Skocz do zawartości

OlgierdanoTV - w kontrze do moczopijanoTV


Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie punktował mexicana i dobrze, że go wyjaśnił w kilku celnych materiałach - przy tym policzyłem na szybko, że na tym kanale są 144 filmiki, z czego prawie wszystkie o jarku.

Co poddaje w wątpliwość, jakie intencje ma koleś prowadzący ten kanał - IMO też do końca normalny nie jest, ogólnie obrzydzenie czuję do jego twórczości większe niż do jareczka. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

na tym kanale są 144 filmiki, z czego prawie wszystkie o jarku

Właśnie w tym celu powstał ten kanał, by punktować moczopijano :D

 

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

IMO też do końca normalny nie jest, ogólnie obrzydzenie czuję do jego twórczości większe niż do jareczka. 

Na jego obronę napiszę, że na kilku lajtach zbierał kasę na chore dziecko i wrzucał potwierdzenie wpłaty. A moczopijano? Pamiętasz jak kilka lat temu ściemniał że zbiera kasę dla chorej koleżanki?

 

Jak dla mnie dobrze że kanał olgierdano powstał, zawsze to jakiś dodatek do szkolnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cst9191 napisał:
6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

na tym kanale są 144 filmiki, z czego prawie wszystkie o jarku

Właśnie w tym celu powstał ten kanał, by punktować moczopijano :D

 

To wiadomo. ☺️ Tylko wypunktować go dało się to w kilku materiałach [i zrobił to elegancko], ale typ zaczął się dowartościowywać tym contentem, tworząc hurtowo jakieś wysrywy na siłę, takie mam odczucia.

 

Teraz, cst9191 napisał:

Na jego obronę napiszę, że na kilku lajtach zbierał kasę na chore dziecko i wrzucał potwierdzenie wpłaty. A moczopijano? Pamiętasz jak kilka lat temu ściemniał że zbiera kasę dla chorej koleżanki?

 

Mnie jarek nigdy nie zawiódł, bo nie spodziewałem się po nim niczego więcej niż bycia statywem na szkolnej. ☺️

 

1 minutę temu, cst9191 napisał:

Jak dla mnie dobrze że kanał olgierdano powstał, zawsze to jakiś dodatek do szkolnej.

 

Spoko, ja go nie śledzę po prostu, mam mieszane odczucia co do jego działalności.

Jedyne co by było dobre, jakby jakiś flagowy materiał olgierdano puścili knurowi i nagrali reaction video, ciekawy jestem jakby zareagował heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Spoko, ja go nie śledzę po prostu, mam mieszane odczucia co do jego działalności

Doniósł na moczopijano do skarbówki i zusu haha

 

Gorzej  tylko że ten nadal nadaje...

 

11 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Jedyne co by było dobre, jakby jakiś flagowy materiał olgierdano puścili knurowi i nagrali reaction video, ciekawy jestem jakby zareagował heh.

Knur byłby szczęśliwy, że ktoś pomaga mu wyjaśniać złodzieja jego pieniędzy heh

 

Nic tak nie łączy jak wspólny wróg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.