;)

-Dasz mi dupy za dopłatą?

-nie oferuje sexu

-weź nie pierdol,koledze proponowałaś.

 

 

...

Sorry ale mam wrażenie że większość braci nie rozumie że dzentelmenem jest się wszędzie(w burdelu tyż)

A tutaj wrażenie takie że  maho płaci i bierze za włosy bo przecież szlauch i ciągnie szmal(jak wszystkie)

Edytowane przez Tamsam
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wrotycz napisał:

Zauważ, że zrobiła maślane oczka i już zarobiła kolejne kilka stów. Ile ich musi być żebyś zrozumiał że to jest biznes?

 

 

Czy to za ciasto te "maślane oczka"?

Dałbym żonie przepis.

:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto założyć nowy temat:"czy masażystki z Roksa oferują po cichu sex" ,i bracia wpisują swoje doświadczenia.Ciekawe jakby to się rozkładało.

A może ktoś korzystał i opisze ?

Edytowane przez Tamsam
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to złoto, począwszy od tytułu na modłę Zakochanego Kundla, opisu wizyty, poprzez komentarze niezawodnych użytkowników aż po aresztowanie ucieknierki z rezerwatu bo aż nie mogła wytrzymać kilkakrotnie aby zabrać glos czytając to wszystko :D

 

Gdyby to była lektura szkolna :D

 

Opisz głównego bohatera.

 

Czy diva naprawdę zakochała się się w głównym bohaterze?

 

Opisz ich pierwsze spotkanie w domu divy i napisz co symbolizuje gorący olejek.

 

Ile chciała zarobić diva na bohaterze i ile finalnie zarobiła?

 

Czy życie bohatera inaczej by się potoczyło gdyby miał gumkę przy sobie?

 

:D

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Martius777 napisał:

Ten wątek to złoto, począwszy od tytułu na modłę Zakochanego Kundla, opisu wizyty, poprzez komentarze niezawodnych użytkowników aż po aresztowanie ucieknierki z rezerwatu bo aż nie mogła wytrzymać kilkakrotnie aby zabrać glos czytając to wszystko :D

 

Gotowy przepis na film. Oscar gwarantowany. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tamsam napisał:

Sorry ale mam wrażenie że większość braci nie rozumie że dzentelmenem jest się wszędzie(w burdelu tyż)

Z tym akurat się zgadzam, dopóki druga strona zachowuje się ok.

Ale należałoby rozróżnić dżentelmeństwo od typowego białorycerstwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz @yrl

 

Trailer

 

Mężczyzna bierze wino z półki sklepowej.

 

Ręce bohatera drżą.

 

Komórka przyłożona do ucha.

 

TEN PIERWSZY RAZ

 

Drzwi otwiera młoda 23letnia ładna i zgrabna dziewczyna.

 

Dziewczyna ciągnie bohatera za rękę, widać przez jedne drzwi jak telefonistka kogoś masuje.

 

DIVA ZROBI CI DOBRZE

 

Bohater podaje pieniadze divie. 

 

Diva chowa pieniądze w stanik.

 

DIVA JEST KONKRETNA

 

 -Chcesz dotykać moich cycków, dopłać 50 zł.

 

GORĄCY OLEJEK

 

Olejek paruje, diva masuje plecy bohatera.

 

Bohater łapie za cycek divy.

 

Przyspieszony oddech.

 

DIVA TEŻ MA POTRZEBY

 

Bohater masuje divę.

 

Diva ma znudzony wyraz twarzy i patrzy na zegarek.

 

WSZYSTKO MA SWOJĄ CENĘ

 

- Pobzykamy się?

- Za dopłatą, 100zł.

- Super.

- Masz gumkę?

- Nie.

- To ci zwalę sknerusie.

 

DIVA ZWALI CIĘ Z KONIA

 

Mężczyzna przeżywa orgazm, plyn miłości tryska na sufit, krzesło, okno, na liżącego jaja mopsa z różowym kapelusikiem.

 

DIVA TO NIE ZAWÓD

 

Diva patrzy z podziwem na sufit.

 

- Dasz mi swój numer? Chcę z tobą pobzykać się za darmo. 

 

Muzyka narasta.

