Skocz do zawartości

Proroctwo nadchodzącej apokalipsy - orędzie


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, PoProstuMarek napisał:

Właśnie nie, leży na na neurologicznym i każdy ręce rozkłada. A jak wyjaśnić te bóle kręgosłupa u zdrowego 30 letniego faceta? 

Akurat jeśli chodzi o to to rozmawiałem z neurochirurgiem o wieloletnim stażu. W jego opinii za to wszystko odpowiadają mniejsze lub większe zatory w żyłach czy nawet naczyniach krwionośnych w mózgu.

Ja się tam ogólnie chuja znam ale jakby pasuje

Edytowane przez Furby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich przepowiedni, oraz końców świata jakie przeczytałem. Skłonny jedynie jestem uwierzyć w przekazy Edgara Cayce, o którym wyżej podesłany jest link. Reszty przepowiedni i ich autorów nie chce mi się przytaczać. Ponieważ mam lepsze rzeczy do roboty, na przykład strzelić dwójeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Stefan Batory napisał:

 

Niby dlaczego jeden rząd światowy = monopol gospodarczy= brak konkurencji? Socjalizm a'la Wenezuela w świecie się nie przyjmie.

W rządach i administracji też musi być konkurencja, jeżeli w jakimś kraju/regionie/itp. wymyślają głupoty, to zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Patton napisał:
20 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Przegiął gdy obudził mnie w nocy i zrobił mi

awanturę, bo on nie może spać, bo to moja wina, jako jego kapitana, że kontroluję go przez internet itd. (5G w praktyce).

Gdzie znalazłeś takiego oryginała? 😆

 

Firma go przysłała. Dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Leczy się, bierze leki i funkcjonuje właściwie zupełnie normalnie. To mi się u moich szefów bardzo podoba, że z tak błahego powodu, jak zaburzenia psychiczne nie wywalają ludzi. Pod warunkiem oczywiście, że dany chory się po prostu leczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SennaRot napisał:

Ludzka psychika jest zbudowana o kilka fundamentów wśród nich jest fundament stabilności zasad świata w jakim żyje.

 

Po bliższym spojrzeniu ten fundament wisiał od zawsze w powietrzu dzięki naszej wierze. 

Imo cała nasza psychika budowana jest na wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, rzadko przyjdzie nam do głowy zauważyć, że ta wiedza dotyczy też tego czym jesteśmy a co zostało już dość dawno zauważone, że ruch umysłu (myśli) jest tym co w istocie tu się dzieje a cała reszta to kompulsywna próba łapania ciągłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.