Skocz do zawartości

Nierealne wymagania kobiet względem mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Chicco said:

Joker MGTOW dużo lepiej bajerował laski i cieszył się dużo większym zainteresowaniem pań gdy on był gościem, a oni są w podobnym wieku.

Widziałem go, bajer ma dobry, kanał Better Bachelor dla mnie w topie MGTOWowych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Chicco said:

Bardziej redpill jest odrealniony niż feministki. Redpilla stworzyli takie dziadki jak Rollo, którzy żyli w innych czasach.

 

To nie Rollo jest odrealniony. To obecna rzeczywistośc jest popieprzona. Poprzednie pokolenia były mniej zjebane dlatego taki Rollo dzisiaj uchodzi za wariata. Taka prawda.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz skamlec jak ta pizda to proponuje PRZEZ 2tyg:

- ubrać się schludnie i z gustem

-Podbijać do 3 lasek dziennie na small talk. 

-pogodny uśmiech na twarzy 

- Wyprostować się

-zagadywać do otoczenia jeśli jest okazja

-wychodzic do ludzi w wolnym czasie

 

I po takich dwóch tygodniach ocenić czy to łaski mają być kosmiczne wymagania czy snujesz wymówki. 

 

Rola kobiety w prokreacji to:

-Wybór silnych genów 

-samiec z zasobami

 

Gdyby kobiety nie sortowały to byśmy kurwa dalej na drzewach siedzieli jak szympansy.

 

Szympansice walą się z każdym chetnym. 

 

 

Obrażanie się na grę do niczego nie prowadzi. 

 

Z fartem! 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Orybazy napisał:

Widziałem go, bajer ma dobry, kanał Better Bachelor dla mnie w topie MGTOWowych. 

Ja po tym podcascie unsubowałem rollo i zacząłem śledzić bardziej Jokera. Jeszcze w necie wystalkowałem żonę rollo która jest mocno średnia i wtedy zrozumiałem, że rollo jest teoretykiem typowym. Jak czasami oglądałem podcasty rule zero to łapałem cringe'a jak gadali o sobie, że są Alfami, obok obok Alfy to te beciaki nawet nie stali.

 

Najgorszy z ekipy jest Jon, przygryw który wyjechał do Japonii i rucha podstarzałe Japonii, jak jakiś disujący go youtuber pokazał jego zdjęcie z japonką 3/10 która wygląda jak chłop a on nagi taki szczęśliwy to myślałem, że się porzygam.

 

Wtedy zrozumiałem, że to są sprzedawcy typowi, a jak zrobisz im reality checka to już nie są tacy super xD

Edytowane przez Chicco
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chicco napisał:

Gadanie, że laski zderzą się z rzeczywistością to coping typowy, laski sobie radzą świetnie, to faceci są jak we mgle i nie wiedzą co mają robić. Taka smutna prawda.


Nad tym radzeniem sobie to bym się zastanowił jednak. Jeśli masz na myśli kierowanie dynamiką rynku matrymonialnego - owszem, radzą sobie dobrze bo wykorzystują sytuację - głównie dzięki facetom którzy psują rynek i niestety będą go psuć dalej. Można to jednak obrócić na swoją korzyść, wystarczy iść swoją drogą i nie patrzeć się na żałosne wzorce które zalewają popkulturę. 
 

Natomiast co z radzeniem sobie w życiu? Z własną głową? Większość kobiet jest nieszczęśliwa, zagubiona i rozstrojona emocjonalnie. Niby rozdają karty na rynku ale myślę że gdzieś tam w głębi na poziomie psychologiczno-biologicznym ta sytuacja im nie służy. Mówię o sytuacji gdzie zwyczajnie zaczyna brakować silnych samców.
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sugar Johnson napisał:

Natomiast co z radzeniem sobie w życiu? Z własną głową? Większość kobiet jest nieszczęśliwa, zagubiona i rozstrojona emocjonalnie. Niby rozdają karty na rynku ale myślę że gdzieś tam w głębi na poziomie psychologiczno-biologicznym ta sytuacja im nie służy. Mówię o sytuacji gdzie zwyczajnie zaczyna brakować silnych samców.

