Skocz do zawartości

Nierealne wymagania kobiet względem mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Mi sie też chce śmiać jak cokolwiek 25+ sądzi, że ma szansę na jakiekolwiek moje zasoby.

 

Jak nie twoje to innych.

 

Kobiet coraz mniej więc coraz więcej facetów, coraz bardziej agresywnie o nie walczy. Masz też coraz więcej kobiet, które nie szukają stałych relacji więc sytuacja jest jeszcze gorsza niż pokazują dane.

 

Przyszłość?

Poliamoria, czyli związki w których jedna kobieta będzie z wieloma facetami. 

Otwieranie związków, gdzie kobieta będzie skakać po bolcach a facet co zrobi, ano nic, bo albo się zgodzi albo będzie sam.

Coraz bardziej agresywny feminizm i poczucie wyjątkowości.

Coraz więcej facetów inceli/mgtow.

 

Spotka to każdy kraj z kiepską demografią i zachodnią mentalnością. Kobiety będą żądać coraz więcej i co najgorsze będą miały do tego podstawy, w sensie po prostu kobieta już jest towarem deficytowym, a w przyszłości może się stać luksusowym dobrem.

 

Przykład z otoczenia; całkiem ładna laska, ale koło 30 i wiadomo widać już starzenie, a bez makijażu to jest takie 5, max 6 na 10. Impreza; jeden spermiarz chodził za nią dosłownie jak pies, widać też było że typ który ma hajs też na nią leciał, no i ja. Teraz jest za granicą i bolcuje się z jakimś południowcem.

 

Tak zwany mur o którym każdy redpillowiec mówi pocieszając się że istnieje sprawiedliwość na tym świecie, coraz bardziej się odsuwa w czasie. Kiedyś 25, 30, teraz 35, za jakiś czas 40. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chicco napisał:

Poliamoria, czyli związki w których jedna kobieta będzie z wieloma facetami. 

Otwieranie związków, gdzie kobieta będzie skakać po bolcach a facet co zrobi, ano nic, bo albo się zgodzi albo będzie sam.

 

Jak do tego dojdzie to stanę się redpilowym ekstremistą i będę eliminował chore jednostki.:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, smerf napisał:

Witajcie bracia chciałem rozpocząć dyskusje o dzisiejszych wymaganiach pań, które są zupełnie nierealne, wręcz kreskówkowe.

 

Ostatnio rozmawiałem trochę ze znajomym co sporo randkuje oraz widziałem pewną debatę online red pilowców gdzie omawiano obecną prześmiewczą sytuację na rynku matrymonialnym. 

 

Znajomy to mocna 8semka( dopakowany w tatuażach, dobrze ubrany koleś ) opowiadał mi jak to na ranki przychodzą kobiety mocno kilka oczek niżej i liczą na związek. Oczywiście są szybko przez kumpla zbywane...

 

Niestety z tego co widzę obecnie panie mocno zawyżają swoją wartość na rynku matrymonialnym. Sam nie dawno zajechałem do kraju i dostaje na Badoo lajki jedynie od kobiet z przedziału 1-2oczka dla mnie to abstrakcja. Jak szczupły wysportowany dobrze ubrany koleś z kasą i furą jest w stanie się umówić z zupełnie nieatrakcyjną kobietą 30+? Na co one liczą? :lol:

 

Z debaty red pilowców wynikało, iż dzisiaj średnio wyglądająca 30letnia laska z dzieciakiem w przedziale 5-7SMV chce  kolesia co zarabia x2 więcej niż ona i do tego przynajmniej 8 SMV z wyglądu...koncert życzeń dosłownie...

 

Obecne wymagania kobiet ocierają się o brak zdrowego rozsądku i brak poczucia rzeczywistości co pewnie można byłoby podpiąć pod chorobę psychiczną.

 

Pocieszającym jest fakt iż coraz więcej mężczyzn to widzi i o tym mówi.

 

Podsumowując:

 

Jeżeli jakiekolwiek "dobro" jest teraz przewartościowane najmocniej to chyba będzie to cipa.

Naprawdę goście definiujący się jako red pill robią na ten temat DE-KURWA-BATĘ? Rozumiem o ile jest to coś jak "Red pill ( lub) MGTOW dla początkujących", ale debatę??? Przecież to jest coś równie dziecinnego jak rozkminia kobiet co ona powiedziała a czy tamta sie obraziła czy nie?

