Skocz do zawartości

Znaki ostrzegawcze


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mówi że jej były był alkoholikiem i przemocowcem. Ale nie wiem czy to jest znak ostrzegawczy bo każda laska po 30stce którą znałem właśnie rozstała się z alkoholikiem i przemocowcem. To oznacza tylko tyle że jak się z tobą rozstanie to też będzie mówiła wszystkim ze byłeś alkoholikiem i przemocowcem. Przy czym nie ma znaczenia czy faktycznie nadużywasz alkoholu. Wystarczy że raz piłeś z nią wino. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777Przypomniało mi się jak byłem w wojsku i zawsze dowódca powtarzał, że jeżeli kobieta nie chce Ci ogarnąć twojego benka to się ciebie wstydzi i trzeba ją olać😁

Wracając do tematu takich znaków

jest wiele. Kobieta ciągle ciebie do kogoś porównuję, opowiada o byłym, kręci się wokół niej pełno mężczyzn, ma więcej kolegów niż koleżanek, uwielbia imprezy, alkohol, całe dnie spędza na portalach społecznościowych lub z nosem w telefonie na internecie. Ma parcie na pieniądze, zasoby, materializm, zbytnio dba o wygląd, jest zbyt miła co wygląda sztucznie. Wiecznie krytykuje, poniża, stosuje jazdy emocjonalne, fochy, krzyki, płacz na życzenie, jest agresywna fizycznie, roszczeniowa. Szybko się obraża, manipuluje, wywołuje poczucie winy, braku. Nie chwali, nie motywuje, lubi plotki i obgadywanie. Brak wykształcenia, aspiracji, niechęć do wszystkiego, absurdalne oczekiwania, brak seksu bo głowa boli. Choroby psychiczne, fizyczne, środowisko, w którym się wychowała, wzorce zaczerpnięte z domu zwłaszcza od matki. Jest tego naprawdę pełno i uwierz mi większość z tego co wymieniłem posiada każda kobieta w Polsce więc się dobrze zastanów czy warto? 

  • Like 12
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Martius777Przypomniało mi się jak byłem w wojsku i zawsze dowódca powtarzał, że jeżeli kobieta nie chce Ci ogarnąć twojego benka to się ciebie wstydzi i trzeba ją olać😁

 

 

Nic dodać, nic ująć!

 

Napisałem metaforycznie o "śpiewaniu do cukinki" i właśnie miałem to na myśli co napisałeś.

 

Jestem ciekaw czy ktoś miał prawdziwą, dosłowną metaforę i stał się mikrofonem dla piosenkarki :D

 

dlaczego-mezczyzni-klepia-kobiete_2018-1

 

  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w Walentynki obwiązuje siebie kokardką i jest prezentem bo jej się nie chciało wydać 3 zł na zwykłą czekoladę - uciekaj od handlarki cipką.

 

Jeśli zobaczysz u niej puszczę Białowieską pod pachami - daj jej Żubra i spierdalaj :D (piwo Żubr)

Edytowane przez Martius777
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by wymieniać tysiące. Nie będę sie powtarzał. Ale jednym z takich znaków jest to jak laska ma 27 lat i dalej jest sama. W dodatku nie jest brzydka. Sytuacja. Jesteś w pracy, po pracy nie masz zbytnio czasu by siedzieć na telefonie bo musisz ogarnąć kilka spraw. A tu dostajesz nagle jakieś pretensje z dupy, że ona nie będzie ciągnąć rozmowy i czekać na odpowiedź godzinę. Ja wiem, że Pani siedzi w domu przyspawana do telefonu i nie może bez niego żyć. Ale nie każdy człowiek 24h w każdej minucie i sekundzie swojego życia patrzy w telefon. W dodatku jaki to jest problem jak ktoś odpisuje po godzinie pytam się? No właśnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, VasKes napisał:

Serwus. Poznajcie nową kobietę. Spotykacie się. Jest dobrze. Jednak zauważacie tzw. "znaki ostrzegawcze", że coś jednak z nią może być nie halo. Jakie one są według Ciebie?

 

Jebać to.

Jak jest dobrze to pierdolić znaki ostrzegawcze. 

 

Najwyżej po wszystkim opiszesz wszystko na forum ku uciesze publiki, robiąc z siebie posmiewisko. A za pół roku- rok będziesz znowu sobą. 

 

Czekaj, czekaj. Chyba mam déjà vu 

 

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Taboo napisał:

Jak przebywałeś z kobietami to widziałeś co one tam przeglądają?

Gówno, dosłownie i w przenośni. 
 

odpierdala im od tego instagrama, co druga to modelka, influencerka, podczas gdy mój pies ma większe grono fanów...

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, borsuk96 napisał:

Gówno, dosłownie i w przenośni. 

Jeżeli w szambie siedzisz - to i pewnie gówno.

