Skocz do zawartości

Drażnią mnie ludzie z tatuażami


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka dziar w stylu Yuriego Boyki.

 

Każda ma znane tylko mi znaczenie.

 

Już jako dziecko wiedziałem, że się kiedyś wydziaram.

 

Robione lata temu.

 

Do dzisiaj mi się podobają.

 

W 2022 wjadą kolejne. 😎

 

Szanuję, że gardzisz ludźmi z dziarami, ja też gardzę wieloma ludźmi, np. tymi, którzy nie umieją pisać poprawnie po polsku czy frustratami rzucającymi się do obcych ludzi w sklepie, bo mają ból dupy z jakiegoś powodu - choć mądrzejsze ode mnie chłopaki tutaj mówią, że to prawo przyciągania, więc sam już nie wiem.

 

Życie, panie, życie. %-)

 

EDIT:

 

Kurła, zapomniałem: gardzę jeszcze płaskoziemcami i ludźmi wierzącymi w jaszczuroludzi. To chyba tyle.

 

EDIT II:

 

I jeszcze wierzącymi w nanoboty w maseczkach.

Edytowane przez Ważniak
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ważniak napisał:

Szanuję, że gardzisz ludźmi z dziarami, ja też gardzę wieloma ludźmi, np. tymi, którzy nie umieją pisać poprawnie po polsku czy frustratami rzucającymi się do obcych ludzi w sklepie, bo mają ból dupy z jakiegoś powodu - choć mądrzejsze ode mnie chłopaki tutaj mówią, że to prawo przyciągania, więc sam już nie wiem.

 

To wiele mówi o naszym społeczeństwie. ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:

Fjnie to wygląda dlatego robię tatuaże a po za tym facet z tatuażami jest bardziej męski.

Lol, ogólnie uważam że takie podejście jest idiotyczne co do dziar ale każdy ma prawo robić z własnym ciałem to, na co ma ochotę.

Czy to męskie czy nie to zaufaj mi, głównie kwestia sprzdaży produktu (czyt. Siebie). Przy pierwszych spotkaniach to może wpływać, na dłuższą metę nie ma żadnego znaczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Jorgen Svensson said:

 

Ja tu jak na razie widzę więcej kwiku, tych co ich dziary wkurwiają niż tych których nie wkurwiają.🤷

No nie bardzo. 

 

Autor napisał, że gardzi ludźmi z dziarami. 

 

Ok, jego prawo. 

 

Reakcja powinna być "moja dziara, moja sprawa". 

 

A jest kwik, że dziara jest the best of the best of the best i wyrazem jakiejś kurna wyimaginowanej "indywidualności", mimo że jeden pop-szajs. 😂

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 12:29, dyletant napisał:

Działają na mnie jak płachta na byka. Dlaczego?

No właśnie... robią je po to żeby się wyróżnić bo nie mają żadnych wyjątkowych zdolności manualnych dzięki którym ktoś zwróciłby na nich uwagę i już tutaj jest odpowiedź na ich pytanie.

 

Niestety tak jak w przypadku "chujusa z ruchan" - 99% ludzi to tchórze i naśladujący debile kierujący się psychologią tłumu tak i w tym wypadku będą się miotać że jak to - przecież to ich wyjątkowość i to tylko oni sobie zrobili...

ano kurwa nie bardzo... Nie każdy jest bykiem bo sobie zrobi taki tatuaż i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o januszy tatuaży.

Teraz co drugi albo trzeci jest wyjątkowy i musi się podzielić swoim wieeeelkim światopoglądem wypisanym na skórze - oczywiście wraz z popytem rośnie podaż...

 

To żadna indywidualność - to moda.

https://www.youtube.com/watch?v=LYCxdI4IRF0

Brzydzę się.

 

W pełni Cię popieram i w pełni się z Tobą zgadzam.

Mam 40 lat więc już trochę żyję i ani w latach '80, ani w '90 , ani tez na początku '00 nie było tego tyle na ulicach. Owszem, były tatuaże ale po pierwsze sporo mniej, po drugie one raczej jednoznacznie określały ich właściciela jako człowieka "spod ciemnej gwiazdy".

 

Dziś jak widzę kobietę z tatuażem (i to nie jaskółką na nadgarstku, tylko jakimś wyjebanym kwiatem lotosu na plecach) to podświadomie szufladkuję ją jako kurwę. 

W mojej głowie tylko kobieta kurwa może się wytatuować w ten deseń, siedzieć nago u jakiegoś artysty 2 czy 3 godziny, a potem do śmierci z tym chodzić.

 

U mężczyzn dominują wzory typu "jestem samiec Alfa" i naprawdę śmiesznie to wygląda jak taki kogucik 170cm i 67kg wagi tatuuje sobie pitbulla na łydce.

Edytowane przez Wolumen
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisałem, forum schodzi na psy a właściwie niewłaściwe psy wchodzą na forum i skaczą do gardeł.