 

ZAKOCHANA DIVA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TamsamNa szacunek trzeba sobie zasłużyć akurat do div go mam bo wykonują usługę za określoną kwotę czyli stawiają sprawę jasno. Owszem zdarzają się szony, na które i niektórzy bracia trafili gdzie potrafiła powiedzieć rób swoje szybko i spadaj przy czym była niemiła i wulgarna lub wziąć 200zł za nic bo odechciało jej się seksu. Natomiast tzw. "normalne kobiety" ukrywają prawdziwe intencje i często żądają absurdalnej ceny za seks dodatkowo wykorzystując naiwność, dobre serce mężczyzn bez moralności czy poczucia winy. Co do oferowania seksu i dawania prywatnego numeru telefonu przez divę to sprawa wygląda tak, jak napisali Ci bracia wcześniej. Zobaczyła faceta, który jest chętny do inwestowania i dawania prezentów w zamian za miłe chwile i przyjemność wynikającą ze zbliżenia. Dlatego chciała mieć poza swoją pracą kolejnego dostarczyciela dóbr i przyjemności czyli wiernego orbiteta. Tak właśnie działają kobiety by się zabezpieczać a Twoje życie ich nie obchodzi bo dla kobiet mężczyzna jest tylko zasobem czy instrumentem do zaspokajania potrzeb. Jednak coś w twojej głowie zadziałało poprawnie i odmówiłeś brawo ty👍

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tamsam napisał:

Kolego miałem przed żoną( oczko ) czyli 21 młodych dup.I to praktycznie laski jak modelki.

Pewnie będzie że zazdroszczę (bo jak to prawda to zazdroszczę :3 ) ale widocznie CHUJA się nauczyłeś...

23 godziny temu, Baca1980 napisał:

Ajwaj. W takim razie co się stało z tym buhajem? Że na widok młodego i jędrnego ciała. Drżą kolana i fruwają motylki w brzuchu :). 

Dlatego to lekko fejkiem zalatuje. Żołnierz którzy przeżył wojnę i widział setki porozrywanych ludzi nie zrzyga się i nie wstrząśnie nim jak przejdzie obok miejsca wypadku samochodowego gdzie leży rozorany człowiek. Po prostu do tego PRZYWYKŁ i jego synapsy mózgowe na to nie reagują już jakoś strasznie...

22 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

 One wiedzą dobrze, że większość facetów ma w małżeństwie pustynię emocjonalną albo i sale tortur ( XD ) i wiedzą jak to wykorzystać.

Zycie to nie jebajka tylko ciągła walka :3 Szkoda że tego każdemu meżczyźnie ojciec nie przekazuje, że "lepiej innych robić w chuja niż być zrobionym w chuja" XD

22 godziny temu, Anastazja napisał:

Każda dziewczyna pracująca w takim zawodzie jest straumatyzowana i zaburzona.

Racja.. z pewnych rzeczy nie wychodzi się niestety "bez szwanku"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yrl ja chyba gdzieś to wstawiłem, albo mi umkneło z jakiegoś powodu...

@Tamsam nie wiem czy Ci to pomoże, ale jeden z moich kolewgów (on ma duże doświadczenie z divami) jak był zawodowo w trój-mieście poszedł na masaż, który skończył sie trójkątem, z dwoma masażystkami... Takie z nich były masażyski. To prostytuki, które wymysliły nowy scam (ja tylko masuję) na takich jak TY, miałeś przerwę, poczułeś swąd nowego pizdzska i zwariowałeś - wybacz, jak ostatni gamoń.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Z tym wyglądem to jest tak, że to co mamy w głowie wpływa na nasz wygląd. Wy od gapienia sie 25/dobę w to marksistowskie gówno typu onet/FB/insta/wysokieobcasy/TVN itd hodujecie w sobie wieczne poczucie braku i niezadowolenia a więc ból który przekłada się i na waszą urodę. 

Ciekawe! Ciekawe spostrzeżenie :3

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Personal Best napisał:

a na przytomne uwagi użytkowników, strzela znienacka coś w stylu "chuja o mnie wiesz"

Był na masażu, pipka zrobiła się wilgotna, ego poszybowało w okolice planety Marsa, jest nowy na forum i nie ogarnia ocb, lub troll.

Wątek jest już do zamknięcia.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Personal Best napisał:

No offense ale jaki jest cel tego wątku?  Autor pozycjonuje się jako dojrzały mężczyzna. Prosi o poradę,  a na przytomne uwagi użytkowników, strzela znienacka coś w stylu "chuja o mnie wiesz" bo "zanim poznałem żonę miałem  21 modelek".  Osobliwy przypadek.
 

Nie napisałem " chuja wiesz", tylko  " kolego nie jestem prawiczkiem za jakiego mnie uważasz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamsam

 

Quote

Z reacji tego że jestem facetem  po 40

Quote

Kolego miałem przed żoną( oczko ) czyli 21 młodych dup.I to praktycznie laski jak modelki.

Quote

Prawie 20 lat przerwy. 

Ciekawa historia, tylko trochę się nie spina. 

Do bravo girl się nadaję, ale jak niektórzy bracia zauważyli, dalej posiada zauważalne braki.

Ale skoro istnieje domniemanie niewinności to ok, byłeś 2x latkiem, który obracał same modelki na potęgę, potem poznał żonę i zachował czystość przez 20 lat. Nie wiadomo czemu poszedł na divę i się zakochał.

