Skocz do zawartości

Zmiana pracy z obniżką pensji na początku


Estranged

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Orybazy napisał:

Dlatego pracę się zmienia co parę lat. Jak będziesz miał szkolenie i doświadczenie to jak nie dostaniesz 40k to dostaniesz gdzie indziej. 

Ja zmienialem prace kilka razy w ciagu 7 lat. I jestem pewien ze jakbym zostal w 1 pracy przez ten caly okres to gowno bym zarabial i niczego bym sie nie nauczyl bo szef to kawal h*ja i zlodzieja.

5 minut temu, Orybazy napisał:

To inne koszty życia niż na północy, ciężko porównywać. 

Czy ja wiem... nieznacznie sie roznia. Ogolnie caly Londyn jest drogi w porownaniu do standardu zycia. Najchetniej bym stad uciekl na obrzeza, ale wtedy jak bede pewniejszy zatrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orybazy napisał:

Dlatego pracę się zmienia co parę lat.

Najlepsze że doradzałem mu zmiane pracy tzn przeprowadzkę do wiekszego miasta i takie samo stanowisko ale z językiem. W obecnym mieście nic go nie trzyma jest tam napływowy i sam. Nie wiem czemu nie chce spróbować zmiany. Chyba dalej liczy  na awans u siebie. 

Za to plus dla autora tematu ze robi cos aby sie rozwijać a nie chcr tkwić w miejscu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Update:

Odbyłem rozmowe z szefem. Powiedzial mi że jest zadowolony ze mnie, że szybko sie ucze i wiele ogarnąłem szybciej niż się tego spodziewał. Dlatego od teraz od października dostaje 2k podwyżki. Natomiast mam wypisane rzeczy które chce abym zaczął robić: Mianowicie bardziej zaawansowane programy cnc, podstawy projektowania fasad oraz chce abym popracował po kilka dni w innych departamentach dla własnej informacji zeby poznać lepiej biznes. Po osiągnięciu tego i owego mam od stycznia dostać kolejną podwyżkę która bedzie już trochę ponad to co miałem w poprzedniej firmie. 

 

Mam też sprecyzować w jakim kierunku chciałbym isc  (oczywiście aby pokrywało się to z biznesem) i do jakich zarobków będę dążył.   

Na razie wydaje mi się to ok, tym bardziej że będę ogarniał rzeczy o krótych nie mam pojęcia a na pewno mi się przy da w przyszłości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.