 

Kobieta z którą się spotykam na insta wertuje wszelkie reportaże z gór, podróży i pośrednie tematy typu obiór górski itp tego jest w cholere i jeszcze więcej. Często mi właśnie pokazuje takie rzeczy, gdyż po prostu się tym interesuje. Teoretyczką nie jest, wystarczy rzucić hasło "wyjazd w góry" i za chwilę będziesz miał pełno szklaków zaplanowanych do wyboru oraz miejsc gdzie można nocować, zjeść, odpocząć. 

 

Himalajka? Nieeee, czegoś takiego nie ma. Ale jak widzę jak ktoś tylko i wyłącznie negatywy podaje - to albo jest teoretykiem, albo obraca się tam gdzie nie trzeba. Nie neguje zjawiska oczywiście, bo jest i to jest smutne. Ale serio - nie musisz w tym uczestniczyć.

 

Do ogarnięcia kobiety polecam poradnik Mosz Reda - "Szanuj się samcu. O żon wyborze". Tutaj też padło już wiele rzeczy które pomagają, ale w tym poradniku jest jak dla mnie skondensowane wszystko co powinno. Oczywiście polecam też wyciągać własne wnioski - z doświadczenia. Schematy lubią się powtarzać, jak to schematy. Ale np. jak kobieta ma np tatuaż - to nie oznacza od razu że jest jebnięta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam z własnego doświadczenia:

1) Znajdujesz w jej mieszkaniu tabletki, które bierze na problemy z psychiką.  Uwaga: może mieć chorobę dwubiegunową, schizofrenię, itp. cholerstwo.
2) Płaci gotówką za wszystko.  Zapytana dlaczego nie używa karty, odpowiada, że ma kiepską historię kredytową, niespłacone pożyczki, i żaden bank nie wyda jej karty.  
3) Próbowała wiele kursów i szkół, i nie skończyła żadnych.
4) Utracone prawo jazdy za punkty karne.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Bracia już wszystko napisali. Na pewno gadanie o ,, byłym" jaki był niedobry. Gadanie typu ,,to tylko kolega". ,, Były", który dziwnym trafem siedzi w kryminale. Gadanie ,,ja jestem inna, niż wszystkie". Myślę, że tatuaże często u kobiet są oznaką zesputego charakteru, znam kilka takich i w większości przypadków nie jest to materiał na stałą partnerkę. Choć tatuaży jako tako nie potępiam. Siedzenie godzinami na Instagramie, fejsbuku. Spędzanie czasu na ,, pouczających" serialach tefałenu, Netflix. Ulubiony film to oczywiście gówna w stylu 365 dni czy Grej albo Zmierzch. Zero poważnych zainteresowań typu sztuka. Słuchanie na okrągło disco polo albo bardzo wulgarnego rapu bez głębszego przekazu. Tatuś wszystko funduje - brak umiejętności zarabiania na siebie. Roszczeniowość, brak empatii, agresja, przemoc psychiczna, fizyczna, finansowa. Gadanie non stop o pieniądzach ( pamiętam jedną, z dawnej roboty młodą blondynę, która często na stołówce pierdoliła jak jej wszystko brakuje, na nic nie starcza itd. Rzygać się chciało). Dodatkowo częste imprezowanie, ojciec czy matka zaburzeni psychicznie, alkoholizm, fajki. Generalnie Bracia na forum raczej łatwo rozpoznaliby takiego toksyka, lecz często taka osoba, sprytnie się ukrywa na początku relacji, prezentując wersję demo. Naszą słabością jest to, że wtedy nasze myślenie ucieka do dolnej części ciała i rodzą się różne dramaty...

30 minut temu, Personal Best napisał:

Skończyła lub kończy byle jakie studia a do tego mądrzy się na każdy temat.

Takie jak marketing, socjologia, stosunki międzynarodowe, resocjalizacja itd. Później taka dama, patrzy na wszystkich z góry, bo ma poważne studia, które uprawiają do pracy na produkcji, od 15 lat robiąc jedno i to samo( prawdziwy przypadek)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, VasKes napisał:

Serwus. Poznajcie nową kobietę. Spotykacie się. Jest dobrze. Jednak zauważacie tzw. "znaki ostrzegawcze", że coś jednak z nią może być nie halo. Jakie one są według Ciebie?