10 minut temu, smerf napisał:

 

Jak do tego dojdzie to stanę się redpilowym ekstremistą i będę eliminował chore jednostki.:lol:

Man, znam sporo takich kobiet i mężczyzn którzy tkwią w takich relacjach, także wiesz...

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chicco napisał:

 

Dramacik, jeszcze tam wszyscy są zadowoleni.  Należałoby pierdolnąć jakaś rakieta w ten chory domek, zdusić to w zarodku.

5 minut temu, Personal Best napisał:

Naprawdę goście definiujący się jako red pill robią na ten temat DE-KURWA-BATĘ? Rozumiem o ile jest to coś jak "Red pill ( lub) MGTOW dla początkujących", ale debatę??? Przecież to jest coś równie dziecinnego jak rozkminia kobiet co ona powiedziała a czy tamta sie obraziła czy nie?

 

Nie przesadzaj, należy rozmawiać i poruszać pewne tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Master napisał:

Ja porzuciłem temat internetowych randek jakiś czas temu.

 

Nakład pracy, jaki trzeba włożyć na umówienie się z atrakcyjną kobietą przez aplikację randkową, w moim przypadku się nie kalkuluje.

 

Samo to, że potrafisz podejść do dziewczyny i porozmawiać na luzie, stawia Cię w top 10% facetów. Dla porównania, na tinderze żeby być w top 10%, to pewnie musisz być jakimś modelem.

 

Byłem w zeszły weekend w klubie i Pani, której na Tinderze bym się pewnie nawet nie wyświetlił, zaprosiła mnie do siebie. Wystarczyło zwykłe "cześć" i godzina luźnej rozmowy o głupotach.

 

Ogólnie to polecam teraz chodzić na imprezy, laski są bardziej chętne po tej kilkumiesięcznej przerwie.

 

To kukoldy nam zgotowały ten los :)

Sam napisałeś powyżej bardzo okej  jak samemu działać w realu, co zresztą jest zgodne z prawda ,   a pod spodem obwiniasz jakieś kukoldy - po co tak? No chyba, że nie wyczuwam ironii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smerf napisał:

Dramacik, jeszcze tam wszyscy są zadowoleni.  Należałoby pierdolnąć jakaś rakieta w ten chory domek, zdusić to w zarodku.

To jest przyszłość. Ale popatrz na tych gości również: większość z nich jest sub5 czyli z wyglądu to są incele i oni też nie mieli zbyt dużego wyboru... @Analconda naczelny blackpillowiec pewnie zrozumie o co mi chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Personal Best said:

Sam napisałeś powyżej bardzo okej  jak samemu działać w realu, co zresztą jest zgodne z prawda ,   a pod spodem obwiniasz jakieś kukoldy - po co tak? No chyba, że nie wyczuwam ironii.

Zachęcam do podjęcia realnego działania, bo tylko to daje efekty.

 

W tym samym czasie, zdaję sobie sprawę, że faceci którzy mają postawę proszącą wobec kobiet i są w stanie zrobić dla dziewczyny wszystko, jeśli jest ładna, psują rynek matrymonialny. Sądzę, że gdyby nie tacy goście, to podrywanie byłoby prostsze, a relacje jeszcze przyjemniejsze. Co najważniejsze, nie uważam że to powinno być jakąkolwiek wymówką dla mężczyzny przed brakiem działania.

 

A być może mam konflikt wewnętrzny, bo już częściowo przesiąknąłem tymi poglądami o kukoldach i Chadach ;)

Edytowane przez Master
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Chicco napisał:

Przyszłość?

Poliamoria, czyli związki w których jedna kobieta będzie z wieloma facetami. 

Wydaje Ci się, a raczej bezkrytycznie łykasz jak młody pelikan lewacką retorykę.

 

36 minut temu, Chicco napisał:

Robisz wykopki starych "rewelacji" bez sprawdzenia finału całej sprawy.

Kolega nie będzie miał do czego strzelać. Cała "zabawa" skończyła się kilka miesięcy później po publikacji  artykułu promującego nowoczesne skukoldzenie na który się powołujesz:

 

https://summit.news/2020/04/10/man-who-featured-in-5-person-polyamorous-relationship-charged-with-child-abuse/

 

 

Edytowane przez oxy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Chicco napisał:

Przyszłość?

Poliamoria, czyli związki w których jedna kobieta będzie z wieloma facetami. 

Też tak myśle i to jest dobre.

