Skocz do zawartości

Black pill z TikToka


Miraculo

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie mam i nie używam TikToka, ale dzięki uprzejmości kilku kanałów z youtuba mogę się zmierzyć z treściami które są tam wrzucane. Według mnie nie ma aktualnie plaftormy która lepiej odkrywa zachowania i to jak ludzie postrzegają rzeczywistość. Dzięki uprzejmości kanałów takich jak  Tails - Blackpill Clips i Hammer hand (weterana "mgtow") którzy wrzucają ostatnio hurtowe ilości tych filmików popularyzacja black pilla przyspiesza. Oczywiście kwestią czasu jest aż dostaną bana. Jednak co zobaczyłeś, już się nie "odzobaczy". Materiału jest mnóstwo i można podzielić go w kategorie. Jeśli ktoś ma czas to niech potraktuje to jako wątek zbiorczy. Najłatwiej dla mnie było skupić się na temacie wzrostu i tu chce zaprezentować kilka filmików przedstawiających zdanie cudownych kobiet. Dla ludzi którzy uczyli się w szkole łaciny i greki krótkie tłumaczenia. Filmiki są krótkie, więc można je obejrzeć wszystkie na jeden raz. Dla piszących, że nie odkryłem niczego nowego chciałbym zauważyć, że tutaj na forum dalej są ludzie piszący o zdobywaniu kobiety poprzez energię którą emanują, pewności siebie czy co tam jeszcze red pillowcy i trenerzy PUA wciskają. Miłego seansu.

 

"Jeśli pisze do ciebie typ i ma 178cm wzrostu"

 

Gościu pokazuje screen z rozmowy. Pana się go pyta ile ma wzrostu, on jej odpowiada, że 165cm. Ona mu odpisuje "co mam z tobą zrobić, pogłaskać cię? lol?"  

 

Panna która mówi, że goście poniżej 195 zasługują na miłość, ale nie od niej. 

 

Panna mówi o tym, że będzie nosiła w torebce centymetr żeby sprawdzić czy gość rzeczywiście ma conajmniej 182 cm

 

Kobieta która kpi z koleżanki(160cm) z powodu tego, że jej facet ma 165 cm.

 

Kobieta która wyśmiewa swojego męża który ma 170cm. 

 

Goście pytają się laski czy wybrałaby typa 167 cm z twarzą 9/10 czy 188cm z twarzą 4/10.  Odpowiada, że wysokiego i brzydszego. Na pytanie dlaczego, odpowiada, że dlatego, że prawdopodobnie jest lepszą osobą : ) 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za badziewie? 

 

1 godzinę temu, Miraculo napisał:

Najłatwiej dla mnie było skupić się na temacie wzrostu i tu chce zaprezentować kilka filmików przedstawiających zdanie cudownych kobiet.

Za mała próba, do tego złowiona w śmierdzącym bagnie. Te rybki śmierdzą i nie należy się ich tykać.

 

1 godzinę temu, Miraculo napisał:

Dla piszących, że nie odkryłem niczego nowego chciałbym zauważyć, że tutaj na forum dalej są ludzie piszący o zdobywaniu kobiety poprzez energię którą emanują, pewności siebie czy co tam jeszcze red pillowcy i trenerzy PUA wciskają. Miłego seansu.

 

Pytanie zasadnicze: JAKIE kobiety. Chcesz zdobywać takie COŚ?

 

Ciekaw jestem co te próżne idiotki zrobiły wartościowego w swoim życiu? 

1 godzinę temu, Miraculo napisał:

Goście pytają się laski czy wybrałaby typa 167 cm z twarzą 9/10 czy 188cm z twarzą 4/10.  Odpowiada, że wysokiego i brzydszego. Na pytanie dlaczego, odpowiada, że dlatego, że prawdopodobnie jest lepszą osobą : ) 

Bo lasek się nie pyta o zdanie, szczególnie takich, których wyraz twarzy mówi już wystarczająco o jej inteligencji.

 

Inna kwestia jest taka, że jedni pytają się lasek o zdanie, a inni je ruchają 😕

 

1 godzinę temu, Miraculo napisał:

Panna która mówi, że goście poniżej 195 zasługują na miłość, ale nie od niej. 

Ona nawet nie wie ile to jest :)

 

1 godzinę temu, Miraculo napisał:

Panna mówi o tym, że będzie nosiła w torebce centymetr żeby sprawdzić czy gość rzeczywiście ma conajmniej 182 cm

Zapytałbym ją, dlaczego 182, a nie np. 183? Jak myślicie, co by odpowiedziała?

 

1 godzinę temu, Miraculo napisał:

Kobieta która wyśmiewa swojego męża który ma 170cm. 

Damulka go nie szanuje. Za coś takiego powinien ją wyjebać z domu. Głupia c**a.