 

Nie będę się tu z nikim kurwa spinał, czy nikogo umoralniał, ale nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć kogo wkurwia czyj pogląd. A wkurwia tych o mają inny, że nie mam takich jak oni i tak samo jak nie napisałem że chodzi o m czy k, tak samo na żadnej z 5 stron nie napisałem że gardzę tylko że się brzydzę a poleciało już kilka takich wysrywów że to napisałem...

 

Wobec tego kim są zakłamani frustraci? Przejęzyczenie? No kurwa nie bardzo...

 

Polaczkowatość weszła za daleko?

 

Tylko czekałem aż zwolennicy spierdolenia i tatuażyków zaczną się tu podgrzewać i pruć, no i proszę.

 

Jeszcze ze dwie strony i będą się zapraszać na fame mma.

 

Beka z himenów co rysują sobie obrazki jak dzieci - poziom w chuj.

 

Edytowane przez dyletant
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 21:13, dyletant napisał:

Tak jak już napisałem, forum schodzi na psy a właściwie niewłaściwe psy wchodzą na forum i skaczą do gardeł.

Nie założyłeś tematu "co uważacie o tatuażach", nie otworzyłeś sensownej dyskusji. Z miejsca zacząłeś strzelać z dupy i ciskać się jak dziecko, że coś Ci się nie podoba. 

Czekałeś na poklask? Poklepanie po pleckach? 

 

W dniu 25.05.2021 o 21:13, dyletant napisał:

A wkurwia tych o mają inny, że nie mam takich jak oni i tak samo jak nie napisałem że chodzi o m czy k,

Myślę, że jest znacznie gorzej niż uważasz. Nikogo nie wkurwia Twój pogląd, bo jesteś randomem z netu. Raczej mają wyjebane. 

 

W dniu 25.05.2021 o 21:13, dyletant napisał:

tak samo na żadnej z 5 stron nie napisałem że gardzę tylko że się brzydzę a poleciało już kilka takich wysrywów że to napisałem...

 

Nie ma sensu czepiać się słowek. Piszesz o ludziach pogardliwie, to fakt. 

 

W dniu 25.05.2021 o 21:13, dyletant napisał:

.Polaczkowatość weszła za daleko?

Jestem Polakiem i jestem z tego dumny. 

A w Niemczech gdzie żyję jesr jescze więcej ludzi z tatuażami niż w Polsce

 Jest tk bardziej popularne.. Różnica jest taka, że ludzie podchodzą do siebie życzliwiej i nikt się tak nie rozwodzi nad tym, co mu się nie podoba jak Ty. Po prostu olewają. 

 

 

W dniu 25.05.2021 o 21:13, dyletant napisał:

Tylko czekałem aż zwolennicy spierdolenia i tatuażyków zaczną się tu podgrzewać i pruć, no i proszę.

To jest forum dyskusyjne. 

Jak wyrażasz pogląd to inni ludzie wyrażają swój. Tak wygląda dyskusja, pajacu. 

 

 

W dniu 25.05.2021 o 21:13, dyletant napisał:

Beka z himenów co rysują sobie obrazki jak dzieci - poziom w chuj.

 

 

A ja Ci mówię, że tatuaż niewiele mówi o poziomie człowieka. Ty nie masz, ja mam- nie znam Cię, ale myślę, że mogłoby Ci się zrobić smutno jakbyśmy się zaczęli porównywać

W dniu 25.05.2021 o 13:01, Wolumen napisał:

Mam 40 lat więc już trochę żyję i ani w latach '80, ani w '90 , ani tez na początku '00 nie było tego tyle na ulicach.

Czasy sie zmieniły.  Lata 80 to jescze koniec komuny przecież. 

Nie było to tak dostępne. 

 

W dniu 25.05.2021 o 13:01, Wolumen napisał:

Owszem, były tatuaże ale po pierwsze sporo mniej, po drugie one raczej jednoznacznie określały ich właściciela jako człowieka "spod ciemnej gwiazdy".

To skojarzenie jest faktycznie czesto argumentem na "nie" dla ludzi nieco starszych niż 30-35 lat. 

Nie jest tsk od dawna w końcu ale uprzedzenie pozostało. 

 

W dniu 25.05.2021 o 13:01, Wolumen napisał:

Dziś jak widzę kobietę z tatuażem (i to nie jaskółką na nadgarstku, tylko jakimś wyjebanym kwiatem lotosu na plecach) to podświadomie szufladkuję ją jako kurwę. 

 

I jest to błąd, po prostu mylisz się w ocenie i to strasznie. 

 

 

W dniu 25.05.2021 o 13:01, Wolumen napisał:

W mojej głowie tylko kobieta kurwa może się wytatuować w ten deseń, siedzieć nago u jakiegoś artysty 2 czy 3 godziny, a potem do śmierci z tym chodzić.

Jak wyżej. Masz wbity w głowę jakiś wzorzec, odruch i nawet się nad nim nie zastaanaiwasz. Nie kwestionujesz. 