Dziecko powinien robić jak najbardziej wartościowy genetycznie mężczyzna a wychowywać beciak któremu chce się zajmować dzieckiem.

 

Większość facetów nie nadaje się ani do robienia dzieci - słabej jakości sperma, są simpami którzy będą pomiatani w związkach.

Kobiety takimi gardzą i na szczęście nie dadzą im się rozmnożyć.

 

No takie są fakty.


Mężczyzn jest zbyt wielu o około 80%.

Naturalnie ta mniejszość mężczyzn czyli 20% by była z większością kobiet bo to facet byłby bardziej pożądany niż dziś kobieta (przez nadmiar facetów).

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Master napisał:

Zachęcam do podjęcia realnego działania, bo tylko to daje efekty.

 

W tym samym czasie, zdaję sobie sprawę, że faceci którzy mają postawę proszącą wobec kobiet i są w stanie zrobić dla dziewczyny wszystko, jeśli jest ładna, psują rynek matrymonialny. Sądzę, że gdyby nie tacy goście, to podrywanie byłoby prostsze, a relacje jeszcze przyjemniejsze. Co najważniejsze, nie uważam że to powinno być jakąkolwiek wymówką dla mężczyzny przed brakiem działania.

 

A być może mam konflikt wewnętrzny, bo już częściowo przesiąknąłem tymi poglądami o kukoldach i Chadach ;)

 

Zgadzam się, że w realu jest lepiej i należy podjąć działanie. Temat ogólnie na forum jest ciągle nawijany więc trochę już drażni mnie kolejny taki jak to wymagania są astronomiczne itp. Wystarczy zadbać o sylwetkę, dochód, hobby i znajomych a szansa na zainteresowanie dziewczyny 7/10 jest w zasięgu ręki. Nie mówię, że łatwo jest się ogarnąć ale można.

 

Faceci z postawą proszącą niekoniecznie psują rynek, bo wystarczy takim nie być i już jest dobrze. Tzw. kuki zmniejszają konkurencję, bo się nie liczą. Wiem, że w konsekwencji księżniczki myślą, że mogą wszystko ale rynek je weryfikuje. 

Zjawisko kukolda i Czada to nie pogląd tylko fakt, więc @Master przesiąkłeś prawdą objawioną ;) nie żadnymi wymysłami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczom nie wierzę co ja czytam.

Znowu temat z gatunku o Chadach - nie da się, bo przyjdzie Chad i wyrucha mi wszystkie laski. 

Wymagania rosną, to niech rosną. Co z tego, że rosną jak poziom życia w Polsce jest jaki jest.

 

Niech dziewczyny Polskie życzą sobie księcia Monako. Nie ma problemu dla mnie.

Pierdzielenie takie, a jak byłem na mieście w weekend to ładni ludzie, eleganccy faceci Polacy, żadne brzuchate Janusze, ładnie ubrani, chodzą sobie z laskami, jest git. 

Przewaga liczebna mężczyzn to fakt i tyle, wystarczy zobaczyć ile lasek z mojego otoczenia powychodziło za zagraniczniaków.... A chłopaki? No właśnie - zero.

 

Jest trudno, co zrobisz. 

 

A rozwiązanie problemu to ja wiem? Hmmm...

- Zapłata za ciążę dla madki p0lki 50k i zapładnianie in vitro chętnych kobiet tak, żeby się same kobiety rodziły xd

 

 

Poza tym faceci chuja są w stanie zaoferować w dzisiejszych czasach. Mój dziadek w moim wieku miał gospodarstwo, budowali domy murowane i jakieś takie biznesy na ile było można to za wczesnej komuny nazwać biznesami.

A ja? Mogę pokój u rodziców zaoferować kobiecie 😂 i uzbierany wkład własny. Śmiechu warte jak to Major mówi. Jak będę miał cokolwiek sensownego czyli samochód i własny dom to będę miał ze 40 lat. Wtedy to już będę miał w dupie spódniczki - już teraz zauważam znaczny spadek zainteresowania babami, większa świadomość + spadek młodzieńczego libido robi swoje. 

