Skocz do zawartości

Mini Majk "znalazł" sobie dziewczynę


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby był przystojniaczkiem to bysmy byli świadkami: "oj Ty słodka niezdaro, jak ja cię kocham", a tak słyszymy: "masz dwie lewe ręce"... brakowało tylko kilku dodatkowych epitetów, które zapewne zostały pomyślane, ale nie zostały wypowiedziane, a to wyłącznie przez to, że spaliłaby swoją popularność, nad którą tak ciężko pracuje :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, manygguh napisał:

O kurde. Ona nim gardzi i to czuć. Ekipa go nie ostrzega? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2021 o 22:41, Ceranthir napisał:

Myśle, ze ma bogate wnętrze.

Albo zwisa do kolan ;)

W dniu 23.05.2021 o 00:16, $Szarak$ napisał:

Pewnie, jak chce ją puknąć od tyłu, to sobie stołek podstawia.

albo to:

Nie wiem, czy się śmiać.

6912-stoleczek-po-renowacji.jpg064d8253837b808a06325bd6fb3d6856.jpg

Lub założy odpowiednie buciki.

 

GBHHYNLH-moda-kostki-buty-buty-na-koturn

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nesq napisał:

Nick Vujicic. 

Gość ma fame pieniądze i status społeczny, poza tym chcę testy DNA, żeby sobie zrobił, chciałbym zobaczyć takiego samego gościa, co ma rentę 1600 złotych, mieszka na prowincji albo w kraju 3 świata i jest biedny.  Ten gościu nie może być wzorem do naśladowania.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ale jak to ?! To ona nie jest z nim z prawdziwej miłości? Jak tak możesz mówić... Nie znasz się 😏

 

A tak serio to nie zdziwiłbym się jak na boku już by miała jakiegoś bolca.

 

Oczywiście że go kopnie ale wcześniej skroi  z niego ile tylko się da.

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arthur Morgan napisał:

Ale jak to ?! To ona nie jest z nim z prawdziwej miłości? Jak tak możesz mówić... Nie znasz się 😏

 

A tak serio to nie zdziwiłbym się jak na boku już by miała jakiegoś bolca.

 

Oczywiście że go kopnie ale wcześniej skroi  z niego ile tylko się da.

Skrojenie to jedno. Tam jest sztab ludzi, których trzeba przekonać do decyzji, że on jest draniem, nie nadaje się do związku itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie jak w internecie widzą, że to dziewczę leci na kasę, a już w innych przypadkach tego nie ma. 

 

Tam już jest, że jak oni świetnie do siebie pasują, na pewno poszła na jego wnętrze a nie hajs XD.

 

Ostatnio oglądałem coś u Nitrozyniaka i pisali w komciach, że ta jego Sandra to jedyna w internecie co na kasę nie poszła XDDD.

 

Niby nie powinno się śmiać z bluepillowców, bo jeszcze niedawno samemu się nim było, no ale nie da się.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat jest niestety bardzo częsty:

1. Jakiś incel/przegryw zakłada kanał, zyskuje fame.

2. Znikąd pojawia się laska bez żadnego statusu.

3. Przegryw promuje laskę, zakłada ona własny kanał albo staje się medialna.

4. Przegryw dostaje kosza.

 

Tak było poniekąd z pierwszą dziewczyną gimpera też, widać, że się niczego chłop nie nauczył bo druga laska teraz wyrabia sobie fame.

 

Redpillowcy krzyczą jak zdobędziesz kasę i sławę to pojawią się laski. Pojawią ale jakie to właśnie widać. A naiwne chłopy wpadają w pułapki.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, krzy_siek napisał:

Ja spotkałem się też z przypadkami gdzie gość mówił, że on dziewczyny i życia prywatnego nie będzie pokazywać. Myślę że to rozsądne posunięcie.

Myślę, że jak jesteś sławny to nie promowanie laski ani nie pokazywanie życia intymnego to jedyna opcja wręcz. A jak laska naciska, że nie wiem chce być na twoim insta/yt albo sama chce być medialna to masz czerwoną flagę.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

https://vibez.pl/wydarzenia/mini-majk-z-ekipy-mowi-ze-uprawia-stosunek-ze-swoja-dziewczyna-nawet-gdy-ta-jest-zmeczona-6777282944699040a

 

Chłopak prawdę wywalił na tacy,a jazgot oburzonych "niezależnych i wyzwolonych" niewiast wręcz wzorcowy. 

