Skocz do zawartości

Jak podniecam kobiety za pomocą sztuki


Machine Boy 44

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mati248 napisał:

Dlaczego baby mają większą paletę kolorów od nas ? 

Nie mają, po prostu lubią duperele typu jakaś moda czy malowanie paznokci to mają większe rozeznanie w kolorach. Jakbyś był np. lakiernikiem to też byś rozróżniał te wszystkie kolory. 

Gdyby zbanować tych wszystkich troli typu Analconda to nie byłoby takich debilnych dyskusji. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta to istota emocjonalna więc nie dziw by na nią zadziałać trzeba zrobić roolercoaster emocjonalny.

Raz jesteś miły a raz niemiły, logiczne przekonywanie jej nic da bo kobiety nie posiadają zdolności logicznego myślenia.

Jednak najlepsze działanie jest za sprawą symetrycznego ryjca, karty bankomatowej, dobrej fury czy dóbr, które możesz zaoferować.

Niestety cały czas działają adaptacje poprzez gadzi mózg i możesz sobie wpływać na emocje, ale bez atrakcyjnej szczęko czaszki,

ogarniętego życia i samego siebie kobieta nie będzie chciała nawet z tobą gadać. 

Kobiety czyli istoty pełne kompleksów chcą w społeczeństwie mieć jak najlepiej niestety zazwyczaj kosztem mężczyzny.

Dlatego muszą wybrać z puli dostępnych samców jak najlepszego i najsilniejszego by przetrwała ona i jej przyszłe potomstwo.

Zadaj sobie pytanie czy gdyby artyści, sportowcy, aktorzy, celebryci, politycy nie zarabiali tak dużych pieniędzy, mieli sławy,

władzy czy popularności to kobiety by ich pożądały i chciały by z nimi być?

Wszystko rozchodzi się o fejm, sukces, dobre życie na poziomie, bezpieczeństwo, zaspokajanie potrzeb.

Dlatego w swoim środowisku należy dążyć do tego by stać się mężczyzną takim, który wyróżnia się na tle innych

gdzie jest przy tym pożądany i atrakcyjny dla kobiet.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda Jak wyglądam? Mam 176 cm i 88 kg. Wiem, że trochę dużo ale przez pandemię nie mam sparingów. 😕 Noo i nie jestem jakiś strasznie gruby. Ta waga roznosi się na uda i łydki jak dwie kolumny, minimalnie brzucha ale codziennie jeżdżę rowerem i zmieniłem dietę, więc waga idzie powooli w dół. Szeroką klatkę piersiową (znajomi żartują że neandertalczyk :P ), 43 cm. w bicepsie i jeszcze większe przedramię jak u Popaye. Mam jeszcze brodę i ogólnie jestem kudłaty. Lalki określają mnie jako: "Wow! :o Ale fajny niedźwiadek z Ciebie! ;)". Noo to mniej więcej tak wyglądam. Jeszcze mam blizny po wypadkach czy tam bójkach, ale to już... Nie wnikajmy! ^^ Noo a sylwetka? Kiedyś mój tułów przypominał takie: "v" i byłem szczupły jak Kenijczyk biegacz (jestem ektomorfikiem) ale z czasem, im więcej trenowałem, im więcej wypacałem potu z tego małego "v" zrobiło się "V" z solidnym karkiem. Kilka lasek mi powiedziało że nie lubi mnie z charakteru, ale to karczysko... Mmm.

Zaspokoiłem Twoją ciekawość?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Machine Boy 44 napisał:

@Analconda Jak wyglądam? Mam 176 cm i 88 kg. Wiem, że trochę dużo ale przez pandemię nie mam sparingów. 😕 Noo i nie jestem jakiś strasznie gruby. Ta waga roznosi się na uda i łydki jak dwie kolumny, minimalnie brzucha ale codziennie jeżdżę rowerem i zmieniłem dietę, więc waga idzie powooli w dół. Szeroką klatkę piersiową (znajomi żartują że neandertalczyk :P ), 43 cm. w bicepsie i jeszcze większe przedramię jak u Popaye. Mam jeszcze brodę i ogólnie jestem kudłaty. Lalki określają mnie jako: "Wow! :o Ale fajny niedźwiadek z Ciebie! ;)". Noo to mniej więcej tak wyglądam. Jeszcze mam blizny po wypadkach czy tam bójkach, ale to już... Nie wnikajmy! ^^ Noo a sylwetka? Kiedyś mój tułów przypominał takie: "v" i byłem szczupły jak Kenijczyk biegacz (jestem ektomorfikiem) ale z czasem, im więcej trenowałem, im więcej wypacałem potu z tego małego "v" zrobiło się "V" z solidnym karkiem. Kilka lasek mi powiedziało że nie lubi mnie z charakteru, ale to karczysko... Mmm.