 

Nie ma innej opcji jak zakończenie marzenia o kobiecie. Albo nerwica i frustracja. Wybierajcie.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 2
  • Dzięki 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co się dziwicie? Kobiety mają tę przewagę, że nawet mając 5 bombelków w wieku 35 lat każde z innym ojcem i tak znajdą spermiarza który będzie na nich robił, byleby dostać magiczny dostęp do cipki. Dlatego też mogą się najpierw wyszaleć na karuzeli kutang, by później szukać beciaka który jej życie zasponsoruje. xD Aplikacje randkowe i dostęp do chadów i innych normików zniszczył rynek, i przez długo jeszcze tak będzie, a hipergamia kobieca to będzie coś w sumie zupełnie normalnego, więc radzę się z tym pogodzić i do tego przyzwyczaić. Pozostaje tylko ruchać je i nic więcej, a energie przekierowywać na inne cele, małzeństwo jest bezsensowne, a jeśli już koniecznie to chcesz to rozdzielność majątkowa i intercyza, jak myszka ufa to zrozumie Twoje potrzeby zabezpieczenia dobytku itp itp. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Ceranthir napisał:

Aplikacje randkowe i dostęp do chadów i innych normików zniszczył rynek

To nie Chady zniszczyły rynek ani nie normiki…

Tylko właśnie flepy (simpy) - na każdym kroku nabijając atencję. Potem kobieta myśli, że jej się wszystko należy…

…no to co…

Chada chce a nie zwykłego gościa nie mówiąc nawet o flepach.

 

 

Swoją drogą… jak ktoś poruszy taki temat wszystko jest OK - jak ja bym go założył to zara by były jedynie Argumentum ad Personam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem wymagania z dupy. Pamiętam jak już w wieku 25 lat miałem lokum. No i byłem we w związku z taką 20. Jej mamusia oczywiście po rozwodzie przed 50 babka. Trójka dzieci. Dwoje dorosłych. Jedno młode. Z jednym chłopem rozwód. Z drugim nie żyła. Typ tylko za granicę latał. I kasę wysyłał. I kurwa wielce wymagania z dupy odnośnie mojej osoby. A czemu to tak, a czemu inaczej. I kurwa wszytsko źle i nie tak. Sama nie mając kompletnie nic. Oprócz domu rodzinnego, który wybudowali jej rodzice. I oczywiście w nim mieszkała. I ten dom uratował jej dupe. Pamiętam jak moja ex do mnie tekst, ze dla jej matki nawet posiadanie własnego lokum to by było za mało. No dosłownie wybuchnąłem śmiechem.a czegóż to ona kurwa wymaga od 25 latniego gówniarza, który jak na ten wiek i tak całkiem dobrze sobie radził. Ćwiczył, dbał o wygląd i starał się jakoś urobruchac jej córcię, zabierając w różne miejsca. Nie pił, nie cpał. No można by powiedzieć idealny kandydat na rodzinny obiad u rodziców córki. I tak kurwa źle. Maksimum wykorzystania przy minimalnym nakładzie własnym. A to  za niski, a tu kurwa zaś coś innego. A to praca nie ta. Beka. Prawdziwa kobieta pomaga facetowi razem coś osiągnąć od 0.a nie przychodzić na gotowe. 

 

Chociażby głupi tinder. Założyłem konto Klaudiusza specjalnie. Laska do mnie tekst. Jaki wzrost. A ja, że 175.j wiecie co? Skasowała jebana parę hahaha. Bo ona miała 173.no dramat ludzie dramat. A najlepsze jest to, że była to ulana baba. 

 

Chociażby pamietam sytuację, jak panna mnie zlewała. Ale dowiedziała się od pewnego źródła o moich zasobach. I stwierdziła tak " masz to i to i nawet mój stary wie więcej o tobie niż ja" chyba nie muszę wam mówić, jak panna się potem zachowywała i diametralnie zmieniła do mnie stosunek. Oczywiście została spuszczona w kiblu. 

Edytowane przez Montella26
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, oxy napisał:

Wydaje Ci się, a raczej bezkrytycznie łykasz jak młody pelikan lewacką retorykę.

 

Nie łykam obserwuje trendy

 

1 godzinę temu, oxy napisał:

Cała "zabawa" skończyła się kilka miesięcy później po publikacji  artykułu promującego nowoczesne skukoldzenie na który się powołujesz

Nie ma znaczenia. W sensie trendy są jakie są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Everson napisał:

Ja właśnie przez te nierealne wymagania zastanawiam się nad szukaniem dziewczyny w innym kraju. Może Białoruś , Ukraina albo Mołdawia

