Skocz do zawartości

Mini Majk "znalazł" sobie dziewczynę


Rekomendowane odpowiedzi

@SamiecGammaDokładnie tak się skończy gdy dziewczyna będzie już sławna i popularna bo się na nim wylansuje do tego urosną jej suby co utwierdzi ją w przekonaniu o swojej zajebistosci to go kopnie w cztery litery bez mrugnięcia okiem. Na koniec Majk usłyszyszy byłeś za dobry, nie wiem co czuje, muszę odpocząć, to nie jest to czy inne tego typu wymówki. Młodzi mężczyźni nawaleni są testosteronem zamiast myśleć głową to kieruję nimi benek. Dodatkowo utożsamiaja kobietę ze szczesciem i likwidacja swoich problemów w życiu bo tak programuje propaganda medialna, modni uczeni czy powielane bzdury od rodziny😂

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Król Jarosław IMyślę, że nie kopulują i jest coś na zasadzie, że boli ją głowa lub nie ma czasu bo ma naukę. Tak jak napisał @Analcondaile on tam może mieć centa by ją zadowolić dodatkowo jaka to dla nie jest przyjemność?

 

Po 5 minutowym riserczu w necie: Tkanki miękkie u karłów rozwijają się normalnie, układ kostny jest problemem. Niezależni eksperci z reddita twierdzą, że rozmiary są normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Dodatkowo utożsamiaja kobietę ze szczesciem i likwidacja swoich problemów w życiu

 

😁😁😁

 

Śmieszne, ale to prawda. Wielu pisze, że jakby znalazł kobietę to w końcu byłby szczęśliwy albo w końcu by mu się życie ułożyło. To straszne w sumie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomek9494 napisał:

Czyżby te wszystkie teksty od Chadach i szczękach były bujdą na resorach?

Gość jest jutuberem, ma fejm. to robi swoje, poza tym skąd wiesz, czy to nie jest ustawiane, czy panna za to nie dostałą pieniędzy ?

Skoro są cięcia w nagraniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant, @MiraculoDokładnie chodzi tutaj o fejm i lans młodej Juleczki kosztem Majka.

Sprawdza się życiowa prawda, że kobieta robi biznes kosztem mężczyzny. Gdy już osiągnie to co chciała zamieni go na lepszy model.

@bassfreak, @zuckerfreiWątpię, że z nią uprawia seks raczej pozostaje mu pomacać czy wylizać muszelkę oczywiście za odpowiednią opłatą. Zobaczcie na końcu filmu jak drugi karzeł przebiera się za szejka jaka dziewczyna zadowolona leżąc na łóżku i go widząc. Czyżby przypominała sobie jakąś historie z wycieczki z Dubaju gdzie była razem z Majkiem😁

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Niech rucha, na zdrowie. Zobaczymy co z tego wyniknie, mam nadzeję że typ jest mocny "pod sufitem". 

Ja jestem przed 40, w "miłość" nie wierzę , jeżeli laska leci na mój hajc i fame to dla mnie lepiej, nic wiecej od niej nie chcę - BO wiem jak to wszytko działa. Więc dla mnie luzik. Pytanie co ten Mike ma w głowie...

 

Tylko co to jest za ruchanie jak laska Cię nie pożąda? Przeżyłem takie coś i już wolę sobie zwalić niż posuwać kłodę. Przeżyłem też seks z laską, która mnie pożądała - różnica jest kosmiczna. 

 

57 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ja trochę się zgubiem w tym topiku, Typ ma niskie SMV, czyli rady (jeżeli ktoś taki pyta na forum) w takim przypadku, rób sos itd  - spoko. Bohater topiku to ma czyt. sos, fame itd. Ma dupę i czuć niesmak w komentach.... No to o co wam chodzi?

 

Jedyne co w takim przypadku, to: jesteś w podobnej sytuacji (sos, fame) - bedziesz miał kobiety i tylko TO, ale to nie będą związki - takie o których myśli większość: lowcianie, wyjadanie sobie z dziubków - tzw "pawdziwa miłość", która siedzi w waszych głowach itd (no chyba, że na pokaz). A co ma Mike w głowe, to czas pokaże.

