Skocz do zawartości

Znaki ostrzegawcze


Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko co mi przychodzi do głowy, ale później może jeszcze coś dopiszę: 

 

1. wnika w to ile zarabiam*, co posiadam, ile posiadam, itd (czyli wypytywanie, nawet niekoniecznie wprost, ale jak wyczuję że się ona tym interesuje to jest to dla mnie ogromna czerwona flaga)

2. sugeruje się zdaniem koleżanek (w dowolnych sprawach, również w całkowicie neutralnych dla mnie, ale to już czerwona flaga)

3. wszystkie decyzje konsultuje z rodzicami

 

* - jako ciekawostkę dodam, że ŻADNA kobieta w moim życiu nie wiedziała ile zarabiam, obecna też nie ma pojęcia

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak poprzedni facet laski strzelił samobója w trakcie trwania związku ? U mnie w rodzinie mam taki przypadek gdzie kuzyn zakredytował się z taką panną.

Nie wiem co o tym tak na prawdę myśleć. Panna wydaje się pozornie spoko ale zawsze z tyłu głowy plącze się pytanie czy z niej przypadkiem nie taka zawodniczka która potrafi chłopa doprowadzić do ostateczności a kuzyn do silnych psychicznie nie należy.

Oczywiście cały rodzinny matrix jest nią zachwycony tylko ja się jej przyglądam baczniej dlatego już zdążyła mnie "znielubić" 🙂.

Edytowane przez jaro670
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli instynkt twój jakiś mówi Ci ogólnie, że coś z kobieta może być nie tak wtedy warto się zastanowić nad większym sprawdzeniem tematu. 

Sprawdzić jak dziewczyna się zachowuje w różnych sytuacja ch:

- z twoimi znajomymi, 

- z jej znajomymi, 

- z twoja rodziną

- z jej rodziną

- na jakimś wyjedzie sam na sam np tydzień

 

Plus to co wyżej bracia wspomnieli :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2021 o 19:50, Tajski Wojownik napisał:

Windows Kobieta

Nie Windows, tylko basic z c64.

 

W dniu 20.05.2021 o 16:56, Personal Best napisał:

Skończyła lub kończy byle jakie studia a do tego mądrzy się na każdy temat.

Mój dziadek zawsze powtarzał że "czym bardziej kobieta jest szkolona, to tym bardziej jest popie#######".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/20/2021 at 3:46 PM, borsuk96 said:

Gówno, dosłownie i w przenośni. 
 

odpierdala im od tego instagrama, co druga to modelka, influencerka, podczas gdy mój pies ma większe grono fanów...

Nie wiem jak u Was, ale na moich tablicach wysyp finalistek konkursów na miss województwa.

Finalistki ch*j wie jakich jeszcze innych festynów z dmuchanymi zjeżdżalniami i watą cukrową 😂

 

Serio, w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać co się tutaj odpier*ala. 

Oczywiście spam zdjęciami (codziennie po 2-3!).

Moja automatyczna reakcja, to zaprzestanie obserwowania - ileż można pokazywać jakim to się nie jest zajebistym w swoim mniemaniu.

 

Dodam tylko, że na 5 finalistek 4 są singielkami. 'Przypadek? - nie sądzę' 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista czerwonych flag:

 

- interesuje się podróżami i netfliksem

- bezustannie domaga się atencji i reaguje pasywną agresją na nawet kulturalne próby odcięcia się

- obraża się jeśli nie odpiszesz przez 5 minut na jej wiadomość

- opowiada o byłych, w wersji hardcore - jak to ich niesamowicie kochała

- pyta o zarobki

- stawia od pierwszego dnia rozmaite warunki

- deklaruje, że zmieni w tobie parę rzeczy i żebyś już się przyzwyczajał, że będzie inaczej

- robi dramę o jakąkolwiek pierdołę

- bierze pod uwagę opinię znajomych/rodziców/przyjaciółki w przypadku znajomości z Tobą

- spóźnia się na spotkania

- była na orgazmusie

- leje alkohol w krtań "z okazji poniedziałku" ; "bo jest wtorek", itd.

- nie lubi w kakaowe oko

- wspomina, że "już by niedługo mogło być dziecko"

- chodzi do klubu z koleżankami "tylko potańczyć"

- nie lubi sportu w żadnej postaci

- uważa, że facet zaczyna się od <wstaw cm, PLN, konie mechaniczne pod maską>

- sympatyzuje się z feministkami

- jest przeciwna intercyzie

- uważa, że "to mężczyzna powinien utrzymywać dom"

 

To tak na szybko

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2021 o 09:18, VasKes napisał:

Serwus. Poznajcie nową kobietę. Spotykacie się. Jest dobrze. Jednak zauważacie tzw. "znaki ostrzegawcze", że coś jednak z nią może być nie halo. Jakie one są według Ciebie?

Nie ma czegoś takiego jak zamknięty katalog znaków ostrzegawczych. U każdej kobiety, w każdej relacji będzie to co innego.

Dużo też zależy od Ciebie, na ile jesteś wyczulony/przeczulony i czym dla Ciebie są znaki ostrzegawcze, czego się boisz.

 

 

Przykładowo dla mnie imprezująca co weekend laska byłaby nie do zaakceptowania z uwagi na jej rozwiązłość, a ktoś inny uzna to za plus, bo sam lubi balowac.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Nie poznałem w życiu żadnej laski który by w obecnych czasach nie miała tych zestawów w różnych konfiguracjach. I to były w miare ogarnięte osoby, powiedzmy nie patologia tylko klasa średnia i trochę wzwyż. A nawet jeśli nie początku nie było widać, to grzecznie czekałem i na chłodno wyszło samo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.