Nie wiem, też tak często myślę, ale coraz bardziej mam wrażenie, że to typowy coping z naszej strony. Jak patrzę na rzeczywistość, swoją, to wiadomo laski są znerwicowane i to widać, ale faceci sobie radzą dużo gorzej dużo.

 

Zaczynając od związków w których laska rozstawia gościa jak gestapo po kątach, po singielki. Teraz trochę pracuję z kobietami i jak słucham co gadają to cieszę się, że mogę pracować zdalnie, serio. Kurde laski zadają do typów pytania typu "czy ten koleś którego rekrutowałeś jest przystojny hihi". Gadają sobie o romansach, miłościach, mocne friendzonowanie typów w około. Jak mówiłem ostatnio uderzałem do laski w okolicach 30, która miała 2 orbiterów (a pewnie miała ich więcej) i teraz pracuje sobie tymczasowo na południu europy. Jak mieliśmy z nią calla to wyszedł południowiec a ona miała przestraszoną minę. Połączcie kropki xD

 

A w USA pojawiają się statystyki, że młode kobiety przeciętnie WIĘCEJ zarabiają od facetów i są lepiej wykształcone. U nas narazie nie widać tego trendu ale myślę, że będzie podobnie. Wtedy to już faceci będą mieli całkowicie przejebane z powodu hipergamii.

Edytowane przez Chicco
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nic nowego. Pamiętam taki dowcip sprzed miliona lat:

 

Sklep z mężami

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża.
Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej.
Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" - Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej.
Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni" - No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście.
Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" - Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej.
Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku" - No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?!
Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom, za cholerę nie można dogodzić...""

;)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chicco napisał:

Teraz trochę pracuję z kobietami i jak słucham co gadają to cieszę się, że mogę pracować zdalnie, serio. Kurde laski zadają do typów pytania typu "czy ten koleś którego rekrutowałeś jest przystojny hihi". Gadają sobie o romansach, miłościach, mocne friendzonowanie typów w około. 


Typowe babskie pierdolenie. Najgorsze, że typy reagują na to i zaczynają normalnie z nimi o tym gadać xD Olać to trzeba i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sugar Johnson napisał:

Typowe babskie pierdolenie. Najgorsze, że typy reagują na to i zaczynają normalnie z nimi o tym gadać xD Olać to trzeba i tyle. 

Ta laska do której uderzałem i która teraz dobrze się bawi na południu, najpierw mnie zghostowała jak do niej napisałem, ale że musiała się ze mną spotkać bo pracujemy razem to przez tydzień nie pojawiła się w pracy jak do niej napisałem "ahh te gierki". Później jak przyszła to fochnęła na mnie xD i teatralnie się odwróciła i zaczęła gadać o typach by mam wrażenie wbić mi szpikulec. Ja oczywiście

 

3mqhma.png

 

xD

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, smerf said:

Następnie wybór życia z psami i kotami zamiast realnym partnerem jest tylko kropką nad "i" degradacji psychicznej.

To chyba lepiej żeby wariatki żyły z kotami niż niszczyły życie jakiemuś facetowi.

Część facetów pójdzie w pasje, życie samotnika-twórcy. Poczytajcie jak żyli taki Schopenhauer czy Tesla. Faceci którzy ukierunkują swoją energię na osiągnięcia własne popychali cywilizację i byli potrzebni. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fury King napisał:

Co Cię obchodzą ich wymagania, Ty wymagaj od nich :)

Dokładnie to jest tak jakbyś kupał doły i pewnego razu poszedł do korpo i powiedział a ja chcę 20k na rękę. Dokładnie to tak wygląda gdy przeciętny facet stawia wymagania przeciętnej albo poniżej przeciętnej kobiecie xD

 

Jedyny plus jest taki, że zawsze możesz wybrać być samemu i jakoś żyć, i coraz więcej facetów będzie szło w tym kierunku, nie dlatego że chcą ale dlatego, że zostali zmuszeni.

