Skocz do zawartości

Proroctwo nadchodzącej apokalipsy - orędzie


Rnext

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy aktualizują Biblię tak mniej więcej co 100 lat. 

 

W Apokalipsie św. Jana pisze:

"I sprawia że wszyscy mali i wielcy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię i że nikt nie może kupić nic sprzedać kto nie ma znamienia na czole lub na ręce. 

Tu chodzi o chip rfid, takie małe urządzenie co się faktycznie wszczepia w rękę lub w czoło. 

Można nim płacić jak i może zastąpić dokumenty. 

Mówili o tym w programie Dzień Dobry TVN.  Temat się nazywał chyba Pierwsza Polka która sobie wczepiła chipa. 

 

Jeszcze w bibli pisze że anioł wylewa gniew Boga na ludzi, i robią im się wrzody i są poparzeni. 

Czyli bateria w chipie która jest może zostać uszkodzona. 

 

To co się teraz dzieje mogli sobie wymyślić 2 tyś lat temu ? 

Czy faktycznie coś jest na rzeczy i Bóg naprawdę istnieje ? 

 

 

Edytowane przez mati248
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Stefan Batory napisał:

jakiś chemitrailsach, światowym spisku

Pycha kroczy przed upadkiem.

 

WIELU KAPITANÓW było.

NIE JEDNĄ łajbę łatałem.

 

Lecz precz demonie, na tory żuć trochę Cu.   

Piszę Ci tu.

Podaje Ci serce na trawersie.

Ty wymienisz je na banany.

 

Odwruconą osmozą płuczesz pierścienie, kuchta podaje jedzenie.

 

W wyniku twej wypowiedzi kuter nie potrzebuje miedzi?!

Wszak to jakaś mara, wciskasz button  A na śródokręciu  tańczy szamanów 5ciu.

 

Używasz energii elektrycznej co dzień,

choć jej nie dostrzegasz, zatem NIE ISTNIEJE?

 

...jak nadejdzie shiza, sprawdź wnukom zatrucie na metale ciężkie.

 

AVE niewierni....Tomaszkyyy co palec włożyć muszą.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cortazar napisał:

A co takiego złego jest w światowym rządzie?

Podobne wypowiedzi świadczą już nie tyle o braku wiedzy, co o zupełnym infantylizmie. I jeszcze ta wzmianka o star wars... - litościwie nie skomentuję.

 

Swoją drogą, ten wątek to miód na serca naszych covidiotów i totalniaków. Wszak oni nie odnoszą się do merytorycznych wypowiedzi, ale właśnie do takiego pierdolenia o antychryście, światowym spisku i nadejściu mesjasza. Tak więc dzięki tobie, @Rnext, użytkownik Kolega miał wzwód z samego rana.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cortazar napisał:

A co takiego złego jest w światowym rządzie? W uniwersum 'Star Wars' jest galaktyczny rząd (senat) a poszczególne planety mają swoje rządy i przedstawicieli w senacie nawet przy zróżnicowaniu gatunkowym i rasowym.

Wyrabiać sobie zdanie na podstawie kosmicznych opowiastek, imponujące.

 

Co może się stać przy światowym, jednolitym jednym jedynym rządzie? Radzę poszukać jak działa obecny system finansowy, popatrzeć co się dzieje w cywilizowanych krajach, ile nam się zabiera w podatkach. 

 

Jeśli po uzyskaniu tych informacji nie dojdziesz do wniosku  że taki rząd nie znaczy nic dobrego do śnij dalej i oglądaj bajki :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati248 napisał:

Jestem ciekaw czy aktualizują Biblię tak mniej więcej co 100 lat. 

 

Nie ma czegoś takiego jak aktualizacja Biblii została napisana raz i się nie zmienia. Za to są różne tłumaczenia, ale zazwyczaj wszystko  brzmi tak samo lub podobnie.

 

Godzinę temu, mati248 napisał:

To co się teraz dzieje mogli sobie wymyślić 2 tyś lat temu ? 

Czy faktycznie coś jest na rzeczy i Bóg naprawdę istnieje ? 