 

 

Mimo wszystko dobrze, że to wrzuciłeś.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, cst9191 said:

Zapytałbym ją, dlaczego 182, a nie np. 183? Jak myślicie, co by odpowiedziała?

Wynika to z różnic w jednostkach miary. Zmieniłem je z "ich" na "nasze", żeby ludzie wiedzieli o co chodzi. Odpowiedź na pytanie jest proste.  1 stopa (foot) = 30,48 cm  Jako, że nasze europejskie 180 cm to 5’11” to łatwiej im podać sześć stóp, czyli niecałe 183 cm.  Badano kiedyś jaka informacja była najbardziej pożądana w męskim profilu na aplikacjach randkowych. No i w USA wygrywało 6’0” (sześć stóp). Oczywiście jest to MINIMUM. Przy czym trzeba liczyć, że w pewnym momencie można być za wysokim ale dotyczy to pewnie tych dobrze powyżej 2m(chodzi o to, żeby być wysokim lub bardzo wysokim, ale nie wyglądać komicznie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wzrostu mam takie spostrzenie - fanatycy blackpillu zauważają każde przypadki, gdy laska wyśmiewa niskich. Ale nie zauważają lub wręcz WYPIERAJĄ przypadki ze swojej świadomości, gdy laska jest z niskim gościem i się z niego nie naśmiewa. Takich związków, gdzie facet ma 170 -180 jest znacznie więcej niż dziewczyn hejtujących niskich gości. Ale logiczne jest to, że więcej osób zobaczy jak laska hejtuje niskiego faceta niż przypadek niskiego gościa w związku - bo ten hejt ma większy ładunek emocjonalny - więc łatwiej zapamiętać i bardziej przykuwa uwagę. Jak coś przeczy tezom blackpilla to nie ma takiego ładunku emocjonalnego i wszyscy szybko zapominają.

PS. I nie mam tutaj na myśli gości 160 co co tydzień obracają modelki 190 10/10, bo tacy gośćie nie istnieją, ale jest masa facetów 170-175 w związkach z dziewczynami < 160. Tylko to nie jest nic nadzwyczajnego, więc mało kto to zauważa. Ale jak kilka tępych plastików obrazi gości <180 to każdy zapamięta i tyle. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miraculo napisał:

tutaj na forum dalej są ludzie piszący o zdobywaniu kobiety poprzez energię którą emanują, pewności siebie czy co tam jeszcze red pillowcy i trenerzy PUA wciskają.

Mówiłem tyle razy pua-srua.

 

Ale blackpill to rak. 
 

23 minuty temu, Zbychu napisał:

< 160

Ja nie znam lasek mniejszych niż 160. Widziałem może ze dwie  w życiu.😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popadacie z skrajności w skrajności, zapominacie o podstawach:

1. Najważniejsza zasada w życiu, w dobrze partnerów, dokonywaniu wyborów życiowych itd - rządzi nami podświadomość, a ona wybiera dobre geny. Jakie są dobre geny? Każdy musi sobie uświadomić sam.

2. Dwie osoby o rozbieżnych zdaniach mogą mieć jednocześnie rację. Gorąca para to woda, woda to woda i lód to woda. Świat nie jest 0 - 1, są różne okoliczności, przypadki, reguły i wyjątki.

3. Osoby z tego tik toka to rak. Problem z tym, że to już nie są wyjątki. To już się powoli roznosi i za x lat być może stanie się normą. Hahaha nie realne? To dlaczego nas, naród który stracił procentowo największą liczbę obywateli, jest teraz oskarżany o mordowanie Żydów, naród który ma najwięcej Sprawiedliwych wśród naród? Nie realne? Nic mylnego. 

4. Im dłużej żyję tym moje zasoby i mindset wzrastają, ale z kobietami jest coraz gorzej. Tzn np dwa lata temu miałem lepsze powodzenie, niż gdy miałem 20 lat of course, nie miałem pieniędzy i jeszcze się uczyłem, no ale ludzie są coraz bardziej zepsuci. Ludzie. I kobiety, i mężczyźni. Wrzuciłem temat, że jadę na marsz o wolność w sobotę, 0 odezwu. A temat o tik toku już bije mój o głowę. Mamy zepsute laski i takie gonciarstwo, takie męskie cipy wiecznie narzekające i roszczeniowe. 

5. Jak ktoś jest 2/10 to nasze najlepsze rady, jak i wizyta u Marka w domu pomogą komuś takiemu w sprawach życiowych i finansowych, ale w relacji z kobietami, cóż... Zmieni to tyle że kupi seks lalkę lub pojedzie na divy. A chad 8/10 choćby się nazywał Anders Brevik będzie miał wianuszek chętnych kobiet na siebie i tyle. 