Edytowane przez Chicco
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Orybazy napisał:

To chyba lepiej żeby wariatki żyły z kotami niż niszczyły życie jakiemuś facetowi.

Część facetów pójdzie w pasje, życie samotnika-twórcy. Poczytajcie jak żyli taki Schopenhauer czy Tesla. Faceci którzy ukierunkują swoją energię na osiągnięcia własne popychali cywilizację i byli potrzebni. 

 

Cholera wie z kim Tesla randkowal. Takie gadanie, ze tylko mezczyzni popychaja cywilizacje do przodu, przedstawianie kazdego faceta, ktory odbil sie od sciany online datingu, jako niezrozumianego geniusza jest bardzo szkodliwe i prowadzi potem do schizofrenii jak u kolegi Analcondy. 

 

W ogole caly watek to placz i tupanie nozkami, o ironio jak u lasek, ktore czekaja na ksiecia, ktory niewiedziec czemu sie nie pojawia i caly swiat jest winny, podczas gdy..

 

43 minuty temu, Gixer napisał:

Zanim zaczniesz skamlec jak ta pizda to proponuje PRZEZ 2tyg:

- ubrać się schludnie i z gustem

-Podbijać do 3 lasek dziennie na small talk. 

-pogodny uśmiech na twarzy 

- Wyprostować się

-zagadywać do otoczenia jeśli jest okazja

-wychodzic do ludzi w wolnym czasie

 

I po takich dwóch tygodniach ocenić czy to łaski mają być kosmiczne wymagania czy snujesz wymówki. 

 

Rola kobiety w prokreacji to:

-Wybór silnych genów 

-samiec z zasobami

 

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sunhasntdie napisał:

 

Cholera wie z kim Tesla randkowal. Takie gadanie, ze tylko mezczyzni popychaja cywilizacje do przodu, przedstawianie kazdego faceta, ktory odbil sie od sciany online datingu, jako niezrozumianego geniusza jest bardzo szkodliwe i prowadzi potem do schizofrenii jak u kolegi Analcondy. 

 

W ogole caly watek to placz i tupanie nozkami, podczas gdy..

 

 

Podczas gdy jesteś chadem to działa albo oskarkiem a inaczej to możesz sobie nawet stawać na chuju xD Z resztą na pewno każdy widział jak reaguje kobieta na atrakcyjnego faceta (mówię o twarzy), na przeciętnego, a jak na brzydkiego.

 

Ja jak kiedyś się patrzyłem na laskę to ona odwróciła się a wcześniej patrzyła z taką wrogością. To znaczy że według niej byłem sub5 i jedyne co by mnie od niej spotkało to upokorzenie.

 

Więc te redpillowskie bajki to sobie opowiadajcie przed snem.

 

Na mnie dziewczyny leciały i wiem jak to wygląda, i wiem też jak wygląda gdy nie lecą, a większość nie leci. Ubiór i gadka to działa jak się lasce spodobałeś.

 

 

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fury King napisał:

Księżniczki popierdolone :) "jak śmiesz śmieciu " , na mnie taką księżniczkę :)

Powiem szczerze, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło a kiedyś chodziłem po klubach i zdarzyło mi się być wyśmianym przez kobietę, tak wyśmianym.

 

To jednak było tak dziwnie bolesne, że aż mnie lekko odrzuciło i byłem cały spięty xD

Edytowane przez Chicco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla Chada. Nie ogolił się, zrobił chujowe zdjęcia i żadna z nim nie chciała gadać. Generalnie widzę że w jego przypadku (i większości)  działa to że się wypacykowal i dokoksowal + pozytywność i humor. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Chicco said:

Podczas gdy jesteś chadem to działa albo oskarkiem a inaczej to możesz sobie nawet stawać na chuju xD Z resztą na pewno każdy widział jak reaguje kobieta na atrakcyjnego faceta (mówię o twarzy), na przeciętnego, a jak na brzydkiego.