 

Ten tekst został napisany przez Jana 2000 lat temu. Opisywał on to, co widział w wizji, starał się to opisać swoimi słowami. Było dla niego pewnie bardzo trudne, dlatego jest tam wiele symboliki i trudnych do zrozumienia dla nas znaczeń. 

 

Moim zdaniem Bóg oraz inne formy inteligentnych istot istnieją niezależnie od tego czy ja, czy ty w to wierze.

Można domniemać, iż są we wszechświecie starsze byty niż człowiek, który de facto istnieje krótko w porównaniu do wieku wszechświata.

Myślenie że człowiek jest jedyną inteligenta formą życia w ogromnym starym wszechświecie jest dość głupie.

 

Nawet w mitach i opowieściach starożytnych cywilizacji są opowieści o bogach z nieba co nas odwiedzali. 

 

Komunikacja z innymi bytami/ formami życia może wyglądać zupełnie inaczej, dla mnie osobiście ta wizja u Jana jest pewnego rodzajem formy komunikacji.  

Edytowane przez smerf
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

użytkownik Kolega miał wzwód z samego rana.

He, he, he! Wzwód to ja dopiero będę miał 1 czerwca jak zobaczę na moim koncie przelew z tytułu Globalnego Powszechnego Dochodu Gwarantowanego. Na razie wiszą mi kasę za dwa miesiące, bo miał być od kwietnia, a ani w kwietniu, ani w maju nie było.

 

Czy ty naprawdę myślisz, że jeśli "zastępy szatanów z piekieł" zamienisz na "zastępy żydowskich bankierów" to taka teoria spiskowa staje się nagłe mniej szurska? Że to cokolwiek zmienia? Przecież to jest to samo gówno, tylko zawinięte w nieco inny papierek, sprofilowane pod inną podgrupę odbiorców.

 

Powiem ci co się liczy, jest taki jeden test. Otóż jest coś takiego jak "obiektywnie istniejącą rzeczywistość". Ten test to konfrontacja takiej teorii z ową rzeczywistością, upraszczając można to określić jako empirycyzm.

 

Przecież były na tym forum wałkowane tematy, że wszyscy pomrzemy od chorób bakteryjnych, które się roznosić miały na wilgotnych maseczka, że 3,5% osób po zaszczepieniu zostaje kalekami do końca życia, że 0,7% umiera w ciągu tygodnia od zaszczepienia w męczarniach a reszta niedługo później. I co? Korytko. No właśnie, korytko.

 

Wiesz, że są na tym Forum ludzie, którzy uważają, że lekarze podłączają pod respiratory pacjentów tylko po to, żeby im płuca porozrywać? Wszyscy lekarze, wszędzie, na całym świecie. I w Łodzi też. I co z takimi zarobisz? No nie przetłumaczysz.

 

Więcej rzeczywistości, mniej tajnych pism polecam. Więcej rzeczywistości, Bracia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cortazar napisał:

A co takiego złego jest w światowym rządzie?

A kto miałby na czele takiego rządu stać? Kto wybierałby przywódców i w jaki sposób? Demokracja? Bez sensu. Jedyna szansa, aby coś takiego funkcjonowało, to wprowadzenie dyktatury.

 

 

 

2 godziny temu, mati248 napisał:

Jeszcze w bibli pisze że anioł wylewa gniew Boga na ludzi, i robią im się wrzody i są poparzeni. 

Czyli bateria w chipie która jest może zostać uszkodzona. 

 

To co się teraz dzieje mogli sobie wymyślić 2 tyś lat temu ? 

Czy faktycznie coś jest na rzeczy i Bóg naprawdę istnieje ? 

Po przeczytaniu Biblii doszedłem do wniosku, że nie chcę mieć nic wspólnego z Bogiem w niej opisanym. Tyran i psychopata lubujący się w mordowaniu, gwałceniu i kaleczeniu napletków.

 

Poza tym biblijny Bóg wybrał sobie Żydów jako naród wybrany, jest Bogiem żydowskim, czyli nie może być moim.

 

 

1 godzinę temu, zychu napisał:

Tak więc dzięki tobie, @Rnext, użytkownik Kolega miał wzwód z samego rana.

Choć nadal ciężko w to uwierzyć!

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezłe proroctwo:

 

Cytat

36 Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. 37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.
 


