Skocz do zawartości

Znaki ostrzegawcze


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Martius777 napisał:

Pyta się o to co posiadasz i chce zabrać twoją maszynę do robienia kawy.

 

Nie zakochiwać się w kobiecie co ma gorący olejek.

 

1 minutę temu, Martius777 napisał:

Wypija po kryjomu całą butlę wina co miała być na sylwester następnego dnia.

 

Powinieneś zmienić nick na Jerzy Kryszak. Taki zabawny jesteś bracie

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, smerf napisał:

Tatuaże im więcej tym jej psychika jest bardziej zwichrowana.

 

Mam taką znajomą, tatuaże, kolczyk typu tunel, w nosie zwykły.. na dodatek córka samotnej matki. Dobrze, że nie wyszło nic z tej znajomości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze:

- Wszelkie oznaki, że oprócz Ciebie jest ktoś na orbicie, męski "przyjaciel"

- wszelkiego rodzaju oznaki uzależnień (typu codziennie piwko przed snem, co weekend duża impreza z nocowaniem u koleżanek, o narkotykach nie wspomnę)

- Kłamstwa

- brak umiejętności przynania się do błędu (nagminne wśród kobiet)

 - relacje rodzinne (czy nie ma patologii i czy to twoja myszka nie jest jej przyczyną

 

Mniej istotne (jeśli będziesz konsekwentny to masz szanse oduczyć, ale jeśli twoje starania nie przynoszą skutku to jest to dealbraker):

- syf w domu

- wiecznie nie ogarnięta

- brak jakiejkowiek umiejętności zorganizowania i ogarnięcia dowolnego tematu (słynne nic nie wiem, zrób to za mnie)

- tłumaczenie swojego zachowania hormonami

 

A z takich oczywistości kompletnych które powinieneś sprawdzić zanim do czegokolwiek dojdzie:

- jej reputacja (o tym chyba nie muszę mówić)

- jej koleżanki (trzeba uważać bo niektóre koleżanki potrafią mega uprzykrzyć życie lub po prostu są patologiczne)

- poprzednie relacje

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaj uwagę na szczegóły i bierz na chłodno. Kiedyś laska na wczesnym etapie spotkań wysłała mi fotkę z czekoladkami - chyba nie zauważyła że w ekranie TV delikatnie odbija się sylwetka jakiegoś kolesia (brata nie posiada i o nikim nie wspominała) 😂🤣 Pobawiłem się chwilę i zakończyłem znajomość. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VasKes napisał:

Serwus. Poznajcie nową kobietę. Spotykacie się. Jest dobrze. Jednak zauważacie tzw. "znaki ostrzegawcze", że coś jednak z nią może być nie halo. Jakie one są według Ciebie?

Niewiele mówi na 1 spotkania , odwaliłeś z nią już dwa tygodnie a nadal nie miałeś okazji poznać/porozmawiać z jej najbliższa koleżanką. ,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przerysowane i gwałtowne Ajlowju na samym początku znajomości zazwyczaj oznacza, że będzie nagły, gwałtowny koniec, ciężki zjazd i wielkie Hejtju, przy tej okazji można się pokusić o stworzenie takiej oto definicji - wielkość Hejtju na końcu znajomości jest wprost proporcjonalne do wielkości Ajlowju na jej początku.

2. Nadmierne zainteresowanie Twoimi danymi osobowymi - gdzie mieszkasz, gdzie rower stawiasz, jaki masz nr buta itd, poznawanie twoich znajomych, osaczanie, presja itd

3. Jej opowieści o byłych - jak się z nimi obeszła - tak się obejdzie z tobą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rozwódka

2. Feministka, wyznawczyni czerwonej błyskawicy, lewackie poglądy, czyta GW/Wysokie obcasy

3. Duża ilość "kolegów" czytaj orbiterów

4. Brak poczucia humoru i dystansu do siebie

5. Brak zainteresowania aktywnością sportową / kanapowy styl życia + Netflix

6. Upodobania do fast foodów i nieumiejętność gotowania

7. Częste spowiadanie się z mamusi i tatusiowi

8. Rozbuchane materialistyczne cele życiowe

9. Nieumiejętność cieszenia się z drobnych przyjemności / przesadny materializm

10. Przywiązanie do smartfona i social media, częste self-focie i publikowanie ich

11. Pogardliwy stosunek do ludzi (jeśli masz o kimś mówić źle, nie mów nic), lub kościoła

12. Wysługiwanie się innymi

13. Nie lubi dzieci

14. Niecierpliwość

.

