Skocz do zawartości

Nierealne wymagania kobiet względem mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Chicco napisał:

Jep, spodziewałem się, że padną tu oskarżenia, że jestem nim. Pisałem z nim (przelotnie) na tym drugim forum i jest niestety do mnie podobny więc dobre skojarzenie xD

 

Macie przejebane. On ewoluuje.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Throgg napisał:

Macie przejebane. On ewoluuje.

Rozmnażamy się jak jednokomórkowce :D

 

Nie rozumiem jego obsesji na punkcie tego forum, dlaczego zawsze wracał, ale w sumie mam to gdzieś xD

 

Prychnąłbym gdybym dostał niesłusznego bana za zbieżność charakterów xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chicco napisał:

Nie rozumiem jego obsesji na punkcie tego forum, dlaczego zawsze wracał, ale w sumie mam to gdzieś xD

Nikt nie rozumie 🤥

 

26 minut temu, Chicco napisał:

Prychnąłbym gdybym dostał niesłusznego bana za zbieżność charakterów xD

To zależy ile masz już mieszkań na wynajem, jakie wnioski wyciągasz po przejściu się po centrum handlowym i jak tam tematy z divami ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 22:22, smerf napisał:

Witajcie bracia chciałem rozpocząć dyskusje o dzisiejszych wymaganiach pań, które są zupełnie nierealne, wręcz kreskówkowe.

 

Ostatnio rozmawiałem trochę ze znajomym co sporo randkuje oraz widziałem pewną debatę online red pilowców gdzie omawiano obecną prześmiewczą sytuację na rynku matrymonialnym. 

 

Znajomy to mocna 8semka( dopakowany w tatuażach, dobrze ubrany koleś ) opowiadał mi jak to na ranki przychodzą kobiety mocno kilka oczek niżej i liczą na związek. Oczywiście są szybko przez kumpla zbywane...

 

Niestety z tego co widzę obecnie panie mocno zawyżają swoją wartość na rynku matrymonialnym. Sam nie dawno zajechałem do kraju i dostaje na Badoo lajki jedynie od kobiet z przedziału 1-2oczka dla mnie to abstrakcja. Jak szczupły wysportowany dobrze ubrany koleś z kasą i furą jest w stanie się umówić z zupełnie nieatrakcyjną kobietą 30+? Na co one liczą? :lol:

 

Z debaty red pilowców wynikało, iż dzisiaj średnio wyglądająca 30letnia laska z dzieciakiem w przedziale 5-7SMV chce  kolesia co zarabia x2 więcej niż ona i do tego przynajmniej 8 SMV z wyglądu...koncert życzeń dosłownie...

 

Obecne wymagania kobiet ocierają się o brak zdrowego rozsądku i brak poczucia rzeczywistości co pewnie można byłoby podpiąć pod chorobę psychiczną.

 

Pocieszającym jest fakt iż coraz więcej mężczyzn to widzi i o tym mówi.

 

Podsumowując:

 

Jeżeli jakiekolwiek "dobro" jest teraz przewartościowane najmocniej to chyba będzie to cipa.

Właśnie dlatego ostatnio biorę laski po trzydziestce i mam wyjebane na wszelkie opinie, że już są zużyte i zegar tyknął. Teraz wziąłem pannę 36 lat, ale tyle dobrego, że nie ma bąbelków. Jak patrzę na laski 18-25 lat to po prostu ręcę opadają... Poza tym nie będę biegał za miodkiem, jeśli nie jest tego warty, niech panna też pokaże, że jest zainteresowana i koniec kropka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak czasy przed tinderem były zupełnie inne. Dziewczyny same potrafiły zagadać. A nawet zdobyć numer i napisać smsa. Teraz to mają przesyt i armię spermiarzy na wyciągnięcie ręki. Czy są szczęśliwe jak te simpy za nimi biegają? raczej wątpię. 

Może faktycznie mają za wysokie wymagania. Czasami mnie to śmieszy jak 4 czy 5 z 20 kilogramową nadwagą kreuję się na boginię. Po wyjściu z matrixa już nikomu nie zazdroszczę jak spotyka się z ładną dziewczyną bo wiem ile to może kosztować kasy i nerwów. 

Mam koleżanki ok 30. Wielkie królowe instagrama. A tak naprawdę to prowadzą zwykłe, nudne życie. Jedna z nich w przyszłym roku bierze ślub. Już widzę że będzie chciała mieć wszystko lepsze niż koleżanki. Ciekawe czy facet nie ucieknie jak zorientuje się ile to wszystko będzie kosztować. 

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/18/2021 at 10:24 AM, Chicco said:

Tak zwany mur o którym każdy redpillowiec mówi pocieszając się że istnieje sprawiedliwość na tym świecie, coraz bardziej się odsuwa w czasie. Kiedyś 25, 30, teraz 35, za jakiś czas 40. 

 

Tylko, że 35, a już na pewno 40 dzieci nie urodzi. Z tego chleba mąki nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia wszystko, albo nic z systemowym zabezpieczeniem tyłów, czytaj i tak kobieta sobie sama poradzi, albo wejdzie na karuzelę kutangów i poszaleje, i tak nic nie traci, a odpowiedzialność bierze ktoś inny. Dokładnie tak bym działał w odwrotnej sytuacji. Kobiety nie muszą się już niczym przejmować. Przecież panienka jakaś z owłosieniem na całym ryjcu, jakaś choroba znalazła sobie mężusia i to bez większych problemów prawdopodobnie. Okropnie otyłe kobiety też mają adoratorów, jakieś zdeformowane, wszystkie. Przecież tutaj ktoś wstawiał nawet coś na zasadzie babcia z ciałem pelikana 70 lat i piszą frajerzy, że dupcię by wylizali :) Weźcie się lepiej sobą zajmijcie i własnym życiem, bo tutaj gra została już tylko dla frajerów tak naprawdę. Normalny musi myśleć w sposób alternatywny, wręcz z perspektywą demograficzną, czyli emigracja po kobietę, emigracja na stałe tam, gdzie jest właściwa demografia, po prostu. Co tu więcej gadać. 

