Skocz do zawartości

Drażnią mnie ludzie z tatuażami


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wolumen napisał:

Równie dobrze ja mogę teraz napisać, że Twój wzorzec jest błędny.

 

Oczywiście, że możesz tak napisać. Nie oznacza to jednak ze będziesz miał rację.

W tym wypadku (tatuaże u kobiet) racji nie masz, po prostu płyniesz na wzorcu mentalności myślenia jaki znasz z lat 80-90. Jest nieaktualny i grubo przesadzony.

A wiem, że racji nie masz w tym temacie, bo znam wiele kobiet które noszą tatuaże i są bardzo w porządku, w żaden sposób nie można ich kreślić mianem kurew, tak jak szufladkujesz je automatycznie.

 

Cytat

Każdy ma swój punkt widzenia i szanujmy to.

Ja Tobie nie zabraniam się tatuować, Ty mnie nie zabraniaj mieć w/w zdanie na ten temat.

Ależ ja Ci nie zabraniam mieć swój punkt widzenia. 

Próbuje Ci pokazać tylko, że Twój pogląd może być błędny. Za taki go uważam bo mam skrajnie odmienne obserwacje i doświadczenia własne.

 

Co więcej:  może być to że szkodą dla Ciebie, bo może postawić los na Twojej drodze kogoś wartościowego, kogo potraktujesz niesprawiedliwe z powodu tatuażu

 Tyle. 

 

 

@Rnext @Patton, doprawdy zabawne jest, że czepiacie się mnie i dostaje kicka za nazwanie tego użytkownika pajacem- w dodatku w odpowiedzi na wpis w którym ten człowiek pluje jadem na lewo i prawo, nazywa innych użytkowników forum psami, a cały wątek zaczyna w sposób co najmniej niekulturalny i obraźliwy. 

 

Podtrzymuję moja opinie o tym człowieku, zdania nie zmienię. W dodatku uważam że jego zachowanie jest bardzo żałosne: wrzuca obraźliwy tekst, na wyważoną polemikę reaguje ciężkim bólem dupy i obrazą majestatu, pisze ze forum schodzi na psy, a niektórych jego użytkowników nazywa psami. Co się dzieje, kiedy dostanie kontrę? Wzywa moderatorów! Jak dzidzia w przedszkolu. Jak taka mała smutna, zapłakana pizdunia (nie nazywam go tak wprost, wiec nie powinno się liczyć jako obelga tak jak w jego wydaniu nazwanie forumowiczów psami i przypisywanie im spierdolenia nie zostało tak potraktowane) 

 To jest słabe, to jest żałosne, nie przystoi facetowi. 

 

4 godziny temu, Orybazy napisał:

Tego nie rozumiałem nigdy. Żeby być Polakiem trzeba urodzić się z polskich rodziców. W jaki sposób to twoja zasługa by być z tego dumnym?

 

Dumanz pochodzenia oznacza w moim przypadku szacunek do przodków, kraju z którego pochodzę i niektórych tradycji. 

 

Cytat

Jako "dumny Polak" pracujesz dla Niemiec. Pożyj tam jeszcze trochę, zobaczysz gdzie ich ta polityka otwartości i tolerancji zaprowadzi. 

 

Pracuje dla siebie a nie dla Niemiec. 

Pracowałbym w Polsce gdyby nie wady polskiego systemu i nepotyzm który uniemożliwił mi robienie specjalizacji która marzyła mi się po studiach. 

Nie pracuje w Polsce, bo nie szanuje się tutaj mojego zawodu, a warunki pracy są z roku na rok coraz gorsze. 

Edytowane przez Esmeron
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Esmeron said:

@Rnext @Patton, doprawdy zabawne jest,

Uznaliśmy że na forum brakuje rozrywki, więc czynimy je odrobinę zabawnym.

1 hour ago, Esmeron said:

w odpowiedzi na wpis w którym ten człowiek pluje jadem na lewo i prawo

Każdy dostanie co mu się należy i jest rozliczany wedle win swoich, nie cudzych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.