Kobieta ma niższe libido nie bez powodu, jest bardziej wybiórcza. Facet ma wyższe dla strategii "spray and prey".  Taka strategia nie ma racji bytu w świecie antykoncepcji i aborcji. Co mogą robić faceci to pracować nas sobą by nie ulegać tak swoim instynktom. Powiedzenie "każda potwora znajdzie swego amatora" nie wzięło się z niczego. 

Gdyby nie duża ilość desperatów dający atencję paniom z SMV <5 nie było by tak rozbuchanego ego u pań.

Ile razy widzicie normalnego gościa z jakimś pasztetem, którego by facet nie powinien 2m kijem szturchnąć? Ja regularnie widzę takie pary i myślę sobie, co ten gość ma we łbie żeby być z takim wielorybem. Potem jestem na wyjeździe z laską 8/10 i 4/10 i obie się zachowują tak samo impertynenckie, paradoksalnie 4/10 się chwaliła "narzeczonym" a 8/10 nie. 4/10 nie musi już nadrabiać ciepłem, opiekuńczością itp. bo amatorzy są nawet na wieloryby.   

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gixer napisał:

Nie ogolił się, zrobił chujowe zdjęcia i żadna z nim nie chciała gadać. Generalnie widzę że w jego przypadku (i większości)  działa to że się wypacykowal i dokoksowal + pozytywność i humor. 

Jak miałem dziewczynę to obserwowałem jak reaguje gdy goście do niej podbijali. Jak podbijali sub5 to widać było zmrożenie i generalnie taką niechęć. Kiedyś jak byłem pijany w klubie to barman chad do niej podbijał, wysoki przystojny i tak dalej. Typ ze mnie kpił, dosłownie, a ona była uśmiechnięta, miała takie rozmażone oczy i tak dalej. Czułem jak czarna maź blackpilla jest mi podawana dożylnie.

 

Twarzy i wzrostu nie zmienisz. Plus niektórzy mają taką budowę, że są po prostu szczupli albo nieproporcjonalni wtedy siłka nie pomoże a wręcz może pogorszyć sprawę.

 

Ja nauczyłem się wyczuwać napięcie seksualne, jeśli jest i kobieta daje znaki to uderzam, jeśli nie ma to daje sobie spokój. To dziewczyny zaczynają podryw i wchodzą w twoją orbitę, jeśli tego nie robią to się tylko ośmieszysz. Żałuję tylko niewykorzystanych szans bo niestety jako normie albo sub5 (w zależności od tego na co leci dana laska) nie miałem ich super dużo.

Edytowane przez Chicco
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Chicco napisał:

Ja jak kiedyś się patrzyłem na laskę to ona odwróciła się i patrzyła z taką wrogością.

Przypomniałeś mi jak żona kuzyna na ich weselu zobaczyła mnie pierwszy raz.

 

Tzn do wszystkich przede mną się uśmiechała, a gdy mnie zobaczyła, to nagle zrobiła taką minę.

 

ADL1JwF_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Chicco napisał:

Podczas gdy jesteś chadem to działa albo oskarkiem a inaczej to możesz sobie nawet stawać na chuju xD Z resztą na pewno każdy widział jak reaguje kobieta na atrakcyjnego faceta (mówię o twarzy), na przeciętnego, a jak na brzydkiego.

 

Ja jak kiedyś się patrzyłem na laskę to ona odwróciła się a wcześniej patrzyła z taką wrogością. To znaczy że według niej byłem sub5 i jedyne co by mnie od niej spotkało to upokorzenie.

 

Więc te redpillowskie bajki to sobie opowiadajcie przed snem.

 

Na mnie dziewczyny leciały i wiem jak to wygląda, i wiem też jak wygląda gdy nie lecą, a większość nie leci. Ubiór i gadka to działa jak się lasce spodobałeś.

