Skocz do zawartości

Mini Majk "znalazł" sobie dziewczynę


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Ma też tatuaże. Może to Bad boy?

Może to odskocznia dla niej?

 

179-cm-180-cm-short-guy-problems-2961176

 

 

Ten 179cm to ja, beta bankomat 😄( tyle mam wzrostu). Kurwa, aby 1 cm więcej i byłbym Chadem 😏. @Analconda zazdrościłby mi wygrania na loterii generycznej. Tyle przegrać. Chociaż może jakby inny plemnik wygrał wyścig do komórki jajowej, to byłbym jak Mini Majk. W sumie też nie najgorzej wyszedłbym na tym😏

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mati248 napisał:

Koleś ma szczene. 😀

Może to jest klucz 🤔

 

O tym samym pomyślałem szczena Chada i płaski nos boksera😁

Co myślisz @Analconda?

8 minut temu, MarkoBe napisał:

Ten 179cm to ja, beta bankomat 😄( tyle mam wzrostu). Kurwa, aby 1 cm więcej i byłbym Chadem 😏

 

Praktycznie różnicy wcale nie widać, ale nasze kochane kobiety mają swoisty radar w oczach😁

10 minut temu, MarkoBe napisał:

Chociaż może jakby inny plemnik wygrał wyścig do komórki jajowej, to byłbym jak Mini Majk

 

Widzisz i te 179 cm wzrostu to w porównaniu do niego to gigant jesteś a na pewno w krajach Azjatyckich był byś postrzegany jako wysoki mężczyzna😉

 

Wracając do tematu jak dziewczyna powiedziała, że jej wzrost nie przeszkadza a raczej brak prawa jazdy to jebłem🤣😂

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, cst9191 napisał:

Ten gość nie potrafi wypowiedzieć choćby jednego, pełnego zdania...

Jak większość YTberów. Nie potrafią mówić w jednym ciągu więc na każde zdanie przypada ilość cięć równa ilości słów. xD

 

8 minut temu, Iceman84PL napisał:

O tym samym pomyślałem szczena Chada i płaski nos boksera😁

Co myślisz @Analconda?

1 smv. Nie dość, że wygląd jak typowy Słowianin to jeszcze karzeł. Nie ma opcji, fizycznej możliwości by jakakolwiek kobieta mogła go pożądać seksualnie. 

 

Zobaczcie w 1 min 40 s jak mówi "damy radę" ona odpowiada "tak" - zobaczcie na jej mimikę, oczy.

 

Co to za związek... gościu się pewnie zlewa w 15 sek ona nic nie czuje bo 3cm to za mało...

 

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

Nawet on rucha!

 

A my nie!

Jakby był biedny jak ja to tak samo by nawet na kobiete nie spojrzał na ulicy.

Edytowane przez Analconda
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bernevek napisał:

Ciekawi fakt, że najbardziej przeszkadza jej brak prawa jazdy u Majka a nie ponad 40 cm różnicy

Bo wyszłaby na pustą? ;)

To jakiś znany jutuber? No to pewnie panna się odbije od trampoliny, założy własny kanał, zostanie celebrytką i katapulta.

 

Czy moze jestem starym cynikiem? :(

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Analconda napisał:

Jakby był biedny jak ja to tak samo by nawet na kobiete nie spojrzał na ulicy.

 

Ale nie jest XD

 

2 minuty temu, BumTrarara napisał:

To jakiś znany jutuber? No to pewnie panna się odbije od trampoliny, założy własny kanał, zostanie celebrytką i katapulta.

 

Lepiej bym tego nie ujął milordzie.

 

Co do tego co wyczytuje z pani twarzy po spojrzeniu przez ułamek sekundy daruje se komentarz bo znowu dostane bana...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Ale nie jest XD

 

No właśnie i tu jest odpowiedź.

Majk ma pieniądze dodatkowo 19 letnia dziewczyna może być przy nim sławna, popularna.

No chyba nikt z was nie wierzy, że dziewczyna w najlepszym dla siebie wieku atrakcyjności

nie ma powodzenia u mężczyzn i musiała wybrać od bidy Majka?

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadzili ich przed kamerą, przeczytali z kartki, są wyświetlenia, jest skasowane. 

 

5 minut temu, BumTrarara napisał:

No to pewnie panna się odbije od trampoliny, założy własny kanał, zostanie celebrytką i katapulta.

Dokładnie tak, jak 'dziewczyna Friza' Wersow. Przeliczyła to dobrze, że się opłaca i weszła w związek. Sama opowiadała, że wcześniej odmówiła Frizowi (red. gdy miał mniejszy fejm).

 

Co do wzrostu to wiadomo, że jej to robi, raczej nie ma takiego fetyszu że akurat gości metr czterdzieści się jej podobają. No ale co ma powiedzieć do kamery? Że zjebanie że jest taki niski i chciałaby wysokiego ale nie dostała?

 

Ja życzę szczęścia Mini Majkowi, niech korzysta jak najwięcej. Swoje miejsce w ekipie zawdzięcza temu, że jest karłem. Wątpię, że z takim charakterem, przy normalnych wymiarach, ktoś by go tam zatrudnił.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że ich związek przetrwa tak do 200k na instagramie Paulinki.

 

Zrobiłem krótki research, już ma 150k więc po 500k stanie się niezależną kobietą.

Edytowane przez WoLe
  • Like 4
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, WoLe napisał:

Zakładam, że ich związek przetrwa tak do 200k na instagramie Paulinki.

W sedno. 

  • Nie miała dla niego czasu "przez naukę". :lol:
  • Studiuje wizaż, więc zrobi sobie fejm jego kosztem, a potem Mateuszek dostanie kop w tyłek.
  • Ściema, że nie przeszkadza jej jego wzrost tylko brak prawa jazdy, jest po prostu śmieszna.
  • Przy okazji wyciągnie od niego sporo kasy.
  • Mateuszek już kupił jej bilety na kolejną podróż, po tej do Dubaju. :lol:
  • Majk trochę wkurzony, że poszło jego 5 tys. zł przez wyjazd i mandat dla Paulinki. 

 

Wątpię, aby Mike, miał na tyle twardą psychę, aby podupczył i nie dał się wykorzystać cwaniarze. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tomek9494 napisał:

Ja mam 185 wzrostu i dam sobie rękę uciąć, że taka Paulinka nawet by na mnie nie spojrzała.

A tutaj proszę, spotyka się z Panem znacznie niższym od siebie.

 

Czyżby te wszystkie teksty od Chadach i szczękach były bujdą na resorach? :)

Wystarczy wsłuchać się w jaki sposób mówi. W jej intonację. Sztuczna ta jej gadka.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BlacKnight napisał:

 

Niestety również mam takie zdanie o naszych nie kochanych Polkach.

P0lki są ofiarami marksizmu.

W zasadzie wszystkie bez wyjątku.

Idzie przy nich zniewieścieć.

 

Kochajmy je chłodną ojcowską miłością, podliczamy jak (one nas) żydzi.

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.