Skocz do zawartości

Mini Majk "znalazł" sobie dziewczynę


Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno jest miłość.

Może lubi nie pełno sprawnych są różne zboczenia, ale najprawdopodobniej chodzi o wybicie się fejm i kasę bo czemu jakby nie był sławny byłby sam :P

Tak samo ten koleś bez rąk i nóg co wszędzie w necie jest też znalazł. Dziwne inni bez rąk i nóg, albo na wózkach jak nie są sławni są sami. 

 

To jest show biznes tam nie ma szczerości lojalności jakiś wartości. Tam liczy się tylko kasa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Ma w chuj klasy, siedzi sobie w tej komunie, rucha sobie tą Wersow, je dobre żarcie, jeździ fajnymi furami i ciągle robi sobie jaja i inne takie.

To ja już wolę podrapać moją świnkę za uchem, niż żyć tak jak on.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, buka1977 napisał:

To na pewno jest miłość.

 

Miłość zaczyna się, gdy:

1) masz minimum. 180 cm wzrostu

2) wysportowane ciało

3) lekki chadowy zarys twarzy

4) 10.000 pln/ miesiąc

5) własne mieszkanie, co najmniej-70 mkw

6) Jaszczura minimum 18 cm 

:D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych kryteriach ludzkość już dawno by wyginęła a fakt jest taki, że mnoży się aż za bardzo.

Rozumiem, że to ci wyżej wymienieni walczą o przetrwanie gatunku.

Może i tak jest, w końcu facet może zapłodnić setki kobiet.

Jednak, skoro geny się dziedziczą, cała ludzkość powinna już mieć ok 179 cm wzrostu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, JoeBlue napisał:

Przy tych kryteriach ludzkość już dawno by wyginęła a fakt jest taki, że mnoży się aż za bardzo.

A kto mówi, że w związkach i w robieniu dzieci musi być miłość :D

Dzieci zawsze są wynikiem egoistycznego podejścia rodziców:

bo szklanka wody

bo będzie się miało kogoś bliskiego do kochania

bo to takie słodkie

bo wypada

bo rodzina źle patrzy

bo instynkt macierzyński podpowiada

Na logikę nie chcę mieć dzieci po co mi? same problemy, ale natura robi swoje i podświadomie chcę :D

Tak jak ja nie mogę nigdy pokochać brzydkiej kobiety tak i one nigdy nie mogą pokochać słabych facetów. Z braku laku faceci biorą brzydkie, a kobiety cioty za mężów i z tego powstają dzieci wychowywane w wzajemnej niechęci i nie zrealizowanych pragnieniach. Tego tortu wystarczy tylko dla nie licznych wybranych i nawet spełniając kryteria nie wiadomo czy to będzie miłość czy wyrachowanie lub zimna kalkulacja po czasie jak chemia zniknie :D

Ciekawe czy jakby taki czad wszystko mający został przy takiej to czy ona by się nim nie znudziła. Kobiecie zawsze mało, ale wie że czad zawsze może odejść i to je nakręca.

Zwykłymi kobiety gardzą są bo muszą z kimś przecież być, a lepszy się nie trafi bo są za mało urodziwe, fajne itp. Niestety Mini Majk też jest tak zapewne traktowany jako środek do celu kariera, fejm, kasa. Inni faceci nie sławni jako środek do posiadania dzieci i trochę lepszego życia(zawsze coś dorzuci do czynszu). Nawet czad jest traktowany jak środek na szczęście, euforie, wspaniałe uczucia, dobre rżniecie itp. Jesteśmy tylko towarem zasobem który jak nie jest wystarczająco dobry można zgnieść i wyrzucić bez wyrzutów sumienia. Chyba, że się na coś jeszcze przyda to trochę szkoda. 

 

Edytowane przez buka1977
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JoeBlue napisał:

Przy tych kryteriach ludzkość już dawno by wyginęła a fakt jest taki, że mnoży się aż za bardzo.

Rozumiem, że to ci wyżej wymienieni walczą o przetrwanie gatunku.

Może i tak jest, w końcu facet może zapłodnić setki kobiet.

Jednak, skoro geny się dziedziczą, cała ludzkość powinna już mieć ok 179 cm wzrostu.

 

Jeszcze się mnoży, poczekaj 10-20 lat. Przemiany społeczne są widoczne dla zwykłego oka, dopiero po kilu dekadach, albo i wcale.

Jeszcze hipergamia się nie rozkręciła, daj jej czas :D 

Ja Chin, Afryki, Indii nie liczę, chodzi o Europę.