To jak to? Najpierw Bóg mówi, że nikt nie wie kiedy nastąpi koniec, a potem daje ludziom proroctwa i dokładne daty? Bóg jest niesłowny, czy może zapomniał co powiedział?
A może to po prostu "pasterze owiec" sami nie znają Biblii i sobie wymyślają, dodają własne słowa do lektury słowa Bożego, żeby kontrolować potulne owieczki?
 

Cytat

18 Ja świadczę
każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi:
jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył,
Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze.
19 A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa,
to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia
i w Mieście Świętym -
które są opisane w tej księdze.
20 Mówi Ten, który o tym świadczy:
«Zaiste, przyjdę niebawem».
Amen. Przyjdź, Panie Jezu!
21 Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!8


Oj nie chciałbym być na miejscu tego, kto sobie dokłada swoje teksty do świętych ksiąg, w niewiadomo jakim celu? Zasiania strachu, paniki?

 

  

5 godzin temu, SennaRot napisał:

Najbardziej niedorzeczne jest to, że połowa z tych rzeczy opisanych w tekście się już dzieje a ludzie dyskutują nad tym jakie to urojenia miał autor tekstu. Znów opisana wyżej racjonalizacja i niedopuszczenie przez podświadomość scenariuszy, które praktycznie mogłyby być zagrożeniem dla fundamentów ukształtowanej psychiki. Czyty mechanizm obronny, raczej nabyty ale na pewno pozaświadomy.



Narazie to nic się nie dzieje, tylko niektórzy wykorzystują sytuację covidową, aby mieć swoje 5 minut, zasiać panikę, czy cokolwiek. Brak im może atencji w życiu. Co roku nowy "jasnowidz" przepowiada koniec świata - miał być w 2012, 2014, 2016, 2021 i zaraz pewnie będzie mnóstwo teorii, że koniec świata będzie też w 2025, potem 2030 i tak dalej. Przecież w samej bilbii jest napisane, że koniec świata będzie "jak złodziej w nocy" - przyjdzie z zaskoczenia i żaden człowiek nie będzie w stanie przewidzieć kiedy to będzie. Zanim wszystkie kraje świata połączą się w jeden system prawno-ekonomiczno-informatyczny to jest jeszcze conajmniej 20-30 lat, a bardziej prawdopodobne 50-100 lat







 

Edytowane przez Zbychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Stefan Batory said:

 

Ja od dziecka dostawałem przeróżne szczepionki. Jedna szczepionka więcej czy mniej. Co za różnica? Jestem już duży i nie boję się zastrzyków

 Ja tam się nie szczepię, nawet kosztem tego, że nie pojadę sobie na wakacje do Grecji, które planowałem od długiego czasu. 

Kilka przykładów z mojego kręgu nie napawa optymizmem:

Wuj zaszczepiony, zdrowy byk, kilka dni po strzale bezwład nóg, szpital, paraliż całego ciała, kontaktuję się mrugajac a żarcie dostaje przez rurę. Lekarze nie wiedzą jak pomoc. Pewnie postawiono na nim już kreskę. 

Kuzyn przez kilka dni nie mógł się z łóżka podnieść, darł się ze czuje ból kręgosłupa który miał operowany 15 lat temu po wypadku. 

Kilka blizszych i dalszych znajomych po pierwszej dawce duża temperatura, wymioty, z drugiej dawki zrezygnowali. Ziomek od 3 tyg nie chodzi ze mną na siłkę bo nie może się pozbierać, mówi że strasznie słaby jest. 

 

Także tego, podziękuję 

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

A kto miałby na czele takiego rządu stać?

 

Nie mam bladego pojęcia. Pytanie było czysto teoretyczne, tak trochę dla przeciwwagi. Poza tym skoro nadchodzi koniec pewnej epoki to pojawi się coś innego, może coś czego jeszcze nie było. Za dużo gdybania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Czy ty naprawdę myślisz, że jeśli "zastępy szatanów z piekieł" zamienisz na "zastępy żydowskich bankierów" to taka teoria spiskowa staje się nagłe mniej szurska?