- niesłowna

- nie płaci za siebie, prowokuje sytuacje, zeby zapchac kiche za free

- od początu wali fochy

- chimeryczka, zazdrosnica o błahe rzeczy

- testerka do bólu

- toksyczne podejście do męskości

- przygody z obcokrajowcami, oglądanie netlflixa namiętne

- przaśne podejście do relacji damsko męskich (facet ma sie starac, a ja wybieram)

 

tyle tego było, ze głowa mala

 

 

aha, i ma 30 lat lub wiecej i nigdy nie miala faceta - powazna lampla, jesli panna jest minimum 6/10

Edytowane przez jankowalski1727
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarkoBe napisał:

Generalnie Bracia już wszystko napisali. Na pewno gadanie o ,, byłym" jaki był niedobry. Gadanie typu ,,to tylko kolega". ,, Były", który dziwnym trafem siedzi w kryminale. Gadanie ,,ja jestem inna, niż wszystkie". Myślę, że tatuaże często u kobiet są oznaką zesputego charakteru, znam kilka takich i w większości przypadków nie jest to materiał na stałą partnerkę. Choć tatuaży jako tako nie potępiam. Siedzenie godzinami na Instagramie, fejsbuku. Spędzanie czasu na ,, pouczających" serialach tefałenu, Netflix. Ulubiony film to oczywiście gówna w stylu 365 dni czy Grej albo Zmierzch. Zero poważnych zainteresowań typu sztuka. Słuchanie na okrągło disco polo albo bardzo wulgarnego rapu bez głębszego przekazu. Tatuś wszystko funduje - brak umiejętności zarabiania na siebie. Roszczeniowość, brak empatii, agresja, przemoc psychiczna, fizyczna, finansowa. Gadanie non stop o pieniądzach ( pamiętam jedną, z dawnej roboty młodą blondynę, która często na stołówce pierdoliła jak jej wszystko brakuje, na nic nie starcza itd. Rzygać się chciało). Dodatkowo częste imprezowanie, ojciec czy matka zaburzeni psychicznie, alkoholizm, fajki. Generalnie Bracia na forum raczej łatwo rozpoznaliby takiego toksyka, lecz często taka osoba, sprytnie się ukrywa na początku relacji, prezentując wersję demo. Naszą słabością jest to, że wtedy nasze myślenie ucieka do dolnej części ciała i rodzą się różne dramaty...

Takie jak marketing, socjologia, stosunki międzynarodowe, resocjalizacja itd. Później taka dama, patrzy na wszystkich z góry, bo ma poważne studia, które uprawiają do pracy na produkcji, od 15 lat robiąc jedno i to samo( prawdziwy przypadek)

 

PSYCHOLOGIA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, mati248 napisał:

 

O co chodzi z tym analem ? 😀

Często się spotykam w komentarzach na necie, że jak laska nie lubi anala to nie kobieta. 

 

 

Bo wedle lekarzy kobiety uprawiające anal nie mają żylaków odbytu 😛

 

Gdy kobieta naprawdę leci na faceta to chętnie spełnia męską fantazję i uwielbia sprawiać mu przyjemność. Istnieją bardzo fajne lubrykanty, które sprawiają, że kobieta zakochuje się w tej formie seksu. Nie brakuje historii jak odmawia misiowi beciakowi i daje różne wymówki ale gdy spotka chada to zaraz jest anal na pierwszej randce.

 

Anal to potwierdzenie jak bardzo jesteś atrakcyjny dla niej. Anal to najwyższe oddanie się. Anal to czas kiedy czuje twojego penisa jakby był największy na całym świecie i to zapamiętuje na zawsze.

 

Warto pamiętać o jednym - niedozwolona jest sytuacja jak namiętnie zbyt szybko walisz kobietę w różyczkę, bo możesz niechcący "wyjść" i wybić oko Saurona kończąc przedwcześnie Władcę Pierścieni  😜 Może wystrzelić tak daleko, że nawet 10 hobbitów ją nie znajdzie.

 

Oczywiście trzeba uszanować część kobiet, która nie może robić anala z powodów zdrowotnych - tutaj nie ma dyskusji, odpuścić.

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko wychodziło w praniu jak tylko z nimi zamieszkałem. 

Pierwsza chodziła do roboty w szmatach, którymi mógłbym sobie d*pę podcierać w ubikacji. Powód: bo jest leniwa i takie ciuchy jej wystarczą.

Po pracy powrót do domu i drzemka 2-3h (codziennie), także miałem damską wersję zombie. Po przebudzeniu rozgrzewka z fejsbuka i wyciskanie sztangi na instagramie. Napój proteinowy składał się głównie z wysoko "bahtowych" napojów typu "Bubble Tea Extra 1000% sugar". Gdy organizm domagał się jedzenia do akcji wkraczał kurier, który na dosłownie kilka kliknięć palcem potrafił pojawić się u nas w progu z zimną płytą wysoko kalorycznych straw. Mojej eks zrobił się wręcz sześciopak na kciuku i zwisający fałd tłuszczu na pleach, który wręcz mógłby zasłaniać tyłek, gdyby nie portki, typu jeans. Pomijam już fakt, że trzeba było rano wcześniej wstać, żeby w te portki wejść.