Zaspokoiłem Twoją ciekawość?

Zacznijmy od tego, że Analconda to mitoman erotoman. Ja mogę gadać o kobitach z innymi facetami na forum co mają jakieś doświadczenia. A nie z typem co nigdy żadnej nie trzymał za rękę, a zamiast tego jedynie pałował Wiplera przed komputerem i głosi pseudo mądrości wynikające z jego urojeń. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eustachy Motyka Nie bądźmy dla niego za surowi! Każdy kiedyś popełniał błędy... A moją mocną stroną jest bardziej bycie mistrzem ciętej riposty niż wygląd. Przykładowo:
- Ale masz tu trochę brzuszka!
- Noo wiesz... Mikołaj to musi mieć brzuszka i rózgę... A co Ty byś chciała dostać mała dziewczynko?
- Ahihihihi.
Mniej więcej tak umiem wybrnąć, a czasem być chamski... Ale to też potrafi przyciągnąć kobiety (o dziwo!), np.
- Oj nie umówiłabym się z Tobą, za niski jesteś! :P
- Ja z Tobą też bym się nie umówił, masz za mało w biodrach... Jakbym się umówił z facetem! Pójdziemy pooglądać meczyk przy piwku?
- :o
W drugim przykładzie zrobiłem sobie JAJA z kobiety i nie powiedziałem jej komplementu. Jakiś niedoświadczony chłoptaś pewnie by ją zasypał komplementami jak CKM, a ja robię dokładnie to co kobiety! Mówię że wcaaale mi się nie podobają, choć się podobają. ;) Po prostu nie jestem łatwy i pobudzam ich emocje, czasem także negatywne. Ale tak to już w życiu jest, że chamstwo jest mylone z pewnością siebie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Machine Boy 44 napisał:

. Lalki określają mnie jako: "Wow! :o Ale fajny niedźwiadek z Ciebie! ;)". Noo to mniej więcej tak wyglądam. Kilka lasek mi powiedziało że nie lubi mnie z charakteru, ale to karczysko... Mmm.
 

Dobrze jest w ogóle nie przyzwyczajać się  co myślą o Tobie kobiety. Chyba że chodzi o Twoją matkę lub córkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chicco napisał:

życie też nie jest sprawiedliwe

Życie jest w 100% sprawiedliwe.

3 godziny temu, Chicco napisał:

kobiety muszą utemperować swoje wymagania. W tych czasach nie muszą.

Mityczna "Ściana" nie istnieje? To właśnie po niej biorą wcześniej obleśnego a teraz skrycie znienawidzonego chłopa z brzuszkiem piwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podniecam kobiety za pomocą sztuki...

 

 

Zapraszam Mariolkę na spacer. Z lewej kieszeni niespodziewanie łypie na nią jednooki wąż.

Mój prywatny sprawca ciąż. Jako mąż i nie mąż. Tak sobie delikatnie wystaje...

 

Mariolka udaje zakłopotaną ale nagle staje. Patrzy z niedowierzaniem.

- Mój malutki, choć tu do pańci! Wyszeptała aż jej powieka zadrżała.

 

Wtem nagle, niespodziewanie wąż się cofa. Wgłąb kieszeni.

W otchłań ciemności. Niechaj dziś Mariolka pości.

Nie każdego dnia wąż chadza w gości.

 

Taka sztuka, Panie. Nie dać Mariolce

pogłaskać węża na śniadanie....

 

(...)

 

Edytowane przez GriTo
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eustachy Motyka napisał:

Nie mają, po prostu lubią duperele typu jakaś moda czy malowanie paznokci to mają większe rozeznanie w kolorach. Jakbyś był np. lakiernikiem to też byś rozróżniał te wszystkie kolory. 

Gdyby zbanować tych wszystkich troli typu Analconda to nie byłoby takich debilnych dyskusji. 

Dokładnie. Ja pracowałem kiedyś przy tkaninach i nauczyłem się nazw wielu kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.