Zapewne nie. Niemniej jednak covid to dla niektórych dobry interes, tak jak każdy kryzys czy wojna - są tacy, którzy się na tym wzbogacą. Co do bankierów (niekoniecznie żydowskich), to proponuję jednak nieco krytyczniej spoglądać na tę "obiektywną rzeczywistość". Nie wiem, kto pisał o wprowadzeniu dochodu podstawowego już w tym roku, ale śledzenie tendencji światowych pozwala wysunąć pewne wnioski/przewidywania dotyczące przyszłości. Pewne projekty są dobre, inne budzą słuszny niepokój. Ja jestem raczej realistą; współczesny socjalizm - gdy już wywłaszczy, kogo trzeba - zapewne będzie dokręcał śrubę pozostałym, wedle maksymy "każdemu według potrzeb". Oj, zapewne przychylą nam nieba, ci nasi dobrodzieje. :)

Oczywiście mogę się mylić - ale bezkrytyczna wiara w dobre intencje i niezłomną moralność tych "na górze" jest dla mnie dość naiwna. Pożyjemy, zobaczymy - jeżeli moje przewidywania się nie sprawdzą, to grzecznie tu wszystko odszczekam.

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Po przeczytaniu Biblii doszedłem do wniosku, że nie chcę mieć nic wspólnego z Bogiem w niej opisanym. Tyran i psychopata lubujący się w mordowaniu, gwałceniu i kaleczeniu napletków.

I to jest madafaker, który budzi szacunek, a nie jakiś hipis z Nowego Testamentu. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Ja od dziecka dostawałem przeróżne szczepionki. Jedna szczepionka więcej czy mniej. Co za różnica? Jestem już duży i nie boję się zastrzyków 😂

Preparat nie jest taki zły, jeżeli cały Izrael go sobie zaaplikował😂.

Zgadzam się. Szczepionki chronią przed zachorowaniem i szczepienie przeciw Covid 19 jest konieczne w naszej sytuacji.

Ja się już zaszczepiłem Astrą-Zenecą, nie było żadnych efektów ubocznych i teraz czekam spokojnie na drugą dawkę.😆

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, smerf napisał:

 

 

Dla zainteresowanych pytanie zagadka jak to się stanie, że cała Ziemia będzie ciemności bez światła Słonecznego 3 dni? 

 

Musze sie zastanowic czy ta fotowoltaike zakladac...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mati248 napisał:

Jeszcze w bibli pisze że anioł wylewa gniew Boga na ludzi, i robią im się wrzody i są poparzeni. 

Czyli bateria w chipie która jest może zostać uszkodzona. 

 

To nie będzie coś, co ludzie nie będą chcieli, bardziej będzie to coś nowego modnego i promowanego.

Zresztą obejrzyj sobie tą "bajeczkę":

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Legionista napisał:

Zgadzam się. Szczepionki chronią przed zachorowaniem i szczepienie przeciw Covid 19 jest konieczne w naszej sytuacji.

No popatrz, a ja słyszałem że tylko zmniejszają przykre skutki zachorowania, ale dalej trzeba nosić namordniki (które nic nie dają) by nie zarazić innych. Nawet testy (też gówno warte swoją drogą) wychodziły pozytywne po szczepieniu i króliki doświadczalne leciały na quarantino.

 

To że astre zenka i chyba dżonsona zbanowali w wielu krajach przez możliwość wystąpienia zakrzepów to już inna kwestia. W Niemcowni to bezdomnym to dawano, nikt inny nie chciał #szlachtatylkopfizer

 

Mam cichą nadzieję że żartujesz.

 

 

Tak swoją drogą to mefedron z ulicy budzi we mnie więcej zaufania niż szczypawki które wciska się na siłę, a potem nikt nie bierze za to odpowiedzialności. Jeszcze te deklaracje do podpisania przed strzałem i faza testów na żywym organizmie do 2023 :D

 

 

Głównym argumentem ludzi których znam i chcą się zaszczepić jest wyjazd na wakacje. Teraz nawet kul nie trzeba, wystarczy telewizor.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Imiennik napisał:

No popatrz, a ja słyszałem że tylko zmniejszają przykre skutki zachorowania, ale dalej trzeba nosić namordniki (które nic nie dają) by nie zarazić innych. Nawet testy (też gówno warte swoją drogą) wychodziły pozytywne po szczepieniu i króliki doświadczalne leciały na quarantino.

