Skocz do zawartości

Mini Majk "znalazł" sobie dziewczynę


Rekomendowane odpowiedzi

Skończy się jak u Gonciarza i Kasi Mieciński czy jak jej tam: zrobi sobie fejm na social mediach, może nawet jakąś firmę wspólnie założą, trochę wydoi go z kasy i facet usłyszy, że ona "nie wie, co czuje i musimy sobie zrobić przerwę". 

 

Stare jak świat, tylko ja nie pojmuję dlaczego młodzi faceci dają się tak nabrać 🤷‍♂️

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie niektóre reakcje, chłopaki.

Przecież tak mówił Marek w Radio Samiec i takie jest nastawienie forum - nie masz wyglądu - zarabiaj hajs.

Mini Majk ma fejm i hajs i to wykorzystał, przyciągnął sobie na to laskę. Która małolata nie chciałaby się wkręcić do Ekipy? 😏

Gratuluje chłopakowi, bo nie ma lekko, nie było mu łatwo na pewno pogodzić się, że nie jest jak inni. Cieszę się, że ma swoje pięć minut.

Żeby facet tylko nie popłynął i nie dał się tej lali wykorzystać i niech sobie kopuluje ;) 

2 minuty temu, SamiecGamma napisał:

Skończy się jak u Gonciarza i Kasi Mieciński czy jak jej tam: zrobi sobie fejm na social mediach, może nawet jakąś firmę wspólnie założą, trochę wydoi go z kasy i facet usłyszy, że ona "nie wie, co czuje i musimy sobie zrobić przerwę".

No i okej. Co z tego? Setki następnych będzie chciało pożyć w fejmie i luksusie. Aby tylko chłopak się nie ośmieszył jak Pronciarz.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Carl93m napisał:

No i okej. Co z tego? Setki następnych będzie chciało pożyć w fejmie i luksusie. Aby tylko chłopak się nie ośmieszył jak Pronciarz.

 

Jestem pewien, że historia się powtórzy. Ten chłopak nie wygląda na silnego psychicznie, podobnie jak Gonciarz. Myślę, że obaj mają bardzo podobny kukoldzko-beciacki mindset. Za parę miechów dupczenia (i to pewnie wątpliwej jakości) będą przeżywać zjazd psychiczny kilka lat. Warto? 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie oszukujmy się, ale ze związku księdza i lesbijki tez nic nie będzie. Zabawię się w pana Jackowskiego i pozwolę sobie powiedzieć że owa siksa poczeka aż nabije sobie fejmu jak silikonu w cycki i nawet nie będzie pamiętała jak się nazywał ten karypel?

Ot cała filozofia tych jutuberów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Carl93m said:

Dziwią mnie niektóre reakcje, chłopaki.

Przecież tak mówił Marek w Radio Samiec i takie jest nastawienie forum - nie masz wyglądu - zarabiaj hajs.

Mini Majk ma fejm i hajs i to wykorzystał, przyciągnął sobie na to laskę. Która małolata nie chciałaby się wkręcić do Ekipy? 😏

 

Fejm jest znacznie rzadszy  od ludzi z hajsem. Ile osób w Polsce ma 1,5 miliona subskrypcji na YT? Pieniądz jest  na samym dole listy pożądanych rzeczy. Królem zawsze będzie wygląd, potem status(fejm) a na końcu kasa. Nawet średnia myszka 6/10 znajdzie sobie gościa co będzie w nią ładował kasę, a jak jest lepsza to nie będzie musiała palcem kiwnąć. Natomiast znać i być ze sławną osobą? Nie ma ich wielu.

 

Tu inny gość z YT(300 k subskrypcji) z kobietą, z tematu w klubie red pill. Najpierw dziewczyna go rzuciła, potem jej koledzy pobili, wszedł na słup napięcia i stracił nogę i rękę. Wkleje co napisałem i tam.

Typ korzysta ze statusu celebryty internetowgo. Pojawiła się pani, wielka miłość.. Czy pójdzie wg schematu :  pojawienie się onej -> zebranie atencji -> wspólni fani -> wypłynięcie na chłopaku -> rozstanie -> profit$? 

 

Te myszki mogłyby wyciągnąć maksymalnie kilkaset lajków z tindera.  Teraz mają atencję od setek tysięcy ludzi.  Są na atencyjnym cyklu sterydowym youtubebolona. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego "Mini Majka" , ale gdzieś tam widziałem że robi jakieś głupie filmiki dla dzieciaków, jak reszta tych dziwnych youtuberów.

Dziwne mi się wydaje nagranie publicznego filmu w stylu "zobaczcie, mam dziewczynę, oto ona". Dziwne zarówno z jego strony, jak i z jej strony.

 

Normalny człowiek by oddzielił swoją pracę (nagrywanie filmów) od życia prywatnego i by nie pokazywał publicznie że się z kimś związał. A skoro on chce pokazać i ona chce się pokazać - to moim zdaniem ona po prostu chce zaistnieć w tym biznesie (youtuberzy) i się wypromować za pomocą kogoś znanego (o ile można go tak nazwać, ale chyba dzieciaki go znają). 