Typowe sucze ujadanie.

🤣🤣

 

Swoją drogą jak Paulinka nie robi gościa na boku to byłbym mocno zdzdziwiony.

🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 23:59, NoHope napisał:

Przegryw promuje laskę, zakłada ona własny kanał albo staje się medialna.

90k subów już ma nieźle, za niedługo 100 tyś, nawet oglądalność bardzo duża, sam zobacz.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCm1IJ7FsDN32B_1lgtKUBZw

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak twierdzi, że on ma różne fantazje, a sam przyznał dziewczynie 7 punktów, bo uważa, że "Paulinka czasami jest leniwa". Nie chce jej obrazić, ale sądzi, że czasem ma podejście "rób, co chcesz". Dziewczyna wtedy przyznaje, że czasami jej się nie chce, a Majk mimo to aranżuje między nimi stosunek.

 

Koniec wersji demo, po co się starać. Jeszcze trochę się pomęczy z karłem, do czasu, aż jej kanał zacznie przynosić większy hajs. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Morfeusz napisał:

Chłopak twierdzi, że on ma różne fantazje, a sam przyznał dziewczynie 7 punktów, bo uważa, że "Paulinka czasami jest leniwa". Nie chce jej obrazić, ale sądzi, że czasem ma podejście "rób, co chcesz". Dziewczyna wtedy przyznaje, że czasami jej się nie chce, a Majk mimo to aranżuje między nimi stosunek.

 

Koniec wersji demo, po co się starać. Jeszcze trochę się pomęczy z karłem, do czasu, aż jej kanał zacznie przynosić większy hajs. 

Tak jak zrobiła Fagata ze Stuu. Chłop po tym zniknął z internetu bo się załamał 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RabarbaR napisał:

https://vibez.pl/wydarzenia/mini-majk-z-ekipy-mowi-ze-uprawia-stosunek-ze-swoja-dziewczyna-nawet-gdy-ta-jest-zmeczona-6777282944699040a

 

Chłopak prawdę wywalił na tacy,a jazgot oburzonych "niezależnych i wyzwolonych" niewiast wręcz wzorcowy. 

Typowe sucze ujadanie.

🤣🤣

 

Swoją drogą jak Paulinka nie robi gościa na boku to byłbym mocno zdzdziwiony.

🤔

Mi się przez te wpisy przypomina:

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2022 o 23:59, NoHope napisał:

Schemat jest niestety bardzo częsty:

1. Jakiś incel/przegryw zakłada kanał, zyskuje fame.

Z nauką przyjdzie nam znany artysta.

 

Mi to łamie serce, takie zachowanie ludzi w tym właśnie szczególnie kobiet.

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.pudelek.pl/mini-majk-chwali-sie-ze-wywiera-na-paulinie-presje-gdy-ta-nie-ma-ochoty-na-seks-internauci-oburzeni-pamietaj-ze-zawsze-mozesz-powiedziec-nie-6777354933074496a

 

Takiego wybuchu kobiecego jazgotu jak w komentarzach nie widziałem nigdzie. Aż z ciekawości wszedłem na fb pudelka i pod postem pojawiło się kilku facetów broniących Majka to spotkali się z gigantycznym ostracyzmem społecznym, łapkowaniem w dół, obniżaniem poczucia wartości i często wręcz wyzywaniem. 

 

Jak żyje nie widziałem takiej fali hejtu ze strony kobiet. Podręcznikowy przykład tego jak wspierają się. Osoby z forum wiedzą o czym świadczy takie zachowanie kobiety i niestety ale to już nie jest związek, nie ma pożądania. Większość facetów o tym nie wie, próbuje namawiać kobietę ale to przynosi odwrotny skutek. No z tego chleba nie będzie.

 

Niesamowicie wartościowe są te komentarze z punktu widzenia nauczania relacji damsko męskich i myślenia o kobietach jak o niewinnych istotach :D 

 

 

 

 
 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.