6. Wszystko się zmienia i nic nie będzie jak kiedyś. Dawniej stare panny czy samotne madki p0lki to był wstyd i dyshonor dla rodziny! A dziś? Dziś jest to promowane że takie modne, silne kobiety! Nawet ściana 30 lat dla kobiet może zostać przesunięta i do 40tki, bo wiecie. Nie ważne kto spłodzi, ważne kto wychowa, a kobieta jak wino nie?

7. Przeciętny facet ale bardzo zamożny, nie mówię tu o własnej firmie typu salon fryzjerski ale o potężnych zarobkach będzie miał większe powodzenie niż nieco (podkreślałam - nieco, oczko, może dwa wyżej) atrakcyjniejszy facet, ale i on może być zdradzony w "chwili słabości" z zwykłym, szeregowym pracownikiem tegoż mężczyzny, i takiej przypadki są, czytałem o nich.

8. Kobiety to emocjonalne istoty, nie logiczne, więc jakiś śmieszek dupowłaz o akceptowalnych genach będzie mieć większe powodzenie od kogoś na tym samym poziomie, ale bardziej introwertycznego np, gdyż ten pierwszy wywoła emocje, da wrażenie prawdziwe lub mylne ale da, pewności siebie więc plus dla niego.

9. Tzw charakter i dobre serduszko ma znaczenie, jeśli podstawić przed sobą trzech bliźniaków pracujących u ojca na tych samych stanowiskach, mających te same zarobki i identyczne auta firmowe. I jeśli ta trójka będzie lepszą partią w okolicy, to sekretarka czy inna da się ukłuć rzeczywiście temu, kto ma najbardziej gadane itd.

10. Mężczyźni dziś dają sobie wchodzić na głowę, ich wymagania wobec kobiety to cipa jako jedyne kryterium. Dziś przeciętna, starsza czy mało atrakcyjna, rozwódka z dziećmi itd ma większe branie niż mężczyzna 6/10 z dobrymi zarobkami i dobrym mindsetem. To wina nas, mężczyzn że uwarzyliśmy takie piwo, i takie będziemy musieli wypić. 

 

A spór black czy red pill nie ma sensu. Każdy z nas, i ja też mając do wyboru dwie bliźniaczki z takim samym charakterem bym wybrał tą, z większymi cyckami. 

Kobiety pragną atrakcyjnych mężczyzn, a później jak są dzieciate i po rozwodzie również, ale (słowo klucz) godzą się na słabszego wizualnie partnera, który ma zasoby na sponsorowanie jej i jej dzieci, więc okoliczności też się liczą.

No i kiedy wy się między sobą kłócicie, kobiety się malują, nakładają wosk, robią operacje aby być piękniejsze, w międzyczasie mówią że wygląd się nie liczy tylko dobre serduszko. 

 

Ponadto temat to kolejne potwierdzenie tego, co większość (bo nie każdy, są tacy co wypierają prawdę) tutaj wie od dawna. 

 

A czy mało atrakcyjny (dla naszego zepsutego społeczeństwa) mężczyzna nie będzie miał dobrego życia? A dlaczego nie, bez kobiet można żyć, a podstawowe potrzeby można zaspokoić wynajmując najlepsze kobiety, podczas gdy "prawdziwi szczęśliwi" mężczyźni mają w domu piekło, a antymęskie prawo, cóż... Będzie przejebane, gdyż zepsucie i feminazizm rozpierdoli do końca młode pokolenia mężczyzn.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, RealLife said:

Czemu zatruwasz forum rakową treścią? 

 

14 minutes ago, DOHC said:

3. Osoby z tego tik toka to rak. Problem z tym, że to już nie są wyjątki. To już się powoli roznosi i za x lat być może stanie się normą. Hahaha nie realne? To dlaczego nas, naród który stracił procentowo największą liczbę obywateli, jest teraz oskarżany o mordowanie Żydów, naród który ma najwięcej Sprawiedliwych wśród naród? Nie realne? Nic mylnego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, DOHC said:

. Każdy z nas, i ja też mając do wyboru dwie bliźniaczki z takim samym charakterem bym wybrał tą, z większymi cyckami. 

.

Ja nie, wolę małe. 

 

Otaczająca rzeczywistość, i to forum również, kreuje masę stereotypowych ramek, w które chce się wszystkich wciskać jak leci. Zapomina się, że świat stoi różnorodnością (jeszcze). 

 

I potem są tragedie, bo się jeden z drugim chce wepchnąć w typową ramkę, a nijak się nie mieści. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeżynki

 

Kiedy pisze, że ma 168cm a ty już jesteś gotowa do wyjścia. 

 

Kiedy żartowałaś, że mężczyzna musi mieć minimum 193 cm, ale wszyscy goście z którym byłaś na randce mieli co najmniej 2 metry.