 

Normalny człowiek by nie nagrywał filmu o tym z kim jest lub z kim się rozstał lub z kim się poznał. Jeśli taki film się pojawia, to wiadomo że to... film. Czyli fikcja, bajka, jakkolwiek to nazwać.

 

Także rozkminianie dlaczego ona na niego poleciała, nie ma najmniejszego sensu. Skoro wystąpiła w takim publicznym filmie to znaczy że dla niej to biznes i tyle. Dla niego też. (bo jakby nie traktował tego jako biznes, to w życiu by publicznie nie pokazał z kim jest, takich rzeczy się nie robi po prostu)

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Adrianos napisał:

Nie znam tego "Mini Majka" , ale gdzieś tam widziałem że robi jakieś głupie filmiki dla dzieciaków, jak reszta tych dziwnych youtuberów.

 Zawsze tab było, kiedyś zbierali karłów, jakichś mutantów z dwoma głowami i też jeździli z cyrkiem po świecie. Na tej zasadzie to działa, nie ubliżając nikomu.

Z moją gębą to razem z mini majkiem byśmy jeździli i ludzie by za hajs oglądali dziwactwa i osobliwości xD

8 minut temu, Ksanti napisał:

Ta dziewczyna na normika by nie poleciała a co dopiero karła xd

Ja patrzę na laskę i od razu widzę kto to. Typowa gold digger jak dla mnie. Chce statusu dla siebie od chłopaka.

 

30 minut temu, mati248 napisał:

Ona interesuje się kosmetologią ? 

Ile taka kosmetyczka zarabia i makijażystka ? 

 A czego tu się spodziewać? W tym kraju to każda jednak jak nie kosmetolog to fotograf, jak nie fotograf to założy "firmę" i będzie te okropne rysunki na paznokciach robić xD Nota bene nie wiem co ludzie widzą w tym ohydztwie, nic nie przebije ładnego paznokcia pomalowanego przeźroczystym, błyszczącym lakierem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech rucha, na zdrowie. Zobaczymy co z tego wyniknie, mam nadzeję że typ jest mocny "pod sufitem". 

Ja jestem przed 40, w "miłość" nie wierzę , jeżeli laska leci na mój hajc i fame to dla mnie lepiej, nic wiecej od niej nie chcę - BO wiem jak to wszytko działa. Więc dla mnie luzik. Pytanie co ten Mike ma w głowie...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Pewnie, jak chce ją puknąć od tyłu, to sobie stołek podstawia. ;D

Jak byś napisał poradnik dla początkującego karła to byś wygrał wszystko xd

Jakie to sztuczne na tym filmiku, jak to razi w oczy... zastanawiam się czy chłop sobie zamoczył chociaż, bo może ona "nie jest jeszcze gotowa". Ale oby moczył, coś za coś ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak btw warto podać też kilka innych śmiesznych przykładów. Isamu miał już kilka kobitek - chyba 4 razy w związku był, o ile się nie myle. Z 3 kobitkami różnymi miał po jednym dzieciaku conajmniej. Teraz ma nową kobitkę z którą ma kolejne malutkie bobo. Oglądam go, odkąd chodził z taką nimfą chyba. Zerwali, dymy na cały internet, ona mowiła, że zmuszał ją do seksu bez gumy, że pieniędzy nie chciał jej dawać. Później ucichło. Next znalazł sobie Ukrainkę, niby wszystko pięknie, ale znów dymy bo okazało się, że ma męża na Ukrainie hahaha. Noi wiadomo, zerwali przez to. Ta Ukrainka, po jakiś kilku latach, do innego youtubera z dupcią leciała, bo chciała z nim być. Ten ytr (dokładnie rafonix), zlał  ją bo isamu jego kolega. Potem znalazł sobie kolejną, noi narazie są do dziś. Wiadomo, ma z nią bobo które nie tak dawno się urodziło. Oczywiście, kupił jej już bmw nowe z salonu itd. xDDD Typ ma z 35 lat a jest taki tępy, że to szok. 

Te gwiazki najczęściej, tak się łącza, że laska z małym lub średnim fejmem, zaczyna chodzić z typem, która ma kilka razy większy. Ta dziewczyna mini majka, wcześniej koło 8k reakcji na ig pod postem a, jak majk chwalił się nią w necie to już nagle po kilkadziesiąt tysięcy - noi moment szczytowy, to jak z nim zdjęcie wrzuciła i nagle prawie 100k. Beka. Takich przypadków jest wiele. Jeszcze te laski, dużych ytr są często naprawdę średnie bez makijażu. Już nie mówiąc ile bolców przyjeły. ;v 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę się zgubiem w tym topiku, Typ ma niskie SMV, czyli rady (jeżeli ktoś taki pyta na forum) w takim przypadku, rób sos itd  - spoko. Bohater topiku to ma czyt. sos, fame itd. Ma dupę i czuć niesmak w komentach.... No to o co wam chodzi?