To na chuj to oglądasz? i tracisz swój czas? 

 

Tu nie chodzi już o związki, tylko o to, że jakość ruchania będzie marna. Przynajmniej ja mam takie wątpliwości. I czy dojebywanie jej fejmu za cenę bardzo wątpliwej jakości ruchańska ma jakikolwiek sens. Wg mnie nie i Mike tego nie rozumie, ale zobaczymy. Może on też to robi dla fejmu, a wcale nie jest jakoś szaleńczo zakochany. Któż to może wiedzieć...

 

32 minuty temu, Iceman84PL napisał:

@SamiecGammaDokładnie tak się skończy gdy dziewczyna będzie już sławna i popularna bo się na nim wylansuje do tego urosną jej suby co utwierdzi ją w przekonaniu o swojej zajebistosci to go kopnie w cztery litery bez mrugnięcia okiem. Na koniec Majk usłyszyszy byłeś za dobry, nie wiem co czuje, muszę odpocząć, to nie jest to czy inne tego typu wymówki. Młodzi mężczyźni nawaleni są testosteronem zamiast myśleć głową to kieruję nimi benek. Dodatkowo utożsamiaja kobietę ze szczesciem i likwidacja swoich problemów w życiu bo tak programuje propaganda medialna, modni uczeni czy powielane bzdury od rodziny😂

 

W zasadzie to wyczerpałeś temat :) Dokładnie opisałeś co jest, jakie są motywacje, co będzie i jak to się skończy. Kwestia tylko ram czasowych. Ja im daję rok, może nawet mniej, ale zobaczymy.

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zuckerfrei napisał:

A co mnie to obchodzi, ja sobie nią kona wale.

 

W sumie może i dobre podejście. Na pewno miałbym więcej stosunków, gdybym potrafił tak na luzie do tego podejść, ale ja zawsze szukałem wzajemnego pożądania (bo w miłość też nie wierzę).

BTW: rocznik 82 może jesteś? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zuckerfrei napisał:

Wg niej tak.  Nie wymahaj od innych Twojego myslenia.

A może panna na fetysz na takich? A może to ustawka od początku...

Może.😎

 

Tak może być. On może przechytrzył tam wszystkich i robi to dla fejmu i to od początku z jego strony też jest ustawka. Skąd w ogóle wiemy, czy ten gość ma libido i jaki ma poziom testosteronu. Z jego wadami fizycznymi może mieć bardzo niski i mieć kompletnie wyjebane na seks.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejm to potężny afrodyzjak, a przepustka do domu ekipy, to obecnie jak wygrana w totka, jeśli dobrze rozegrana. Aranżowane związki, to również nic nowego w tej branży, także wybierzcie sobie co tam wam pasuje, prawdziwy powód będzie znany tylko wtajemniczonym, tudzież tylko owej bohaterce.

 

Niezależnie od powodów, tylko od tego gościa zależy jak z tego wszystkiego skorzysta i czy ewentualnie będzie potrafił odpowiednio interpretować oraz reagować na sygnały docierające do niego z zewnątrz.

 

No i ta kwestia studiów, a raczej możliwości jakie daje, hmmm, powiem tak, niech żyje miłość, prawdziwa miłość wszystko wybaczy 🤣

Edytowane przez Pancernik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Urosną zasięgi to mały cuck pójdzie w odstawkę i będzie smutny film o tym, że POSTANOWILIŚMY że lepiej nam będzie osobno. Już nie wspominam, że pani nie prezentuje się zbyt górnolotnie na filmie. I nie mam tu urody na myśli, bo co kto woli. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 00:26, Król Jarosław I napisał:

P0lki są ofiarami marksizmu.

W zasadzie wszystkie bez wyjątku.

Idzie przy nich zniewieścieć.

 

Kochajmy je chłodną ojcowską miłością, podliczamy jak (one nas) żydzi.