Po popołudniowej zmianie powrót do gniazda o północy i słuchanie muzyki w toalecie. Ignorowanie ludzi dookoła, którzy muszą rano wstać do pracy (bo ja żem zmęczona i muszę się zrelaksować).

 

Lenistwo lub czort wie co, które sprawiło, iż waćpanna nie robiła prania. Majtki z okresem potrafiły leżeć przez tydzień, dopóki nie zrobiłem z tym porządek. Przyglądajcie się więc kobietom jak radzą sobie w czasie okresu.

 

"Dej mi wincyj jedzenia, bom złakniona niesamowicie" - gdy ty jesz jednego solidnego kotleta, ona wpieprza dwa i jeszcze wygląda, jakby ciebie mogła zjeść - dosłownie - Brak umiarkowania w wypełnianiu żołądka. 

 

"A bo Zosia poleciała na Marsa, a my tylko na księżyc i z powrotem" -> niewyobrażalne wymagania często poza twoim zasięgiem. Moja druga eks chciała torebkę Chanel za 20.000 złotych, podczas gdy nic nie zarabiała ani nie dokładała się do zakupów, opłat itp. Dochodziły też laptopy, apple zegarki, ipady, podróże w trybie szast-prast, a twój przychód to 5000 złotych.

 

Nieskazitelność, bo jam jest perfekcyjna i mój system umysłowy "Windows Kobieta" nigdy się nie myli ani przeprasza. Co opuści usta me sławetne jest opinią niepodważalną i tego trzymać się trzeba. Faceci wszystko zawdzięczają kobietom. Co by ci faceci zrobili bez kobiet? Co te kobiety.... blah blah blah -> Nieumiejętność przyznania się do błędu, Narcyzm w stopniu zaawansowanym, jak ulepszony feniks w Heroes III: nawet jak zabijesz to wróci do życia. To samo z kobietami. Niby masz rację, ale i tak wtopisz, bo ci puści focha, czyli zaklęcie ziemii poziom 5. 

 

Podręcznik do życia w rodzinie, który nauczy cię nie tylko relacji z innymi ludźmi, ale również specyficznych taktyk typu: manipulacja, granie na uczuciach, zazdość, wbijanie szpil czy wywołanie III wojny światowej o ch*j wie co. Podręcznik zyskał popularność u płci żeńskiej i pełni funkcję bestsellera. Wydany w 1997 roku pod tytułem "Netflix" stanowi jeden z najbardziej prestiżowych pozycji w rękach kobiet. Pogłoski donoszą, że filmy jak 365 dni czy 50 twarzy Greya stanowią fundamentalną podstawę do zrozumienia problemu jakim jest: "Gdzie ci prawdziwi mężczyźni...". Netflix nie cieszy się jednak sławą u płci męskiej, ponieważ ta jest zajęta zarabianiem pięniedzy. 

 

Zgraja błaznów czekająca na skinienie księżniczki, byle tylko otrzymać jej względy. W rzeczywistości wykorzystywani są do egoistycznych celów owej damy, nie będąc świadomym tego, iż inny giermek miecz w pochwie panny trzyma. Gdy ty, wielki wojowniku widzisz jak stado trefnisiów biega wokół damy, wiedz ino, że ona atencji potrzebuje jak wampir krwi. Szukaj więc panny poczciwszej i w innej tawernie. 

 

Inne to:

 

- Te dzieci takie głośne, ja nie lubię hałasu

- Facet musi mieć samochód, bo ja autobusem nie będę jeździć

- Zawsze robimy to samo. Wymyśl coś innego (czyli dej i dej, a ja nic nie dam w zamian)

- Facet powinien zarabiać, a kobieta wydawać

- Facet zawsze powinien chcieć i móc. Inaczej to nie facet, a pizda

- <seks> Laska nie czuje jak wchodzisz w nią, tylko popatrzy na ciebie i coś tam stęknie, żeby ci było miło.

U mojej drugiej eks raz było tak, że ruchałem ją od tyłu przez kilka minut, podczas gdy ona siedziała na telefonie i wypaliła ze złością nawet się nie ogladając do tyłu: "No mógłbyś w końcu we mnie wejść, co?". Szczęka mi wtedy opadła i pamiętam, że jebnąłem wtedy drzwiami i poszedłem w pizdu. Ja nie wiem, czy ja miałem za małego, czy ona nie miała czucia, bo była tak przerżnięta.

- Masz być taki jak mój tata, czyli musisz dużo zarabiać, wszędzie mnie wozić i przepisać na mnie dom, mieszkanie lub wziąć kredyt

- Ile zarabiasz? Gdzie pracujesz?

- Masz więcej niż 180 cm?

- Edward i Bella. Nie znasz? Oh...

- A ja nie wiem, tego też nie wiem, hmmmm, noomm, taaaak,,, yhmmm, ohhhh (gdy coś proponujesz)

 

Itd. itp.

 

 

 

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.