 

Jedyne co w takim przypadku, to: jesteś w podobnej sytuacji (sos, fame) - bedziesz miał kobiety i tylko TO, ale to nie będą związki - takie o których myśli większość: lowcianie, wyjadanie sobie z dziubków - tzw "pawdziwa miłość", która siedzi w waszych głowach itd (no chyba, że na pokaz). A co ma Mike w głowe, to czas pokaże.

5 minut temu, $Szarak$ napisał:

Te gwiazki najczęściej, tak się łącza, że laska z małym lub średnim fejmem, zaczyna chodzić z typem, która ma kilka razy większy. Ta dziewczyna mini majka, wcześniej koło 8k reakcji na ig pod postem a, jak majk chwalił się nią w necie to już nagle po kilkadziesiąt tysięcy - n

To na chuj to oglądasz? i tracisz swój czas? 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Morfeusz napisał:

Wątpię, aby Mike, miał na tyle twardą psychę, aby podupczył i nie dał się wykorzystać cwaniarze. 

Już pokazał, że nie ma psychy umieszczając ją przed kamerą. Powinien ją z tym zbywać jak najdłużej a jak już się nie będzie dało to następna. 

 

W wywiadzie sam wspomniał, że długo nad tym myślał (red. długo ją już zbywał) i pewnie doszło do momentu, w którym demo się skończyło i musiał ją pokazać lub szukać kolejnej. Dodatkowo wspomniał, se ekipa coś tam mu doradzała, byli sceptyczni. Czyli nawet kuk Friz widzi co jest grane.

 

Inny realny scenariusz, że mogło być to skalkulowane przez reżysera tego cyrku, który ustalił, że będą lepsze zasięgi jak pojawi się jakaś dziewczyna karła, więc to zwykła aktorka którą wprowadzają do gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zuckerfrei napisał:

To na chuj to oglądasz? i tracisz swój czas? 

Nie oglądałem, jeśli już to zerknąłem kilka lat temu na jakieś kanały. Młody jestem, więc w wieku tam 16 lat wejść na kanał isamu to raczej nie jakaś wielka tragedia. Nawet, jak się nie ogląda ich, to wiadomo kto kim mniej więcej jest. Szczególnie, jeśli chodzi o ekipę, wszędzie na necie o tym trąbią więc wiadomo, że bedzie się wiedziało. Zresztą wejście na ig Mini Majka a później do niej, to jest kilka minut roboty i już można wyciągnąć wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień po publikacji: +36K na IG. Wszystko się zgadza.

 

19 lat, 100k+ na instagramie, wakacje w Dubaju, zaraz dołączy do Ekipy: koleżanki zazdroszczą. Obrotna dziewczyna.

 

Ktoś tam wspomniał o cięciach w wypowiedziach. Odbiorcami są głównie dzieci, więc musi to być skompresowane w taki sposób, żeby nie było dłuższych przerw w wypowiedziach, bo to odwraca uwagę, przez co spada oglądalność.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CeranthirTak bogate wnętrze portfela z królami, ktorzy potrafią zdziałać cuda nawet jak masz 131cm wzrostu😁

@manygguhRaczej jak kobieta dobije do odpowiedniej liczby like, będzie znana to go zostawi dodatkowo w najlepszym dla siebie czasie atrakcyjności nie będzie się rozmnażać z mężczyzną niatrakcyjnym fizycznie.

@RealLifeOn zawdziecza to sławie, popularności i przedewszystkim pieniądzom a nie urokowi osobistemu. 

Zobacz jaka pańcia zachwycona jak słyszy o kolejnych wycieczkach. 

Ciekawe co tam się działo w Dubaju, że ona taka szczesliwa😁

@Król Jarosław IMyślę, że nie kopulują i jest coś na zasadzie, że boli ją głowa lub nie ma czasu bo ma naukę. Tak jak napisał @Analcondaile on tam może mieć centa by ją zadowolić dodatkowo jaka to dla niej jest przyjemność? Zapewne zostaje chłopakowi lizanie kuciapy i dotknięcie cyca co najwyżej oczywiście jak spełni zachcianki Juleczki😉

@PacmanNo dokładnie a co miała powiedzieć przed kamerą, że podobają jej się ostre chłopaki z kiełbasą w spodniach 20 cm😆

@Tomek9494Tak jak napisał @Ksantitakie jak ona gardzą zwykłymi chłopakami a co dopiero by gustowała w mini mężczyźnie. Ze, śmiechu nie mogłem oglądając ten materiał gdzie mówiła, że jak jej rodzice go zobaczyli to go zaakceptowali😄. Wyobrażasz sobie mieć córkę, która sprowadza takiego gościa? Jaka by była twoja reakcja?

@MorfeuszPełna zgoda brachu w samo sedno😉👍

@bernevekTak zgadza się jak się wypowiada jest sztuczna do tego ta mimika i przymróżanie oczu na reakcje Majka dodatkowo wzdychanie i jęk zawodu w jej głosie gdy Mike mówi damy radę😁

@ImiennikYou make my day bro🤣

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.