A jest błędny. 

 

W dniu 25.05.2021 o 13:01, Wolumen napisał:

U mężczyzn dominują wzory typu "jestem samiec Alfa" i naprawdę śmiesznie to wygląda jak taki kogucik 170cm i 67kg wagi tatuuje sobie pitbulla na łydce.

Co kto lubi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Esmeron said:

Jestem Polakiem i jestem z tego dumny. 

Tego nie rozumiałem nigdy. Żeby być Polakiem trzeba urodzić się z polskich rodziców. W jaki sposób to twoja zasługa by być z tego dumnym?

8 hours ago, Esmeron said:

A w Niemczech gdzie żyję jesr jescze więcej ludzi z tatuażami niż w Polsce

 Jest tk bardziej popularne.. Różnica jest taka, że ludzie podchodzą do siebie życzliwiej i nikt się tak nie rozwodzi nad tym, co mu się nie podoba jak Ty. Po prostu olewają. 

Jako "dumny Polak" pracujesz dla Niemiec. Pożyj tam jeszcze trochę, zobaczysz gdzie ich ta polityka otwartości i tolerancji zaprowadzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja była miała kilka tatuaży. Jedne mniejsze, jakieś łapki psa, poziomki inne większe. Był tam też Elvis Presley. 
Na pytanie dlaczego taki tatuaż odpowiedziała "Tak czułam na tamten moment, teraz bym tego nie wydziarała" 
Potem ten Elvis przerodził się w tatuaż na całe ramie, kwiaty- no bo jakoś to przecież trzeba zakryć, ludzie się pytają dlaczego wytatuowałam sobie J. Biebera? (tatuaż był kiepskiej jakości)
Później już po rozstaniu poszedł cały rękaw. 
Co do charakteru owej panny, niestabilna mocno, na narkotykach zwanych lekami, stabilizatorach nastroju, hormonach. Bardzo dobra w łóżku i otwarta na propozycje, zamknięta w sobie, potrzebująca "miłości" jak narkotyku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Esmeron napisał:

Nie założyłeś tematu "co uważacie o tatuażach", nie otworzyłeś sensownej dyskusji. Z miejsca zacząłeś strzelać z dupy i ciskać się jak dziecko, że coś Ci się nie podoba. 

Czekałeś na poklask? Poklepanie po pleckach? 

 

Myślę, że jest znacznie gorzej niż uważasz. Nikogo nie wkurwia Twój pogląd, bo jesteś randomem z netu. Raczej mają wyjebane. 

 

 

Nie ma sensu czepiać się słowek. Piszesz o ludziach pogardliwie, to fakt. 

 

Jestem Polakiem i jestem z tego dumny. 

A w Niemczech gdzie żyję jesr jescze więcej ludzi z tatuażami niż w Polsce

 Jest tk bardziej popularne.. Różnica jest taka, że ludzie podchodzą do siebie życzliwiej i nikt się tak nie rozwodzi nad tym, co mu się nie podoba jak Ty. Po prostu olewają. 

 

 

To jest forum dyskusyjne. 

Jak wyrażasz pogląd to inni ludzie wyrażają swój. Tak wygląda dyskusja, pajacu. 

 

 

 

A ja Ci mówię, że tatuaż niewiele mówi o poziomie człowieka. Ty nie masz, ja mam- nie znam Cię, ale myślę, że mogłoby Ci się zrobić smutno jakbyśmy się zaczęli porównywać

Czasy sie zmieniły.  Lata 80 to jescze koniec komuny przecież. 

Nie było to tak dostępne. 

 

To skojarzenie jest faktycznie czesto argumentem na "nie" dla ludzi nieco starszych niż 30-35 lat. 

Nie jest tsk od dawna w końcu ale uprzedzenie pozostało. 

 

 

I jest to błąd, po prostu mylisz się w ocenie i to strasznie. 

 

 

Jak wyżej. Masz wbity w głowę jakiś wzorzec, odruch i nawet się nad nim nie zastaanaiwasz. Nie kwestionujesz. 

A jest błędny. 

 

Co kto lubi. 

Równie dobrze ja mogę teraz napisać, że Twój wzorzec jest błędny.

 

Każdy ma swój punkt widzenia i szanujmy to.

Ja Tobie nie zabraniam się tatuować, Ty mnie nie zabraniaj mieć w/w zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 21:13, dyletant napisał:

Tylko czekałem aż zwolennicy spierdolenia i tatuażyków zaczną się tu podgrzewać i pruć, no i proszę.

O co Ci ho?

Mogę to se robię, nie musisz patrzeć, nie musisz komentować. Jak Ci się tatuaż nie podoba to też możesz wyrazić taką opinie.

 

OK akurat ja chce być kojarzony z bandyterką i gangami więziennymi ale co do zasady tatuaże to tylko ozdoba.

I mówicie…, że są spierdoleni? A kolczyki też są dla „takich”? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.