Skocz do zawartości

Radio VOX FM. Kochaj albo Rzucaj


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, totalna żyła złota. Program jest chyba 5 dni w tygodniu, (zajawka przed 9) rano ok 9. Polega na godzeniu/scalaniu przez dj radiowego par... Co tam się odpierdala... patologia związkowa...

Program radiowy tylko dla orłów! Polecam.

Ps. 19/05/2021 - w programie para homo - to też pokazuje zmiany zachodzące w PL. Co oni tam pierdoloooo...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Esce jest też coś w ten deseń. Nazywa się "bal czy szmal". Zasada jest taka że jedna strona przeprasza a druga jest przepraszana. Strona przepraszana może przyjąć przeprosiny i wtedy radio wysyła parkę na kolacje. W przypadku odrzucenia przeprosin strona przepraszana może wziąć tytułowy szmal - 50 zł.

 

Dziwnym trafem przepraszającym w 90% przypadków jest facet, w 10% kobiety. Zdąża się, że przepraszane kobiety biorą szmal. Raz jedna była tak oburzona, że nawet szmalu nie chciała. Ale by być obiektywnym: w tym wypadku to prawda jest taka, że faceci są mega melepetami i sami pchają się w relacyjny gips.

  • Like 3
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję za darmo patent na inne reality.

 

Cuckold RealityTV

 

Cuckold szuka dla swojej pani pana alfę. Wybiera 3 do testów.

 

Podczas prób cuckold siedzi na fotelu i sprawdza czy alfa wywiązuje się z obowiązków, jeśli jest taka potrzeba to stawia pałę alfie aby księżniczka nie zwichnęła żuchwy.

 

Na koniec księżniczka wybiera najlepszego jebakę.

 

Wszyscy we trójkę odjeżdżają w siną dal.

 

Prowadzący jest wzruszony i ociera łzy.

 

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Martius777 napisał:

Daję za darmo patent na inne reality.

 

Cuckold RealityTV

 

Cuckold szuka dla swojej pani pana alfę. Wybiera 3 do testów.

 

Podczas prób cuckold siedzi na fotelu i sprawdza czy alfa wywiązuje się z obowiązków, jeśli jest taka potrzeba to stawia pałę alfie aby księżniczka nie zwichnęła żuchwy.

 

Na koniec księżniczka wybiera najlepszego jebakę.

 

Wszyscy we trójkę odjeżdżają w siną dal.

 

Prowadzący jest wzruszony i ociera łzy.

 

Tak jest cucki lubią zlizywać po byczku czy robić loda z żoną czy nawet dać się posuwać w dupę jako maksymalne poddaństwo. Oficialny bankomat i spermomat. Normalnie raj dla kobiet. Na jednym forum jest takie coś że jakoś tak nie ma pochlebnych zbytnio opinii od tamtejszych dam na temat cuckquean - Ciekawe czemu ;)

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Optimus Prime Imponuje mnie twoja wiedza na temat seksu cuckoldów. Może utworzysz wątek "Z kamerą wśród cuckoldów" i opiszesz nam fascynujące szczegóły, bo jestem pod wrażeniem poetyckiego języka.

 

Opisz nam coś więcej na temat tych hasełek typu:

 

Tak jest cucki lubią zlizywać po byczku

 

spermomat

 

 cuckquean

 

Chyba trzeba Ci przepisać gorący olejek i okłady z ciepłych piersi :D Jeśli nie wiesz na czym polega "gorący olejek" - użycie jest opisane w wątku Zakochana diva. Polecam! Jeśli będzie trzeba, zrobimy ci zbiórkę na divę, talon na siłownię i balon :D Diva ma gorący olejek.

 

PS: Żartuję z tych słów co napisałeś a nie z Ciebie :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zmienił(a) tytuł na Radio VOX FM. Kochaj albo Rzucaj
5 godzin temu, Martius777 napisał:

@Optimus Prime Imponuje mnie twoja wiedza na temat seksu cuckoldów. Może utworzysz wątek "Z kamerą wśród cuckoldów" i opiszesz nam fascynujące szczegóły, bo jestem pod wrażeniem poetyckiego języka.

 

Opisz nam coś więcej na temat tych hasełek typu:

 

Tak jest cucki lubią zlizywać po byczku

 

spermomat

 

 cuckquean

 

Chyba trzeba Ci przepisać gorący olejek i okłady z ciepłych piersi :D Jeśli nie wiesz na czym polega "gorący olejek" - użycie jest opisane w wątku Zakochana diva. Polecam! Jeśli będzie trzeba, zrobimy ci zbiórkę na divę, talon na siłownię i balon :D Diva ma gorący olejek.

 

PS: Żartuję z tych słów co napisałeś a nie z Ciebie :)

 

Oczywiście że znam temat, Kiedyś go chyba gdzieś opisywałem, Byłem jako bull (czyli kochanek) i posiadałem niezłe profity z takiego stanu a jako małolat mi to pasowało wtedy. 

Bo oprócz pukania młodej żony starego Niemca jak pisałem wyżej finansowe profity mi odpowiadały.

 

Nie pamiętam czy opisałem tutaj szczegóły ale nie o tym temat. 

 

Zresztą cucków jest pełno wśród nas ;) - niestety, Podejrzewam że i tutaj maskujących się. 

 

Co do hasełek to oni lubią posprzątać, Zrobić kolację czy postawić podczas gdy byczki jakieś posuwają ich panienki, Lubią być poniżani gdy ich panna mówi wprost że się do niczego nie nadają i muszą mieć prawdziwego ogiera. Nie wiem z czego to wynika ale tak jest. 

 

Niektórzy mnie tu nazywali bajkopisarzem w dupie to mam, Miałem różne historie w życiu za które nie muszę i nie mam zamiaru nikomu się tłumaczyć a że lubię coś czasem skrabać na klopie (kiedyś czytali gazety) to wylewam to i tutaj. 

 

Zresztą zauważyłem tutaj jedna rzecz że ludzie lubią tutaj okraszać kogoś poprzez pryzmat samego siebie... tak jakby inni musieli mieć jak oni bądź podobnie i tak siedzą zamknięci na swoim kwadracie i nie spotyka ich nic innego w życiu stąd wynika potem takie coś. 

No cóż ;] 

 

Ps: Co do cipek nie martw się nie narzekam na nic póki co ;)

 

Pss: Ostatnio męczy mnie ciągłe biadolenie, Kiedy wcześniej byłem nakręcony forum ciekawymi tematami to coraz częściej widzę wycie i skamlanie.... heh. 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.