 

Każda kobieta łapie też wzorce, najczęściej negatywne od byłych partnerów, naśladuje gadkę, albo jakieś inne tiki. Widzę to przez całe życie. Im więcej bolców, tym więcej negatywnych wzorców, więc i tak nie ma szans na normalność bez zaawansowanej terapii i prawdopodobnie twardej farmakologii wpływającej na układ hormonalny. Nie wspominam już, że kobieta od około 35 roku sypie się zdrowotnie, po prostu. Masa problemów ginekologicznych dochodzi, cera, stawy i tak dalej. Wiek na rodzenie dziecka to jest 20 lat, a nie 30. To nie jest jakieś widzimisię, tylko reguła biologiczna, niemożliwa do złamania w układzie z czasem. Odpowiedzialny koleś nie weźmie panienki po ścianie, bo to ryzyko dla potencjalnego dziecka, dla mnie to oczywiste. 

 

W sumie dla normalnych kolesi też obowiązuje strategia wykluczenia, dokładnie taka sama, jak u kobiet, ale może my tego nie widzimy. Normalny, ogarnięty też musi selekcjonować, nawet brać pod uwagę wiek i te rzeczy z poradnika Mosze Reda, żeby trafić. Selekcja, jak nie myślisz tylko kutasem, ale planujesz dziecko, stabilny związek. Ogólnie to trochę hipokryzja w tym wątku, ale pomijam 😆 Już nie mam czasu dzisiaj wyjaśniać. 

Edytowane przez mac
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intel-agenci zasrani, a nie wiecie nawet że do czego służy penis i cipa, aaa zapomniałbym dodać że sex to zboczenie.

Chuj z waszych umiejętności IT, całek i twierdzeń Leibniza jak nie znacie podstaw niezbędnych do życia...

kurla-a-komu-to-potrzebne_2018-10-31_07-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał:

Tylko, że 35, a już na pewno 40 dzieci nie urodzi. Z tego chleba mąki nie będzie.

 

Teoretycznie tak, chociaż polemizowałbym. Znam kilka przypadków porodów około/ po 40 tce - dzieci zdrowe.

 

Najciekawszy jest przypadek znajomej karyny, też ok 37 lat - urodziła ok 1,5r. po poronieniu. Najśmieszniejsze jest  to, jak zawsze  zarzekała  się, że, ona dzieci nie chce, bo : "pieluchy śmierdzą", "trzeba wstawać w nocy" , " rozstępy" i jeszcze z parę minut mógłbym wyliczać, jakbym sobie to przypomniał :) 

 

48 minut temu, mac napisał:

Okropnie otyłe kobiety też mają adoratorów, jakieś zdeformowane, wszystkie.

 

Jakież było moje zdziwienie, jak dowiedziałem się, że siostra kolegi z podstawówki ma męża i dziecko - typiara jakieś 40 kg nadwagi xD

Wiem, że jej rodzice jeździli z nią w dzieciństwie do różnych lekarzy i okazało się, że ma problem z wątrobą  czy tam trzustką.

 

51 minut temu, mac napisał:

jakieś zdeformowane, wszystkie.

Kolejna karyna z mojej okolicy - zaręczam, że nawet gdyby była ostatnią Juleczką na świecie - żaden z Was by jej nie ruszył - wybrali byście Renatkę Rączkoffską xD. Przeglądam kiedyś fb z nudów, wchodzę na jej profil i co widzę? Mąż i 2 bomble xD.

 

Zgodzę się z którymś z przedmówców - dopóki będzie postępować kukoldztwo i spermiarstwo i to  w tak zatrważającym tempie- te wymagania nie są zbyt odrealnione. Najgorsze jest to, że większość społeczeństwa na tym straci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Januszek852 napisał:

Pamiętaj, że obu nas mogguje Doda Elektroda, która ma 150. Czy słuchając Dody odniosłeś wrażenie, że to osoba o głębokim rozumieniu życia?

Osoba w TV a na żywo, to raczej dwie różne osoby ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

. Masa problemów ginekologicznych dochodzi, cera, stawy i tak dalej. Wiek na rodzenie dziecka to jest 20 lat, a nie 30.

 

Dzisiaj już nawet 20pare latki narzekają na zdrowie jak babcie pod 60stką.

 

Do tego nadwaga, brak ruchu, fajeczki...

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Kiroviets said:

Teoretycznie tak, chociaż polemizowałbym. Znam kilka przypadków porodów około/ po 40 tce - dzieci zdrowe.

 

To się nazywa dowód anegdotyczny.

 

Tu masz dane ze Stanów, gdzie przypomnę takich kobiet jest więcej niż w Polsce. I co tu jest ciekawego? Na 134'247 urodzeń było 4'163 wśród matek 40+ lat; to jest 3%. I mniej więcej taką masz szansę dorobić się potomka z 40-latką.

 

Z tego chleba mąki nie będzie, czy jakoś tak.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

 

Tylko, że 35, a już na pewno 40 dzieci nie urodzi. Z tego chleba mąki nie będzie.

 

 

Moja babcia urodziła moją mamę w wieku.. 42 lat. I to było jej 5 dziecko, ale nie ma co porównywać tamtych czasów do naszych - nie było chemii w żarciu, ludzie "starej daty" byli przez to zdrowsi i mniejsza szansa, że dziecko po 35 może urodzić się z jakąś wadą (to moje przemyślenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.