Skocz do zawartości

Kłucie ważnego miejsca


xander99

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak miałem jak przedrażniłem ubraniami, prawdopodobnie wędzidełko. Piekło w środku, nie wiadomo gdzie, ból bardzo duży, objawiał się tylko przy sikaniu, trwało to 2 dni i pod wieczór zawsze lepiej. Powiedziałem sobie, że kiedyś coś takiego miałem i dam sobie czasu, jak nie będzie przechodziło chociaż trochę to idę do lekarza - przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FraterPerdurabo napisał:

Sprawdź czy to nie kamienie nerkowej lub piasek. Oczywiście do tego konieczna wizyta i badanie. Na szybko (jeśli to małe złogi) może pomóc fitolizyna i rowatinex.

myślę że przy tym ból jest ogromny. A mnie co jakiś czas tam zakłuje biorę jakiś urosept

 

1 godzinę temu, Carl93m napisał:

No miałem, ale mi to minęło, potem znów się pojawiło tak jakoś wewnątrz kutangi przy laniu się objawiało, 

 

1 godzinę temu, tmr napisał:

Chlamydia?

Stan zapalny cewki? 

 

 

Godzinę temu, Egregor Zeta napisał:

Obrzezany?

 

53 minuty temu, Inside napisał:

Ja tak miałem jak przedrażniłem ubraniami, prawdopodobnie wędzidełko. Piekło w środku, nie wiadomo gdzie, ból bardzo duży, objawiał się tylko przy sikaniu, trwało to 2 dni i pod wieczór zawsze lepiej. Powiedziałem sobie, że kiedyś coś takiego miałem i dam sobie czasu, jak nie będzie przechodziło chociaż trochę to idę do lekarza - przeszło.

Nie obrzezany. Wenera napewno nie bo nie bzikam, codziennie się myje, zmieniam ubrania codziennie. Jedynie to po prostu ze 4 razy w tygodniu biorę sprawy w swoje ręce i seans trwa z 40 minut. I kurna nwm co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xander99 napisał:

myślę że przy tym ból jest ogromny. A mnie co jakiś czas tam zakłuje

Jeśli złogi nie są duże, to na początku wcale tak nie boli. Wiem to z doświadczenia. Sam miałem kilka wielkości około 0,25 do 0,5 mm i piasek. Na samym początku jak zaczęło schodzi czułem tylko lekkie kucie mniej więcej w połowie długości penisa i czasem lekkie szczypanie podczas sikania. Bolało tak fest to tylko jeden dzień. Złapał mnie atak i ból niemilosierny brzuch plus przy sikaniu - tragedia. Przed tym atakiem że 3-4 tygodnie tak mnie drażniło. Oczywiście zrobisz jak uważasz, jednak sądzę, że urolog to najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FraterPerdurabo napisał:

Jeśli złogi nie są duże, to na początku wcale tak nie boli. Wiem to z doświadczenia. Sam miałem kilka wielkości około 0,25 do 0,5 mm i piasek. Na samym początku jak zaczęło schodzi czułem tylko lekkie kucie mniej więcej w połowie długości penisa i czasem lekkie szczypanie podczas sikania. Bolało tak fest to tylko jeden dzień. Złapał mnie atak i ból niemilosierny brzuch plus przy sikaniu - tragedia. Przed tym atakiem że 3-4 tygodnie tak mnie drażniło. Oczywiście zrobisz jak uważasz, jednak sądzę, że urolog to najlepszy wybór.

a wyniki badań robiłeś może. I co po tym mocnym bólu poszedłeś na SOR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, xander99 napisał:

a wyniki badań robiłeś może. I co po tym mocnym bólu poszedłeś na SOR?

Jak mnie zaczęło napierniczać to poszedłem na SOR. Pobrali mi mocz i zrobili USG jamy brzusznej, na którym było widać kamyczki dwa czy trzy. W moczu były śladowe ilości krwi (nic nie było widać przy sikaniu, kolor zupełnie normalny) wynikające z tego, że kamyk przeciskając się trochę coś tam poobcierał. Dostałem skierowanie do urolog. Urolog przejrzał wyniki, powiedział, że małe i bez problemu sam je urodzę. Przepisał na 2 tygodnie rowatinex i fitolizyne - oba lekko rozkurczowe i moczopędne. Urodziłem kamienie (czułem nieco dyskomfortu jak przechodziły przez benka, ale ogólnie bez wielkiego problemu) i teraz profilaktycznie 2 razy do roku robię sobie tydzień z rowatinexem i fitolizyną.

Idź i dowiedz się czy to kamienie. Jak złapią to jest tragedia i ból brzucha mocny, więc lepiej wiedzieć i zacząć z wyprzedzeniem coś robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Kłucie ważnego miejsca
  • 2 tygodnie później...

Stary, nie kumam czegoś. Masz problem zdrowotny z tak istotna częścią ciała jak penis. To nie ząb, że jak zaniedbasz, to zapłacisz i wstawisz porcelanę. Bierz chuja w łapę i do lekarza. Nie wiem, czy to jest tak skomplikowane, że najpierw trzeba szukać jakiś rozwiązań typu domowe szamaństwo? Co powstrzymuje Cię przed wizytą u lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Stary, nie kumam czegoś. Masz problem zdrowotny z tak istotna częścią ciała jak penis. To nie ząb, że jak zaniedbasz, to zapłacisz i wstawisz porcelanę. Bierz chuja w łapę i do lekarza. Nie wiem, czy to jest tak skomplikowane, że najpierw trzeba szukać jakiś rozwiązań typu domowe szamaństwo? Co powstrzymuje Cię przed wizytą u lekarza?

Chyba wstyd i to ze badania sikow  i usg wyszły dobre usg brzucha. I ze nie są dolegliwości mocno bolesne. Co jakiś czas poboli np dwa dni a potem dwa dni przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.