Za 20-40 lat Europa to będzie cmentarzysko albo Kalifat Arabski :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, buka1977 napisał:

Dzieci zawsze są wynikiem egoistycznego podejścia rodziców:

 

Kilka dni temu, zupełnie przypadkiem, natknąłem się na busa/kampera. Wyglądał naprawdę interesująco - safari, na dachu jakiś bagażnik, przyciemniane szyby, niecodzienne malowanie. Ogółem - rzucał się w oczy. Na tym właśnie aucie był link do strony internetowej. Coś w stylu "kamperem w podróży". Przez te ich stronkę trafiłem na Instagram. Typowe posty z podróży - skały, ogniska, wodospady. 2+1. Młoda parka i gugu-gaga. Przejechałem kilka postów w dół i trafiłem na post, gdzie Pani była jeszcze w ciąży. O dziwo zainteresował mnie ten wpis, bo zaczął się:

 

Cytat

Czytałam ostatnio fajny artykuł o kobietach, które świadomie zrezygnowały z opcji macierzyństwa. Bardzo mnie cieszą obecne czasy, kiedy człowiek może tak fajnie i świadomie o sobie stanowić i jeszcze może głośno i śmiało o tym mówić. Cieszy mnie, że coraz mniej presji odczuwamy, że powinniśmy żyć w jakiś określony sposób 🙏

 

Myślę sobie... Ej, przecież ona jest już na finiszu, a tutaj na fotce z brzuszkiem, w bardzo eufemistyczny sposób cieszy się, że istnieje aborcja/antykoncepcja.

 

Cytat

I pomyślałam, że powiem Wam krótko, czemu my jednak poszliśmy w powiększenie rodziny.

 

Uff, nie mogę się doczekać.

 

Cytat

Zacznijmy od tego, że oboje z Karolem, nie jesteśmy fanami dzieci. Raczej stronimy 😬 Nigdy też nie marzyliśmy o byciu rodzicami. Nawet teraz, kiedy mogę urodzić w każdej chwili, nie czujemy, że jesteśmy jakoś super gotowi na dziecko. Bo my nie wiemy co to znaczy mieć dziecko! Skąd mamy wiedzieć skoro żadnego nie mieliśmy? Wierzę więc, że z tą gotowością na dziecko to skomplikowana sprawa - ile ludzi, tyle doświadczeń.

 

Kurde, ciekawe. Sam chciałbym-nie chciałbym dzieci, zależnie od pory dnia. W sumie mam tylko jedną znajomą parkę, która ma bobo, ale w ich przypadku było po prostu "chcemy mieć dzieci".

 

Cytat

Podczas ostatniej podróży przez Pacific Northwest, mieliśmy dużo czasu dla siebie i zaczęliśmy myśleć o tym, gdzie widzimy siebie za 20 lat. Long story short - stwierdziliśmy, że nie chcemy być 50-latkami bez dziecka. Tylko tyle i aż tyle. My z tych, którzy mają silną potrzebę dzielić z kimś swoje radości, a że nasze życie jest bardzo szczęśliwe, to mamy wiele do obdzielenia! Dlatego też przez 10 ostatnich lat dzieliliśmy je z przypadkowo zabieranymi na wyprawy osobami z internetu. Ludzie przychodzili i odchodzili, a my poczuliśmy potrzebę zbudowania czegoś trwalszego. Zapraszamy więc tego małego człowieka do naszego życia, nie na zasadzie "wypełnij nam pustkę", bo my pustki nie czujemy. Ale czujemy, że możemy się razem fajnie bawić!

 

Hmm, ciekawe.

 

 

Nie chcę robić off-topu, ale zacząłeś ciekawy wątek @buka1977. Może zrobię taki temat jak znajdę wenę, bo chodzi mi to już po głowie od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
2 godziny temu, manygguh napisał:

Taki mały (nomen omen) update od Mini Majka:

 

Pisałem już, że ten gość jest niezbyt ogarnięty, skoro nie jest w stanie wypowiedzieć pełnego zdania bez kilku cięć?

 

 

W 2:20 prawie został potrącony wózkiem dziecięcym :D

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta go jedzie a on tylko przytakuje do tego gość z ekipy przy jego lubej wyjeżdża z tekstami by łoniakami wypełnił zakola a on sam pokazuje słabość i uległość wobec niego dramat. 

Ta Juleczka jest z nim tylko dlatego, że jest znany, popularny a dla ekipy to taki frajer do upokarzania. 

Najlepszy tekst witaminki świeca tylko 20 zł a po chwili Majk do kamery muszę zapłacić za to wszystko 131 zł😆😂🤣

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, SamiecGamma said:

Przecież ona jest z nim dla fejmu... Jej gadzi mózg szaleje, gardzi nim. Proste jak drut, co tu rozkminiać?.. 

To wyjaśnij to Mini Majkowi teraz.

