Skocz do zawartości

Kryzys wieku średniego właśnie mnie dopadł


Tamsam

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że przejdę przez to suchą stopą ale chuj,40stka minęła to  i mnie dopadło.

Niby wszystko w domu poukładane.Zawsze mogło być lepiej ale nie ma co narzekać.Dzieci odchowane-praktycznie ostatni już etap.Żona ma swoje hobby,jakoś leci nie narzeka.

Problem w tym że widzę po sobie jak coraz mnie mi się chce.Siłownia od paru lat już nic nie zmienia a wręcz przeciwnie,ciało traci kolagen i zaczyna wszystko wisieć.

Młode zadbane laski podobają mi się co raz bardziej,patrzę na wszystko z ochotą romansu na młode kelnerki ,spacerowiczki itp.choć zaczynam  sobie uświadam8ać że one nawet już by nie chciały ze mną gadać(chyba że DDA,DDD) 

Głowa łysieje choć ryj jeszcze jako tako ,ale zmarszczki już widać.

Kondycja w miarę ok,dużo chodzę jestem szczupły .Patrzę na koleegów to już ogólna masakra.

W weekend lubię wypić kilka piw i zamykam się w garażu gdzie mam kolekcje i  reperuje stare motocykle.Zauważyłem że w zasadzie tylko to sprawia mi  przyjemność.Lubię samotność i spokój.

Jak Wy przechodzicie kryzys wieku średniego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tamsam napisał:

Młode zadbane laski podobają mi się co raz bardziej,patrzę na wszystko z ochotą romansu na młode kelnerki ,spacerowiczki itp.choć zaczynam  sobie uświadam8ać że one nawet już by nie chciały ze mną gadać(chyba że DDA,DDD) 

Zdziwiłbyś się gdybyś ich zapytał. Ale fakt, podoba się coraz więcej towaru i bardziej.

 

Cytat

W weekend lubię wypić kilka piw i zamykam się w garażu gdzie mam kolekcje i  reperuje stare motocykle.Zauważyłem że w zasadzie tylko to sprawia mi  przyjemność.

Czysty zdrowy egozim. Teraz kurwa MY!

 

Cytat

Lubię samotność i spokój.

Najcenniejsze.

Wreszcie człowiek MA i DOCENIA spokój.

Książki, książki, książki ....

 

Ja w skrócie podobnie. Tylko uważam to za błogosławieństwo a nie kryzys.

Jakby człowiek z larwy zamienił się w motyla po latach !

 

 

Edytowane przez ntech
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tamsam napisał:

A macie tak,że zaczynacie laske kłaść na dorabianie się?

Może inaczej. Teraz to już nie konieczność a miły sport. 

Wszystko już masz. Drzewa i synowie posadzeni, domy zbudowane. To po jaki huj latać jak wiewiórka i zakopywać te orzeszki bez tołku ?

Zjeść trochę, pobawić się , trochę zakopać, poleniuchować. 

Wszystko w równowadze. 

Podaruj sobie odrobinę luksusu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ntech napisał:

Podaruj sobie odrobinę luksusu

Brzmi wielce zachęcająco...

 

17 minut temu, Tamsam napisał:

A macie tak,że zaczynacie laske kłaść na dorabianie się?

Tak, zauważyłem, że jak jeszcze odwlekę to w końcu braknie mi czasu na realizację marzeń, hobby itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie daj sobie spokój z z młodymi kobietami nie warto psuć sobie nerwów i życia.

Widzę, że jeszcze cię trzyma po wizycie u divy i zabawach z olejkiem😁

Masz swoje pasje, zainteresowania tym się zajmij co Ci sprawia przyjemność.

Później jak zreperujesz motocykl to możesz jeździć na zloty pasjonatów, nawiązać przyjaźnie.

Motorem również możesz zwiedzać Polskę lub inne kraje to ciekawsze zajęcie niż chwilowa przyjemność z młodą kobietą😉

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tamsam said:

 

Jak Wy przechodzicie kryzys wieku średniego?

 

Mi to kiedyś lekarz orzecznik bardzo prosto objaśnił. 

 

"Jedni proszę pana biorą sobie młodą kochankę, inni kupują motocykl". 

 

Spławiłem kochankę, kupiłem moto. 😁

 

A tak bardziej serio, uważam, że u nas bardzo duży wpływ na brak energii do życia po 40 ma klimat. Wiadomo, że z wiekiem organizm coraz gorzej reaguje na częste zmiany i brak słońca, a u nas wiadomo jak jest. 

Edytowane przez maroon
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

"Jedni proszę pana biorą sobie młodą kochankę, inni kupują motocykl". 

A nie można obie atrakcje mieć na raz? :D

Np wozić czasem kochankę na motocyklu.

 

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Chłopie daj sobie spokój z z młodymi kobietami nie warto psuć sobie nerwów i życia.

Widzę, że jeszcze cię trzyma po wizycie u divy i zabawach z olejkiem😁

Ale jak widać on nie doruchany w małżowiństwie więc chce to zaspokoić na boku póki jeszcze starość nie dopadła.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tamsam Kolego, jesteś wręcz kultowy na forum po tym wątku o zakochanej divie, wszyscy chcieli pisać w tym wątku, że aż musiał zostać zamknięty bo inne tematy zdychały :D To się nazywa mocne wejście!

 

Naprawdę masz kryzys wieku średniego?

 

Mam fajny patent. Wypisz na 12 kartkach rzeczy, które pragniesz zrobić. Losuj co miesiąc kartkę i po prostu to realizuj!

 

Zadbaj o siebie i swoje marzenia! Małe i te duże, spełniaj zapomniane, skryte, odkładane na półkę. Przystopuj z nieważnymi sprawami. Trzymaj z dala negatywnych ludzi.

 

Nie zapomnij napisać na losie aby znowu poczuć gorący olejek :D

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.