 

Nie wiem jaki byl kanon piekna chadow, bo co rusz sie pojawiaja nowe filmiki z coraz to ciekawszymi tezami, ale wydaje mi sie, ze zakola w wieku 25 lat juz mnie dyskwalfikuja z tego  jakze zacnego grona. Zyje tez na zachodzie Europy, w tym samym kraju gdzie nasz forumowy waz i jak wlaczam czasem w aucie radio to scina mi sie bialko w mozgu sluchajac po raz enty o takich rzeczach jak np. dofinansowanie do podpasek czy podwojne stypendia dla kobiet, ktore pomylily drzwi i znalazly sie na mechanice i budowie maszyn. Gdzie teoretycznie wg Waszych ideologii jestem slavcelem i jak nie mam pol banki na koncie, to praktycznie moge do konca zycia hodowac dzdzownice i wiesc zycie mnicha. 

 

I mieszkalem sobie pare lat w trakcie studiow z roznymi kobietami, czy tam hipergamicznymi bestiami, jak kto woli. Moja ex, skromna szara myszka swego czasu jak zainstalowala tindera to odleciala jak w tym zarcie u kolegi wyzej. Podobne doswiadczenia ma pewnie ponad polowa forum. Ba, upodlenie sie niektorych facetow przekracza wszelkie granice, zwlaszcza w internecie. Zapytania o majtki na ebayu kiedy sprzedajesz odkurzacz ale wystawiles cos z damskim imieniem, pomoc w przeprowadzkach czy podlaczeniu kranu praktycznie na skinienie palcem od super kolegi z messengera i cala reszta pojebanych rzeczy z sukcesem onlyfans czy sytuacja na chess.com/twitchu wlacznie. Niz demograficzny, za duzo facetow to sa fakty, czysta statystyka. Spoleczenstwo sie bogaci, kobiety nie musza sie wiazac z byle kim, nie jestesmy juz w sytuacji naszych starych, zreszta mamy tez o wiele mniej niz oni. Sprobuj sobie zarobic na auto. Tylko co kurwa z tego?

 

Nie mam pojecia w jakiej sytuacji zyciowej jestes i ile masz lat, ale jesli ogladasz te glupoty to jestes pewnie moim rownolatkiem albo mlodszym. Przepierdalasz wlasnie najciekawsze lata swojego zycia na ogladanie szkodliwych teorii, zamiast spojrzec prawdzie w oczy i sprobowac byc najlepsza wersja siebie. I nie mow mi, ze nie da sie, bo szczeka jest 3 milimetry za waska albo masz 2 centymetry za malo, bo to jest Twoja swiadoma decyzja, jesli decydujesz sie na braniu udzialu w tej pojebanej gierce nazywanej online datingiem.

 

Tam na zewnatrz tez jest zycie i jak to w zyciu, nie ma tylko czarnego i bialego. Jedna Cie odrzuci, jest tysiac nastepnych. Lepiej szukac rozwiazan i poprawiac to co mozna, niz stekac i marnowac energie na jakies pseudoteorie. No i nie wyskakuj mi z argumentem o pieniadzach, bo nie mowie o LTR.

Edytowane przez sunhasntdie
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Chicco said:

Ja nauczyłem się wyczuwać napięcie seksualne, jeśli jest i kobieta daje znaki to uderzam, jeśli nie ma to daje sobie spokój. To dziewczyny zaczynają podryw i wchodzą w twoją orbitę, jeśli tego nie robią to się tylko ośmieszysz. Żałuję tylko niewykorzystanych szans bo niestety jako normie albo sub5 (w zależności od tego na co leci dana laska) nie miałem ich super dużo.

Podobnie to widzę, chemię słychać, widać i czuć a jak nie to tego światu to pół światu. Kobiety też wyczuwają czy będziesz cisnął nawet jak nie ma chemii (i wysyła cię w swej głowie na orbitę) czy widzi że twój wzrok dalej podąża za innymi. Niektóre moje ex wyszły przy okazji, spotykałem się z jedną, gdzieś tam jakaś poznana jej znajoma ale olana a po roku się "odnajdywała", bez latania jak pies za kiełbasą.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.