Z tego co wiem Brat @niemlodyjoda opisywał relację z panią z Białorusi, jako relacje w miarę udaną. Polskie kobiety akurat w większości przypadków są zepsute przez netflixy, tefałeny, wszechobecną propagandę. Dobra rada : Nie szukaj w naszym kraju Himalajki, poza granicami też. Kobieta z Himalajów nie istnieje, to taki wymysł naszych romantycznych wyobrażeń 😆. Kobieta jest mocniej niż mężczyzna istotą społeczną, dlatego też jest taka, jaka kultura, w której egzystuje. Wszechobecny feminizm zniszczył panie i znaczny odsetek mężczyzn, w tym i mnie, do czasu, gdy nadeszło częściowe przebudzenie. Z dwojga złego lepiej budować relacje z Ukrainką aniżeli z Polką. Kluczem do spokoju, jako najwyższego szczęścia, jest i pozostanie wyłącznie miłość do najważniejszej osoby, czyli de facto - samego siebie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Montella26 napisał:

Owszem wymagania z dupy.

 

9 minut temu, Montella26 napisał:

Chociażby głupi tinder. Założyłem konto Klaudiusza specjalnie. Laska do mnie tekst. Jaki wzrost. A ja, że 175.j wiecie co? Skasowała jebana parę hahaha. Bo ona miała 173.no dramat ludzie dramat. A najlepsze jest to, że była to ulana baba

 

Właśnie chodzi mi o to, że wymagania stały się tak wyśrubowane większej części pań, iż są aż nierealne.

Po prostu faceci, jakich one szukają albo nie istnieją, albo są mocno poza ich zasięgiem. Moim zdaniem ociera są to już o schizofrenie.

Następnie wybór życia z psami i kotami zamiast realnym partnerem jest tylko kropką nad "i" degradacji psychicznej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Personal Best napisał:

Naprawdę goście definiujący się jako red pill robią na ten temat DE-KURWA-BATĘ? Rozumiem o ile jest to coś jak "Red pill ( lub) MGTOW dla początkujących", ale debatę??? Przecież to jest coś równie dziecinnego jak rozkminia kobiet co ona powiedziała a czy tamta sie obraziła czy nie?

Man, znam sporo takich kobiet i mężczyzn którzy tkwią w takich relacjach, także wiesz...

I ten post powinien zamknąć temat. Niech sobie wymagają ile chcą, tym bardziej bolesne będzie zderzenie się z rzeczywistością. Większą część z nich skończy płacząc w poduszke gdzie ci mężczyźni, a w międzyczasie oglądając netflixa z kotem na kolanach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tornado napisał:

wedle badań, gdyby zaprzestać CAŁKOWICIE reklamować coce i kole to by towar zniknął z rynku w ciągu 3 lat./zapotrzebowanie/.

Whisky z colą, podeślij to badanie ;) 


A ja wam powiem, że zaczynam już się robić obojętny, mam niby białogłowę ale czy jej coś nie odwali to niewiadomo. Natomiast kolejnej w razie czego już nie szukam. Whisky, kominek, dom, pies i elegancko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Chcni napisał:

I ten post powinien zamknąć temat. Niech sobie wymagają ile chcą, tym bardziej bolesne będzie zderzenie się z rzeczywistością.

Bardziej redpill jest odrealniony niż feministki. Redpilla stworzyli takie dziadki jak Rollo, którzy żyli w innych czasach (gdzie była dużo lepsza demografia i mniejszy feminizm). Z resztą jak był w podcaście fresh&fit to widać było jak słabą ma grę, Joker MGTOW dużo lepiej bajerował laski i cieszył się dużo większym zainteresowaniem pań gdy on był gościem, a oni są w podobnym wieku.

 

Redpill się trochę zdezaktualizował, zwłaszcza po 2007 roku jak tinder i instagram zyskały na popularności. Teraz niestety większość interakcji przeszła do neta a COVID to przyspieszył jeszcze. A w necie? W necie wygląd się liczy a nie gra, stąd popularyzacja blackpilla. Na tym forum też masz gości 30+ i to widać po tym co piszą, nawet nie muszą wieku podawać, bo po ich doświadczeniach widać, że mało wiedzą o współczesnym rynku. @Analconda jest nijako przedstawicielem swojego pokolenia (zoomer, urodzony w okolicach 2000 roku) a nie wyjątkiem...

 

Gadanie, że laski zderzą się z rzeczywistością to coping typowy, laski sobie radzą świetnie, to faceci są jak we mgle i nie wiedzą co mają robić. Taka smutna prawda.

Edytowane przez Chicco
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.