Skocz do zawartości

Judaizm i wychowanie Izraelek


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Chciałem poruszyć z Wami pewien temat. Interesuję się militariami. Tak sobie myślę... W kobietopedii było sporo na temat religii, m. in. tego że religia potrafi sprawić, że żyd bądź muzułmanin zwymiotuje posiłek złożony z wieprzowiny jakby to była trucizna. Tak się luźno zastanawiam... Jak to jest z wychowaniem i religią a kobietą? Przecież żydówki powszechnie rodzą wiele dzieci w nowoczesnym państwie oraz nienawidzą swoich wrogów jak muzułmanów (Europejki pewnie by ich wpuściły w nasze granice). Myślę, że to nie kobiety są tylko są rozpuszczone, mają gorszą religię która na wszystko pozwala (bo Pan Bóg wszak wybaczy, więc można pogrzeszyć...) oraz zabrakło twardej męskiej ręki w wychowaniu. Moim zdaniem my Europejczycy strzeliliśmy sobie w kolano pozwalając kobietom na zbyt wiele oraz "za miękko" je wychowując i nic nie wymagając! Ze swojej strony dodam, że moim zdaniem 3 lata kocenia w wojsku (tak jak to ma Izrael) zrobiłoby niektórym Paniom dobrze... Co myślicie?
 


Edit: Z moich doświadczeń wynika, że ZAWSZE trzeba patrzeć jak dziewczyna zachowuje się przy swoim ojcu, czy go słucha, czy dobrze o nim mówi. Im jest gorsza dla swojego taty, tym gorsza będzie dla facetów.

Edytowane przez Machine Boy 44
Chciałem coś jeszcze dodać, a nie chciałem pisać dwóch postów!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajwaj. Przecież teraz na służbę przygotowawczą mogą aplikować kobiety:). Drzewiej bywało że trzeba było wyskoczyć na miasto. Teraz "tartak" jest na kompanii :).

 

@Machine Boy 44Tak że jak zdrowie pozwala aplikuj. Liźniesz trochę żołnierki i może coś poruchasz :).

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Machine Boy 44 napisał:

Moim zdaniem my Europejczycy strzeliliśmy sobie w kolano pozwalając kobietom na zbyt wiele

 

Dokładnie tak to mężczyźni pozwolili na to niestety będąc sami wychowywani przez samotne matki co staje się obecnie normą.

Nabyli miękkich cech, negatywnych zachowań, emocjonalność po swoich matkach dlatego są ulegli wobec kobiet i za dużo im pozwalają.

Swoje zrobiła również propaganda medialna, modne psycholożki, feminizm.

Cała zgnilizna zachodu, którą chłoną dzisiaj młode Europejki doprowadza do upadku relacji damsko-męskich i obwinianie za zło tego

świata białych, heteroseksualnych mężczyzn.

 

8 godzin temu, Machine Boy 44 napisał:

za miękko" je wychowując i nic nie wymagając

 

Popatrz jak wygląda proces socjalizacji kobiet?

Od najmłodszych lat dziewczynkom na wszystko się pozwala, chwali, motywuje, mówi miłe słowa, spełnia potrzeby, zachcianki, inwestuje.

Wtedy nie dziw, że wyrastają na roszczeniowe, egoistyczne i materialne kobiety.

 

8 godzin temu, Machine Boy 44 napisał:

Ze swojej strony dodam, że moim zdaniem 3 lata kocenia w wojsku (tak jak to ma Izrael) zrobiłoby niektórym Paniom dobrze

 

W Izraelu jest inna sytuacja niż w Europie gdzie praktycznie żyją w ciągłym zagrożeniu w strefie Gazy.

Dodatkowo to kilkumilionowy Naród pamiętający ciężką dla nich historię z poprzedniego wieku i każdy

obywatel jest na wagę złota.

Dlatego zarówno mężczyźni jak i kobiety uczone są jak przeżyć i radzić sobie w życiu.

Natomiast cywilizacja zachodu chyli się ku upadkowi i jakby ktoś chciał wprowadzić obowiązkowy przymus 

szkolenia wojskowego dla kobiet nie wiem czy nie został by zlinczowany?

W Europie czy Stanach nikt na to nie pozwoli bo tu kobieta jest Bogiem.

Osobiście uważam, że kobietom przydała by się taka lekcja życia może wtedy nabrały by pokory i zaczęły

doceniać mężczyzn, którzy każdego dnia ogarniają za nie życie by miały łatwiej i przyjemniej.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby izraelską armię dotknęły kłopoty finansowe i do codziennych drelichów zamiast ciężkich buciorów wydają teraz trampki z biedronki? :D

Zdarzało się na porannej zaprawie, że kapral ogłosił trampki do stroju, choć zazwyczaj był krzyk "opinacze i begeesy", nawet w grudniu. Ale do strzelania w trampkach to mnie nie wysłali. No ale to było w LWP.

Program treningowy z filmiku zmyślny, na ile to kompilacja na potrzeby filmiku, a na ile codzienna rzeczywistość w jednostce?

Edytowane przez Mnemonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL A tam lincz. Mnie nikt nie rusza bo potrafię baaardzo dobrze wyprowadzać ciosy. :P A mówię takie rzeczy głośno i w towarzystwie. Chcecie równouprawnienia? To worek węgla i sprint! Robimy symulacje biegu z paczką amunicji. :P Tak samo rzadko kiedy puszczam kobiety przodem. Jak znam jakąś naprawdę sympatyczną damę, czy nie wiem, Panią lekarz czy Panią ratownik to tak, puszczam przodem. A zwykłe kobiety? Niech idą za mną, a jak się jakaś pulta to odpowiadam: "Przecież chciałyście równouprawnienia!". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.