 

Choć z drugiej strony, przynajmniej chłopak ma coś z życia. Ale patrząc na jego mental, to może zapłacić dużą cenę za to, gdy już się rozstaną. Tak czy inaczej, case study ciekawy i pouczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten karzeł to i tak wygryw większy, niż pewnie 99% forum. Chłop mimo, że jest karłem to jest sławny i ma kupę kasy. Wozi się merolami za kilkaset tysięcy w górę, buja się z ziomkiem który jest największy na całym internecie. Teraz ma walkę w organizacji freakowej i znowu przytuli porządną kapuche. 

 

Dla niektórych ktoś zarabia dobrze, ale ma średni wygląd = źle, ma pozycję społeczną = źle bo nie ma wyglądu. Niech się niektórzy już zastanawiają, bo chyba za bardzo odpływają czasem. ;v 

 

Widzicie - gadacie, że bogaci i ze statusem mają laski które lecą na kasę - może być to prawda, ale ruchają dużo a niektórzy z was ani kasy, ani wyglądu ani statusu - i ruchają brzydkie Polki albo wcale. 

 

 

 

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak długo jeszcze ten krasnal będzie dawał się opluwać tej młodej suczce publicznie. Był odcinek, ze zabrał tę bladź na zakupy do galerii, wywalił tam ze 3 kafle na nią, ta podniecona biega po korytarzach, brzdąc biegnie za nią - kuźwa, ludzie co tu się promuje?!! I ten odcinek miał z 500 tys. wyświetleń, głównie przez małolatów.

Ten świat to gówno bestialskie i im szybciej się rozpadnie tym lepiej.

 

Ktoś tam gada, że karzeł rucha - jak rucha, co rucha? Wyobraź sobie jeden z drugim tę scenę i poczuj tę żenadę, jak krasnal się poci na Juleczce przewracającej oczami gorzej niż niejedna znudzona prostytutka. 100 razy bardziej wolę przeciętną dziewuchę w swoim mieszkaniu niż taki sztuczny szit. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O miłości w tej relacji porozmawiamy jak Pan Majk, rozszedł by się z tzw ekipą, straciłby swoją popularność. I zostałby on i ona - SAMI, BEZ KAMER.

 

Kobiety dla sławy potrafią jeść wydzieliny z odbytu bogatego człowieka, który zarabia na krzywdach ludzkich i nie mają z tym najmniejszego problemu. Tym bardziej nie ma problemu robić nadziei o miłości komuś z problemem wzrostu i sprzedawania mu kitów o wielkiej miłości.

 

Dla życia z przeciętnym mężczyzną potrafią zrobić naprawdę nie wiele nasze drogie panie. A dla wybaczcie, poniżej przeciętnego mężczyzny (broń boże ostatnie co pragnę to umniejszać Panu Majkowi, skupiam się tylko i wyłącznie na wzroście) przeciętnego mam tu na myśli wzrost. Człowiek rodzaju męskiego jest niewidzialnym, wyszydzanym, czy pogardzanym za nie posiadanie choćby 170cm wzrostu w oczach przeciętnej kobiety a tu mowa o zaburzeniach wzrostu już poważnych. 

 

Niech skończy się życie na bogato, bez kamer, popularności i bycia "dziewczyną tego znanego Majka" to porozmawiamy o tym czy kobiece serce było realnie pełne miłości, czy pełne ukierunkowania na własny egoizm kosztem człowieka, który już ma i tak wystarczająco przejebane.

 

Z Bogiem.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Dajcie krasnoludkowi spokój. Laska poleciała na fejm i tyle. Tak samo tyczy się to typków z WK. Owca itp. Wszyscy mają dobre dupy. Ogólnie każda znana osoba 

Ale chłopaki z WK to jednak urodą grzeszą. sylwetki dopieszczone, mental też mocny. Szczerze, to myślę, że mogliby jeszcze lepsze połówki znaleźć

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, nesq napisał:

Zanim zaczniecie pierdolić o wzroście. Nick Vujicic. 

Wybacz ale jak wspomniałem wcześniej.

 

Weźmy Panu Nickowi jego popularność i to, że jest milionerem to wtedy będzie test na realną miłość. 

 

"W biedzie i bogactwie, w zdrowiu i chorobie". Jak mówi przysięga wiążąca dwoje na wieczność. Póki co choroba jest ale...bogactwo jest również, a wiemy że biednej żaby jeszcze żadna panna nie pocałowała - przynajmniej jeszcze nikt nie był na tyle szalony, by opisać takie zjawisko (historia chyba by się nie sprzedała zapewne, podobnie jak miłość atrakcyjnej kobiety do Pana Majka)

 

Nie wierzę kobietom ani trochę w zapewnienia o miłości gdy jest "na bogato", jestem w stanie natomiast uwierzyć, gdy jest "na biednie", że chociaż jest jakaś forma sympatii. 

 

Możecie mnie nazywać pesymistom ale staram się patrzeć realistycznie na zapewnienia o wielkim love w świetlne kamer.

Wielkie love ostatecznie co potrzebuje to kamery.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.