A ja myślę, ze jednak są ofiarami ale kapitalizmu. Przeczytanie ze zrozumieniem takiego Adorno nikomu krzywdy nie zrobiło a "trochę" tłumaczy akurat w tym względzie.  Sam znam kolegę kolegi który czytał typa . Oglądanie reklam i napierdalanie w smartfona już jakoś niespecjalnie.
No ale wiadomo ze Netflix, HBO, Cosmopolitan, TVN, Onet wymyślili goście  ze Szkoly frankfurckiej a stronę graficzna zaprojektowali Joseph Beuys i akcjoniści wiedeńscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Maciejos napisał:

Ciekawe tylko kto poleci z tej Ekipy, gdyby się rozstali.

Nikt nie poleci, trzeba będzie dalej odcinki nagrywać, przecież to jest serial. Wersow jak robiła już oficjalnie Friza po rogach to też jej nie mógł już wyrzucić, bo by się szoł popsuł.

 

@krzy_siek Tak jak bracia już napisali: AJ to czad i może mieć tysiąc takich typiar jeszcze na dziś. I to bez kanału na yt i z pustym portfelem. Widzę, że ta laska to też jakaś fitnesiara i taki związek pasuje. Myślę, że byliby razem nie pokazując siebie w social media.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Żeby nie robić nowego tematu. 

 

Filmik z 23 Lipca. Minimi i jego wybranka odwzorowują TikTok-i.

 

 (1:47)

 

Dopiero co maturzystka, a już potrafi pokazać kogucikowi gdzie jego miejsce :D Trochę głośno o Ekipie w internetach, bo wypływa gówno na wierzch. MM i jego wybrance też się troche obrywa.

Edytowane przez Maciejos
Poprawiony link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maciejos napisał:

Żeby nie robić nowego tematu. 

 

Filmik z 23 Lipca. Minimi i jego wybranka odwzorowują TikTok-i.

 

 

Wiecie co mnie przeraża? Że ci ludzie z internetów, idole dzieciaków nie potrafią wypowiedzieć dwóch zdań bez cięcia. 

 

Nagranie, które wrzucił @Maciejos to tylko kolejny przykład. Gość się przywitał i... Cięcie.

 

Dalej jest tylko gorzej, ciężko zorientować się kiedy kończy zdanie i zaczyna kolejne, ale tak na "pałę" doliczyłem się czterech cięć w drugim po przywitaniu zdaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcia są pewnym zabiegiem, który ma podtrzymać uwagę widza. W większości przypadków faktycznie - prowadzący ma przeciętne umiejętności krasomówcze i, bez montażu, oglądalibyśmy niekończący się festiwal "yyyy", "mmmm", "no". Przyznam szczerze, że taki pocięty materiał jest dla mnie przyjemniejszy, bo dostaje skompresowane konkrety. Zanudziłbym się na śmierć, gdybym miał słuchać długich elaboratów. Lubię słuchać długo, kiedy temat jest ciekawy oraz, gdy mówca się do tego nadaje.

 

Ich odbiorcami są głównie dzieci, które muszą dostać materiał na ich poziom. To nic złego, żeby dostosować treść lub sposób jej przekazu do poziomu odbiorcy. Przedszkolanka nie będzie mówiła "kwiatkami i słoneczkami" do studentów matematyki, a profesor matematyki nie będzie lakonicznie uczył przedszkolaków.

 

To, że MM sprawia wrażenie półgłówka, to już inny temat :P Ekipa to obecnie prawdziwy fenomen. Szli 300 km/h, gdy byli na fali, a teraz dywersyfikują popularność i spijają śmietankę. Nie mój klimat, ale trzeba przyznać, że ich kapitan wiedział jak zrobić $.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ze szczerego serca : Zazdroszczę Frizowi. Tak bez wredoty i zgryzoty zazdroszczę mu. Ma w chuj klasy, siedzi sobie w tej komunie, rucha sobie tą Wersow, je dobre żarcie, jeździ fajnymi furami i ciągle robi sobie jaja i inne takie. A ja muszę się w robocie zażynać...

Bez spiny zazdro...

A ta dziewczyna? No nieszczera i tyle. No życie. Co poradzisz?

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.