Skocz do zawartości

Mini Majk "znalazł" sobie dziewczynę


Rekomendowane odpowiedzi

No i się rypło... 

https://www.eska.pl/news/mini-majk-wyrzucony-z-mieszkania-jego-dziewczyna-zdradzila-szokujacy-powod-aa-SfGf-txwV-KRDN.html?fbclid=IwAR1rzHTa24swblOOV0q_Q9nDuWrkiSwj8K9GrhLafwN7PFK636lMfCkNQgU

 

Ktoś może powiedzieć, że przecież "normalne" pary też się kłócą a potem wracają do siebie. 

Ale oznak, nawet na filmach, że ona nie bierze Majkela na serio było dużo. I to na początku, gdzie w "normalnych" parach jest to czas ekscytacji...

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy świadomy facet tutaj i nie tylko wiedział że prędzej czy później ten "związek" się rypnie. Wybiła ile mogła się na nim, zaznaczyła na YouTube swoją obecność i teraz może go spuścić w kiblu. 

I jeszcze te teksty że wina jest tylko jego ... Taaa skądś to znamy 😏

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać takiego mini majka w wersji żeńskiej,  od zawsze fascynowała mnie przygoda z niskorosłą dziewczyną, wizja seksu z jej nabrzmiałym ciałem wydaje  się być niezwykle podniecająca...

 

Mieliście kiedyś do czynienia z niskorosłą kobietą?

 

Gdzie najlepiej taką znaleźć?

 

Jak rozkochać w sobie potomkinię dumnego rodu krasnoludów, której korzenie genetyczne sięgają tysięcy lat wstecz?!

 

Przechadzając się dumnie ulicami miast w Polsce i na świecie, ani widu, ani słychu...

 

Okaż się!

 

Wyzywam Cię, moja miłości!

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Za każdym sukcesem kobiety stoją wykorzystani mężczyźni".

140 tys. subskrybentów na kanale YT tej "Julki", więc biały murzyn zrobił swoje, może zostać wyrzucony z mieszkania. 

 

Plan zrealizowany. 

Chyba, że cwaniara zagra jeszcze pokrzywdzoną, "dawanie szansy" i po kolejnym skoku liczby subskrybentów się go pozbędzie. 

26 minut temu, RENGERS napisał:

wizja seksu z jej nabrzmiałym ciałem wydaje  się być niezwykle podniecająca...

 

Też się nakręciłem. ;) :lol:

comment_1639560284WIi8s3QWih8S0RNIHurV7Z

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie schematy u niskich widać też występują hehe. Żeby ten mini majk nie miał większej doliny niż te ancymony od małolatek z Tajlandii.

 

Ale dopiszę sobie w porannej liście wdzięczności fakt, że nie śledzę takiej patologii jak ta laska czy majk. Czyli są plusy całej tej dramy 👍

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wywnioskować można z treści artykułu to Majki został wyrzucony od niej nie ona od niego, czyli może nie taki gapa i wie co jest pięć i miał to rozkminione. Tzn. że jak go wywalą  z mieszkania bo np "przemoc" to od niej a nie z jego własnego  na 14 dni :P .. Chory jestem i będę się smażył w piekle, ale dziś właśnie, i to zanim ten post przeczytałem, to miałem taką myśl, że taką ładną zadbaną karlice to ciekawie jak by było tenteges. Bo tik toka z taką fit-karlicą widziałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
On 12/2/2022 at 12:23 AM, RENGERS said:

Chciałbym poznać takiego mini majka w wersji żeńskiej,  od zawsze fascynowała mnie przygoda z niskorosłą dziewczyną, wizja seksu z jej nabrzmiałym ciałem wydaje  się być niezwykle podniecająca...

 

Mieliście kiedyś do czynienia z niskorosłą kobietą?

 

Gdzie najlepiej taką znaleźć?

 

Jak rozkochać w sobie potomkinię dumnego rodu krasnoludów, której korzenie genetyczne sięgają tysięcy lat wstecz?!

 

Przechadzając się dumnie ulicami miast w Polsce i na świecie, ani widu, ani słychu...

 

Okaż się!

 

Wyzywam Cię, moja miłości!

 

 


Zostaw karzełki tym co nie mają 180 cm. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Martinez napisał:

Tu to love island jest najlepszym praczem mozgow

Mnie najbardziej bawi, że tam nadal na takim show można gdzieś "zajść", stać się poważnym celebrytą/celebrytką, zapraszanym do big media, i zarabiać na tym duże pieniądze.

 

W Polsce to tak średnio, 1 edycja BB miała jakieś tam chwilowe sławy, ale to był efekt nowości.

Poza tym jest to raczej niesława, która wiele nie daje.

 

Ale może dawno nie czytałem prasy typu "Teleduperele", czy jakiegoś Bilda, Sun, to może się nie znam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.