 

Mój chłopak ma 198 cm(i jest biały), a ja 162 (azjatka) hihi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla Bla pracujcie nad sobą, mindset, pewność siebie, myślałem że te pua bzdety już wymarły. Odpalcie tindera gdzie pełno opisów min 180 lol

Laski się nakręcają i nawet jak tylko 5% takich jest to ściągają do swojego poziomu resztę lasek. Jak podrabiany pieniądz z czasem wyprze prawdziwy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black pill to rak. Samobój który strzelają mężczyźni obrażeni na rzeczywistość, faktycznie pokrzywdzonym mężczyznom. To chłopięctwo w najgorszym wydaniu.   To argument dla przeciwników ruchów na rzecz równouprawnienia mężczyzn, ze istnieje jakiś "bastion patriarchatu" który jest "niebezpieczny", "faszystowski" a w najlepszym przypadku groteskowy i tym samym zrównujący wszystkie glosy manosfery do poziomu absurdu, niechęci wobec kobiet i  najgorzej -"emocjonalnej walki płci". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nienajpiękniejsze panie które mogą przebierać w potencjalnych partnerach. 

 

Kiedy jeden z moich ex zaczepia mnie po tym jak jeden z minionków (donosicieli) pokzała mu screenshot mnie która odpoczywa na Florydzie

 

Wyślij wiadomość swojej przyjaciółce z tekstem "zgadnij, kto właśnie do mnie napisał" i zobacz ich reakcje

 

Ta pani odrzuca zaloty 

 

Mam nadzieje, że to prowo. 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pisałem z trochę ulana panna. Miła, sympatyczna, lubi żartować. No i ugadaliśmy się na spacer. Napisałem co i jak i gdzie. Ta, że spoko. A godzinę później że możemy się spotkać tu i tam. I jest tam duży parking i można wziąć kawę na wynos i pójść pospacerować po parku bo jest nie daleko. Zgodziłem się. I ona do mnie tekst, ze jest trochę wysoka i nie wie jakie buty ma ubrać. Płaskie czy na obcasie. Heh. Piszę jej, że mam 176. A ona 172 cm i w płaskich pójdzie. I tam rozmowa o wzroście. Piszę tekst. Facet 193.a ta tekst, ze taki to już bardzo wysoki. Piszę, dziewczyna 183. Ona mówi, że zna takie. I pisze, że 10 cm różnicy to optymalnie. A ja, że tak co by szpilki ubrać. A ona " i się swobodnie czuć" 

 

Heh. No dobra. Ulana laska. 26 lat. I na tinderze siedzi. Niby wykształcona i nie głupia. Więc tinder jej nie jest potrzebny. A mimo to siedzi na nim. Już wiem dlaczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety z Tindera wszystkie bez wyjatku da sie zauwazyc, ze obrosly w piorka. Co do facetow ustalaja wieksze wymagania, a czesto zapominaja co soba reprezentuja. Jesli kobieta w siebie nie inwestuje przykladowo zero sportu, bierny tryb zycia, jedynie hobby w stylu social media i podejscie ,,mnie trzeba zdobyc" nie powinna byc takiej postawy roszczeniowej. Jednak ze wzgledu na ogrom atencjuszy dziewczyny na cos takiego sobie pozwalaja. Wierze, ze nie wszystkie bo pewnie sa tez takie z jakimis zainteresowaniami a nie jedynie podejsciem ,,zdobadz mnie'' :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 09:58, Personal Best napisał:

Black pill to rak.

Podświadomość jest blackpillowa.

6 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Dlaczego na tym forum notorycznie pomija się kwestię samochodu w relacjach damsko-męskich....

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienka z czerwonym nosem, która chce linijkę nosić na randki. Jakbym ją zobaczył na żywo to chyba bym umarł ze śmiechu. Odpowiedziałbym jej filmikiem, że nie podobają mi się dziewczyny z czerwonymi nosami i zacznę chyba chodzić z aerozolem na randki i sprawdzać xD Kolesie czekają na rozjebanie zamiast też nagrywać i kręcić bekę z idiotek. Ludzie pierdolą, bo nie są w stanie wyjść ze swojego paradygmatu. Raz przyjęty dominuje przez całe życie. A żeby się zmienić, żeby coś przeżyć to potrzeba odwagi, działania, energii, siły woli. 

 

Wiecznie nieszczęśliwi, ja pierdolę. Jak można tak żyć xD Albo przejmować się chociaż przez sekundę całkowicie niezależnym czynnikiem, czyli wzrostem. To jest już kurwa samobiczowanie i debilizm do potęgi. Nie spełniasz wymagań idiotki? To się kurwa ciesz xD Ale problem, bo mnie nie chce brzydka panienka z czerwonym nosem od płaczu po kilka godzin dziennie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.