.

.

to be continued

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to polecam dać dziewczynom mówić i bardzo uważnie ich słuchać, jeśli jesteś w miarę ogarnięty to szybko wyłapiesz rzeczy, które są czerwonymi lampkami. Przykładowo rzucasz temat imprez i czekasz na reakcję, jeśli to dziewczyna mocno imprezowa sama Ci o tym opowie. U mnie taka kobieta jest skreślona na starcie z dłużej relacji, ale może być dobrą opcją na przelotną znajomość. Poza tym zacznij opowiadać o rodzinie i czekaj, jakie stanowisko ona zajmie - co powie o swoich rodzicach zwłaszcza o ojcu. Jeśli zacznie mówić o dużych problemach w tej kwestii to, jak wyżej - skreślamy z kandydatki na coś poważnego. Dobrym pomysłem jest też poruszyć temat randkowania, bo można wyłapać niezłe kwiatki w stylu, że to jej 4 randka w tym tygodniu albo, że jej związki trwają zawsze krócej niż 3 miesiące. 

 

Idąc dalej, dziewczyna-księżniczka, która nie umie sobie radzić w życiu - to nawet nie czerwona lampka, a raczej flara 😛  Jeszcze od siebie dodam, że na pierwszym spotkaniu pytam o jej zdolności kulinarne, bo chociaż sam nieźle sobie radzę w kuchni, to cenię taką umiejętność u kobiet. Na koniec pierwszego spotkania zawsze mówię, że następnym razem ma mi ugotować jakieś dobre danie - trochę taki męski shittest 😛 zdziwisz się, ile kobiet będzie się chciało wykazać. Tym które mówią, że nic nie ogarniają tylko zamawiają żarcie z neta - dziękujemy.

 

No i klasyka. Laska pyta na pierwszej randce o Twoje zarobki, to już możesz sobie dać spokój z czegoś poważanego :P 

 

PS. Już miałem to wstawiać, ale mi się przypomniała jedna historia. Kiedyś jechałem w przedziale z jedną laską do której zagadałem. Fajnie się rozmowa kleiła i miałem w planach ją zapytać o nr albo fb. Przyszła kolej na naszą stację i chce jej pomóc zdjąć walizkę z góry, a ona mi mówi, że jest feministką i mężczyźni są jej niepotrzebni do takich rzeczy. Wyszedłem z przedziału z uśmiechem, a na peronie widziałem, jak się siłuje z walizką, która się zaklinowała :D chyba nie muszę tłumaczyć, że Panie z takimi poglądami również sobie odpuszczamy. 

Edytowane przez Zerwito
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamiast zająć się lodem, śpiewa do cukinki i to dobre 10 minut - sprawdź jej kartę medyczną 😜

 

Jeśli wybiera najdroższe danie w restauracji - odpuść, bo zbankrutujesz.

 

Jeśli nie potrafi zrobić naleśników - odpuść i sam zrób.

 

Jeśli na spacerze po galerii wydaje lekką ręką 4 tysiące w 2 godziny i mówi, ze tak lubi spędzać czas - to już jest flara ostrzegawcza :D

 

Jeśli przyjeżdża do ciebie z walizkami,  wnosisz jej jedno ciężkie bydlę po schodach i odkrywasz, że zawiera same kosmetyki - uciekaj od klauna :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, to ja dodałbym od siebie umiejętność samorefleksji, poziom samoświadomości, dystans do siebie, czy umiejętność przyznania się do błędów, wszystko to jest bardzo powiązane. 

 

Przykładowo, sam fakt że nie gotuje nie oznacza (od razu) że jest to dziewczyna do skreślenia. Natomiast jeżeli po wypomnieniu tego zaczyna się rzucać (jak to do mnie mamusia mówiła) jak gówno w przeręblu, jest oburzona że ktoś śmiał jej to wypomnieć i nie radzi sobie z tym że nie jest idealna, to leci natychmiastowy aut. To się w sumie dotyczy mężczyzn też, z takimi ludźmi się nie dogadasz. Jeżeli jednak przyznaje że coś jest nie tak, i przy której następnej okazji stara się zrobić coś do jedzenia, to nawet jeżeli jest chujowe to doceniamy i dajemy dużego całusa. Ktoś tu na forum chyba nawet powiedział, "tresura, tresura, i jeszcze raz tresura".

 

No i najgorsza czerwona flaga - ma więcej niż dwadzieścia kilka lat

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.