...

Dobra, po przeczytaniu tego cofam drugą linijkę. To opowieść nie do bravo, ale do faktów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Personal Best napisał:

No offense ale jaki jest cel tego wątku?

To jest w sumie dobre pytanie, bo bekę możemy ciągnąć jeszcze długo, pośmiać się czasem trzeba, ale podstawowy problem wydaje się być tu jednak nieco inny.

Na miejscu autora zostawiłbym na boku kwestię jego Pretty Woman i zajął się tym:

W dniu 15.05.2021 o 07:27, Tamsam napisał:

Znużony wieloletnim małżeństwem i proszeniem o sex

Fajnie by było, gdybyś nieco szerzej swoją relację małżeńską opisał - może jakieś nasze sugestie pozwolą Ci spojrzeć na tą sytuację z innej perspektywy i skłonić Cię do poszukiwania rozwiązań?

"Proszenie się o seks" brzmi delikatnie mówiąc słabo, szczególnie jeśli jak mówisz jesteś atrakcyjnym gościem. Ciekaw jestem co sprawiło, że pozwoliłeś się żonie tak wykastrować.

Może już nie w tym wątku, a w jakimś nowym.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tamsam napisał:

Nikt nigdy tak mnie nie obsłużył.Wyczuła idealnie moment kiedy wziąć go w obroty.Ze mną to ogólnie nie jest prosta sprawa,a ona tak jakby była w moim ciele i sterowała nim.Ogólnie to był miód,co tu dużo mówić

Woow, ostro ci żona obniżyła te poczucie własnej wartości jak tak reagujesz?

Wyobraź sobie że jestes psychopatą albo skurwielem i ci się NALEŻY takie traktowanie, to tak jakby paź traktował króla. Buty mu lizał. To że ci tak dobrze zrobiła to jej OBOWIĄZEK a ty nie musisz być wdzięczny za to jak pies jakiś XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ramaja Awantura napisał:

To że ci tak dobrze zrobiła to jej OBOWIĄZEK

Teraz pytanie czy faktycznie obsłużyła go w sposób wyjątkowy czy też tak traktuje większość klientów aby mieć obrót w biznesie i większe zyski.

@Tamsam na tą chwilę nie jest w stanie tego zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

Woow, ostro ci żona obniżyła te poczucie własnej wartości jak tak reagujesz?

Wyobraź sobie że jestes psychopatą albo skurwielem i ci się NALEŻY takie traktowanie, to tak jakby paź traktował króla. Buty mu lizał. To że ci tak dobrze zrobiła to jej OBOWIĄZEK a ty nie musisz być wdzięczny za to jak pies jakiś XD

Życzę wszystkim takiego srażu z małżonką a potem porozmawiamy o seksie

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Tamsam napisał:

Życzę wszystkim takiego srażu z małżonką a potem porozmawiamy o seksie

Skoro prosisz się o seks to widocznie małżonka dalej jest dla Ciebie atrakcyjna pomimo Waszego stażu i się nią nie znudziłeś.

Pytanie więc dlaczego ona znudziła się Tobą/dlaczego nie chce z Tobą sypiać? 

Przyczyny tego mogą być oczywiście zupełnie niezależne od Twojej osoby, ale musiałbyś napisać coś więcej - jak długo jesteście ze sobą, czy macie dzieci, czy po drodze były jakieś grubsze kryzysy, co konkretnie partnerka Ci zarzuca w kłótniach, jak wygląda podejmowanie decyzji w Waszym związku (kto "rządzi"), jak wyglądają kwestie finansowe, jak wyglądał i zmieniał się Wasz seks na przestrzeni lat itd. Im więcej informacji tym lepiej.

Jesteś tu anonimowo, więc się nie krępuj.

Po to jest to forum, żeby pomagać takim osobom jak Ty i dzielić się doświadczeniem. Nie rozwiążemy Twoich problemów za Ciebie, ale jest tu trochę żonatych facetów i może ktoś zauważy coś, czego nie dostrzegasz Ty, a konsekwencji będziesz w stanie wdrożyć jakieś zmiany w swoim życiu.

 

Staż związku bywa najczęściej wymówką - seks jest barometrem związku i jeśli się o związek nie dba (to oczywiście wysiłek obu stron, nie tylko Twój) to odbija się to właśnie na seksie. Jasne, z czasem partnerka nie działa na nas tak, jak na początku związku - to niemożliwe, ale w Twoim przypadku jakieś działanie dalej jest, skoro prosisz się o seks. 

 

EDIT - spróbuj się nie wybielać, pisz jak jest naprawdę - już samo to trochę Cię oczyści. Jesteśmy tylko anonimami, możesz mieć nas w dupie :) 

Edytowane przez johnnygoodboy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.