 

To że astre zenka i chyba dżonsona zbanowali w wielu krajach przez możliwość wystąpienia zakrzepów to już inna kwestia. W Niemcowni to bezdomnym to dawano, nikt inny nie chciał #szlachtatylkopfizer

 

Mam cichą nadzieję że żartujesz.

Częściowo Bracie masz rację.

Ponieważ szczepionki na Covida 19 mają podwójne działania. Po pierwsze chronią przed zachorowaniem. Astra-Zeneca ma skuteczność na ok 76% (chociaż są badania mówiące o 89% skuteczności.)

Po drugie zaszczepienie się dowolną szczepionką przeciw Covid-19 daje 100% skuteczności, że nie umrzesz na tą epidemię z Chin, tylko ewentualnie Ciebie mocno potarga jak ostra grypa.

W teorii ryzyko ostrych powikłań ze zgonem włącznie  jest zawsze ale dotyczy nie procenta ale promila ( czyli ułamek procenta). Wiec jest naprawdę hardocorowo małe. 

Poza tym na miejscu są Lekarze, którzy umieją zareagować na wstrząs anafilaktyczny.

Tutaj masz oficjalną stronę to sobie Chłopaki podejrzyjcie, https://www.gov.pl/web/szczepimysie/raport-szczepien-przeciwko-covid-19

Samo szczepienie nie boli. Bardziej boli pobieranie krwi.

Teraz czekam na drugą dawkę.

Im więcej osób się wszczepi jakąkolwiek szczepionką przeciwko wirusowi Covid 19 tym lepiej dla Nas wszystkich.

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na pewno ciekawy ale mam kilka uwag:

 

Na świecie jest wiele religii, dlaczego zatem przy rozkminianiu nad globalnym armagedonem pochylamy się tylko nad tym co mówi jedna z wielkich religii?


Czy wszelakie proroctwa i przepowiednie nie mają to do siebie, że są na tyle mętnie opisane, że do wielu zdarzeń można je przypisać?

 

I na koniec, zakładając, że jest to prawda, to jakie jest prawdopodobieństwo, że dotknie to nas, za naszego życia lub za życia naszych dzieci?

Od zawsze były wojny, kataklizmy, itd..

 

Zamiast zawracać głowę wizjami końca lepiej skupić się na tym aby nam i naszym bliskim żyło się tu lepiej, bo nigdy nie wiadomo, czy kolejnego dnia wrócimy do domu, bo jakiś wariat nas potrąci na pasach.. albo spadnie na głowę jakiś meteoryt.. :)

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PoProstuMarek napisał:

Wuj zaszczepiony, zdrowy byk, kilka dni po strzale bezwład nóg, szpital, paraliż całego ciała, kontaktuję się mrugajac a żarcie dostaje przez rurę.

Ale zobacz coś w tym jest bo ludzi z tendencją do zakrzepów strasznie ta szczepka rujnuje. Zgaduje że jakiś zator u wujka?

Masa ludzi pada na zawał czyli na blokadę zakrzepową wieńcówki.

Swoją drogą ja się zaszczepiłem.

Dzień miałem wyjęty z życiorysu ale napewno plusem było to że całkowicie odzyskałem węch zaraz po szcepce a covid mi go zmniejszył 2 miesiące temu.

Moim zdaniem jeśli krzepliwość jest ok można walić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Legionista napisał:

Samo szczepienie nie boli.

Prysznic w łaźni też nie boli.

Trochę w gardło dusi.

Zwłaszcza jak w rurociąg zapałęta się CYKLON B.

 

CZEMU są same buty i liny z włosów a niema złotych zębów? Za szybą.

Gdzie obrazy i akty własności kamiennic?

 

Ur an potencjalnie mają wszyscy.

Macieże dyskowe zabezpieczają przed utratą danych.

To jak tu upolować Jelenia na fanty z mojej fabryki???

 

Zresztą każdy kto jest na forum powinien być choć raz żonaty!!!

Populacja spada i ZUS nie wydoli. 

19 minut temu, PoProstuMarek napisał:

bóle kręgosłupa u zdrowego 30 letniego faceta? 

Zatruciem aluminium bądź rtęcią.

.....metale ciężkie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.