Skocz do zawartości

Kryzys wieku średniego właśnie mnie dopadł


Tamsam

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Tamsam napisał:

Jak Wy przechodzicie kryzys wieku średniego?

Do tych kolekcji dorzuć nowe środowisko najlepiej w wyjazdem/dojazdem.

 

I odechce Ci się kryzysu.

....I jej się zachce bardziej jak poczuje smugę konkurencji.

:P

 

4 godziny temu, maroon napisał:

brak słońca, a u nas wiadomo jak jest. 

Dlategoż polecane jest spawanie kosza do moto w koszulce na ramiączkach(pijackiej) łukiem elektrycznym elektrodą otuloną.

ULTRAFIOLET I witamina D w komplecie gratis opalenizna ale AlVaro.....spalone srebro. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, bassfreak napisał:

Tak bym ją zabolcował w te dojce że wycierała by je aż do sylwestra. 🤣

 

Brachu pamiętam, że lubisz takie kobity przy kości z dużymi piersiami😉

Cieszę się, ze tym nagraniem dałem trochę radości i mam nadzieje ,że nie fapowałeś przy niej przed kompem😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/16/2021 at 3:09 PM, Tamsam said:

Młode zadbane laski podobają mi się co raz bardziej,patrzę na wszystko z ochotą romansu na młode kelnerki ,spacerowiczki itp.choć zaczynam  sobie uświadam8ać że one nawet już by nie chciały ze mną gadać(chyba że DDA,DDD) 

 

No to fakt. Gorzej bo idzie lato i zaczną się rozbierać. Trzeba będzie wzrok odwracać bo człowieka skręci. 

 

Ale to nie jest kryzys. Porostu monogamia jest męczarnia dla mężczyzny. To nie jest naturalne. Natura upomina się o swoje. 

 

I fakt z wiekiem daje się na luz. Ja mam trochę mniej bo 38 ale już czuję po sobie, że wiele rzeczy odpuściłem. Nie ma już tego poczucia jak 20 lat temu że świat zwojuje. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 40tkę, zaczęło mnie dopadać z rok temu. 

Według moich spostrzezeń cokolwiek byś nie zrobił, czego byś nie kupił na odmłodzenie to będzie to tylko zagłuszacz problemu.

A owy problem polega na tym,że 40tks to u faceta taki wiek, że jeszcze ma zapędy chłopca, jeszcze młode dupy w głowie, a już zdajesz sobie sprawę z upływu czasu, z tego,że kondycja już nie ta, że młodsi są skuteczniejsi itd.

Minie kilka lat, kryzys wieku średniego się skończy. 

Bo pogodzisz się z sytuacją.

 

On sam zniknie za parę lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Wolumen said:

Mam 40tkę, zaczęło mnie dopadać z rok temu. 

Według moich spostrzezeń cokolwiek byś nie zrobił, czego byś nie kupił na odmłodzenie to będzie to tylko zagłuszacz problemu.

A owy problem polega na tym,że 40tks to u faceta taki wiek, że jeszcze ma zapędy chłopca, jeszcze młode dupy w głowie, a już zdajesz sobie sprawę z upływu czasu, z tego,że kondycja już nie ta, że młodsi są skuteczniejsi itd.

Minie kilka lat, kryzys wieku średniego się skończy. 

Bo pogodzisz się z sytuacją.

Już o tym pisałem, ale powtórzę.

Chyba was po*ebało!

 

40-ka to wiek gdy jesteś ustawiony, wiesz czego chcesz i możesz to mieć jeśli naprawdę zechcesz.

Młode dupy latają za tobą, bo wiedzą, że rówieśnik może im najwyżej kupić pizzę z Colą itd.

 

Dalej nie chce mi się pisać.

Kryzys jest w tylko w głowie, częściowo spowodowany babską propagandą i to akurat jest zrozumiałe.

Baby rówieśniczki chcą, żebyś wziął którąś z dwojgiem dzieci, więc walą w mediach teksty w tzw. "shaming language", że jeśli nie wziąłeś mamy z dziećmi po rozwodzie to znaczy, że masz kryzys i chcesz się dowartościować siksami.

 

Jeszcze raz dla podkreślenia.

Każdy, kto czuje kryzys 40 lat ma jednak chyba tyle kasy, żeby kupić sobie młotek i porządnie się p*dolnąć w głowę.

Kryzys zniknie, jak nie tak to inaczej, trzeba tylko naprawdę mocno się walnąć.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.